راهنمای آسان دریافتهای دیجیتال و افزودنیهای پیشنهادی

بنابراین می خواهید یک محصول را بصورت آنلاین بفروشید. ما فکر می کنیم که عالی است حالا همه چیز باقی مانده است که تصمیم بگیریم چطور. وردپرس برای شما خوش شانس است که فروشگاه آنلاین خود را آسان می کند و اگر کالای دیجیتالی را می فروشید نمی توانید بهتر از بارگیری آسان دیجیتال – افزونه رایگان تجارت الکترونیکی وردپرس که فروش کالاهای دیجیتال را آسان می کند.


ویژگی های بارگیری آسان دیجیتال

من مطمئن هستم که می خواهید بدانید که دانلودهای دیجیتال آسان (کوتاه مدت EDD) چنین انتخابی عالی برای وردپرس ، و چرا باید آن را بر روی سایر گزینه های تجارت الکترونیکی انتخاب کنید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است فروشگاه شخصی شما بخواهد از EDD استفاده کند ، اما دلایل چندی برای همه وجود دارد.

رایگان

اول و مهمتر از این رایگان است ، به این معنی که افزونه اصلی مطمئناً در بودجه هر کسی متناسب است. اجازه ندهید که برچسب قیمت وجودی شما را از بین نبرد ، EDD افزونه خوبی است که دارای به روزرسانی منظم و تکه های امنیتی برای اطمینان از تجربه خرید بی خطر است. بعلاوه بسیاری از افزودنیها و افزونه های رایگان به طور مستقیم از EDD و همچنین از اشخاص ثالث در WordPress.org وجود دارد.

سریع و آسان

این افزونه نیز قابل استفاده است. حتی اگر اسناد را از دست ندهید (اگرچه ما توصیه می کنیم در صورت نیاز به استفاده از آن برای کمک در صورت نیاز) می توانید فروشگاه سریع Easy Digital Downloads خود را سریع و سریع اجرا کنید. رابط و گزینه ها همه بسیار شهودی هستند و تنظیمات این افزونه به وضوح دارای برچسب هستند.

ساده و قابل تمدید

سرانجام ، EDD همه چیز را ساده نگه می دارد. یک تن از گزینه های محصول مانند سایر افزونه های تجارت الکترونیکی وجود ندارد. این باعث می شود EDD هنگام شروع کار با فروشگاه خود گزینه ای بسیار کم تحرکتر باشد ، اما همچنین بدان معنی است که امکاناتی بی پایان برای توسعه دهندگان به دنبال گسترش این افزونه وجود دارد. با وجود گزینه های کمتر به توسعه دهندگان سبک می توانند توجه خود را به ویژگی هایی که می خواهند اضافه یا برجسته شوند برای ایجاد فروشگاه های واقعا سفارشی متمرکز کنند.

راهنمای تنظیم آسان بارگیری دیجیتال

راهنمای تنظیم آسان بارگیری دیجیتال

آماده دریافت تنظیمات با بارگیری آسان دیجیتال و فروش کالاهای دیجیتالی خود هستید؟ این روند ساده است و شما را بیش از یک بعد از ظهر طول نمی کشد. فقط منابع کمی مورد نیاز است ، بنابراین بدون در نظر گرفتن بیشتر وقت خود اجازه دهید کار را شروع کنیم.

پیش: شرایط لازم برای ایجاد فروشگاه اینترنتی با بارگیری آسان دیجیتال

فقط یک ثانیه صبر کنید! قبل از شروع ، شما نیاز به نصب وردپرس خود میزبان دارید. وردپرس خود میزبان در دامنه خود شما مدیریت می شود و با برنامه میزبانی وب خود میزبان می شوید (برای اینکه با وبلاگ های رایگان ارائه شده توسط WordPress.com اشتباه نشوید ، می توانید در مورد تفاوت های WordPress.org و WordPress.com در ما اطلاعات کسب کنید. وبلاگ).

