نحوه سرعت بخشیدن به وردپرس: یک راهنمای جامع

به تنها راهنمایی لازم برای سرعت بخشیدن به وردپرس خوش آمدید. ما این راهنمای گام به گام را ترسیم کرده ایم تا بهترین ابزار و شیوه هایی را که شما برای سرعت بخشیدن به WordPress در وب سایت خود استفاده می کنید ، ترسیم کنید..


Contents

راهنمای این راهنما

ما این راهنما را به چند بخش تقسیم می کنیم تا اگر در حال خواندن میانه هستید دنبال کردن یا گرفتن آن برای شما راحت تر باشد..

 • اول از همه ، ما در مورد صحبت خواهیم کرد چرا سریع بودن وب سایت مهم است. ما کاملاً مطمئن هستیم که شما در مورد این چند بار مطالعه کرده اید ، اما با این وجود ممکن است کسی باشد که نبود – و این دقیقاً برای آن شخص است!
 • ما همچنین این موارد را پوشش خواهیم داد فن آوری اساسی. ما در WPExplorer اعتقاد داریم که دلیل ایجاد مشکل بهترین راه حل آن است. به همین دلیل است که در گذشته ، ما راهنماهایی همچون راهنمای مبتدیان برای کارکرد داخلی وردپرس را نوشتیم که تلاش می کند تا درک اساسی از چگونگی تأمین چند هزار خط کد را در حدود 46٪ از وب سایتهای اینترنتی ارائه دهیم. در این بخش به عوامل اصلی مؤثر بر سرعت و عملکرد کلی شما می پردازیم. این نکته را با دقت بخوانید ، زیرا با هر عامل ، بهترین شیوه ها را مورد بحث قرار خواهیم داد.
 • سپس در مورد آنها صحبت خواهیم کرد رفع عملکرد و بهینه سازی مربوط به مضامین و افزونه های WordPress است.
 • برای بقیه راهنما ، ما گروه بندی کرده ایم بر اساس طبقه بندی مانند بهینه سازی تصویر ، بهینه سازی پایگاه داده و رفع مشکلات امنیتی. ما معتقدیم که این طبقه بندی به شما کمک می کند تا مشکلات رفع سریعتر را درک کرده و بدست آورید – بنابراین می توانید در هیچ زمان بلند و کار نکنید..

باشه ، نفس بکشیم ما پیش نویس را به پایان رسانده ایم. اکنون با راهنمای واقعی برای سرعت بخشیدن به WordPress شروع می کنیم.

فهرست مطالب:

در اینجا یک لیست سریع از مطالب برای نکات واقعی در مورد سرعت بخشیدن به سایت شما آورده شده است. به این ترتیب می توانید کل بخش را در مورد اهمیت سرعت صفحه پرش کنید ، به سرعت به هر بخش در این راهنما بروید یا حتی اگر می خواهید بعداً برگردید ، یک بخش خاص را نشانک کنید:

 • چرا صفحه سرعت
 • فناوری زیرین
 • نکاتی آسان برای سرعت بخشیدن به وردپرس
  • ذخیره کردن وردپرس را فعال کنید
  • فشرده سازی Gzip را فعال کنید
  • پی اچ پی موتور خود را ارتقا دهید
  • میزبانی خود را به طور خردمندانه انتخاب کنید
  • یک مکان سرور بهینه را انتخاب کنید
  • از یک شبکه تحویل محتوا استفاده کنید
 • دستگاه مشتری
  • نمای موبایل خود را بهینه کنید
 • افزونه های WordPress: موضوعات و افزونه ها برای سرعت بخشیدن به WordPress
  • موضوع خود را با دقت انتخاب کنید
  • از شماره صحیح پلاگین ها استفاده کنید
  • خلاص شوید
 • بهینه سازی تصویر
  • همه تصاویر را کوچک کنید
  • درحال بارگیری تصویر
  • Hotlinking تصویر را غیرفعال کنید
  • اندازه تصویر را تعریف کنید
 • بهینه سازی پایگاه داده
  • بانک اطلاعات وردپرس خود را بهینه کنید
  • اصلاحات ارسال را محدود کنید
  • سطل زباله خالی بیشتر اوقات
  • اطمینان از تماسهای مؤثر در بانک اطلاعاتی
 • رفع مشکلات امنیتی
  • از حملات بی رحمانه جلوگیری کنید
  • هرزنامه را حذف کنید
 • نتیجه

باشه ، نفس بکشیم ما پیش نویس را به پایان رسانده ایم. اکنون با راهنمای واقعی برای سرعت بخشیدن به WordPress شروع می کنیم.

