راهنمای سازنده صفحه ویژوال کامپوزر نهایی و کشیدن برای وردپرس

راهنمای نهایی ویژوال آهنگساز برای وردپرس

ویژوال کامپوزر به یکی از افزونه های فروش صفحه ساخت وردپرس تبدیل شده است. از زمان انتشار در ماه مه 2011 ، این افزونه با بیش از 150،000 مشتری منفجر شده است (و این صدها هزار کاربر را که یک نسخه همراه با موضوع دریافت کرده اند ، نمی شمارد) ، 200+ افزودنی و افزونه و صدها نظر مثبت در سراسر وب.


اگر نسخه‌ی پلاگین خود را از قبل تهیه نکردید ، شاید قبلاً آن را مشاهده کرده باشید که در گذشته با یک موضوع برتر وردپرس همراه شده است یا شاید در جایی در وب یک راهنمای قدیمی آهنگساز ویژوال کامپوزر پیدا کرده باشید. از زمان انتشار اولین نسخه ویژوال کامپوزر تغییرات زیادی تغییر کرده است ، بنابراین ما می خواهیم همه ویژگی های عالی را که این افزونه قدرتمند را تشکیل می دهند شما را راهنمایی کنیم.

با آهنگساز ویژوال آشنا شوید

سازنده صفحه ویژوال آهنگساز

اگر آشنا نیستید ، ویژوال کامپوزر افزونه سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای وردپرس است. این افزونه dandy مفید بخش سختی را در ایجاد پست ها و صفحات وردپرس اختصاصی به خود اختصاص می دهد. دانش رمزگذاری لازم نیست. به سادگی افزونه را نصب کنید و می توانید در ایجاد پست ها و صفحات خود کار کنید. همچنین با اکثر مضامین رایگان و بسیاری از موضوعات پریمیوم سازگار است ، به علاوه کاملاً با پلاگین های محبوب مانند Contact Form 7 ، Slider Revolution و بسیاری دیگر سازگار است (که بعداً به آنها خواهیم پرداخت).

نصب ویژوال کامپوزر

قبل از ساختن صفحات خود ، باید ویژوال کامپوزر را بارگیری و نصب کنید. برای تهیه نسخه ای از افزونه دو روش وجود دارد: یا خرید کپی خود را یا خرید یک موضوع حق بیمه با پلاگین گنجانده شده است. افزونه دقیقاً یکسان است مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب می کنید ، تنها تفاوت این دو روش در نحوه نصب آن است.

گزینه 1: کپی شخصی خود را برای استفاده در سایت وردپرس خود خریداری کنید

اولین روش برای گرفتن دستان خود بر روی نسخه ای از ویژوال کامپوزر ، خرید این افزونه برای خودتان است. به سادگی به CodeCanyon بروید ، یک کپی از ویژوال کامپوزر را به سبد خرید خود اضافه کنید (توصیه می کنیم پشتیبانی اضافی را اضافه کنید تا بتوانید یک سال کامل از نویسنده افزونه در اختیار خود داشته باشید) و خرید خود را کامل کنید.

خرید آهنگساز ویژوال

در مرحله بعد به صفحه بارگیری خود بروید. بر روی دکمه سبز رنگ در کنار افزونه ویژوال کامپوزر که به تازگی خریداری کرده اید کلیک کنید و فقط فایل نصب WordPress Installable را انتخاب کنید.

دانلود آهنگ ساز ویژوال کامپوزر

اکنون وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. کلیک کنید روی افزونه را بارگذاری کنید دکمه در بالای صفحه.

افزونه ویژوال آهنگساز را بارگذاری کنید

پرونده فشرده سازی ویژوال کامپوزر را که از CodeCanyon بارگیری کرده اید ، انتخاب کنید. سپس فقط برای نصب و فعال سازی افزونه کلیک کنید.

از آنجا که افزونه را خریداری کردید ، برای اتمام مراحل فعال سازی نیز باید کد مجوز خود را اضافه کنید. فقط روی پیوند در بالای صفحه کلیک کنید و سپس بر روی دکمه غول آبی رنگ کلیک کنید نسخه خود را فعال کنید از آهنگساز ویژوال.