برای نصب وردپرس خود میزبان به موارد زیر نیاز خواهید داشت (البته مارک ها و شرکت های ذکر شده صرفاً توصیه های ما هستند اما شما بدون توجه به مکانی که برای خرید آنها انتخاب کرده اید ، هنوز هم نیاز دارید):

 • برنامه میزبانی
  از آنجا که می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید ، ما شما را به خرید یک برنامه میزبانی خوب و مدیریت شده که بتواند از ترافیکی که وب سایت شما دریافت خواهد کرد پشتیبانی کند. هاست مدیریت شده با وردپرس از قبل نصب شده همراه است ، بنابراین پس از انتخاب برنامه خود ، WordPress در حال حاضر روی سرور شما آماده است. ما WP Engine را به شدت توصیه می کنیم – این همان چیزی است که ما استفاده می کنیم ، و ما هرگز مشکلی نداشته ایم. آنها از سرورهای شما برای شما مراقبت می کنند ، و اگر وب سایت ما یا هر نسخه نمایشی وردپرس را مرور کردید ، می بینید که به سرعت چشمک می زند. برنامه ها از 29 دلار در ماه شروع می شوند و منابع زیادی را برای یک فروشگاه آنلاین جدید ارائه می دهند.
 • نام دامنه
  این نشانی اینترنتی واقعی شما است ، و اگر در برنامه میزبانی شما قرار نگرفته است ، باید آن را از یک رجیستری دامنه خریداری کنید (ما همچنین توصیه می کنیم به حفظ حریم خصوصی اضافه کنید ، به خصوص برای جلوگیری از تمام اسپم های آزار دهنده اگر آدرس ایمیل شما عمومی است). ما از نام های GoDaddy برای نام دامنه خود استفاده می کنیم (جایی که می توانید دامنه خود را فقط برای سال اول 4.99 دلار بدست آورید) ، اما سایر ثبت های معروف شامل Domain.com و NameCheap هستند. پس از داشتن نام دامنه ، باید آن را به سرور خود گوشزد کنید. برای راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار ، به اسناد راهنمایی رجیستری دامنه خود با مراجعه به دستورالعمل های شرکت میزبان خود ، به طور متقابل مراجعه کنید.
 • گواهی SSL
  اگر چیزی را می فروشید ، لازم است تا اطلاعات شخصی مشتریان را صورتحساب کنید. این بدان معنی است که وب سایت شما کاملاً باید دارای گواهی SSL باشد. می توانید SSL رایگان دریافت کنید بیایید رمزگذاری کنیم, با این حال ، اینها باید هر چند ماه یکبار تجدید شوند و همانند همتایان حق بیمه خود ، همان حمایت ها را ارائه ندهند. استرس خود را صرفه جویی کنید و به سادگی همزمان با دریافت دامنه خود ، یک گواهی خریداری کنید. گواهینامه های SSL GoDaddy را با قیمت مناسب ارائه می دهند (و با استفاده از این کوپن GoDaddy SSL می توانید حداکثر 28٪ پس انداز کنید و هزینه شما را حتی 49.99 دلار در سال هزینه کنید) و در صورت پیروی از راهنما تنظیم بسیار ساده است اگر از میزبان پشتیبانی می کنید که هنوز پشتیبانی نمی کند بیایید رمزگذاری کنیم ، می توانید از راهنمای SSL رایگان ما نیز استفاده کنید..

پس از نام دامنه ، SSL و میزبانی همه آماده ، می توانید وب سایت و فروشگاه خود را با EDD شروع کنید.

راهنمای ویدئوی WPCrafter Easy Digital Downloads

آدم از WPCrafter.com این آموزش ویدئویی شگفت انگیز را برای شما فراهم کرده است تا شما را از طریق مراحل تنظیم بارگیری آسان دیجیتال برای اولین بار طی کند. او تمام مراحلی را که در زیر می خواهیم صحبت می کند. توصیه می کنیم فیلم را تماشا کنید و از راهنمایی خود برای دنبال کردن نکات کلیدی استفاده کنید. تا آن موقع شما طرفدار EDD خواهید بود! همچنین اطمینان حاصل کنید که همه آدمهای دیگر را بررسی کنید فیلم های آموزشی وردپرس بیش از حد – او هر هفته تعداد نکات مفید ، ترفندها و ترفندهای مفید وردپرس را با فیلمهای جدید خارج می کند (بنابراین مشترک شوید تا مطمئن شوید که هرگز از دست ندهید!).

مرحله 1: بارگیری آسان دیجیتال را بارگیری و نصب کنید

WordPress واقعاً همه چیز را آسان می کند و نصب EDD همانند نصب هر افزونه دیگر ساده است. ابتدا وارد نصب وردپرس خود شوید. از داشبورد اصلی حرکت کنید تا افزونه ها> افزودن جدید.