چرا صفحه سرعت

چرا صفحه سرعت

من سعی خواهم کرد این را کوتاه نگه دارم. همه ما می دانیم که همه یک وب سایت سریع می پسندند. احتمالاً شنیده اید که Google امروزه یک وب سایت سریع را بیش از کندی ترجیح می دهد – این بدان معنی است که یک وب سایت سریع تر نمرات سئو بهتری کسب می کند. اگرچه توضیحی قطعی در این باره وجود ندارد ، اما بیشتر فیلم ها و مصاحبه ها تمایل دارند که به این توضیح قابل قبول اشاره کنند.

افراد در جستجوی چیزهایی هستند که به آنها نیاز به پاسخ فوری دارند. بنابراین یک ضربه بالا باید به سرعت بارگیری شود. گوگل به سادگی نمی تواند یک سایت کند را مقدم کند زیرا این امر یک جستجوی ضعیف را ایجاد می کند.

تصور کنید که صفحه اول در Google SERP 10+ ثانیه برای بارگیری طول بکشد – احتمال دارد که سایت را قبل از 5 ثانیه انتظار ترک کنید.

مطالعات نشان داده اید که به ازای هر ثانیه اضافی که به زمان بارگیری وب سایت شما اضافه شده است ، با 7٪ تبدیل ، 11٪ بازدید از صفحه و 16٪ کاهش رضایت مشتری از دست می دهید. کل این موارد را به یک جمله بدست آورید –

کاهش زمان بارگذاری وب سایت شما با 1 ثانیه می تواند سود 7 درصدی سود شما را به دست آورد.

امیدوارم که بتوانیم شما را متقاعد کنیم زیرا این چیزی است که ما می خواهیم به دست آوریم. بیایید با راهنمای واقعی برای سرعت بخشیدن به WordPress شروع کنیم.

فناوری اساسی

چه چیزی باعث کندی وب سایت می شود؟ و چرا نیاز به سرعت بخشیدن به WordPress دارید؟ پاسخ به این سؤال در بسیاری از عوامل نهفته است – مهمترین آنها که در زیر می خواهیم در مورد آنها بحث کنیم.

وب سایت های Static vs Dynamic

این مقایسه به بهترین وجه با قیاس نقاش / عکاس توضیح داده شده است. برای حمایت از مثال ما ، فرض کنیم که از هر دو خواسته می شود عکسی از یک گربه را نشان دهند. نقاش باید همیشه تصویر را بکشد ، در حالی که عکاس می تواند عکس گربه ای که او کلیک کرده است را به شما نشان دهد.

به نظر شما چه کسی در یک مسابقه “به من نشان دهید تصویری از گربه ASAP” برنده خواهد شد?

در مورد وب سایت های ثابت و پویا نیز همین است. در وب سایت های استاتیک ، منبع – یا تصویر گربه از عکاس – همیشه موجود است. شخص به سادگی باید آن را باز کند تا آن را مشاهده کند.

با این حال ، در مورد وب سایت پویا ، هر زمان که کسی بخواهد آن را مشاهده کند – همان نقاش ، که باید هر بار عکس یک گربه را نقاشی کند ، باید وب سایت ایجاد شود! این به شما می گوید که وب سایت های استاتیک ذاتاً سریعتر از وب سایت های پویا هستند.

وب سایت های استاتیک ذاتاً سریعتر از وب سایت های پویا هستند.

یک سیستم مدیریت محتوا – مانند WordPress ، تحت عنوان تولید کنندگان وب سایت پویا قرار می گیرد. این نرم افزاری است که به منظور ایجاد و نگهداری یک وب سایت با پنل مدیریتی برای مدیریت فعالیت ها طراحی شده است. فعالیتهایی مانند اضافه کردن یک پست جدید ، صفحه و غیره.

بیشتر افراد وردپرس را از طریق وب سایتهای ثابت انتخاب می کنند. این یک تجارت خوب است.

تمام داده ها در سرور پایگاه داده ذخیره می شوند (نمونه ای از آن سرور محبوب MySQL است) و پرونده های رسانه ای (مانند تصاویر و اسناد) در خود سرور وب ذخیره می شوند..

از طرف دیگر ، وب سایت های پویا نعمت بشر است. تصور کنید که باید 1000 پست ، صفحه ، برچسب ها ، دسته ها و پرونده های رسانه ای را مدیریت کنید. اداره کردن آنها به صورت جداگانه ، فرد را دیوانه می کند.

