نحوه ایجاد یک دوره آنلاین با وردپرس

نحوه ایجاد یک دوره آنلاین با وردپرس

بنابراین می خواهید یک دوره آنلاین ایجاد کنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنیم؟ این ممکن است پیچیده باشد که وقتی می خواهید به صورت آنلاین به مردم آموزش دهید ، کاری حرفه ای تنظیم کنید. شاید به عنوان یک افزودنی برای آموزش در دنیای واقعی که شما ارائه می دهید یا به عنوان یک وب سایت موفقیت آمیز وب سایت شما باشد.


خوشبختانه ، WordPress راه اندازی یک دوره آنلاین را برای به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص خود با جهان آسان می کند. تم ها و افزونه های متنوعی وجود دارد که به منظور ایجاد امکان و ارائه دوره هایی در وب سایت وردپرس طراحی شده است..

این مقاله آنچه را که شما برای ایجاد یک دوره آنلاین با وردپرس باید انجام دهید ، شما را طی می کند ، سپس به برخی از گزینه های افزونه و تم موجود بپردازید.

نمونه هایی از دوره های آنلاین

دوره های آنلاین بصورت گسترده ای در دسترس است و بسیاری از آنها با استفاده از وردپرس ساخته می شوند. بسیاری از دوره ها در پشت صفحات فروش پنهان هستند ، اما ما یک زوج را پیدا کردیم که می توانید از آنها پیش نمایش کنید تا از نحوه راه اندازی آنها احساساتی داشته باشید. به عنوان مثال ، WP101 با استفاده از وردپرس برای ارائه دوره های آموزشی خود که در مبتدیان WordPress قرار دارد ، به رسالت خود صادق است:

WP101

دوره مقدماتی آنها در تمام اصول اولیه وردپرس رایگان است. یا می توانید لیست کاملی از دوره های وردپرس ما را ببینید تا نمونه های بیشتری را ببینید.

راه اندازی وب سایت خود

اکنون ، با نسخه مختصری از نحوه تنظیم وب سایت خود با WordPress شروع می کنیم. در مرحله اول ، باید نمونه ای از وردپرس در حال اجرا ، “محلی” (یعنی در رایانه شخصی) یا آنلاین داشته باشید. اگر آماده میزبانی وردپرس هستید ، توصیه می کنیم میزبانی مدیریت شده که با نصب ، پشتیبان گیری و به روزرسانی های مربوط به شما سروکار دارد. چند گزینه عالی:

 1. موتور WP: با 35 دلار در ماه شروع می شود.
 2. پرنده: با 23 دلار در ماه شروع می شود.
موتور WP

WP Engine یک رهبر صنعت در میزبانی وردپرس مدیریت شده است.

میزبانی منظم Bluehost از 2.95 دلار در هر ماه گزینه ارزان تر است. حتی اگر قیمت تبلیغاتی برای برنامه مشترک آنها باشد ، Bluehost یک گزینه نصب سریع برای وردپرس دارد که به شما کمک می کند تا وردپرس را در عرض چند دقیقه آماده کنید.

اگر می خواهید به جای آن با یک نصب محلی شروع کنید ، می توانید وردپرس را روی رایانه خود نصب کنید که سیستم عامل های X ، Windows یا Ubuntu را به راحتی اجرا کند. هنگامی که از سایت خود خوشحال شدید ، می توانید سایت وردپرس خود را از localhost به میزبان وب زنده خود منتقل کنید. با راه اندازی وردپرس ، برنامه بعدی چیست؟ بیایید به برنامه ریزی دوره خود نگاه کنیم.

برنامه ریزی دوره خود را

اکنون که وب سایت شما آماده است ، هیجان در حال ساخت خواهد بود ، اما باید سرعت خود را کند کنید و در مورد مرحله بعدی خود با دقت فکر کنید. قبل از اینکه افزونه یا مضمونی را برای کمک به تنظیم دوره آنلاین خود انتخاب کنید ، باید بدانید که چه نوع دوره ای را می خواهید ایجاد کنید.