بارگیری آسان دیجیتال افزونه وردپرس

از اینجا جستجو کنید “بارگیری آسان دیجیتال”. اولین نتیجه باید بارگیری آسان دیجیتال توسط پیپین ویلیامسون باشد. کلیک کنید بر روی الآن نصب کن دکمه و بعد فعال کنید.

بارگیری آسان دیجیتال افزونه وردپرس نصب شده است

شما باید صفحه تأیید را مانند صفحه فوق مشاهده کنید. این یک گزینه داشبورد جدید به نام اضافه می کند بارگیری ها. اینجاست که شما قادر خواهید بود فروشگاه آنلاین خود و کلیه کالاهای دیجیتالی را که برای فروش اضافه می کنید ، مدیریت کنید.

مرحله 2: تنظیمات فروشگاه بارگیری آسان دیجیتال

قبل از افزودن محصولات ، احساس می کنیم گزینه های اصلی مجموعه فروشگاه شما دارای اهمیت باشد. البته انواع مختلفی از گزینه های جذاب داخلی وجود دارد که می توانید هرچه دوست دارید فروشگاه خود را بهینه کنید. ما فقط می خواهیم گزینه هایی را که احساس می کنیم مهم ترین آنها هستیم لمس کنیم ، اما این نباید مانع از مرور مستمر همه تنظیمات شود تا مطمئن شوید که با نیازهای شما مطابقت دارد.

تنظیمات عمومی بارگیری آسان دیجیتال

برای شروع کلیک کنید بارگیری ها> تنظیمات. این کار شما را به صفحه تنظیمات عمومی شما منتقل می کند. هنگامی که EDD را نصب می کنید ، صفحات تاریخ خرید ، موفقیت ، عدم موفقیت شما و معامله و خرید به طور خودکار برای شما ایجاد و اختصاص می یابد (آسان است؟) در این صفحه تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن موارد شماست محل فروشگاه: کشور و ایالت. سپس برای ذخیره کلیک کنید.

تنظیمات ارزی بارگیری آسان دیجیتال

بعد روی آبی کلیک کنید تنظیمات ارزی پیوند زیر برگه General. به طور پیش فرض EDD از تنظیمات استاندارد دلار آمریکا برای ارز شما استفاده می کند. اگر این چیزی است که شما از آن استفاده می کنید ، دیگر نیازی به تغییر نیست ، اما برای هر ارز دیگر تنظیمات مربوط به ارز ، موقعیت ورود به سیستم ارز ، هزاران و جداکننده اعشاری خود را ویرایش کنید. دوباره ، به یاد داشته باشید که پس انداز کنید.

دروازه های پرداخت آسان دیجیتال بارگیری کنید

اکنون گزینه را انتخاب کنید دروازه پرداخت برگه در این بخش می توانید روش های پرداختی را که می خواهید بپذیرید فعال کنید. به طور پیش فرض EDD شامل Paypal و Amazon می باشد اما از تعدادی از دروازه های دیگر از جمله Stripe ، BitPay ، Braintree ، NETbilling ، Authorize.net و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این دروازه ها همه به عنوان افزودنی های دروازه پریمیوم برای EDD با 49 دلار در سال در دسترس هستند.

توجه: این همچنین جایی است که می توانید حالت تست را فعال کنید. توصیه می کنیم در اولین راه اندازی فروشگاه خود از حالت آزمایشی استفاده کنید تا مطمئن شوید که دروازه (های) خود را به درستی پیکربندی کرده اید.

بارگیری آسان دیجیتال تنظیمات استاندارد Paypal

اگر از PayPal استفاده می کنید ، روی آن کلیک کنید استاندارد پی پال گزینه زیر برگه پرداخت دروازه. برای بسیاری از فروشگاه ها PayPal روشی آسان و کارآمد برای پذیرش پرداخت است. تنظیمات کاملاً ساده است. باید ایمیل پی پال خود را اضافه کنید, اعتبارنامه امضای API و بعد ذخیره کنید.

اگر افزودنیهای افزودنی دروازه دیگری را اضافه کردید ، اکنون زمان پیکربندی آنهاست. در هر دروازه تنظیمات مختلفی وجود دارد ، بنابراین برای کمک به اسناد اضافه شده در هر مرجع مراجعه کنید.

