نحوه محدود کردن محتوا توسط عضو در وردپرس

آیا به دنبال محدود کردن / محدود کردن دسترسی به قسمت های خاصی از سایت وردپرس خود هستید؟ در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید محتوای سایت خود را بر اساس افرادی که با استفاده از افزونه های محبوب WordPress وارد وب سایت خود شده اید محدود کنید. به عبارت دیگر نحوه تنظیم a عضویت وب سایت سبک با وردپرس.


دلایل زیادی برای ایجاد وب سایت عضویت وجود دارد. آنها شامل اما محدود به آنها نیست,

 • ایجاد یک جامعه قوی.
 • مشارکت و گفتگو را در وب سایت خود افزایش دهید.
 • دسترسی به محتوای خود را توسط سطح عضو محدود کنید.

باید اعتراف کنم که ایجاد یک وب سایت عضویت چیزهایی بیشتر از محدود کردن دسترسی به محتوای شما ، بر اساس عضویت است. اما تعداد بسیار زیادی وب سایت وجود دارد که بر اساس مدل عضویت یا اشتراک کار می کنند. وال استریت ژورنال مثال بسیار خوبی از وب سایت است که بر روی یک مدل اشتراک کار می کند. پس از عضویت در محتوای منحصر به فرد وب سایت آنها ، عضو محسوب می شوید و به محتوای حق بیمه دسترسی پیدا می کنید.

یک وب سایت عضویت نه تنها به تقویت احساس جامعه در بین خوانندگان کمک می کند بلکه به شما در فروش و کسب درآمد از برخی یا کلیه مطالب شما کمک می کند. شما باید تصمیم بگیرید که چه مقدار از مطالب خود را می خواهید فقط برای اعضای پرداخت شده اختصاص دهید ، این مورد را باید به صورت موردی مورد بررسی قرار داد. همچنین بستگی به صنعت بزرگی دارد که وب سایت شما در آن تخصص دارد.

سود بالقوه برای خوانندگان شما از اشتراك ، باید از نظر مالی قابل سنجش و به اندازه كافی قابل توجه باشد تا بتواند آن را خریداری كند. اگر فکر نکنند مطلقاً لازم است ، مردم هرگز محتوای شما را خریداری نمی کنند. برخی از سؤالات سخت که باید به آنها پاسخ دهید,

 • آیا می توانم به صورت رایگان در هر جای دیگری از وب ، ماکت از مطالب خود یا مطالب مشابه را بیابم ?
 • آیا سود بالقوه کاربر بیشتر از هزینه های خرید است ?

قیمت بسیار زیاد آن نه تنها منجر به اشتراك کمتر می شود ، بلكه اگر آب نتوانید ارزش واقعی را به مشترکان خود بدهید ، در آب گرم زیادی قرار خواهید گرفت. اگر احتمالاً با معرفی یک مدل عضویت مبتنی بر اشتراک در وب سایت خود احساس می کنید که درآمد زیادی کسب نخواهید کرد ، می توانید دسترسی به محتوای خود را برای سهام های اجتماعی معامله کنید.

محدود کردن محتوا توسط عضو با استفاده از کد (به توصیه های افزونه در زیر مراجعه کنید)

قبل از ورود به افزونه های مختلف که می تواند به شما در محدود کردن محتوا در سایت کمک کند ، اجازه می دهد ابتدا به دنبال کدی باشید که می توانید استفاده کنید اگر یک توسعه دهنده هستید ، بررسی کنید که آیا نوع کاربر فعلی را بررسی می کند یا بر این اساس محدود می کند (از آنجا که این کار بسیار ساده است!). به دو قطعه زیر که می توانید برای الهام گرفتن استفاده کنید نگاهی بیندازید

// مثال برای محدود کردن کل صفحات فقط برای کاربران وارد شده است
عملکرد wpex_restrict_page_to_logged_in_user ()

// دریافت پست جهانی
پست جهانی $؛

// جلوگیری از دسترسی به صفحه با شناسه 2 و همه کودکان این صفحه
$ page_id = 170؛
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id))) {

// به طور پیش فرض تغییر مسیر را به true تغییر دهید
$ redirect = true؛

// اگر وارد سیستم شوید یا تغییر مسیر دهید
// شما می توانید / باید بررسی های اضافی را بر اساس نقش کاربر یا متا کاربر انجام دهید
اگر (is_user_logged_in ()) {
$ redirect = false؛
}


// تغییر مسیر دسترسی افراد به صفحه اصلی
اگر (تغییر مسیر $) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/'))، 307)؛
}

}

}
add_action ('template_redirect'، 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user')؛
// مثال برای محدود کردن محتوای خاص توسط نقش کاربر
$ current_user = wp_get_current_user ()؛
$ user_role = $ user-> نقشها؟ $ user-> role [0]: false؛

if ("مشترک" == $ user_role)
تکرار "نمایش چیزی در اینجا"
}

خوب ، حالا که این کار را از دست دادیم ، بیایید چند مورد را بررسی کنیم افزونه هایی که به محدود کردن دسترسی کمک می کنند به محتوای شما.

Content Pro را برای وردپرس محدود کنید

احتمالاً بهترین افزونه هنگام محدود کردن دسترسی به محتوا. دلیلی که من این افزونه را از پلاگین های ممتاز غنی از ویژگی های بیشتر توصیه می کنم ، سادگی است. می توانید انتخاب کنید که کدام یک از پست ها / صفحه ها یا بخش هایی از صفحات / پست های شما برای سطوح مختلف اعضا قابل دسترسی باشد.

Pippin001

هنگامی که سطح اشتراک می آید ، می توانید هر تعداد اشتراک را تنظیم کرده و سطوح مختلف دسترسی به محتوا را به آنها اختصاص دهید. این امر به شما امکان می دهد در سطوح مختلف قیمت برای سطوح مختلف دسترسی کار کنید. پس از ایجاد سطوح اشتراک مختلف و اشتراک مشترک ، می توانید مکانیزم پرداخت را اجرا کنید. و افزونه با Paypal ، Stripe و Braintree کار می کند.

تخفيفات

علاوه بر این ، این افزونه امکان ایجاد تخفیف را فراهم می کند و درآمد خود را به طور موثر گزارش می کند. با توجه به تخفیفات ، افزونه کد کوتاه تولید می کند که تخفیف ها را فعال می کند ، این باعث می شود تخفیف های شما به طور خاص در سایت های کوپن صحبت با تخفیف های دیگر وب سایت ها آسان باشد. می توانید درصد تخفیف خاصی را تعیین کنید و تاریخ انقضا را نیز بر روی تخفیف ها تنظیم کنید. اگر مایل هستید ، می توانید برای تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف محدودیت تعیین کنید.

داده ها یک دارایی بسیار مفید برای هر تجارت ، به ویژه یک سرویس وب یا وبلاگ مبتنی بر وب است. شما می توانید تمام داده های ایجاد شده توسط افزونه را از طریق یک پرونده CSV برای هر عضو یا هر پرداخت یا هر دو صادر کنید. از طرف دیگر ، می توانید داده ها را در افزونه های خبرنامه محبوب مانند aWeber یا MailChimp وارد کنید. فرم ثبت نام بسیار آسان است و بسیار مستقیم به جلو.

RegFormPip

دریافت محتوای محدود نرم افزار

محتوای خصوصی افزونه وردپرس

شما می توانید تقریباً از هر نوع محتوا در وب سایت خود ، از جمله گلدان ها ، صفحات ، فهرست ها و دسته بندی های کامل محافظت کنید. حتی قفل وب سایت با یک کلیک وجود دارد که مانع از دسترسی به محتوا در وب سایت شما می شود.

کامپیوتر

این افزونه به سازماندهی کاربران شما کمک کرده و آنها را با جستجوهای داخلی و فیلترهای دسته بندی مرتب می کند. یک جادوگر کوتاه کد یکپارچه کار شما را برای مخفی کردن مطالب بسیار آسان تر می کند.

تنظیمات رایانه شخصی

ویژگی محدودیت در این افزونه برای هر قسمت از سایت وردپرس شما از جمله منوها قابل استفاده است. می توانید انواع پست های سفارشی و طبقه بندی ها را مسدود کنید. شما چند الگوی از پیش تعیین شده دارید اما سازنده پوست سفارشی با شخصی سازی قالب محتوا مسدود شده کمک می کند.

فرم ثبت نام با دو گزینه طرح بندی برای محافظت در برابر هرزنامه سخت شده است. این افزونه مانند افزونه Contents Restrict Pro ایجاد شده است ، به منظور هدف اصلی محدود کردن دسترسی به محتوا در سایت های وردپرس.

محتوای خصوصی را در اینجا بارگیری کنید

اگر به دنبال یک افزونه عضویت غنی از ویژگی های بیشتر با محدودیت محتوا به عنوان بخشی از زرادخانه آن هستید ، آنگاه دو افزونه وجود دارد که توصیه می کنم.

سرویس وردپرس MemberMouse

MemberMouse یک سیستم مدیریت عضویت قدرتمند برای وب سایت های وردپرس است. این سیستم مدیریت عضویت به فروش محصولات دیجیتالی ، نرم افزاری به عنوان خدمات کمک می کند ، به عنوان پورتال فروشگاه خرده فروشی آنلاین عمل می کند و همچنین هنگام فروش محتوای اشتراک به خوبی کار می کند..

عضو خانه

این ساخته شده است تا به شما در خلاص شدن از زمان فرایندهای اضافی غیر ارزش افزوده کمک کند. در حالی که اتوماسیون پشتیبانی ، مدیریت مشتری و گزارش دهی و تجزیه و تحلیل برای تجارت شما فراهم می کند ، ما به توانایی آن در محافظت از محتوا علاقه مندیم.

می توانید به راحتی مناطقی را در وب سایت خود ، صفحات محافظت از رمز عبور و سایر مطالب ایجاد کنید. این افزونه همچنین در ایجاد پیشنهادات آزمایشی ، تخفیف و کوپن قرار دارد. این برنامه با 8 شبکه پرداخت کار می کند ، یعنی تقریباً هر مشتری آینده ای تحت پوشش قرار می گیرد.

عضو اصلی ممکن است برای ابتدایی ترین برنامه خود با قیمت 19.95 دلار در ماه کمی مقرون به صرفه باشد ، اما اگر می خواهید یک وب سایت اختصاصی برای عضویت در بستر وردپرس ایجاد کنید ، گزینه عالی است..

عضو خانه را اینجا ببینید!

افزونه وردپرس MemberPress

MemberPress یکی دیگر از افزونه های قدرتمند مدیریت عضویت برای وب سایت های WordPress است. آسان برای تنظیم و شروع به کار ، این عضوPPP مهندسی شده است تا بتواند بر دسترسی به محتوا مبتنی بر سطح عضویت ، کنترل خوبی داشته باشد. با استفاده از MemberPress ، می توانید دسترسی به صفحات ، پست ها ، صفحات کودک ، پست های سفارشی ، برچسب ها ، دسته ها و سایر فایل ها یا مطالب میزبانی شده در وب سایت خود را محدود کنید..

عضوپرس

می توانید کوپن ها و یک فروم برتر را برای اعضای جامعه خود ایجاد کنید. این برنامه بطور قابل توجهی ارزان تر از MemberMouse با 99 دلار در سال برای برنامه تجاری است.

عضو وب سایت در حال اجرا را در وب سایت خود دریافت کنید

اشتراک مشترک پرداخت شده

بارگیری عضویت و محدودیت در محتوا - اشتراک های پرداخت شده به عضویت

عضویت های پرداخت شده و تکرار شده را با اشتراک های عضو پرداخت شده سریع اضافه کنید. این افزونه شامل گزینه های ساده ای برای تنظیم صفحه ثبت نام ، برنامه های اشتراک ، ورود به سیستم سفارشی ، محتوای محدود و موارد دیگر است. این حتی با WooCommerce ادغام می شود تا محصولات یا تخفیف های انحصاری اعضای خود را ارائه دهد.

اشتراكات عضو شده را بپردازيد

محدود دسترسی به سایت افزونه وردپرس رایگان

محدود شده توسط سایت

یک افزونه ساده که دسترسی به سایت شما را به بازدیدکنندگانی که وارد سیستم شده اید یا از یک محدوده مشخص شده IP دسترسی دارند به محتوای سایت محدود می کند. بازدیدکنندگانی که دسترسی ندارند می توانند به صفحه دیگری از جمله صفحه ورود به سیستم هدایت شوند یا به طور متناوب می توانید یک پیام را به نمایش بگذارید.

دسترسی محدود به سایت را بارگیری کنید

افزونه وردپرس رایگان عضو نهایی

UltMember

عضو نهایی یک افزونه ساده و در عین حال مؤثر است که امکان ایجاد فرم ثبت نام آسان و ایجاد مجامع جدید را بصورت آنلاین فراهم می کند. می توانید نقش های کاربر سفارشی ایجاد کرده و همچنین در مقیاس جهانی و بر اساس هر پست / صفحه محدودیت محتوا را انجام دهید. این بین سه دسته – ورود به سیستم در کاربران ، ورود به سیستم از کاربران و همه – بین این دو گروه تمایز قائل است.

دانلود عضو نهایی

افزونه وردپرس رایگان کاربران فوق العاده

کاربران فوق العاده عضویت

باز هم ، ابزار بسیار مفیدی برای کمک به ایجاد جوامع پیشرفته آنلاین ، این افزونه چیزهای بیشتری در راه ویژگی های ادغام اجتماعی دارد. این افزونه از محدودیت محتوای جزئی پشتیبانی می کند و بین کاربران وارد شده و کاربران با بسته های عضویت خاص متمایز می شود.

کاربران عضو فوق العاده را بارگیری کنید

نتیجه

امیدوارم که این مقاله مفید باشد و شما یک افزونه محدودیت در محتوا برای عضویت پیدا کردید که برای سایت وردپرس شما به بهترین وجه کار می کند news لطفا برای اخبار ، آموزش ها و موارد دیگر از دنیای وردپرس در وبلاگ WPExplorer مشترک شوید.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map