برای فعال کردن ویژوال آهنگساز کلیک کنید

با این کار پورتال برای شما باز خواهد شد تا به WPBakery اجازه دهید خرید خود را تأیید کند. روی سبز بزرگ کلیک کنید تایید دکمه. نگران نباشید – فقط به WPBakery اجازه می دهید تا تأیید کنید که نام کاربری یا ایمیل شما واقعاً نسخه ای از ویژوال کامپوزر را خریداری کرده است.

از طریق Envato فعال کنید

برای تکمیل فعال سازی و بازگشت به داشبورد وردپرس خود ، فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید. اکنون شما آماده برای شروع ساختمان هستید!

گزینه 2: ویژوال آهنگساز با موضوع وردپرس شما همراه شد

اگر یک موضوع را با ویژوال کامپوزر خریداری کردید ، نصب آن متفاوت است ، و همچنین توسط نویسنده می تواند متفاوت باشد. اگر از یک موضوع WPExplorer مانند Total استفاده می کنید ، نحوه نصب افزونه را به شما نشان خواهیم داد (و باید با اکثر مضامین حق بیمه دیگر مشابه باشد).

ابتدا باید تم وردپرس خود را بارگیری و نصب کنید. اگر طرح مورد نظر خود را از Themeforest خریداری کرده اید ، همان روند دانلود ویژوال کامپوزر است. به حساب Themeforest خود وارد شوید و به صفحه بارگیری خود بروید. سپس موضوع خود را پیدا کنید ، روی دکمه بارگیری کلیک کنید و فقط فایل نصب وردپرس را انتخاب کنید.

دانلود قالب وردپرس

بعد وارد نصب وردپرس خود شوید و کلیک کنید ظاهر> مضامین> افزودن جدید. سپس بر روی کلیک کنید طرح بارگذاری گزینه در بالای صفحه. برای یافتن پرونده نصب وردپرس ، باید فایل zip را بارگیری کنید. دلیل این است که موضوع Total با ویژگی های اضافه شده مانند پلاگین های پریمیوم ، داده های نمونه و پرونده های PSD همراه است.

قالب Total WordPress را نصب کنید

پس از یافتن پرونده ، می توانید موضوع را بارگذاری ، نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی Total شما را به سمت شما می خواهد نصب پلاگین توصیه شده – از جمله آهنگساز ویژوال.

افزونه های پیشنهادی

فقط روی پیوند کلیک کنید شروع به نصب افزونه ها کنید. انتخاب کنید نصب از بخش کشویی اقدامات عمده ، تمام افزونه هایی را که می خواهید نصب کنید بررسی کنید و سپس کلیک کنید درخواست دادن.

نصب پلاگین توصیه شده

این تنها کاری است که شما باید انجام دهید! بدون نیاز به فعال کردن ویژوال کامپوزر از طریق Envato. زیرا شما به جای کپی پلاگین خود ، یک تم خریداری کرده اید شما یک کد مجوز برای تأیید ندارید و تا زمانی که نویسنده موضوع در اختیار شما قرار نگیرد ، به بروزرسانی های افزونه دسترسی نخواهید داشت.

فعال سازی آهنگساز ویژوال اختیاری

البته اگر می خواهید نسخه شخصی خود را خریداری کنید تا سریعتر به روزرسانی ها را دریافت کنید مطمئناً ممکن است ، اما استفاده از ویژوال کامپوزر با موضوع شما الزامی نیست. با استفاده از آن یکی می توانید با استفاده از افزونه به سمت واقعی بروید.

شروع به کار با سازنده صفحه ویژوال آهنگساز

اکنون که ویژوال کامپوزر را نصب کردید ، زمان شروع کار با تنظیمات افزونه است. در داشبورد وردپرس خود اکنون باید یک گزینه ویژوال کامپوزر را مشاهده کنید. روی آن کلیک کنید تا صفحه تنظیمات خود را باز کنید.