بارگیری آسان دیجیتال تنظیمات ایمیل

بخش بعدی که مورد بررسی قرار گرفته است تنظیمات ایمیل. EDD شامل یک الگوی پیش فرض ایمیل است ، بنابراین اگر از این کار راضی هستید ، فقط آرم دلخواه خود را اضافه کرده و ذخیره کنید. مطمئناً می توانید الگوی دلخواه خود را اضافه کنید یا به جای آن از الگوی ایمیل الگوی افزودنی (که شامل 12 قالب ایمیل فقط با 15 دلار است) استفاده کنید..

بارگیری آسان دیجیتال به عنوان مثال ایمیل

همچنین می توانید کلیک کنید پیش نمایش رسید خرید برای دیدن ایمیل ارسال شده به مشتریان. اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید از گزینه های زیر پیوند خرید آبی (Blue Buy Receipts) در زیر برگه ایمیل (ایمیل) استفاده کنید.

سبک های دیجیتال بارگیری آسان

با آماده شدن ایمیل های خود ، روی آن کلیک کنید سبک ها برای انتخاب یک سبک و رنگ دکمه پیش فرض ، برگه را انتخاب کنید. اگر از یک موضوع WordPress استفاده می کنید بدون گزینه های یک ظاهر طراحی شده ، این یک روش سریع و آسان برای اطمینان از اینکه فروشگاه شما حداقل متناسب با طرح رنگی برای تجارت شما است.

اگر واقعاً می خواهید روشی که فروشگاه EDD شما ظاهر می شود را تغییر دهید ، ما توصیه می کنیم از یک موضوع وردپرس استفاده کنید که به طور خاص با EDD طراحی و یکپارچه شده باشد. به این ترتیب می دانید که هیچ مشکلی با سازگاری وجود نخواهد داشت و می توانید بدون تلاش زیادی از طرف خود فروشگاه خود را سبک کنید.

اگر ترجیح می دهید به تنهایی برخی از CSS های سفارشی را حل کنید ، حتما دکمه های Disable Styles را در این برگه بررسی کنید و روی ذخیره کلیک کنید. سپس از دستورالعمل های مربوط به کمک راهنمای EDD استفاده کنید سفارشی سازی پلاگین برای شروع با CSS سفارشی خود.

تنظیمات مالیاتی بارگیری آسان دیجیتال

برگه مالیات بسیار مهم است ، و به همان اندازه که دوست داریم برای این کار مشاوره رایگان ارائه دهیم ، ما حسابدار نیستیم. تو چطور مالیات EDD را تنظیم کنید به مقررات و قوانینی که درمورد موقعیت مکانی شخصی شما اعمال می شود بستگی دارد. حتماً تحقیق خود را انجام داده ، تنظیمات مالیاتی مورد نیاز خود را فعال کرده و تغییرات خود را پس انداز کنید.

تنظیمات پرداخت دیجیتال بارگیری آسان

با رفتن به برگه Misc ، روی آن کلیک کنید تنظیمات پرداخت. مهمترین گزینه اجرای SSL در Checkout است. این داده های وب سایت ارسال شده بین مرورگر مشتری و سرور شما را رمزگذاری می کند. به عنوان یک تاجر آنلاین که اطلاعات صدور صورتحساب صورتحساب را می پذیرد ، استفاده از اقدامات امنیتی معقول برای محافظت از داده های مشتریان مهم است ، و این بدان معنی است که استفاده از SSL برای صفحه پرداخت خود را.

تنظیمات بارگیری آسان فایل بارگیری دیجیتال

اگر می خواهید محدودیت هایی را برای چند بار از محصولاتتان بارگیری کنید به این قسمت بروید بارگیری فایل برای فعال کردن گزینه File Download Limit. به این ترتیب می توانید مشخص کنید که آیا یک مورد فقط یک بار ، دو بار ، نامحدود و غیره قابل بارگیری است.

تنظیمات حسابداری بارگیری دیجیتال آسان

برای عشق به حسابدار خود ، لطفا گزینه شماره ترتیب سفارش را در زیر زیر فعال کنید تنظیمات حسابداری در برگه متفرقه این امر باعث می شود تا پیگیری مالی شما و گزارش های مرتبط با آنها برای شخص شماره های شما بسیار ساده تر شود.

شرایط توافق نامه بارگیری آسان دیجیتال

در آخر به شرایط توافق نامه برای ایجاد شرایطی که مشتریان باید قبل از بررسی موافقت کنند ، ایجاد کنید. اگر در ایجاد شرایط خود به کمک نیاز دارید می توانید سریع جستجوی Google را انجام دهید. منبعی که پیدا کردیم ، TermsFeed است که مقاله خوبی در مورد آن دارد موافقت نامه های قانونی برای محصولات دیجیتال. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست ها ، شرایط و ضوابط مختلفی که هنگام فروش کالاهای دیجیتال باید ایجاد کنید ، آن را بررسی کنید.

