چگونه می توانیم نان های نان را به وردپرس اضافه کنیم و چرا مهم است

نحوه افزودن Breadcrumbs به وردپرس

آخرین باری که دنباله ای از خرده نان ها بودید کی بود؟ جواب این سوال؟ احتمالاً در اینترنت به همین دلیل است که باید در مورد چگونگی اضافه کردن آرد سوخاری به وردپرس فکر کنید.


دنباله واقعی کلمه های خرده فروشی در افسانه ها و شاید توسط سگ شما در خانه دنبال شده است ، اما آرد سوخاری های زندگی معمولاً به مراحل مهم پیمایش در یک وب سایت اشاره می کنند ، به خصوص وقتی در مورد سایت تجارت الکترونیکی با صدها یا هزاران محصول صحبت می کنید..

درک آرد سوخاری بسیار آسان است و روند اضافه کردن آنها به سایت شما بیش از چند دقیقه طول نمی کشد. اگر می خواهید در مورد آرد سوخاری و قرار دادن این کارکردهای ارزشمند در سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ادامه مطلب را بخوانید.

WordPress Breadcrumbs چیست؟?

اگر شما هر چیزی را به صورت آنلاین خریداری کرده اید ، احتمالاً حداقل خرده نان دیده اید. آنها مجموعه ای از پیوندهای ناوبری هستند که به هم متصل می شوند تا دقیقاً در مکانی که در یک وب سایت حرکت کرده اید به شما نشان دهند.

نان های نان شبیه به منوی های پیمایشی استاندارد هستند به جز اینکه در حین حرکت در یک سایت تشکیل می شوند. پیوندهای پیمای نان ، ساختار پیوندی را تشکیل می دهند ، با سلسله مراتبی که صفحه اول بازدید شده را نشان می دهد ، متعاقباً صفحه بعدی ، صفحه بعدی و صفحه بعدی.

در حقیقت ، نمونه ای از آرد سوخاری را می توان در WPExplorer یافت ، هنگامی که بر روی تب Themes در منوی پیمایش کلیک می کنید ، سپس دسته ای از تم ها را انتخاب کنید..

همانطور که گفته شد ، معمول است که خرده نان ها را در سایت های تجارت الکترونیک مشاهده کنید ، مانند آمازون که ممکن است خود را در یک سوراخ عمیق از دسته ها و انواع محصول ها مشاهده کنید..

بیشتر اوقات این نان های سوخاری به بالای یک وب سایت نشان داده می شوند و کاربر می تواند با کلیک بر روی هر یک از لینک های موجود در سلسله مراتب آرد ، به عقب برگردد و تاریخچه مرور را مشاهده کند.

چرا Breadcrumbs مهم هستند?

بیشتر شرکت ها به دو دلیل استفاده از آرد سوخاری را انتخاب می کنند:

 1. Breadcrumbs به کاربران کمک می کند تا در وب سایت شما حرکت کنند.
 2. Breadcrumbs می تواند SEO شما را تقویت کند.

برای تجربه کاربر ، گاهی اوقات یک منوی پیمایش کافی نیست تا کاربر را راهنمایی کرده و آنها را در جایی که در سایت شما قرار دارد احساس راحتی کند..

بهترین خرید دارای هزاران دسته از کالاها و محصولات است. هنگامی که مشتری شروع به جستجوی لپ تاپ می کند ، بلافاصله آن سوراخ خرگوش از ویژگی های خاص ، دسته ها ، مارک ها و محصولات خاص پایین می رود.

اگر آن شخص بخواهد به عقب برگردد ، منوی پیمایش (یا نوار جستجو) بی فایده خواهد بود زیرا این امر به طور معمول آنها را بسیار به عقب برگرداند. درعوض ، راحت تر مشتری می تواند ببیند کدام صفحات مورد بررسی قرار گرفته است ، سپس بر روی صفحه کلیک کنید که بیشترین حس را برای بازگشت به آن ایجاد کند.

به طور خلاصه ، اکثر مارک ها وقتی از محتوای بسیار ناگهانی استفاده می کنند تا از فهرست منو پیمایش کنند ، از خرده نان استفاده می کنند. بنابراین ، اگر هزاران محصول ، پرونده یا پست وبلاگ دارید ، ممکن است خرده نان به خوبی در خدمت شما باشد.

این امر همچنین به بخش SEO مربوط می شود ، زیرا خرده نان ها به حرکت موتورهای جستجو از طریق مجموعه صفحات شما کمک می کنند. این ساختار پیوند داخلی شما را تقویت می کند ، بنابراین ربات ها می توانند راحت تر به جست و خیز بپردازند و سایت شما را با تجربه عالی کاربر تشخیص دهند.

نحوه افزودن Breadcrumbs به وردپرس از طریق یک موضوع

وقتی تصمیم گرفتید که خرده نان برای وب سایت شما مناسب باشد ، وقت آن است که یا از ابتدا آنها را فعال کنید یا خرده نان ها را به وردپرس اضافه کنید برای یک سایت موجود.

اگر شما به تازگی یک وب سایت جدید ایجاد کرده اید که محتوای زیادی دارد ، محتاطانه است که در جستجوی یک موضوع وردپرس با خرده نان های ساخته شده در اینجا باشید.

 • جمع – یک موضوع چند منظوره با خرده نان.
 • دانش محور – شما آن را حدس زدید. مبحث دانش پایه وردپرس با نان های آرد.
 • SmartMag – یک موضوع مجله آنلاین با خرده نان.
 • مسطح – گزینه محبوب تجارت الکترونیکی با خرده نان.
 • مغازه دار – یکی دیگر از تم های فروشگاه اینترنتی عالی با خرده نان.

در حقیقت ، به نظر می رسد که بسیاری از بهترین مضامین تجارت الکترونیک به طور پیش فرض دارای خرده نان هستند. از این گذشته ، توسعه دهندگان باید فرض کنند که شما ممکن است کالاهای زیادی را بفروشید ، بنابراین منطقی است. صرفنظر از آن ، قبل از انجام یک موضوع ، تحقیقات خود را انجام داده و نسخه های نمایشی را آزمایش کنید.

فعال کردن Breadcrumbs در WordPress با یک افزونه

اگر می خواهید خرده نان ها را به یک سایت فعلی اضافه کنید ، و ایده تغییر مضامین برای برند شما معنی ندارد ، باز هم شانس دارید.

افزونه Yoast SEO ابزاری است که احتمالاً قبلاً در سایت خود نصب کرده اید (برای اهداف سئو). SEO بسیار عالی است ، اما توسعه دهندگان درخشان در Yoast به مشکلی پرداخته اند که بسیاری از دارندگان وب سایت های WordPress با آن روبرو هستند. آنها سرانجام آنقدر محتوا دارند که یک سلسله مراتب نان برابری می کند. تنها مشکلی که وجود دارد این است که مضمون آنها ویژگی مشخصی ندارد.

بنابراین ، Yoast چرخ را گرفت و آن را برای همه ما ساده تر کرد. در اینجا نحوه اضافه کردن آرد سوخاری به وردپرس تنها در چند دقیقه آورده شده است.

مرحله 1: افزونه Yoast SEO را به وب سایت خود اضافه کنید

افزونه SEO Yoast

اگر قبلاً Yoast را نصب و فعال کرده اید ، این مرحله را رد کنید. برای افراد بدون Yoast ، به این قسمت بروید صفحه افزونه برای بارگیری و آن را نصب کنید همچنین می توانید با رفتن به صفحه ، این کار را روی داشبورد وردپرس خود انجام دهید افزونه ها> افزودن جدید, سپس در نوار جستجو “SEO Yoast” را تایپ کنید.

اگرچه بسیار جالب است که Yoast SEO عملکردی را برای گرفتن آرد سوخاری در سایت شما ارائه می دهد ، ما همچنین توصیه می کنیم در مورد ویژگی های SEO Yoast اطلاعات کسب کنید. این امر نه تنها رتبه بندی موتورهای جستجو را بهبود می بخشد بلکه شما را در مورد چگونگی انجام این کار آگاه تر می کند.

مرحله 2: تنظیمات پیشرفته را فعال کنید

تنظیمات breadcrumb در ابتدا در Yoast نمایش داده نمی شود ، بنابراین باید با کلیک روی برگه Dashboard شروع کنید.

برگه ویژگی ها را انتخاب کنید.

برای یافتن عنوان عنوان Advanced Settings Pages ، به پایین بروید. به طور پیش فرض ، این توسط Yoast فعال نمی شود. بنابراین ، روی دکمه کلیک کنید تا Enabled نمایش داده شود.

پس از آن چند گزینه دیگر را در زیر برگه SEO مشاهده خواهید کرد. برای حرکت به جلو به برگه Advanced بروید.

گزینه Breadcrumbs اولین باری است که نمایش داده می شود ، بنابراین می توانید زیر آن را جستجو کنید تا Breadcrumbs را فعال کنید.

پس از فعال کردن ، چندین تنظیم دیگر در زیر آن نشان داده می شوند. بسیاری از این قسمت ها با تنظیمات پیش فرض پر شده اند ، بنابراین در صورت تمایل احساسات خود را ترک کنید. با این وجود ، ممکن است بخواهید روش کار جداکننده خود را تغییر دهید یا شاید چیزی شبیه به جسورانه کردن صفحه آخر در لیست پودرهای سوخاری.

طبقه بندی طبقه خرده فروشی های شما بستگی به چیزی دارد که برای انواع خاصی از پست ها تعیین کرده اید. اگر علاقه ای به تهیه خرده نان برای پست ها ندارید ، می توانید این موارد را خالی بگذارید ، اما همچنین می توانید آنها را ویرایش کنید. حتما قبل از خروج از این صفحه روی دکمه Save کلیک کنید.

مرحله 3: در پرونده های سایت خود کد Breadcrumbs را وارد کنید

تا زمانی که کمی کد را در سایت خود وارد کنید ، خرده نان ها نشان داده نمی شوند. با کپی کردن کد زیر شروع کنید:

"،"

')؛ } ?>

شما باید کد را در هر کجا که می خواهید خرده نان ها نشان داده شود قرار دهید. برخی از رایج ترین مکان ها عبارتند از:

 • در پرونده single.php شما.
 • در پرونده page.php شما (بالای عنوان صفحه).
 • در پایان پرونده header.php.

توجه داشته باشید: ما به شدت توصیه می کنیم برای ایجاد هرگونه تغییر در فایل های تم اصلی ، از یک تم کودک وردپرس استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید به روزرسانی های خود را بدون از دست دادن تنظیمات خود نصب کنید.

برخی افراد همچنین دریافتند که کد کوتاه زیر بهترین راه برای پست ها و صفحات شخصی است:

[wpseo_breadcrumb]

خودشه!

در حال حاضر شما باید با موفقیت یک موضوع پیدا کرده اید یا از افزونه ای برای اضافه کردن خرده نان ها به وردپرس استفاده کرده اید. اگر سؤال دیگری دارید, این مقاله Yoast را بررسی کنید برای دستیابی به آن کد در غیر این صورت ، شما باید همه از نان های خانگی در وب سایت خود تنظیم کنید!

همچنین می توانید در بخش زیر نظر خود را برای ما بگذارید – ما خوشحال می شویم از هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد چگونگی افزودن آرد سوخاری به وردپرس برای خوانندگان خود داشته باشید ، کمک کنیم..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map