تنظیمات عمومی ویژوال کامپوزر

تنظیمات عمومی برگه شامل گزینه های ساده ای برای فعال کردن / غیرفعال کردن عناصر پاسخگو از انباشت بر روی صفحه های کوچک است (بنابراین می توانید یک ردیف سه ستونی استاندارد تبدیل به سه ردیف ستونی تک در مقابل کوچک کردن ردیف سه ستون در تلفن همراه) ، انتخاب زیر مجموعه فونت Google و دکمه استراحت برای برگرداندن تورهای هدایت شونده ویژوال کامپوزر.

مدیر نقش آهنگساز ویژوال

اگر در وب سایت از چندین نقش کاربر استفاده می کنید ، ویژوال کامپوزر مدیر نقش مطمئناً مفید خواهد بود این صفحه تنظیمات به شما امکان می دهد دسترسی کاربر را به ویژگی های مختلف ویژوال کامپوزر بر اساس نقش محدود کند. با این روش می توانید اجازه دهید دسترسی مدیرها به کلیه ویژگی ها امکان پذیر باشد در حالی که ویرایشگران فقط به صفحات وبلاگ و مشارکت کنندگان به هیچ وجه محدود نمی شوند.

ما این را قبلاً در حین نصب ذکر کردیم ، اما مجوز محصول تب جایی است که می توانید در صورت خریداری نسخه پلاگین خود ، مجوز کد خود را تأیید کنید. اگر نسخه شما از ویژوال کامپوزر با یک موضوع همراه بود ، می توانید این بخش را نادیده بگیرید.

عناصر سازنده صفحه

عناصر سازنده صفحه ساز ویژوال آهنگساز

ویژوال کامپوزر با 34 عنصر سازنده صفحه استاندارد برای بسیاری از ویژگیهایی که می خواهید به صفحات خود اضافه کنید (تصویر فوق همه آنها را نشان می دهد ، به علاوه عنصر Contact Form 7 که بعدا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد). بسیاری از عناصر شامل گزینه های اضافه شده برای رنگ ها ، مرزها ، لنت ها ، حاشیه ها ، CSS سفارشی ، انیمیشن ها و موارد دیگر هستند. در اینجا شرح مختصری از موارد ذکر شده آورده شده است:

 • ردیف ها صفحه صفحات شما هستند. شما می توانید از عنصر ردیف برای ایجاد ستون ها و درج همه عناصر صفحه دیگر استفاده کنید.
 • بلوک های متن دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – بلوک های متن. با استفاده از ویرایشگر استاندارد وردپرس WYSIWYG می توانید متن را با این ماژول اضافه و قالب بندی کنید.
 • شمایل شامل آیکون های قلم از کتابخانه های آیکون های زیر است: FontAwesome ، آیکون های باز ، انواع معمولی ، Entypo ، Linecons و Mono Social.
 • جداکننده و جداکننده با متن روش هایی برای ایجاد شکاف خط (و یا متن) بین بخش هایی است که در صفحات خود ایجاد می کنید.
 • جعبه پیام برای افزودن یادداشت ها ، هشدارها یا ماساژهای جعبه ای دیگر عالی هستند.
 • فیس بوک ، توییت ، Google+ و Pinterest همه دکمه های اشتراک گذاری ساده اجتماعی هستند که می توانید برای به اشتراک گذاشتن صفحه ای که ایجاد می کنید برای کاربران اضافه کنید.
 • سؤالات متداول ضایعاتی هستند که می توانند برای اضافه کردن محتوای محتوای پنهان استفاده کنند ، می توانند در صفحه خود بخوانند.
 • تصویر واحد فقط همین است – یک تصویر ساده با گزینه های اضافه شده برای اندازه ، انیمیشن ، پیوند و موارد دیگر.
 • برگه ها ، تورها و آکاردئون ها به سؤالات متداول شبیه هستند زیرا در آنها حاوی محتوای پنهان یا قابل جمع شدن است اما قسمت اول باز است.
 • آ ظرف قابل صفحه یک نوار لغزنده محتوای اصلی است (اما می توانید تقریباً هر عنصر سازنده صفحه را در هر صفحه “صفحه” وارد کنید).
 • عناوین سفارشی افزودن عناوین خود را با استفاده از قلم های سفارشی ، اندازه ، رنگ و موارد دیگر آسان کنید.
 • دکمه ها به شما امکان می دهد پیوندهایی به صفحات دیگر یا وب سایت های خارجی اضافه کنید.
 • آ فراخوانی برای اقدام یک جعبه فراخوان با یک دکمه اضافه شده است که توجه کاربران را به خود جلب می کند و به شما امکان می دهد کمی مطالب قانع کننده را اضافه کنید.
 • Widegetised Sidebar به شما امکان می دهد نوار کناری شخصی خود را در هر نقطه از صفحه وارد کنید.
 • دستگاه پخش ویدئو قرار دادن قالب های مختلف ویدیویی پشتیبانی شده توسط WordPress را آسان می کند.
 • نقشه های Google یک گزینه ساده دیگر است – فقط کافی است کد Google Map خود را وارد کنید تا یک نقشه در صفحه خود وارد شود.
 • میله های پیشرفت ، نمودارهای پای ، نمودارهای گرد و نمودارهای خط همه روش ها برای نمودار یا نمایش داده ها یا مهارت ها هستند.
 • فضای خالی ایجاد یک شکاف عمودی بین عناصر را ساده می کند.
 • شبکه‌های ساختمانی پست ، رسانه ، پست سنگ تراشی و رسانه‌ای همه شبکه های سفارشی شما می توانید به صفحات اضافه کنید (با گزینه ای برای مخلوط کردن و مطابقت با انواع پست یا رسانه).