برنامه ریزی یک دوره آنلاین بسیار زیاد است ، اما در اینجا برخی از ملاحظات اساسی برای تعیین بهترین رویکرد ذکر شده است:

 • طرح کلی دوره. این شاید مهمترین گام برای برنامه ریزی دوره شما باشد. اگر نمی دانید که چگونه می خواهید مطالب خود را برای دوره انجام دهید (بخش ها و درس ها ، خرده موضوعات و غیره) ، گرفتن دوره به درستی برای پاسخگویی به نیازهای شما دشوار خواهد بود ، و شما ممکن است راه حل اشتباه را انتخاب کنید.
 • نوع محتوا. یک دوره فقط متن می تواند بسیار متفاوت با یک دوره چندرسانه ای برگزار شود. شما باید به انواع محتوا فکر کنید که دوره شما شامل شود (مثلاً متن ، ویدئو یا آزمونها).
 • محدودیت دوره. راه اندازی یک دوره رایگان به طور قابل توجهی آسانتر از دوره ای است که به قوانین پیچیده عضویت احتیاج دارد. شما باید تعیین کنید که چگونه می خواهید دوره خود را تنظیم کنید ، و کدام محتوا برای مخاطبان در دسترس خواهد بود.
 • روش توزیع. در هنگام ثبت نام دانش آموز ممکن است تمام مطالب درسی خود را در دسترس داشته باشد ، اما ممکن است ترجیح دهید مواد را با یک برنامه در دسترس قرار دهید (به عنوان مثال content محتوای فرو رفته ’).

اکنون که می دانید چه چیزی ایجاد می کنید ، اجازه دهید نگاهی به برخی از راه حل ها برای کمک به شما بیندازیم.

افزونه های دوره آنلاین

ما تعدادی از افزونه های موجود را برای بررسی شما در زیر انتخاب کرده ایم – برخی از بهترین افزونه ها برای مدیریت دوره آنلاین.

1. سنسی (از 129 دلار)

افزونه Sensei
Sensei (با شروع 129 دلار برای یک سایت واحد) از WooThemes (تیم پشت WooCommerce) به ما می آید. ادغام کامل با WooCommerce و تمام مضامین WooThemes ، به علاوه طیف گسترده ای از پسوندها در دسترس برای سفارشی کردن دوره دوره خود ، این گزینه را یک انتخاب عالی قرار دهید.

2. دوره های آموزشی WP (از 99 دلار)

افزونه WP Courseware
راه خود را از طریق ساخت یک دوره با آن بکشید و رها کنید برنامه های درسی WP (برای مجوز دو سایت با 99 دلار شروع می شود). این راه حل کامل دوره آنلاین با تمام افزونه های اصلی تجارت الکترونیکی ادغام شده است.

3. LearnPress (رایگان)

افزونه LearnPress
یک وردپرس جامع سیستم مدیریت یادگیری (LMS) افزونه, LearnPress گزینه ای رایگان برای دوره های آنلاین شما است. چند افزودنیهای رایگان برای گسترش قابلیت ها و همچنین برخی از حق بیمه (با شروع $ 19.99) در دسترس هستند تا حتی بیشتر پیش بروند.

4. دوره های Zippy (199 دلار)

افزونه دوره های Zippy

دوره های Zippy یک سکوی آسان برای استفاده همه در یک دوره است.

فرزند مغز Derek Halpern ، بنیانگذار Social Triggers, دوره های زیپی یک سکوی دوره آنلاین آنلاین حق بیمه (با قیمت 199 دلار در دسترس است) که شامل یکپارچه سازی داخلی با بازاریابی ایمیل ، دروازه پرداخت و تجزیه و تحلیل دقیق است.

5. LearnDash (از 199 دلار)

افزونه LearnDash
LearnDash یک ویژگی بسته بندی شده و ممتاز LMS است (از 199 دلار برای یک سایت واحد شروع می شود) ، که در واقع دارای یکپارچه سازی استاندارد LMS در صنعت ، مانند Tin Can API است. اگر به ادغام واقعی LMS نیاز دارید ، این یک انتخاب آشکار است.