به همین دلیل بیشتر افراد وردپرس را از طریق وب سایتهای ثابت انتخاب می کنند. این یک تجارت خوب است.

نکاتی آسان برای سرعت بخشیدن به وردپرس

حالا برای رفع می توانید از این نکات آسان برای سرعت بخشیدن به وردپرس در انواع هاست بدون مشکل استفاده کنید.

1. ذخیره کردن وردپرس را فعال کنید

افزونه W3 Total Cache

حافظه پنهانی WordPress صرفاً “صرفه جویی در نتیجه برای استفاده های بعدی” است. وردپرس تولید می کند یک صفحه وب به صورت پویا ، هر بار که بازدید کننده درخواست یک صفحه می کند. چه می شود اگر چنین صفحهای ایجاد شده پویا را ذخیره کرده و بدون نیاز به تولید مجدد ، آن را به بازدید کننده بعدی ارائه دهیم؟ این امر باعث می شود زمان بارگذاری صفحه بسیار سریعتر باشد.

این فرایند caching نامیده می شود و وردپرس از این تکنیک در مکانهای مختلف عملکرد داخلی خود استفاده می کند. همچنین می توانید با استفاده از افزونه caching مانند W3 Total Cache ، WP Super Cache یا موشک WP.

2. فشرده سازی Gzip را فعال کنید

این یک روش فشرده سازی ساده است که باعث کاهش اندازه داده های منتقل می شود – از این رو سرعت را افزایش می دهد. افزونه های حافظه پنهانی که قبلاً ذکر شد به شما امکان می دهد فشرده سازی Gzip را فعال کنید. به عنوان مثال ، می توانید فشرده سازی Gzip را در فعال کنید W3 حافظه نهان Total زیر عملکرد> مرور کش را مرور کنید گزینه.

3. پی اچ پی موتور خود را ارتقا دهید

WordPress بر روی PHP اجرا می شود ، به این معنی که برای پیاده سازی کدهای خود به PHP برای تولید صفحات وب متکی است. PHP یک نرم افزار منبع باز است که در کنار سرورهای وب نصب شده است. نسخه موتور PHP نقش تعیین کننده ای در تعیین عملکرد وب سایت وردپرس شما دارد.

افراد حاضر در Kinsta Hosted Hosted معیار موتورهای پی اچ پی را انجام داد در وردپرس 4.3.1 و این همان چیزی است که آنها پیدا کردند:

معیار PHP WP Kinsta

معیارهای PHP در وردپرس 4.3.1. منبع: Kinsta.com

#موتور پی اچ پیمعاملات / ثانیه
1HHVM Repo معتبر375.48
2HHVM357.69
3PHP 7306.24
4PHP 5.6.16106.45

نتایج حیرت انگیز است. اگر PHP 7 و 5 را با هم مقایسه کنید ، تفاوت بزرگی خواهید دید – PHP 7 187٪ – تقریبا 2 برابر – سریع تر از PHP 5.

PHP 7 سریع تر از PHP 5 است

HHVM یک موتور PHP است که توسط Facebook ساخته شده است. از آن زمان فقط تعداد معدودی از وب هاست ها این موتور را ارائه می دهند و معمولاً دارای برچسب قیمت سختی هستند. با این حال ، پیاده سازی PHP 7 نسبتاً ساده است. بیشتر میزبانهای مشترک مشکلی برای ارتقاء به PHP 7 ندارند.

به روزرسانی همچنین دارای نزولی جزئی است – چند عملکرد قدیمی و بسیار ناکارآمد از بین می روند – به این معنی که آنها دیگر پشتیبانی نمی شوند. اگر مضمون وردپرس شما از چنین توابع استفاده می کرد ، موتور PHP با خطاهای تصادفی روبرو می شد.

گفته می شود ، بهترین تم های وردپرس این مشکل را ندارند. اگر می خواهید برای سرعت بخشیدن به WordPress ، نسخه PHP خود را به روز کنید ، احتمالاً باید به صورت دستی درخواست را انجام دهید. بهترین هاست های وردپرس فعالانه این کار را برای شما انجام می دهند. که ما را به موضوع بعدی خود می رساند.

4. میزبانی خود را به طور خردمندانه انتخاب کنید

WP Engine: Premium مدیریت میزبانی وردپرس

تقریباً هرکسی که این مقاله را می خواند ، احتمالاً تفاوت بین یک میزبان مشترک ، یک VPS و یک میزبان اختصاصی را می داند. بیایید نگاهی به انواع جدید میزبانی بیندازیم.