عناصر ویجت آهنگساز ویژوال

افزونه همچنین شامل 8 است عناصر ویجت در صورت تصمیم به انجام این کار می توانید برای ساخت نوار کناری خود استفاده کنید. اینها هنگام ایجاد صفحات فرود سفارشی که نوار کناری شما در یک صفحه معمولی قرار نگیرد ، مفید است یا اگر کل وب سایت شما یک شبکه بزرگ از صفحات فرود است و هیچ دو با استفاده از نوار کناری یکسان نیستند..

برنامه های افزودنی آهنگساز ویژوال

عناصر اولیه ویژوال کامپوزیت برای شروع بسیار عالی است ، اما در نهایت شما می خواهید یا به تعداد بیشتری صفحات سفارشی خود نیاز دارید یا به آنها احتیاج دارید. این کار از طریق پسوندها امکان پذیر است. چندین منبع مختلف برای پسوندهای ویژوال کامپوزر وجود دارد.

عناصر سازنده کل صفحه برای ویژوال آهنگساز

اولین راه برای گسترش آهنگساز ویژوال خود را از طریق موضوع شما است. یک مثال عالی موضوع کل WordPress ما است که شامل 39 عنصر سازنده صفحه اضافه شده است. این موارد منحصراً با Total برای کار با ویژگی های آن گنجانده شده است ، بنابراین برای استفاده از آنها باید تم را نصب کرده و فعال کنید. تعداد کل شامل پسوندهایی برای انواع پست های سفارشی (توضیحات ، کارمندان ، اوراق بهادار) ، گالری های سفارشی ، لغزنده های ساده ، اجتماعی و موارد دیگر است. این باعث می شود مطالب مورد نظر خود را در جایی که می خواهید اضافه کنید ، برای شما راحت تر باشد.