6. LifterLMS (رایگان)

افزونه LifterLMS
LifterLMS علاوه بر این جدید در فضای دوره آنلاین است. این افزونه رایگان است ، اما نسخه حق بیمه (99 دلار در سال) پشتیبانی اضافی ، گرافیک اضافه شده و تم های برتر را ارائه می دهد. پسوندهای پریمیوم قابلیت های دیگر را گسترش می دهند.

مضامین آنلاین دوره

مضامین بسیاری وجود دارد که برای ارائه دوره های آنلاین طراحی شده اند ، بنابراین این فقط گزیده ای از برخی از انتخاب های ما است تا بتواند آنچه ممکن است را نشان دهد. می توانید برخی از افراد دیگر را در لیست بهترین آموزش های مضامین وردپرس مشاهده کنید.

1. WPLMS

موضوع WPLMS
WPLMS یک سیستم مدیریت یادگیری اجتماعی است که برای مثال ، مربی و مدیریت دانش آموزان در BuddyPress ساخته شده است. این یک راه حل همه در یک برای ایجاد یک پلت فرم یادگیری آنلاین است.

2. BuddyBoss

BuddyBoss و LearnDash

BuddyBoss برای LearnDash چیزی بیش از یک موضوع ساده است – این شبیه یک پلتفرم است. با گزینه های داخلی و ویژگی هایی برای طرح بندی ، هدر و صفحه اصلی قابل تنظیم ، نام تجاری ، ایجاد صفحه و البته LearnDash (آزمونهای پیشرفته ، زمان سنج درس ، گزارش کاربر و غیره) BuddyBoss همه چیزهایی را که احتمالاً نیاز دارید ارائه می دهد. به علاوه با رابط کاربری جدید LearnDash-Gutenberg ، ایجاد محتوای سفارشی حتی سریعتر و آسان تر است.

3. آکادمی

موضوع آکادمی
موضوع مدیریت یادگیری آکادمی شامل دوره داخلی و مدیریت کاربر و ادغام WooCommerce است. این موضوع شما را قادر می سازد دانش خود را با سهولت به اشتراک بگذارید و بفروشید.

4- گربه های دوره

موضوع گربه های دوره
گربه های دوره یک موضوع وردپرس همه در یک است که به شما کمک می کند تا یک دوره آنلاین ایجاد کنید ، با افزونه های لازم ادغام شوید و وب سایت فروش دوره خود را بسازید.

5. LMS

موضوع LMS
موضوع LMS یک موضوع مدیریت قدرتمند یادگیری است که برای کار با Sensei طراحی شده است. طراحی و قابلیت های طرح بندی پیشرفته را به وب سایت دوره آنلاین شما اضافه می کند.

6. البته باهوش

موضوع دوره هوشمندانه
Clever Course یک موضوع برتر LMS وردپرس در دسترس است. طراحی شده برای کمک به شما در ایجاد و فروش هر دو دوره آنلاین و داخلی ، شامل طیف گسترده ای از ویژگی های یک بسته خود مختار.


ایجاد یک دوره آنلاین در وردپرس کار سختی نیست و می توانید به سرعت با استفاده از یک موضوع یا افزونه انجام شود. شما باید برنامه ریزی درسی و ایجاد مطالب سخت را انجام دهید ، اما با وردپرس می توانید خود این دوره را بصورت آنلاین و در دسترس دانشجویان خود قرار دهید..

ما به شما یک مرور کلی در مورد نحوه راه اندازی یک دوره آنلاین با استفاده از وردپرس داده ایم ، تا بتوانید سایت خود را تنظیم کنید ، دوره خود را برنامه ریزی کنید ، یک موضوع یا افزونه را انتخاب کنید و امروز شروع کنید.

ما به تازگی سطح ایجاد یک دوره آنلاین را کم رنگ کرده ایم ، بنابراین اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم نکات و ترفندهای شما برای ایجاد دوره های آنلاین با وردپرس را بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map