میزبانی بهینه سازی WordPress – اینها مانند برنامه های میزبانی مشترک مجدداً تنظیم شده برای وردپرس هستند. این بدان معنی است که محیط سرور برای میزبانی وردپرس بهینه و ایده آل است. اما این منابع هنوز مشترک هستند که به معنی تحت ترافیک سنگین ، وب سایت ممکن است خراب باشد. این یک میزبانی عالی برای وبلاگ ها / وب سایت های جدید وردپرس است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده – این بهترین مطلق میزبانی وردپرس است. میزبان هایی مانند WP Engine و Flywheel از هر جنبه میزبانی شما مراقبت می کنند – درست از بهینه سازی سرور تا ایجاد لیستی از افزونه های مجاز که به همین دلیل فکر می کنیم آنها بهترین گزینه میزبانی وردپرس هستند. استفاده از پیشرفته ترین ترکیب فن آوری های ذخیره سازی ، موتور PHP ، سرورهای وب ، CDN ها ، نرم افزارهای تهیه نسخه پشتیبان و موارد بسیار شگفت انگیز دیگر برای ارائه بهترین تجربه میزبانی مطلق – که حتی در زمان خوشه های ترافیک ثابت باقی می ماند. این فوق العاده برای وب سایت های با ترافیک متوسط ​​و زیاد است.

میزبانی ابر ابر وردپرس – نوع دیگری از میزبانی وجود دارد که از زیرساختهای ارائه دهندگان ابری مانند Amazon AWS ، Google Cloud و Microsoft Azure برای میزبانی سایتهای WordPress استفاده می کند. این بدان معنی است که سایت وردپرس شما روی ابر میزبانی می شود و قسمت نصب / پیکربندی توسط شرکت انجام می شود. این یک انتخاب عالی برای افرادی است که تجربه میزبانی ابر دارند و یا می خواهند آن را انتخاب کنند. CloudWays یکی از این شرکت هاست که میزبان WordPress در AWS و Google Cloud است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ما در مورد CloudWays را بررسی کنید.

البته هزینه این برنامه های هاستینگ بین 20 تا 70 درصد بیشتر از همتایان سنتی آنها است ، اما بازده آن به همان اندازه سودمند است زیرا ویژگی ها و منابع اضافی مسیری طولانی را در رسیدن به هدف شما برای سرعت بخشیدن به WordPress انجام می دهند..

5. یک مکان بهینه سرور را انتخاب کنید

موقعیت فیزیکی یک سرور نقش مهمی در زمان بارگذاری یک وب سایت دارد. اگر بیشتر بازدید کننده شما اهل نیوجرسی است ، منطقی نیست که سرور خود را در یک مرکز داده در سنگاپور ، 9500 مایل دورتر انتخاب کنید. در حالی که این تفاوت زیادی را برای یک پرونده واحد 1 گیگابایتی ایجاد نمی کند. تأثیر فوق العاده ای روی 100 پرونده در هر 10 مگابایت خواهد داشت. بنابراین ، یک مکان سرور نزدیک به مخاطب مورد نظر خود انتخاب کنید.

6. از یک شبکه تحویل محتوا استفاده کنید

CDN: شبکه تحویل محتوا

CDN یک پسوند مستقیم از مفهوم مکان سرور است. هدف آن تکرار اطلاعات سایت وردپرس شما (پرونده های رسانه ای ، پرونده های CSS و JS) در سرورهای مختلف در سراسر جهان است. به این مکان های تکثیر ، نقاط حضور POP گفته می شود. هرچه تعداد POP بیشتر باشد ، شبکه CDN بهتر خواهد بود. توصیه می کنیم ابتدا با یک CDN مقرون به صرفه شروع کنید و در صورت نیاز به منابع بیشتر ، برنامه خود را ارتقا دهید.

دستگاه مشتری

در دنیایی که جستجوهای Google بیشتر از طریق دسک تاپ در موبایل وجود دارد ، این فرض عادلانه است که بخش خوبی از کاربران شما از دستگاه های تلفن همراه تهیه شده اند. اهمیت روزافزون دستگاههای مشتری به این دلیل است که توسعه دهندگان وب در حال کاهش برخی از بار پردازش در مرورگر مشتری هستند.

این بدان معنی است که هنگام کار برای سرعت بخشیدن به وردپرس ، تجربه کاربر تلفن همراه شما باید به همان اندازه دسک تاپ مهم باشد. موضوع شما ممکن است پاسخگو باشد – اما آیا از نظر تلفن همراه هموار عمل می کند?