افزودنیهای آهنگساز ویژوال شخص ثالث

اگر موضوع شما شامل برنامه های افزودنی نیست ، می توانید نصب کنید برنامه های افزودنی آهنگساز ویژوال شخص ثالث. این موارد می تواند از 55 دلار آزاد باشد و از انواع نویسندگان در CodeCanyon و در سراسر وب در دسترس است. اگر به دنبال اضافه کردن چند ویژگی اضافی مانند جداول قیمت گذاری و اجتماعی هستید ، افزونه Sympt Shortcodes (راهپیمایی رایگان) راهی است که می توانید از آن استفاده کنید (ما این همه را در اینجا در WPExplorer ایجاد کردیم). اگر می خواهید گزینه های بارگیری بیشتر را اضافه کنید ، یک افزونه حق بیمه مانند افزودنی نهایی ممکن است برای شما مناسب باشد. به معنای واقعی کلمه صدها گزینه وجود دارد – می توانید ببینید لیست کامل افزونه های سازگار در WPBakery.

با این حال شما تصمیم به گسترش ویژوال کامپوزر خود را به شما توصیه می کنیم از همه افزونه های موضوع و افزونه به طور همزمان استفاده نکنید. بیشتر همیشه بهتر نیست – به خصوص در این مورد. این نه تنها گزینه های همپوشانی و کپی زیادی را ایجاد می کند بلکه باعث کاهش سرعت سایت شما نیز می شود (یک تن کد به هر عنصر سازنده صفحه می رود). بنابراین پسوندی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد و به آن بچسبید.

ویرایش باطن و Frontend

با ویژوال کامپوزر شما محدود به نحوه ساخت و ویرایش صفحات خود نمی شوید. با استفاده از این افزونه قدرتمند می توانید تغییراتی در باطن مدولار یا از قسمت جلوی تصویری ایجاد کنید.

ویرایشگر پشتیبان ویژوال آهنگساز

ویرایشگر پشتیبان ویژوال آهنگساز

اگر شما تصمیم به استفاده از ویرایشگر backend هر عنصر به عنوان یک عنصر مدولار نمایش داده می شود که می توانید آن را وارد کنید ، بکشید و بکشید. اگر می خواهید به سرعت یک قاب سیم از آنچه می خواهید صفحه شما به نظر برسد ، به سرعت طرح بندی کنید و در صورت داشتن سرور کندتر یا اتصال به اینترنت ، می توانید سریعتر از قسمت جلوی آن باشید..

ویرایشگر backend نسبتاً آسان برای استفاده است. به سادگی بر روی دکمه آبی کلیک کنید ویرایشگر Backend برای فعال کردن ویژوال کامپوزر برای صفحه یا پستی که ویرایش می کنید.

ویرایشگر Backend را فعال کنید

سپس بر روی دکمه فیروزه ای کلیک کنید تا +اضافه کردن عناصر.

از طریق ویرایشگر Backend ، عناصر را اضافه کنید

از اینجا می توانید عناصر صفحه مورد نظر خود را وارد کنید!

ویرایشگر جلوه ساز ویژوال آهنگساز

ویرایشگر جلوه ساز ویژوال آهنگساز

ویرایشگر جلو نمایش بسیار بهتری از آنچه در صفحه آخر شما به نظر می رسد ارائه می دهد زیرا در واقع یک ویرایشگر بصری در زمان واقعی است. این امکان را به شما می دهد که تمام عناصر سازنده همان صفحه را به عنوان ویرایشگر پس زمینه با مزیت اضافه شده قادر به دیدن آنها به جای یک ماژول باشید. شما می توانید ببینید که واقعا یک تصویر 300px چقدر بزرگ است ، یا اگر یک دکمه بنفش با مقدار شش برابر # 6e2f93 واقع می شود.

برای فعال کردن ویرایش جلد ، روی هر یک از این دو کلیک کنید ویرایشگر Frontend گزینه هایی برای صفحه یا پست خود.

ویرایشگر Frontend را فعال کنید

با این کار صفحه نمایش شما تازه می شود و شما را به یک پیش نمایش زنده جلوی پست یا صفحه خود با تمام گزینه های ساخت یک صفحه به عنوان ویرایشگر باطن می برد..

عناصر را از طریق ویرایشگر Frontend اضافه کنید

برای شروع اضافه کردن عناصر ، فقط کلیک کنید. تفاوت اصلی در اینجا این است که اکنون می توانید عناصر را هنگام وارد کردن آنها مشاهده کنید و می توانید از آن استفاده کنید گزینه های پیش نمایش در نوار بالا برای ایجاد ایده در مورد چگونگی ظاهر صفحه شما در رایانه های شخصی ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن ها در نوار بالا قرار دارید.