Woohoo – تنظیمات شما همه آماده است و اکنون می توانید به افزودن بارگیری محصولات به فروشگاه خود بروید.

مرحله 3: اضافه کردن محصولات بارگیری آسان دیجیتال

با نصب و راه اندازی EDD می توانید وقت آن رسیده که بارگیری های خود را اضافه کنید. اولین قدم کلیک بر روی آن است بارگیری ها> افزودن جدید. این یک صفحه محصول جدید با نام تجاری برای شما باز می کند تا تمام اطلاعات بارگیری خود را اضافه کنید.

محصولات دیجیتال بارگیری آسان

می توانید به تصویر بالا نگاه کنید تا ببینید وقتی محصول خود را اضافه کرده اید ، محتوای شما را چه شکلی می تواند به نظر برسد. شما می خواهید بیشتر بخش ها را پر کنید.

با شروع از بالا ، باید محصول را اضافه کنید عنوان و شرح, و همچنین موارد کاربردی را انتخاب کنید دسته بندی ها یا برچسب ها اگر از آنها برای فروشگاه خود استفاده خواهید کرد.

در پایین صفحه باید یک متابکسی برای افزودن صفحه خود مشاهده کنید قیمت های بارگیری. در اینجا می توانید قیمت خود را وارد کنید ، یا اگر می خواهید بیش از یک قالب بارگیری را ارائه دهید (مانند مجوزهای فرق محصول ، اندازه پرونده های مختلف و غیره) قیمت گذاری متغیر را فعال کنید..

بعدی خود را انتخاب کنید نوع محصول (پیش فرض یا بسته نرم افزاری) و سپس پرونده (های) خود را در آن بارگذاری کنید بارگیری فایل بخش.

در آخر ، شما می توانید از تنظیمات جهانی بارگیری هایی که قبلاً اعمال کرده اید ، استفاده کنید ، مانند محدودیتهای بارگیری و گزینه های دکمه. همچنین می توانید یک بارگذاری شده را بارگذاری کنید بارگیری تصویر اگر این حس را برای محصولات شما داشته باشد.

پس از اتمام کار ، بارگیری خود را منتشر کرده و روند کار را برای سایر محصولات دیگر خود تکرار کنید!

مرحله 4: ایجاد صفحه اصلی فروشگاه شما

شما تقریباً کار خود را ایجاد کرده اید! آخرین مرحله ایجاد صفحه اصلی فروشگاه شما است که تمام محصولات شما را به نمایش می گذارد. EDD از کد کوتاه استفاده می کند تا محصولات خود را در هر صفحه آسان کنید.

صفحه خرید آسان دیجیتال فروشگاه

فقط یک صفحه جدید ایجاد کنید و کد کوتاه “بارگیری” EDD را درج کنید. می توانید آنچه را که در تصویر بالا استفاده کرده ایم مشاهده کنید. یک تن متفاوت است پارامترهای کد کوتاه می توانید هنگام وارد کردن موضوع ، نحوه بارگیری ها را تغییر دهید (گزینه هایی برای پنهان کردن دکمه خرید ، تعداد ستون ها ، نشان دادن توضیحات کامل کالا و موارد دیگر). ما از گزینه های تعداد بارگیری در هر صفحه ، تعداد ستون ها و صفحه بندی بیشتر استفاده کردیم.

بارگیری آسان دیجیتال فروشگاه جلویی

و این همان چیزی است که مغازه ما در قسمت جلویی به نظر می رسد. توجه داشته باشید ، این با پیش فرض است قالب وردپرس 2015. تنها ترفندهایی که ما ایجاد کردیم بارگذاری یک آرم سفارشی برای فروشگاه Cool ما بود (که می توان از آن اضافه کرد از وردپرس Customizer در زیر ظاهر> سفارشی سازی> هویت سایت) و همچنین تغییر برش پیش فرض تصویر کوچک (که می توان آن را از داشبورد وردپرس خود در زیر تغییر داد) تنظیمات> رسانه).

