مدیریت وب سایت وردپرس خود را با تبدیل شدن به یک کم کم بهبود ببخشید

مدیریت وب سایت وردپرس خود را با Slack بهبود بخشید

وردپرس یک پلتفرم بسیار انعطاف پذیر و آسان برای استفاده است بنابراین جای تعجب ندارد که توسعه دهندگان بیشتر و بیشتری برای کار مشتری به آن روی می آورند. و به دلیل سهولت استفاده ، بسیاری از کارآفرینان خود به خود ، وردپرس را نیز دوست دارند.


زمان شما هزینه ای است که شما جزئی از یک شرکت طراحی عظیم هستید یا یک عضو یک تیم کوچک شروع به کار اولین تجارت آنلاین خود می کنید. هر زمان که می توانید فرایندی را که باید انجام دهید بهینه کنید و یکی از ابزارهای کارآیی که باید در نظر بگیرید لاغر.

Slack چیست

Slack راهی برای ترکیب همه انجمن های آنلاین ، سازمان ها ، گروه ها و حساب های رسانه ای شما است تا بتوانید از یک منبع منفرد با تیم خود همکاری کنید (اگرچه می توانید از آن برای هدایت پیام اعضای دیگر تیم خود استفاده کنید). با این روش می توانید بهره وری را بدون آسیب رساندن به ابزارهای ارتباطی که قبلاً از آنها استفاده می کنید تقویت کنید. برای ساده کردن منابع داده ، آنها را از طریق برنامه ها به حساب تیم Slack اضافه کنید. سپس تمام اعضای تیم شما می توانند تمام پست ها و رسانه های مختلف را از طریق یک کانال کانال مشاهده کنند.

تعداد زیادی برنامه در دسترس است تا ابزار مورد علاقه خود را با Slack ادغام کنید. فقط نگاهی به فهرست برنامه Slack. ادغامهایی را برای محبوب پیدا خواهید کرد رسانه های اجتماعی سیستم عامل هایی مانند توییتر و Dribbble برای ارسال آخرین توییت ها به / از یک دسته خاص یا دیدن عکس های Dribbble برای یک عبارت جستجو خاص. همچنین تعداد زیادی برنامه برای آن وجود دارد تجزیه و تحلیل ابزارهایی برای ردیابی عملکرد Google Analytics وب سایت یا هشدارهای به موقع سایت Uptrend شما. و تن بیشتر به علاوه می توانید ادغام های سفارشی را نیز اضافه کنید (مانند WordPress).

Slack برای وردپرس

WordPress & Slack

Slack و WordPress مانند کره بادام زمینی و ژله هستند. هر دوی آنها بسیار جالب هستند ، اما مطمئناً با هم هم عالی می شوند. ما را باور نمی کنید؟ حتی وردپرس درست کنید تیم از Slack برای کارآمدتر ارتباطات خود استفاده می کند. نمی توانید این کار را امتحان کنید – و افزونه های رایگان Slack برای وردپرس پیاده سازی را سریع و آسان می کند.

Slack تنظیم تنظیم اعلان های سفارشی را برای رویدادهای خاص وردپرس آسان می کند. پس از یکپارچه سازی ، می توانید دقیقاً مشاهده کنید که تیم نویسندگان شما پست وبلاگ جدیدی را منتشر می کنند ، یا اینکه تیم تعمیر و نگهداری و امنیت از طریق یک موضوع یا به روزرسانی افزونه سوق می دهند. این باعث می شود تا شما به عنوان یک مدیر یا صاحب مشاغل کوچک صرفه جویی کنید (دیگر هیچ نظر از جنبه های سایت وردپرس خود را بررسی نمی کنید) تا بتوانید روی بقیه مشاغل خود تمرکز کنید.

همچنین با Slack می توانید برای اعضای مختلف تیم ، فیدهای اعلان خاصی را تعیین کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که پستی برای شما منتشر شد می توانید ادغام خود را در پینگ تیم بازاریابی خود تنظیم کنید تا بدانند که می توانند در زمینه ارتقاء اجتماعی کار کنند. بنابراین اگر شما در حال افزایش بهره وری خود هستید ، می توانید ارتباطات خود را با کل تیم خود تغییر دهید. و برنامه های اضافی برای به اشتراک گذاری پرونده ها ، چت زنده ، تخته های سفید و موارد دیگر باعث می شود تیم شما بتواند بدون حواس پرتی با هم کار کند.