7. نمای موبایل خود را بهینه کنید

عملکرد آن در یک دستگاه قدیمی چگونه است؟ در حالی که ممکن است اپل هر ماه سپتامبر آیفون جدیدی را راه اندازی کند ، بسیاری از افراد هنوز از iPad 4 ساله استفاده می کنند – آیا وب سایت شما در آنجا به خوبی کار می کند?

شکست استفاده از iPad

خرابی استفاده از iPad. منبع: david-smith.org

شاید از اصطلاح شنیده باشیدافت شدید” اگرچه ممکن است در وردپرس کاربردی نداشته باشد ، اما ایده خوبی است. این در اصل به معنای ارائه نسخه سلب شده وب سایت شما به دستگاه هایی است که نمی توانند نسخه سنگین و دارای ویژگی غنی باشند. این امکان را برای کاربران دارای دستگاه های قدیمی / میراث فراهم می کند تا مهمترین بخش محتوای را بدون “toppings” مشاهده کنند..

یک نمونه کلاسیک است BJ Lazy Load افزونه ای که از کتابخانه های جاوا اسکریپت استفاده می کند تا فقط در صورت مشاهده در قسمت مشاهده تصاویر ، تصاویر را نشان دهد. اگر یک مرورگر از JS پشتیبانی نمی کند یا آن را غیرفعال کرده است ، این افزونه با کمال میل خراب می شود – یعنی عملکرد اصلی خود را متوقف می کند و تصاویر را به طور عادی بار می دهد.

برای به دست آوردن یک سایت سیال موبایل ، این افزونه های بهینه سازی موبایل را بررسی کنید.

افزونه های WordPress: موضوعات و افزونه ها برای سرعت بخشیدن به WordPress

مفهوم مضامین و افزونه ها به عنوان CMS به محبوبیت وردپرس کمک کرده است. در حالی که بسیاری از افزونه ها و مضامین محبوب از بهترین شیوه های توسعه پیروی می کنند ، بعضی از آنها وجود ندارد. بیایید چند نمونه را مورد بحث قرار دهیم که شیوه های توسعه بر عملکرد سایت وردپرس تأثیر می گذارند.

8. موضوع خود را با دقت انتخاب کنید

قالب پاسخگو چند منظوره وردپرس

با فروش برتر موضوع Total WordPress

هنگامی که مضامین برتر وردپرس با حق بیمه بالا می آیند ، باید با دقت قدم بزنید.

مضامین دزدی؟ قطعا نه. هیچ راز وجود ندارد که شما می توانید یک کپی دزد دریایی از آخرین نسخه از یک موضوع پرفروش Themeforest – به راحتی به راحتی اضافه کنم. اما اینجا وجود دارد – احتمال زیاد وجود دارد که موضوع سرقت شده دارای اسکریپت های مخرب جاسازی شده در آنها باشد ، که حتی برای یک کاربر پیشرفته نیز نامرئی است. فقط توسعه دهندگان آموزش دیده با سالها تجربه می توانند چنین اسکریپت هایی را شناسایی کنند. اسکریپت های مخرب به منظور سرقت داده های مشتری (کارت های اعتباری ، ایمیل ، آدرس و غیره) ، تزریق پرونده های مخرب به بازدید کنندگان شما و استفاده از سرور شما برای ارسال ایمیل های اسپم از جمله فعالیت های دیگر طراحی شده اند. قبل از اطلاع از این ، شما از Google منع شده اید ، و اعتبار و اعتبار شما رو به زوال گذاشته است.

مضامین خوب طراحی شده؟ آره. چگونه یک موضوع خوب را تعریف کنیم؟ آیا این طراحی است؟ تایپوگرافی؟ یا این پاسخگو بودن است؟ لیست ادامه دارد واقعیت این است که ، طراحی موضوعی کاملاً ذهنی است. این تصویر برند شما را به مخاطب ارتباط می دهد. ما آن را به قضاوت شما واگذار می کنیم.

ما می خواهیم به جنبه فنی یک موضوع خوب طراحی شده بپردازیم. باید:

 • سبک وزن باشید – هرچه این موضوع کوچکتر باشد ، سریعتر بارگیری می شود.
 • درخواست های کمتری داشته باشید – تعداد درخواست کننده ها کوچکتر ، بارهای سایت سریعتر می شود. همچنین اثر فاصله بین سرور و بازدید کننده را کاهش می دهد.

ما موضوع Parallax Pro را از استودیوپرس و مضمون کلی خودمون مقایسه کردیم. در اینجا تعداد درخواست ها در هر مورد ذکر شده است.

موضوعتعداد درخواست هازمان بارعالی مقطع تحصیلینتیجه Pingdom
اختلاف منظر طرفدار191009 ms75ارتباط دادن
جمع21506 ms87ارتباط دادن

آزمایش پیدایش

نتیجه معیار برای موضوع Parallax Pro از استودیوپرس

آزمون تم کل

نتیجه معیار برای کل موضوع از WPExplorer

موضوع Total در محیط میزبانی وردپرس با مدیریت سریع WPEngine که به آن امکان پذیر بود میزبانی شد 50٪ زمان بارگذاری کمتر و 12 امتیاز بالاتر درجه عملکرد.

ابزار تجارت

بررسی افزونه WordPress

 • شما می توانید استفاده کنید پینگدوم برای اندازه گیری تعداد درخواست هایی که از موضوع وردپرس استفاده می کند.
 • بررسی موضوع افزونه می تواند تأیید کند که آیا موضوع فعال به بهترین شیوه ها پایبند است یا خیر.

9. از شماره صحیح پلاگین ها استفاده کنید

افزونه مناسب می تواند مجموعه ویژگی های وردپرس را به ارتفاعات باورنکردنی گسترش دهد. از طرف تلنگر ، افزونه های زیادی می توانند عملکرد را تحت تأثیر قرار دهند. به این فکر کنید که برنامه های زیادی را روی گوشی خود نصب می کنید. باتری را سریعتر تخلیه می کند و با گذشت زمان تلفن شما را کند می کند.

 • افزونه هایی مانند Theme Check یا افزونه ای برای تنظیم مجدد وردپرس یک بار در یک زمان استفاده می شود – پس چرا آنها را برای همیشه فعال نگه می دارید؟ فعال کردن – استفاده – غیرفعال کردن. این علاقه مندان به عملکرد فلسفه افزونه باید دنبال شوند.
 • افزونه P3 Performance Profiler که آن را در لیست افزونه های مهم وردپرس ما قرار داده است ، تاثیر عملکرد افزونه های فعال در سایت وردپرس شما را اندازه گیری می کند. غیرفعال کردن پلاگین های خود را تا زمانی که به مرحله ای برسید که غیرفعال کردن حتی یک افزونه تنها بخشی از سایت شما را تجزیه می کند.

10. از شر کرک خلاص شوید

این می تواند به معنای موارد مختلف برای افراد مختلف باشد. ما دیده ایم که بسیاری از این وب سایت ها خیلی با عناصر طراحی زرق و برق دار به هم ریخته اند. اما افرادی که به طور منظم بازدید کننده هستند ، به طور کلی از این چیزها مراقبت نمی کنند – و ممکن است دیدن این اثرات با طراحی زمان برون بارها و بارها ناخوشایند باشد..

از دیدگاه عملکرد ، این جلوه های طراحی به تعدادی از اسکریپت های بارگذاری شده همراه با موضوع اضافه می کند – که به نوبه خود باعث افزایش زمان بارگذاری می شود.

بهینه سازی تصویر

شما ممکن است در مورد بهینه سازی تصاویر برای وب خوانده باشید – مانند فشرده سازی آنها یا صرفه جویی در JPG های مترقی. Kraken.io و TinyPNG ابزارهای عالی برای این منظور هستند. اما شما می توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

11. همه تصاویر را کوچک کنید

فشرده سازی تصویر Smush

اما در مورد تنهای تصویری که قبلاً بارگذاری شده اند ، چطور؟ در اینجا پلاگین های بهینه سازی تصویر مفید هستند. آنها کتابخانه تصویر شما را اسکن و بهینه می کنند و از تمام آپلودهای بعدی در تصویر مراقبت می کنند – بنابراین لازم نیست آنها را به صورت دستی انجام دهید. مثالها شامل این موارد است فشرده سازی تصویر Smush یا بهینه ساز تصویر EWWW.