سفارشی کردن فروشگاه بارگیری آسان دیجیتال خود

آیا می خواهید یک فروشگاه EDD بسیار جذاب و بدون نیاز به کد کردن یک دسته از CSS سفارشی خود ، یک فروشگاه عالی به دنبال داشته باشید؟ آسان – این موضوع و افزونه های افزونه برای چیست. با یک تم خوب و چند افزونه مفید می توانید یک فروشگاه الکترونیکی عالی با تمام ویژگی های مورد نیاز برای تجارت خود ایجاد کنید.

دانلود آسان دیجیتال مضامین وردپرس

سریعترین روش برای تغییر نحوه نگاه فروشگاه EDD شما با یک موضوع است. توسعه دهندگان تم وقت زیادی را برای هدف قرار دادن همه عناصر CSS در سراسر افزونه تجارت الکترونیکی گرفته اند تا بتوانید یک فروشگاه زیبا داشته باشید. در حالی که بسیاری از موضوعات عالی EDD در وب وجود دارد و اینها فقط چند مورد از موارد مورد علاقه ما هستند.

دانلود وردپرس آسان دیجیتال وردپرس

قالب وردپرس وردپرس توسط Easy Digital Downloads نه تنها رایگان ، بلکه توسط همان تیم پشت EDD طراحی و ساخته شده است. این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران مسائل سازگاری باشید زیرا هر جنبه از این موضوع با EDD یکپارچه عمل می کند. گزینه های داخلی زیادی برای رنگ ها ، پس زمینه ها ، الگوهای صفحه برای ارسال های جلویی ، طرح بندی 3 صفحه و موارد دیگر وجود دارد.

طرح پرداخت وردپرس آسان دیجیتال تم وردپرس

گزینه عالی دیگر Checkout WordPress Theme by Array است که شامل گزینه هایی با ظاهر زیبا برای ایجاد یک فروشگاه دیجیتال یا بازار است. ویژگی های موضوع اضافه شده برای یک صفحه تیم ، جداول قیمت گذاری ، توصیفات ، قلم های سفارشی typekit ، رنگ های سفارشی و موارد دیگر ایجاد یک نوع از یک نوع فروشگاه خاص را آسان می کند.

تم وردپرس بارگیری آسان دیجیتال Olam Premium Easy

اگر به دنبال یک موضوع پریمیوم با انعطاف پذیر هستید ، باید نگاهی به موضوع Olam WordPress توسط webNesters بیندازید. Olam گزینه ای عالی برای ایجاد فروشگاه اینترنتی با وردپرس است زیرا از چندین افزونه تجارت الکترونیکی از جمله EDD پشتیبانی می کند. موضوع همچنین شامل سازنده صفحه Unyson است که می توانید علاوه بر فروشگاه EDD قدرتمند ، صفحات دلخواه خود را ایجاد کنید.

قالب وردپرس بارگیری آسان دیجیتالی مربع کد

در آخر ، اگر شما علاقه مند به راه اندازی بازار شخصی خود هستید ، پس زمینه تم وردپرس MarketCode Market by Cr3ativThemes انتخابی عالی است. این موضوع با کلیه افزونه های بازار EDD کاملاً سازگار است و شامل گزینه های ساده ای برای رنگ های سفارشی ، زمینه ، آرم ، فاویکون ، جعبه یا صفحه کامل ، کارمندان ، نمونه کارها ، مشاغل و موارد دیگر می باشد..

افزونه های Easy Digital Downloads

بسته به آنچه که می فروشید ، اگر می خواهید وابسته باشید ، یا می خواهید عضویت را بفروشید ، تعداد افزودنی عالی عالی در بازار EDD موجود است که به شما کمک می کند ویژگی های بیشتری را به فروشگاه دیجیتال خود اضافه کنید. در حال حاضر بیش از 150+ افزونه رایگان و حق بیمه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در اینجا فقط چند مورد از موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

بررسی محصولات افزودنی آسان دیجیتال بارگیری

بررسیهای افزودنی برای بارگیری آسان دیجیتال این امکان را برای شما فراهم می کند که رتبه بندی ها و بررسی ها را برای بارگیری های شما انجام دهند. این یک روش عالی برای اثبات اثبات تولید محصولات فوق العاده است ، و این افزونه حتی گزینه ای را برای ارسال کدبانوی کوپن به عنوان یک تشکر از شما برای ترک نظر خود در اختیار شما قرار می دهد..