ببینید چرا ممکن است بخواهید Slack را برای تیم خود امتحان کنید؟ از آنجا که یک برنامه وردپرس وجود ندارد (حداقل حداقل تا جایی که ما نمی توانیم ببینیم) اکنون باید از این موارد استفاده کنید برنامه Webhooks ورودی برای افزودن اعلان های WordPress خود. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه همه کارها را با کمی کار انجام دهید. قبل از ورود به آن ، ابتدا به یک حساب Slack نیاز خواهید داشت!

مرحله 1: ثبت نام در یک حساب Slack Free

ثبت نام سریع ، آسان و با 0 دلار شروع می شود. حساب رایگان این امکان را به شما می دهد که 10 سرویس را با تیم Slack خود ادغام کنید ، آخرین پیام های 10 کیلویی خود را مرور کنید ، به راحتی از طریق برنامه ها (iOS ، Android ، Mac و Windows) و همچنین برقراری تماس های یک به یک به دستگاه های خود اضافه کنید. اگرچه این آخرین مورد هنوز در آزمایش بتا است).

برای اکثر تیم ها سطح آزاد کاملاً کار خواهد کرد. با این حال ، اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا می خواهید (مانند ادغام خدمات نامحدود ، بایگانی های قابل جستجو ، احراز هویت 2 عاملی و غیره) حساب های کاربری فقط با 6.67 دلار در ماه شروع می شود.

برای شروع کار به اینجا بروید وب سایت Slack, سطح خدمات را انتخاب کنید (دوباره – احتمالاً حساب رایگان برای تیم های جدید بیشترین حس را خواهد کرد) و روی دکمه کلیک کنید تا کلیک کنید یک تیم جدید ایجاد کنید. کافیست ایمیل خود را وارد کرده و سپس روی Next کلیک کنید.

ثبت نام Slack

حالا می توانید به تیم خود نام دهید. هر چیزی که شما می خواهید – اگرچه منطقی است که چیزی را انتخاب کنید که مربوط به تیم شما باشد.

تیم Slack

پس از انتخاب نام تیم ، می توانید آدرس وب Slack خود را تنظیم کنید. اگر نام تیم شما در حال استفاده توسط تیم Slack دیگری باشد ، گزینه های پیشنهادی ذکر شده است. یکی از گزینه ها را انتخاب کنید یا برای ادامه نام دیگری را وارد کنید.

آدرس وب Slack

مرحله بعدی تأیید اطلاعات و نام / آدرس تیم شما است. دوبار بررسی کنید که همه چیز خوب به نظر برسد ، سپس برای نهایی کردن تیم خود ، دکمه را بزنید.

تأیید Slack

اکنون می توانید تیم خود را دعوت کنید (یا می توانید در این مرحله از کار خود عقب نشینی کنید تا زمانی که همه آنچه را که می خواهید دریافت کنید).

دعوت های Slack

تیم Slack شما اکنون راه اندازی شده است! اولین صفحه ای که مشاهده می کنید ، صفحه استقبال خواهد بود. اگر اولین کراوات خود را با استفاده از Slack بر روی دکمه کلیک کنید تا 1 دقیقه آموزش را شروع کنید به شما نشان می دهد که در آن همه گزینه های خود را پیدا کنید.

آموزش Slack

قبل از اینکه به مرحله بعد بروید ، پیشنهاد می کنیم چند کانال Slack کلیدی ایجاد کنید که از آنها برای برقراری ارتباط با تیم خود استفاده خواهید کرد. کانال ها فید گروهی در تیم شما هستند که می توانید برای سازماندهی پیام های Slack استفاده کنید.

با کانالهایی که می توانید ایجاد کنید عمومی فیدهایی که کل تیم شما می تواند به آن دسترسی داشته باشد (عالی برای به روز رسانی پروژه ، یادداشت های جلسه ، رسانه های اجتماعی و غیره) و همچنین خصوصی کانال هایی برای محدود کردن پراکندگی اطلاعات (مانند اعلامیه های Zendesk برای تیم پشتیبانی شما ، گزارش های MailChimp یا Google Analytics برای تیم بازاریابی شما یا به روزرسانی های WordPress برای تیم وب شما).

کانال های Slack

برای ادغام وردپرس با Slack باید یک برنامه مهم را نیز نصب کنید – Webhooks ورودی. این برنامه برای بیرون کشیدن اطلاعات سفارشی از منابع خارجی (مانند وردپرس) لازم است. بنابراین ، از داشبورد Slack روی نام تیم خود در گوشه بالا سمت چپ و سپس بر روی گزینه for کلیک کنید برنامه ها و ادغام ها.

برنامه های Slack را نصب کنید

اکنون کافیست “وب های ورودی” را جستجو کنید و با آرم مثلث صورتی و خاکستری روی برنامه کلیک کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید). سپس بر روی کلیک کنید نصب دکمه.

برنامه Slh Inh Webhooks

کانال مورد نظر برای فشار دادن به اعلانهای سایت وردپرس خود را انتخاب کنید تا روی دکمه کلیک کنید تا ادغام خود را اضافه کنید.

کانال وب ورودی های Slack

این گزینه های مختلفی از وب بوک ایجاد می کند اما گزینه مورد نیاز بعداً است آدرس اینترنتی وب, که باید گزینه اول باشد.

آدرس اینترنتی Webhooks Slack

اکنون که همه چیز را برای رفتن آماده کرده اید می توانید با استفاده از Slack برای مدیریت بهتر سایت وردپرس خود اقدام کنید. ساده ترین راه ادغام Slack با وردپرس البته با یک افزونه است.

مرحله 2: افزونه Free Rock The Slackbot را نصب کنید

افزونه وردپرس Slackbot Free Rock را بزنید

برای اکثر کاربران افزونه Rock the Slackbot را آزاد کنید یک گزینه عالی است Slackbot یاور کوچک و دوستانه شما در Slack است که به شما و تیم شما کمک می کند تا در ارتباط باشید. با استفاده از آن می توانید هر زمان که در سایت وردپرس خود پیش بروید ، پیام های خود و تیم خود را به طور خودکار انجام دهید.

استفاده از Slack with WordPress راهی عالی برای ماندن در بالای نویسندگان متعدد ، به روزرسانی در سایت شما و حتی خرابی 404 در SEO است. تعدادی از اعلان ها باعث ایجاد اقدامات ایجاد شده در Rock the Slackbot شده اند تا به شما در پیگیری آنچه در جریان است کمک می کنند ، از جمله:

 • ارسال ، منتشر نشده ، به روز شده ، حذف یا حذف شده حذف شد
 • خطای 404
 • مورد فهرست حذف شد
 • رسانه اضافه شده ، ویرایش یا حذف شده است
 • کاربر اضافه شد ، نقش جدیدی را حذف یا حذف شده است
 • به روزرسانی وردپرس ، تم یا افزونه در دسترس است یا به روزرسانی نصب شده است

علاوه بر این ، نویسنده افزونه در حال حاضر در حال کار بر روی افزودن اطلاعیه ها برای موارد اضافی در فهرست منوها ، نظرات جدید و همچنین نصب یا فعال سازی افزونه های جدید است. هر اعلان را می توان برای هشدار دادن به کانال Slack خاص یا ارسال به عنوان پیام مستقیم به حساب کاربری خود تنظیم کرد.

به سادگی افزونه را از داشبورد وردپرس خود در زیر نصب کنید افزونه ها> افزودن جدید. پس از نصب و فعال سازی ، به سمت حرکت بروید ابزار> Rock the Slackbot را بزنید و روی پیوند “شروع این مهمانی” کلیک کنید.

نصب Slackbot را سنگ بزنید

از اینجا نام webhook خود را اضافه کنید ، در URL-سبکی که قبلاً با برنامه Inh Webhooks ایجاد کرده اید چسب بزنید و سپس انتخاب را برای اعلان های رویداد خود انجام دهید.

راه اندازی Slackbot را Rock کنید

پس از اتمام کار خود ، وبکاپ خود را ذخیره کنید ، یا موارد دیگری را که لازم دارید ایجاد کنید. درست است?

مرحله 2 برای توسعه دهندگان: افزونه Slack Free WordPress را نصب کنید

افزونه رایگان WordPress Slack

اگر شما یک توسعه دهنده هستید که به دنبال چیزی هستید قابل تنظیم  افزونه Slack رایگان برای وردپرس گزینه عالی است به طور پیش فرض فقط چند اعلان داخلی برای نصب وردپرس شما وجود دارد: هنگامی که یک پستی برای بررسی آماده است ، هنگامی که یک پستی منتشر می شود و یک نظر جدید وجود دارد. اما زیبایی این افزونه شامل آن نمی شود – این چیزی است که می توانید با فیلتر slack_get_events اضافه کنید.

با فیلتر افزونه Slack می توانید تقریباً در مورد هر نوع اعلان سفارشی ایجاد کنید عملکرد وردپرس. اگر می خواهید بدانید یک کاربر پسورد خود را مجدداً تنظیم می کند ، موضوع در سایت شما تغییر می کند یا اگر یک نظر حذف شد ، به راحتی تبلیغ یک رویداد جدید از طریق فیلتر است.

نویسنده این افزونه سبک نیز افزونه هایی را برای ادغام سایر افزونه های محبوب با راه اندازی اعلان Slack در اختیار شما قرار می دهد. برای وب سایت های تجارت الکترونیکی ، اعلان ها برای EDD و WooCommerce پیگیری سفارشات یا پرداختهای خود را آسان کنید. و نویسنده همچنین پسوندهایی را برای آن ایجاد کرده است فرم تماس با شماره 7 و فرم های جاذبه تا در مورد ارسال های جدید به شما هشدار دهد.

نصب دقیقاً مانند هر افزونه رایگان دیگر است – به داشبورد وردپرس خود بروید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید و “جست و خیز” را جستجو کنید این باید به عنوان اولین گزینه ظاهر شود. پس از نصب و فعال کردن ، روی گزینه جدید فهرست کلیک کنید Slack> افزودن جدید.

راه اندازی پلاگین Slack

از اینجا می توانید با دادن نام ادغام خود ، قرار دادن آدرس URL در وب خود و انتخاب کانال برای ارسال اعلان های خود ، اعلان های خود را ایجاد کنید. اگر رویدادهای سفارشی را اضافه کردید ، آنها باید در زیر “رویدادها برای اطلاع رسانی” همراه با سه گزینه پیش فرض ظاهر شوند. فقط حتماً پس از اتمام کار صرفه جویی کنید و تماماً آماده خواهید شد که مستقیماً در کانالهای Slack خود اعلامیه های سفارشی دریافت کنید!

برنامه های Slack را برای بهبود بهره وری توصیه می کنید

فهرست برنامه Slack

اگر تصمیم به انتخاب رایگان حساب Slack گرفتید ، همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، فقط به 10 ادغام خدمات برای تیم خود محدود می شوید. این ممکن است به نظر نمی رسد مانند یک تن ، اما این کافی است که وب سایت وردپرس یا کسب و کار کوچک خود را به طور کارآمد اجرا کنید. در اینجا برخی از برنامه ها از دایرکتوری ارائه شده است که توصیه می کنیم آنها را در نظر بگیرید (علاوه بر مورد نیاز) Webhooks ورودی برنامه البته).

Dropbox: در برخی از زمانها یا موارد دیگر احتمالاً باید منابع خود را با تیم خود به اشتراک بگذارید. Dropbox یک گزینه عالی برای به اشتراک گذاشتن دسترسی به پرونده ها با تیم خود است و با ادغام Slack می توانید به راحتی فایل ها را مستقیماً از Dropbox خود در پیام های Slack در اختیار تیم خود قرار دهید..

گیتوب: برای مدیریت پروژه های تیمی که عاشق گیتوب هستیم (در اینجا در WPExplorer برای بسیاری از پروژه ها و همچنین درخواست های ویژگی تم و گزارش اشکال از آنها استفاده می کنیم) و ادغام آن با Slack بدان معنی است که شما دقیقاً می بینید که gits شما مرتکب شده است ، درخواست ها را جلب می کنید یا فعالیت خود را صادر می کنید. تیم.

هوتسوایت یا توییتر: اگر همه اکانت های اجتماعی خود را در Hootsuite متراکم کرده اید ، یا اگر به یک سایت اجتماعی واحد مانند توییتر تکیه می کنید ، ادغام با Slack ایده خوبی است برای اطمینان از اینکه هیچ کس پیامی را از دست نمی دهد. برنامه خود را تنظیم کنید تا پیامهای اجتماعی را به یک کانال خاص Slack هدایت کند تا اصطلاحات رسانه های رسانه ای شما بتوانند بهتر دسترسی شما را مدیریت کنند.

MailChimp: اگر تجارت شما از MailChimp برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان استفاده می کند ، ممکن است بخواهید تلفیق آن با Slack را در نظر بگیرید تا در هنگام به دست آوردن (یا از دست دادن) مشترک بودن ، ببینید. با این روش می توانید وقتی تکنیکهای انتخاب خود را بهبود بخشید ، مشاهده کنید.

پینگدوم: به روز و خرابی وب سایت خود پیگیری کنید. با برنامه Pingdom برای Slack ، تیم شما اولین کسی خواهد بود که می دانید چه زمانی یکی از خط مشی های Pingdom شما شروع می شود.

اسکایپ: با تیم خود در ارتباط باشید و از طریق برنامه Skype برای Slack به گفتگوی زنده یا تماس بپردازید. این یک روش سریع برای تماس با جلسه غیرمجاز یا به اشتراک گذاری اخبار مهم با کل گروه شما به طور همزمان است.

Statsbot: تجزیه و تحلیل وب سایت خود را از طریق Slack با Statsbot پیگیری کنید. این ربات کوچک مفید از آنجا که در Google Analytics ادغام می شود می تواند درباره معیارهای سایت شما همه چیز را برای شما تعریف کند.

لیست Wunderlist یا ترلو: ترجیح خود را از این دو انتخاب کنید (نیازی به هردو نیست) ، اما داشتن لیست کارهایی که باید انجام شود برای تیم شما انتخاب خوبی است. هر دو ادغام برنامه هنگام افزودن ، به روزرسانی یا تکمیل موارد انجام شده ، اعلان هایی را به کانال Slack شما ارسال می کنند ، بنابراین می توانید ببینید چه کسی چه کاری انجام داده است.

زندسك یا HelpScout (اگر از آنها استفاده می کنید): اگر تیم شما پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد ، شایسته است یکی از این برنامه ها را برای ادغام سیستم فروش بلیط خود با حساب Slack در نظر بگیرید. به این ترتیب می توانید بلیط های جدید و همچنین کارایی تیم خود را در به روزرسانی و پاسخ دادن به موارد باز نظارت کنید.

البته کدام برنامه ها را انتخاب می کنید به نیاز تیم شما بستگی دارد. شاید شما به اندازه زمان تحویل بسته خود نگران نباشید (بله – مورد وجود دارد) برنامه ردیابی برای آن) برنامه هایی برای تقریباً همه مواردی که می توانید به آن فکر کنید وجود دارد – Hangout Google ، صورتحساب ، ردیابی هدف ، برنامه های شغلی ، تایمر ، تقویم ها ، به موقع ، بازارهای سهام و موارد دیگر. بنابراین نگاهی به کامل داشته باشید دایرکتوری برنامه برای دیدن اینکه چه سایتها یا فرآیندهای دیگری باعث می شود تیم شما با Slack ادغام شود.

پیش رفتن

امیدوارم سعی کنید Slack را امتحان کنید. این یک راه عالی برای منظم و منظم نگه داشتن وب سایت یا تجارت وردپرس است. بعلاوه ، از آنجا که این برنامه رایگان است واقعاً دلیل خوبی برای جلوگیری از این کار نیست. اگر سؤال دیگری درباره Slack for WordPress دارید ، در بخش نظرات زیر سؤال کنید. یا اگر قبلاً از Slack استفاده کرده اید ، دوست داریم بشنویم که چطور دوست دارید با استفاده از این ابزار ساده سازی بشنوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map