12. تعویض بارگذاری تصویر

افزونه بار جی تنبل

ما به آن اشاره کرده ایم BJ Lazy Load افزونه اولیه در این راهنما. می توانید بارگیری تصاویر را فقط در مواردی که در نمای بیننده قابل مشاهده هستند ، به تعویق بیندازید. به عبارت دیگر ، تصویر بارگذاری فقط هنگامی شروع می شود که بازدیدکننده به سمت پایین پیمایش کند تا آن را مشاهده کند. این دارای چندین مزیت است:

 • در مرحله اول ، تعداد درخواستهای اولیه را کاهش می دهد – در صورت نیاز درخواست های تصویر را به تعویق بیندازید
 • اندازه صفحه کاهش می یابد که منجر به بارگذاری سریعتر می شود
 • افزودن تصاویر موجب صرفه جویی در پهنای باند برای بازدید کننده و سرور می شود.

13. Hotlinking تصویر را غیرفعال کنید

به یاد داشته باشید کارگران آزاد؟ خوب hotlinking مانند فریلویوینگ است. افرادی که به سایت شما لینک می دهند ، به سادگی URL ها را در وب سایت خود قرار می دهند. تصویر در انتهای آنها نمایش داده می شود ، اما هزینه پهنای باند توسط شما تحمل می شود.

این یک ضرر مضاعف است در اینجا – شما برای پهنای باند پرداخت می کنید و در عوض هیچ بازدید کننده ای دریافت نمی کنید. در اینجا نحوه جلوگیری از اتصال سریع تصویر به شما در جلوگیری از اشخاص ثالث و سرعت بخشیدن به WordPress آورده شده است.

14. اندازه های تصویر را تعریف کنید

حداکثر عرض تصویر برای هر اندازه صفحه نمایش حداکثر تعریف شده دارد. ارائه خدمات بیشتر از حداکثر رزولوشن بسیار ناکارآمد است. می توانید اندازه های مختلف تصاویر خود را به صورت دستی تنظیم کنید add_image_size () تابع. هنگامی که یک تصویر بارگذاری می شود ، وردپرس چندین نسخه از آن را در اندازه های مختلف ایجاد می کند – یکی برای تصاویر کوچک ، نمادهای ارسال و غیره.

بهینه سازی پایگاه داده

درست مانند تصاویر ، مهم است اگر می خواهید وردپرس را سرعت بخشید ، پایگاه داده سایت خود را بهینه کنید.

15. پایگاه داده وردپرس خود را بهینه کنید

WP افزونه وردپرس را بهینه کنید

با گذشت زمان ، وب سایت شما با چیزهای غیر ضروری شلوغ می شود. مانند داده های مربوط به فوق داده های پلاگین حذف شده ، تغییرات در موضوع گذشته و بازنگری های پست. این می تواند صدها ردیف را در بانک اطلاعاتی برای هر عنصر در دسترس نگذارد. WP-Optimize این افزونه کار نسبتاً خوبی را برای تمیز کردن پایگاه داده WordPress از چنین عناصر غیر ضروری انجام می دهد (که به نوبه خود سرعت وردپرس را در سایت شما سرعت می بخشد).

16. بازنگری های ارسال را محدود کنید

در حالی که من برای نوشتن مقالات ترجیح می دهم از Microsoft Word یا Google Docs استفاده کنم ، بسیاری از ما ویرایشگر ویژوال WordPress Visual Edition را بهتر ترجیح می دهیم. WordPress بطور خودکار چندین نسخه مختلف از هر پست را ذخیره می کند ، بنابراین هنگام خراب شدن اینترنت کار خود را از دست نمی دهید. با این حال ، این یک نقطه ضعف جزئی دارد.

هر پست طولانی باید چندین نسخه تجدیدنظر داشته باشد. اینها در حال جمع شدن هستند و در نهایت باعث افزایش اندازه پایگاه داده می شوند. با کمال تعجب ، دیگر نیازی به این تجدید نظر در پست های بعدی ندارید. بنابراین ، شما می توانید بازنگری های ارسال را به – اجازه دهید بگوییم 3 – محدود کرده و در بانک اطلاعاتی ذخیره کنید.

برای محدود کردن نسخه های ارسال ، کافی است کد زیر را در کد خود قرار دهید wp-config.php فایل.

تعریف ("WP_POST_REVISIONS" ، 3)؛

17. غالباً سطل زباله را خالی کنید

در حالی که وردپرس سطل زباله را هر 30 روز یکبار خالی می کند ، می توانید حد مجاز پاکسازی را به 7 روز تنظیم کنید و نگه دارید تا پایگاه داده خود را خوب و دلگیر نگه دارید. مجدداً کد زیر را در مورد خود بچسبانید wp-config.php فایل:

تعریف ("EMPTY_TRASH_DAYS" ، 7)؛

18. اطمینان از تماسهای مؤثر در بانک اطلاعاتی

نمایش پرس و جو پلاگین وردپرس رایگان

اول از همه ، توسعه دهندگان باید از پرس و جوهای پایگاه داده خام در وردپرس خودداری کنند. لژیون توابع در اختیار شماست تا بتوانید همه چیز را از پست گرفته تا نظرات ، طبقه بندی های سفارشی و فوق داده دریافت کنید.