افزونه PayPal Pro / Express Easy Digital Downloads

برای تجربه حرفه ای تر در پرداخت ، باید این موارد را در نظر بگیرید افزونه PayPal Pro & Express برای EDD با استفاده از کاربران PayPal Pro بدون ترک سایت خود ، کارت اعتباری خریداری کرده و PayPal Express لایه های امنیتی بیشتری را ارائه می دهد تا اطلاعات مشتریان شما در امان بماند.

تخفیف های اجتماعی افزونه بارگیری دیجیتال آسان

به مشتریان خود پاداش دهید افزودنیهای تخفیف اجتماعی برای بارگیری آسان دیجیتال. با استفاده از این افزونه می توانید تخفیف هایی را در اختیار کاربران قرار دهید که کاربران محصولات خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند. اما می توانید ویژگی تخفیف را غیرفعال کنید و از این افزونه به عنوان روشی آسان برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به صفحات محصول خود استفاده کنید.

افزونه Dropbox Easy Digital Downloads

افزودنی Dropbox برای Easy Digital Downloads این امکان را برای شما فراهم می کند که می توانید به جای وب سایت خود ، میزبان فایلهای قابل بارگیری خود در Dropbox باشید. این می تواند باعث سرعت بخشیدن به فرایندهای بارگیری و همچنین بارگیری زیادی از سرور شما شود و در هزینه های میزبانی یا انتقال هزینه شما صرفه جویی کند.

افزودنیهای پرداختهای تکرار شونده ، پرداختهای دیجیتال آسان

آیا می خواهید بارگیری های خود را به عنوان بخشی از عضویت حق بیمه ارائه دهید؟ افزودنی در پرداخت های مکرر برای EDD این امکان را برای شما فراهم می کند که پرداخت های مکرر را که به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه و غیره به مشتریان خود پرداخت می کنید ، تنظیم کنید. این را با ترکیب کنید افزودنی محدودیت محتوا برای ایجاد مناطقی فقط برای اعضای خود.

بسته نرم افزاری افزونه بارگیری آسان دیجیتال خود را ایجاد کنید

برای بسیاری از فروشگاه های جدید بارگیری آسان دیجیتال بسته نرم افزاری Starter Pack عالی است شما این گزینه را دارید که همه افزودنیهای مورد نظر خود را در یک زمان انتخاب کنید. و هنگام خرید 5 یا بیشتر افزودنی فوراً 30٪ در خرید خود صرفه جویی می کنید. شما نمی توانید آن معامله را شکست دهید!

بسته نرم افزاری افزونه های بارگیری آسان دیجیتال Marketplace

اگر می خواهید بازار خود را بسازید ، سپس Easy Digital Downloads بسته نرم افزاری بازار یک ضروری است این بسته 8 افزونه حق بیمه شامل کلیه افزودنیهای مورد نیاز برای همه اعضاء می شود تا مواردی را برای فروش ارائه دهند ، مدیریت کمیسیونها ، جمع آوری نظرات مشتریان ، ارائه جوایز و موارد دیگر. بعلاوه با خرید 8 افزونه به عنوان بسته نرم افزاری ، 170 دلار صرفه جویی خواهید کرد.

بسته نرم افزاری افزونه های بارگیری آسان دیجیتال

و در آخر اینکه ، اگر می خواهید همه افزودنیها را دریافت کنید ، بارگیری Easy Digital را دریافت کنید بسته نرم افزاری هسته اصلی. این شامل و مجوز استفاده نامحدود برای هر یک از افزودنیهای برتر در حال حاضر از EDD است. این بسته نرم افزاری گرانترین قیمت است و قیمت آن 495 دلار است ، اما اگر یک توسعه دهنده وب خود که چندین بار از چندین افزودنی استفاده می کند ، این یک پیشنهاد عالی است (تقریباً 80٪ صرفه جویی کنید).

بسته بندی کردن

در آنجا شما آن را دارید – راهنمای کامل و عمیق ما در مورد چگونگی تنظیم بارگیریهای دیجیتال آسان برای اولین بار ، و همچنین مجموعه ای از مضامین مورد علاقه وردپرس و افزودنیهای EDD. امیدوارم که ما به شما کمک کنیم مهارت EDD خود را بچینید تا بتوانید فروش محصولات دیجیتالی خود را بصورت آنلاین آغاز کنید.

سوالی دارید که ما در این مقاله نمی پوشیم؟ یا نکات بیشتری برای کاربران جدید Easy Digital Downloads؟ نظر خود را در زیر بگذارید – دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector