چه کسی در سایت وردپرس شما با جریان انجام می دهد را دنبال کنید

افزونه جریان

در یک قسمت اخیر از فیلترها را اعمال کنید, پیپین و برد با Frankie Jarrett و Japh Thomson ، توسعه دهندگان X-Team صحبت می کردند و در مورد آخرین پروژه خود صحبت می کردند, جریان که تا به حال از آن بی خبر بودم.


من قبلاً با افزونه های ورود به سیستم فعالیت کرده ام ، اما آنها معمولاً مجموعه خاصی از اقدامات (مانند ورود به سیستم) را هدف قرار می دهند ، یا خیلی خوب فکر نمی کنند ، یا واقعاً به هم ریخته اند.

جریان یک افزونه جدید و جالب در این عرصه است. آهنگ همه چيز که در سایت وردپرس شما اتفاق می افتد و آن را ضبط می کند. این می تواند به دلایل زیادی مفید باشد ، از نظر اصلی من این است که می توانید نحوه بروز مشکلات را به ویژه در سایت های مشتری عیب یابی کنید.

به عنوان مثال ، (و این ممکن است برای سایر توسعه دهندگان WordPress بسیار آشنا باشد) ، ممکن است یک ایمیل از مشتری دریافت کنید که می گوید در سایت آنها اشتباهی رخ داده است و آنها نمی دانند اتفاق افتاده است. آنها احتمالاً در این مورد حقیقت دارند ، یا کاری انجام داده اند و نمی دانند که این چیزی را خراب کرده است ، یا کاربر دیگری در سایت خود کاری انجام داده است ، بدخواه یا خوش خیم ، که باعث ایجاد مشکل شده است.

با این وجود ، شما اکنون با این کار روبرو هستید که می توانید بفهمید چه چیزی می تواند باعث ایجاد مشکل شود. این می تواند شامل کمی پرسش و پاسخ با مشتری باشد تا کاری را انجام دهد که اخیراً انجام شده است ، چه افزونه هایی ممکن است نصب شده باشند ، و آنچه ممکن است اخیراً در تلاش برای تغییر باشد. سپس ممکن است نیاز به جستجوی سایت و استفاده از تخصص شما برای تفسیر آنچه می بینید با آنچه ممکن است باعث آن شود تعبیر کند.

این همه خوب و خوب است و برای توسعه دهندگان خوب باید برای حل مسئله کافی باشد اما بسیاری از این مشکلات را می توان با کمک جریان. همانطور که من به آن اشاره کردم ، جریان هر آنچه که در سایت شما اتفاق می افتد ، چه توسط یک کاربر وارد شده یا با یک افزونه ، ثبت می کند ، بنابراین با یک نگاه سریع می توانید ببینید دقیقاً چه چیزی اخیراً تغییر کرده است (یا بیشتر در گذشته اگر مشکل داشته باشد). مدتی وجود داشت) در اینجا مجموعه ای از انواع چیزهایی وجود دارد که جریان را دنبال می کند:

 • نوشته ها
 • صفحات
 • انواع پست های سفارشی
 • کاربران
 • مضامین
 • پلاگین ها
 • برچسب ها
 • دسته بندی ها
 • طبقه بندی های سفارشی
 • تنظیمات
 • زمینه های سفارشی
 • هدرهای سفارشی
 • منوها
 • کتابخانه ی رسانه
 • ابزارک ها
 • نظرات
 • ویرایشگر تم
 • به روزرسانی های اصلی وردپرس

بنابراین ، همه چیز پس از آن!

با استفاده از جریان

اکنون که می دانید تمام اطلاعات مفیدی را که می تواند ردیابی کند ، می دانید که چگونه این اطلاعات را ذخیره و ارائه می کند. خوشبختانه ، UI بسیار جذاب است: یکی از بهترین مواردی که من دیده ام.

نمایش جریان

جریان هر دو ویجت داشبورد را برای یک نگاه سریع به آنچه اخیراً اتفاق افتاده است ، و صفحه سرپرستی خود ارائه می دهد ، جایی که می توانید کمی عمیق تر حفاری کنید. در صفحه مدیریت ، شما توانایی فیلتر کردن بر اساس زمان ، کاربر و دسته یا فعالیت خاص انجام شده را دارید. با این روش ، شما به سرعت می توانید ببینید که چه اتفاقی در طی یک بازه زمانی خاص ، توسط یک کاربر خاص رخ داده است ، یا افرادی که اقدامات خاصی را انجام داده اند ، مانند اصلاح ابزارک ها ، یا ایجاد صفحات حذف.

تنظیمات

در تنظیمات افزونه ، چند ابزار مفید وجود دارد ، مانند امکان حذف پرونده های خاص. به عنوان مثال ، من ممکن است بخواهم هر کاری را که حساب کاربری من انجام می دهد نادیده بگیرم (زیرا من را می شناسم و به کاری که انجام می دهم اعتماد دارم). یا ممکن است بخواهید مانند ورود به سیستم و ورود به سیستم ، اطلاعاتی را که برای شما مهم نیست ، نادیده بگیرید.

یکی دیگر از ویژگیهای مفید ، امکان محدود کردن مدت زمان جریان داده برای ذخیره اطلاعات است. تنظیم پیش فرض 90 روز است ، به نظر من ایده آل است: به اندازه کافی طولانی برای ضبط کردن اطلاعات به طور بالقوه مرتبط ، اما طولانی نیست که شما با نگه داشتن اطلاعات غیر ضروری در اطراف پایگاه داده گسترده خواهید شد..

افزونه های افزونه جریان

گیلاس انتخاب کنید

این برنامه افزودنی به شما امکان می دهد تمام سوابق Stream خود را طی کرده و مواردی را که مهم نیستند ، به صورت جداگانه یا به صورت عمده ، حذف کنید.

صادر کننده داده

اگر نیاز دارید که داده های خود را به پرونده CSV ، JSON یا XML صادر کنید ، شانس دارید. فقط محدود کنید که تاریخ ها ، نویسندگان ، اتصالات ، زمینه ها یا اقداماتی را که می خواهید از آنها داده بگیرید ، یا به آجیل بروید و همه چیز را صادر کنید!

اطلاعیه

شما می دانید که کاربر مزاحم است که با ویجت های خود را به هم زدن؟ با استفاده از این برنامه افزودنی ، می توانید قوانینی کاملاً قابل تنظیم تنظیم کنید که وقتی اتفاق خاصی در سایت شما رخ می دهد ، یک اعلان برای شما ارسال می کند. با این وجود ، بهتر می توانید اعلان ها را از طریق ایمیل یا به عنوان یک اعلان فشار به تلفن هوشمند خود دریافت کنید (Android و iOS از طریق برنامه رایگان Pushover پشتیبانی می شود).

گزارش ها

گزارش های پاسخگو و تعاملی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد داده های خود را با یک فرمت آسان برای خواندن تجزیه و تحلیل کنید. عالی است برای دیدن چه کسی بیشترین نامه را می نویسد ، یا چه کسی به نظرات پاسخ می دهد.

اتصال WooCommerce

این برنامه افزودنی با پلت فرم محبوب تجارت الکترونیکی ، WooCommerce ، به جریان می پیوندد و شما را قادر می سازد کلیه فعالیت های مربوط به سفارشات ، کوپن ها ، محصولات یا تنظیمات را ردیابی کنید..

من فکر می کنم که برنامه های افزودنی واقعاً قیمت مناسبی دارند: برای 1 سایت ، تمام برنامه های افزودنی را فقط با 5 دلار دریافت می کنید ، و اگر توسعه دهنده آن هستید ، می توانید 25 سایت را فقط با 49 دلار داشته باشید.

نتیجه

خوب است بدانید که این افزونه در استانداردهای کد نویسی با بهترین ها ساخته شده است. توسعه دهندگان در X-Team بسیار صالح هستند و پیپین در اپلیکیشن Apply Filters عنوان کرد که وی این کار را در یک سایت بزرگتر امتحان کرده است ، و تأثیر آن بر عملکرد صفر است. و تا زمانی که افزونه ها و مضامین از قلاب ها و فیلترهای مناسب برای ایجاد تغییر در سایت شما استفاده می کنند ، Stream می تواند همه کارهایی را که انجام می دهد ثبت کند بدون اینکه عملکردی داشته باشد. عالی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map