نحوه نصب چند پلاگین وردپرس با نصب چند افزونه

به روز رسانی: به نظر می رسد که نسخه “Free” نصب چند پلاگین در حال حاضر برای بارگیری در دسترس نیست. نسخه حق بیمه هنوز هم برای فروش در دسترس است.


چه شما یک توسعه دهنده وب یا طراح وب سایت باشید ، یا اینکه خود را مرتباً مرتباً سایتهای جدید وردپرس را تنظیم می کنید ، این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه صرفه جویی در وقت گرانبهای خود را هنگام افزودن لیست اصلی افزونه های خود به یک نصب جدید وردپرس.

اگر تقریباً در هر سایت وردپرسی که تنظیم کرده اید ، گزینشی از افزونه های مورد علاقه یا اساسی را انتخاب کرده اید ، پس با ایجاد لیستی از آن افزونه ها در نصب رایگان چند افزونه ، می توانید ایجاد یک لیست قابل استفاده مجدد از افزونه ها که فقط با چند کلیک به صورت عمده نصب و فعال می شوند.

اگر این برای شما جذاب به نظر می رسد ، در ادامه مطلب ما را بخوانید راهنمای استفاده از نصب چند افزونه برای صرفه جویی در وقت و تلاش هنگام راه اندازی سایت جدید وردپرس.

بررسی اجمالی نصب چند افزونه

همانطور که گفته شد ، این افزونه رایگان با کمک به شما امکان می دهد در زمان زیادی صرفه جویی کنید چند افزونه را فقط با چند کلیک نصب کنید. برای اینکه به شما بهتر بگوییم که این افزونه چه کاری می تواند انجام دهد ، در اینجا لیستی از ویژگی های اصلی آن آورده شده است:

 • لیستی از افزونه ها را برای نصب و فعال سازی به صورت انبوه ایجاد کنید
 • پلاگین ها را از فهرست دایرکتوری WordPress.org وارد کنید
 • پلاگین هایی را که روی یک سرور یا سرویس ابری مانند Dropbox میزبان هستند ، در آن قرار دهید
 • افزونه های رایانه را بارگیری ، نصب و فعال کنید
 • لیست را ذخیره کنید و آن را برای استفاده در سایت های دیگر صادر کنید
 • لیست های مختلفی را برای گروه های مختلف افزونه ایجاد کنید

همانطور که می بینید این افزونه رایگان بسیار انعطاف پذیر است و بیشتر گزینه های مکان پلاگین هایی را که می خواهید اضافه کنید در آن قرار دارد. اکنون برای کمک به شروع کار ، در اینجا راهنمای ما برای استفاده از نصب چند افزونه است.

نصب کننده چند افزونه را نصب کنید

به عنوان نصب چند پلاگین هست یک افزونه رایگان می توان آن را از طریق داشبورد سرور وردپرس در سایت خود نصب کرد. به سادگی به سایت وردپرس خود وارد شوید (yourdomain.com/login/) و سپس به افزونه ها> اضافه کردن جدید بروید و سپس “نصب چند افزونه” را در جعبه جستجو وارد کنید (یا فقط روی پیوند بالا کلیک کنید).

جستجوی چند افزونه

پس از کلیک بر روی پیوندهای نصب اکنون و فعال سازی افزونه ، می توانید از قسمت منوی Multi Plugin Installer به افزونه دسترسی پیدا کنید.

ایجاد لیست افزونه های مهم وردپرس خود

از پنل کنترل Multi Plugin Installer می توانید لیست افزونه های اصلی وردپرس خود را ایجاد کنید تا به صورت انبوه در سایت شما نصب شود. شما همچنین می توانید از لیست در سایت های دیگر استفاده مجدد کنید در وقت خود هنگام تنظیم یک نصب جدید وردپرس صرفه جویی می کنید.

کنترل پنل چند افزونه

اولین قدم این است که نام خود را در لیست قرار دهید. این به شما امکان می دهد تا پرونده ای را که افزونه برای ایجاد لیست استفاده می کند ، صادر کنید و سپس با استفاده از این افزونه آن را در سایت دیگری وارد کنید. این باعث می شود که شما در آینده نتوانید مرحله بعدی را در هر سایت انجام دهید.

نام لیست چند افزونه

شما می توانید لیست خود را به هر نام ، اما به عنوان ممکن است ایجاد چندین لیست برای انواع مختلف سایت ، حتماً نام توصیفی برای آن اختصاص دهید. به عنوان مثال اگر لیست افزونه های سایت های مشتری شما ممکن است با لیست افزونه های سایت های شما متفاوت باشد ، بنابراین به دو لیست مختلف نیاز دارید.

قدم بعدی لیست پلاگین هایی است که می خواهید از طریق فهرست افزونه WordPress.org نصب کنید. با نصب چند افزونه به سادگی می توانید نام پلاگین را وارد کنید, یا برای دقیق تر بودن ، می توانید URL یا آدرس صفحه یا پرونده افزونه را وارد کنید.

افزونه های لیست چند افزونه

وقتی لیست افزونه های خود را از مخزن WordPress.org ایجاد کردید ، می توانید دکمه نصب افزونه ها یا دکمه های نصب و فعال سازی افزونه ها را بزنید.

دکمه های لیست چند افزونه

اگر مطمئن هستید که بلافاصله افزونه های موجود در لیست فعال در سایت خود را دارید ، سپس بر روی دکمه دوم کلیک کنید ، در غیر این صورت بر روی اولین دکمه کلیک کنید تا فقط آنها را در حالت غیرفعال به سایت خود اضافه کنید. پس از کلیک بر روی یکی از دو دکمه ، به محض انجام کار نصب ، یک بروزرسانی پیشرفت دریافت خواهید کرد.

پیشرفت لیست چند افزونه

نصب افزونه های میزبان Non-WordPress.org

یکی دیگر از ویژگی های افزونه Multi Plugin Installer این است که به شما امکان می دهد چندین افزونه را از رایانه خود نصب و فعال کنید, مانند افزونه های حق بیمه یا سفارشی ، همه به یکباره به جای بارگذاری و نصب آنها یک به یک.

برای افزودن چندین پلاگین از رایانه به سایت وردپرس خود ، کافیست بر روی دکمه Select Files کلیک کنید و سپس یک یا چند افزونه را از رایانه خود انتخاب کنید تا به صورت عمده در سایت خود بارگذاری و فعال شود..

افزونه های محلی چند پلاگین

با نصب چند افزونه شما نمی توانید لیستی از افزونه های محلی ذخیره کنید تا به همان روشی که می توانید توسط آنهایی که در مخزن WordPress.org میزبان هستند نصب کنید. با این حال ، همانطور که می توانید چندین افزونه را به طور همزمان انتخاب کنید ، هنوز هم می توانید مقدار قابل توجهی در وقت صرفه جویی کنید با استفاده از این ویژگی.

اگر مواردی را در لیست افزونه های ضروری برای نصب خود دارید که توسط WordPress.org میزبان نیستید ، هنوز هم می توانید آنها را به پرونده وارداتی MPI خود اضافه کنید تا یکجا نصب شوند.

برای انجام این کار ، به سادگی فایلهای فشرده را برای افزونه هایی که می خواهید در لیست قرار دهید در یک سرور بارگذاری کنید و سپس URL کامل را به آن پرونده ها در لیست اضافه کنید ، به همراه آنهایی که از فهرست افزونه های WordPress.org هستند..

URL های افزونه لیست چند افزونه

اگر نمی توانید یا نمی خواهید افزونه ها را در سرور بارگذاری کنید ، می توانید از یک سرویس ذخیره سازی ابری استفاده کنید مانند Dropbox برای ذخیره افزونه ها. سپس این فقط یک مورد از دریافت URL عمومی فایل (ها) و اضافه کردن آن به لیست افزونه ها مانند گذشته است.

Dropbox چند افزونه

سپس پس از افزودن آدرس اینترنتی پرونده در پوشه Dropbox و کلیک بر روی دکمه افزونه Install & Activate ، افزونه نصب خواهد شد. URL Dropbox را می توان با آدرس اینترنتی افزونه های میزبانی شده در جای دیگر ، و نام کسانی که در مخزن WordPress.org قرار دارند همراه باشد..

موفقیت در Dropbox چند افزونه

صادرات و وارد کردن لیست پلاگین ها

هر بار که لیست جدیدی از افزونه ها ایجاد می کنید ، یک فایل MPI جدید ایجاد می شود. این فایلها را می توان در رایانه شما و سپس بارگیری کرد در سایر سایتهای WordPress بارگذاری شد که این افزونه روی آن نصب شده است.

پرونده های MPI چند افزونه

این بسیار عالی است زیرا هر زمان که سایت جدید وردپرس را راه اندازی می کنید ، می توانید به سادگی افزونه Multi Plugin Installer را نصب کرده و سپس فایل MPI خود را که حاوی نام و مکان افزونه های ضروری است وارد کنید..

پرونده های MPI می توانند باشند در یک ویرایشگر متن باز شد مانند دفترچه یادداشت و ویرایش شده برای حذف یا اضافه کردن هر افزونه به دلیل تغییر شرایط و تنظیمات شما. این باعث می شود که شما از ایجاد لیست جدید جلوگیری کنید.

خلاصه

امیدوارم اکنون درک خوبی از نحوه کار این افزونه داشته باشید و اینکه چگونه می تواند در هنگام راه اندازی یک سایت جدید وردپرس ، وقت و تلاش زیادی را برای شما صرفه جویی کند. و اگر علاقه مند به ویژگی های بیشتری هستید ، حتماً افزونه Multi Plugin Installer Premium WordPress را در CodeCanyon پرداخت کنید. این نسخه از افزونه ویژگی های اضافی را برای ایمیل های پشتیبان گیری افزونه اضافه می کند ، یک رابط کاربری برتر و حرفه ای به نظر می رسد بیشتر.

دریافت حق بیمه نصب چند پلاگین

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map