با این حال ، اگر یک توسعه دهنده باید پرس و جو از بانک اطلاعاتی ، او باید برای استفاده از کلاس WPDB ، برای حداکثر کارآیی این کار را انجام دهد. عملکردهای پیچیده و فشرده منابع مانند جدول پیوست نباید روی پایگاه داده انجام شود زیرا این امر بر عملکرد منفی تأثیر می گذارد. در بسیاری از موارد بهتر است از دو سؤال جداگانه اما بسیار سریعتر استفاده شود.

هزار ابزار وجود دارد مانند مانیتور پرس و جو برای تشخیص اینکه آیا نمایش داده شد به خوبی نوشته شده است ، و مشاهده می شود که تمام نمایش داده ها در طی یک درخواست اجرا می شوند. مهم: این افزونه بسیار متنوع است و به خودی خود ممکن است و احتمالاً سایت شما را کند خواهد کرد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که فقط افزونه را هنگام آزمایش فعال کنید و وقتی که به طور اختصاصی تست نمی کنید آن را فعال کنید. شما همچنین باید هنگام یافتن چک های خود ، به نتایج حاصل از افزونه توجه کنید در حالی که برخلاف زمان بارگذاری زنده است زیرا این افزونه باعث کاهش سرعت کلی در سایت می شود.

رفع مشکلات امنیتی

سه رفع توضیح داده شده در این بخش دارای امنیت است و هنگام افزایش سرعت وردپرس ، تأثیر عملکردی در وب سایت شما دارد.

19- از حملات بی رحمانه جلوگیری کنید

حملات می توانند از هر نقطه و هر زمان دیگری انجام شوند. این وظیفه شماست که از آنها محافظت کنید.

 • شرکت های میزبانی خوب قبلاً تعداد تلاشهای ناموفق ورود به سیستم را از یک کاربر محدود می کنند. به عنوان مثال WP Engine می تواند مشخص کند چه موقع یک ربات سعی در ورود به سیستم دارد و به طور خودکار یک پاسخ خالی را برای جلوگیری از حملات آینده برمی گرداند.
 • افزونه All-In-One WordPress Security و Firewall یک مجموعه امنیتی جامع برای وردپرس با ویژگی های مختلف امنیتی برای کاربران جدید و موجود است. این افزونه با چندین جنبه آسیب پذیر سایت شما سروکار دارد و تضمین می کند که امنیت شدید بین آنها اعمال می شود.

20. حذف هرزنامه ها

هرزنامه ها نگرانی اصلی وب سایت ها است. هرزنامه ها پایگاه داده WordPress شما را بیش از حد بارگذاری می کنند و اعتبار شما را به عنوان مدیر وب کم می کنند. برای خوب شدن باید از بین برود. در حالی که یک پلاگین بزرگ وجود دارد ، آنهایی که برجسته هستند Akismet و زنبور ضد اسپم, در میان دیگران.

نتیجه

در حالی که بهینه سازی سایت شما برای عملکرد اوج بسیار مهم است – به یاد داشته باشید که سرعت همه چیز نیست. در حالی که مطمئناً شایسته است که هزینه کنید و زمان بارگذاری را از 5 ثانیه به 2 ثانیه کاهش دهید – صرف دو برابر کردن این مقدار برای کاهش بیشتر زمان به 1.8 ثانیه مطلوب نخواهد بود..

سرعت مهم است … اما همه چیز نیست!

در عوض ، این پول می تواند در یک تبلیغات تبلیغاتی بهتر مورد استفاده قرار گیرد. فراموش نکنیم – هدف نهایی بهبود عملکرد ، دستیابی به تبدیل های بیشتر است.

این راهنمای ما نتیجه گیری برای سرعت بخشیدن به وردپرس است – با تشکر از خواندن و kudos برای رسیدن به پایان! مثل همیشه ، اگر احساس می کنید که یک حلقه متعلق به این لیست است – لطفاً به ما اطلاع دهید و ما آن را در هیچ زمانی نخواهیم داشت. اما در حال حاضر ، امیدواریم که بتوانید از نکاتی که ذکر کرده ایم استفاده کنید تا وردپرس را در سایت های خود سرعت بخشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map