اضافه کردن و ویرایش عناصر صفحه

چه از ویرایشگر پشت و چه از جلو استفاده کنید ، همان گزینه های مختلف را برای شخصی سازی عناصر سازنده صفحه مختلف خود خواهید داشت. در حالی که گزینه ها بین عناصر متفاوت است ، چند ویژگی اصلی وجود دارد که می توانید بعد از وارد کردن عنصر خود از آن آگاه شوید.

ویژوال آهنگساز: ویرایش ردیف

گزینه های سطر ویژوال آهنگساز

مهم نیست آنچه می خواهید به صفحه خود اضافه کنید ابتدا باید یک ردیف درج کنید. پس از درج می توانید روی عنصر جلوی شناور حرکت کنید تا رنگ آبی را نشان دهد گزینه های ردیف (در باطن اینها همیشه در بالای هر سطر قابل مشاهده هستند).

 • اولین آیکون ردیف جایی است که می توانید برای کشیدن و ردیف ردیف به یک موقعیت جدید در صفحه خود ، کلیک کنید.
 • مداد آیکون گزینه هایی را برای تنظیمات ردیف شما باز می کند. این ممکن است بسته به موضوع شما متفاوت باشد. با تم کل گزینه هایی را برای شناسه پیمایش محلی ، کشش ردیف (برای ردیف های تمام عرض) ، ردیف ارتفاع کامل ، حداقل ارتفاع ، دید در تلفن همراه ، محتوای محور ، ستون های ارتفاعی برابر ، انیمیشن ، تایپوگرافی ، حداکثر عرض ، فاصله ستون مشاهده خواهید کرد. ، فیلم پس زمینه یا اختلاف منظر و گزینه های طراحی (حاشیه ، مرز ، بالشتک ، رنگ / تصویر پس زمینه).
 • ستون ها برای تعیین تعداد ستون های ردیف شما هستند. گزینه های پیش فرض حداکثر 6 ستون وجود دارد ، اما در صورت تمایل می توانید طرح ستون دلخواه خود را نیز تعریف کنید.
 • به علاوه یک ردیف جدید در زیر ویرایش اضافه می کند.
 • کپی کردن آیکون ردیف فعلی شما و کلیه محتویات آن را کلون خواهد کرد (با نام همه عناصری که در ردیف درج کرده اید). این بسیار عالی است اگر می خواهید چندین بار در همان صفحه از یک طرح ردیف استفاده کنید.
 • زباله ها به سادگی حذف یک ردیف کامل و محتوای آن است.
ویژوال آهنگساز: ویرایش ستون

گزینه های ستون ویژوال آهنگساز

وقتی روی ویرایشگر جلوی صفحه حرکت می کنید ، رنگ زرد نیز مشاهده خواهید کرد گزینه های ستون (در باطن همان گزینه ها و نمادهای نمایش داده شده در بالای هر ستون را پیدا خواهید کرد).

 • اولین نماد ستون همان سطرها است – بر روی آن کلیک کنید تا ستون ها را در ردیف آنها بکشید و بکشید و تنظیم مجدد کنید.
 • مداد تنظیمات ستون کلی است. مشابه ردیف ها ، گزینه های ستون ممکن است بسته به موضوعی که شما استفاده می کنید متفاوت باشد. با Total گزینه های زیر موجود است: قابلیت مشاهده در موبایل ، انیمیشن ، تایپوگرافی ، حداقل ارتفاع ، گزینه های طراحی (حاشیه ، مرز ، بالشتک ، پس زمینه) و تنظیمات پاسخگویی (جبران سفارشی ، عرض یا گزینه های پنهان بر اساس دستگاه).
 • برای ستون ها به علاوه نماد یک عنصر در بالای ستون ، بالاتر از هر عنصر دیگری که قبلاً درج شده است ، اضافه می کند.
 • دوباره ، زباله ها icon حذف ستون به علاوه محتویات آن است. پس از حذف یک ستون ، ستون های باقیمانده ابعاد خود را حفظ می کنند (اگر 1 از 3 ستون را حذف کنید ، 2 ستون باقیمانده همچنان 1/3 ستون اندازه خواهند بود) بنابراین به یاد داشته باشید که پس از حذف عرض ستون خود را ویرایش کنید..
ویژوال آهنگساز: ویرایش عنصر صفحه

گزینه های صفحه صفحه آهنگساز ویژوال

در ردیف یا ستون های خود از آیکون بعلاوه برای وارد کردن عنصر صفحه استفاده خواهید کرد. در تصویر بالا ما یک مورد اضافه کرده ایم صندوق پیام. با وارد کردن یک عنصر ، تنظیمات به طور خودکار باز می شوند. برای ویرایش عنصری که قبلاً اضافه کرده اید ، به سادگی روی عنصر موجود در ویرایشگر جلویی یا پشتی قرار دهید تا گزینه های زیر را فاش کنید:

 • مداد نماد تنظیمات را باز می کند (که در زیر شرح داده شده است).
 • کپی کردن آیکون دقیقاً همانطور که در اختیار دارید ، عنصر صفحه شما را کلون می کند (تنظیمات و همه).
 • در آخر زباله ها فقط عنصر سازنده صفحه شما حذف خواهد شد. از ردیف یا ستونی که آن را درج کرده اید ، همه عناصر دیگر را در حالت خاموش قرار می دهد.
ویژوال آهنگساز: صفحه عنصر عمومی

گزینه های عمومی صفحه عنصر

با وارد کردن عنصر جدید یا کلیک بر روی نماد Pencil برای یک عنصر ، عنصر سازنده صفحه را باز می کنید تنظیمات. اینها (در بیشتر موارد) به چندین زبانه تقسیم شده اند تا مشاهده همه گزینه های سفارشی سازی در دسترس شما برای شما راحت تر باشد. علاوه بر برگه تنظیمات ، یک مورد وجود دارد دنده نماد در گوشه بالا سمت راست که می توانید برای ذخیره تنظیمات انتخاب شده خود به عنوان a استفاده کنید از پیش تعیین شده بعداً یا بعنوان یک مورد استفاده مجدد پیش فرض برای هربار وارد کردن این عنصر خاص ، به طور خودکار مورد استفاده قرار می گیرد.

برگه عمومی شامل گزینه های کلی برای عنصر صفحه شما است. اینها بسته به عنصری که درج می کنید متفاوت خواهد بود (اما در هر حالت ویرایش به سادگی با استفاده از کرکره ، انتخاب رنگ ، چک یا جعبه متن ساده است). به عنوان مثال صندوق پیام در تصویر بالا گزینه هایی برای یک سبک ، شکل ، رنگ ، نماد ، متن و انیمیشن وجود دارد. اما اگر درج کنید دکمه در عوض گزینه هایی برای متن ، آدرس ، سبک ، شکل ، رنگ ، اندازه ، تراز ، نماد و انیمیشن پیدا خواهید کرد.

ویژوال آهنگساز: طراحی عناصر صفحه

گزینه های طراحی عنصر صفحه

برگه گزینه های طراحی دومین برگه استاندارد است که تقریباً در مورد هر عنصر سازنده صفحه مشاهده خواهید کرد. از اینجا می توانید یک پس زمینه دلخواه (رنگ یا تصویر) ، مرز ، بالشتک و حاشیه را به عنصر خود اضافه کنید. گزینه های Simplify Controls گزینه های جعبه CSS را کاهش می دهد ، بنابراین می توانید برای هر گزینه یک مقدار جهانی (حاشیه ، مرز و بالشتک) وارد کنید. یک نکته را بخاطر بسپار: هنگامی که پیش زمینه ای را استفاده می کنید ، در مرز شما قرار می گیرد. بنابراین بالشتک خود را افزایش دهید پیش زمینه قابل رویت اضافه شده در اطراف عنصر خود را افزایش می دهد ، اما اگر شما باشد حاشیه خود را افزایش دهید فضای خالی اطراف عنصر صفحه خود را افزایش می دهید (فاش کردن سطر / صفحه در پشت آن)

البته بسته به ماژولی که عنصر صفحه خود را وارد می کنید ممکن است تب های بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال آهنگساز ویژوال شبکه پست برگه های گزینه ای را برای تنظیمات داده و طراحی مورد اضافه کرده است. و اگر از عناصر صفحه سفارشی از طریق افزونه ای مانند استفاده می کنید شبکه کارکنان کل بسته به آنچه نویسنده برنامه افزودنی در آن گنجانده شده است ، می توانید گزینه های داخلی بیشتری نیز داشته باشید (مانند گزینه های پرس و جو ، برداشت تصاویر سفارشی ، متا ، پیوندهای اجتماعی ، گزیده ها و موارد دیگر)..

توجه داشته باشید: می توانید لیست کاملی از عناصر موجود در ما را بررسی کنید راهنمای ماژول های سازنده کل. با این حال ، بهترین راه برای یادگیری کارهایی که هر ماژول انجام می دهد ، بازی کردن با ویژوال کامپوزر است. یک صفحه آزمایش ایجاد کنید و عناصر درج و ویرایش را تمرین کنید. شما به سرعت آن را آویزان می کنید و صفحات مانند حرفه ای را می سازید!

افزونه های سازگار محبوب

علاوه بر افزونه های ویژوال کامپوزر ، بسیاری از افزونه های محبوب با ویژوال کامپوزر سازگار هستند و عنصر ساخت صفحه خود را به صورت خودکار اضافه می کنند. در اینجا چند مورد از افزونه های بسیاری وجود دارد که خوشحال می شوید آنها را با یک افزونه ویژوال کامپوزر یکپارچه سازی کنید تا حتی صفحه بهتری ایجاد کند.

عناصر WooCommerce برای ویژوال آهنگساز

WooCommerce: اگر می خواهید با وردپرس فروشگاهی بسازید ، راه WooCommerce راه است. این افزونه نه تنها رایگان و مملو از ویژگی های عالی است بلکه با ویژوال کامپوزر کاملاً سازگار است. WooCommerce پس از نصب و فعال سازی ، نه تنها تنظیمات و گزینه های خاص خود را اضافه می کند ، بلکه می افزاید 17 عنصر سازنده صفحه جدید برای بازی با شما.

Revolution Slider Plugin WordPress

انقلاب کشویی: لغزنده ها یک راه عالی برای اضافه کردن یک بخش جذاب و محتوای بسته بندی شده به هر صفحه هستند و Slider Revolution یک افزونه مناسب برای انجام این کار است. با استفاده از این افزونه می توانید عناصر مانند متن ، دکمه ها ، تصاویر و حتی فیلم ها را با انیمیشن ها و افکت های اضافه شده بکشید و رها کنید تا اسلایدهای چشمگیر ایجاد کنید. آن را در اکثر نمایشی های Total ما مشاهده کنید!

افزونه LayerSlider WordPress

LayerSlider: یکی دیگر از گزینه های عالی برای کشویی ها ، افزونه LayerSlider است. این به همان اندازه Slider Revolution عالی است اما با رابط کاربری و گزینه های کمی متفاوت. این حتی شامل یک سازنده انتقال سفارشی است ، بنابراین شما می توانید یکی از انیمیشن های نوع را ایجاد کنید. همچنین یکی از این دو لغزنده حق بیمه همراه با موضوع کل WordPress ما است ، بنابراین شما می دانید که بسیار عالی است.

فرم تماس با 7 افزونه وردپرس رایگان

فرم تماس با شماره 7: فرم های مخاطب بخش مهمی از هر وب سایت است – خواه شما یک بلاگر با فرم درخواست سوالات تجاری باشید یا یک دندانپزشک با فرم قرار ملاقات ها. فرم تماس 7 کاملاً رایگان ، انعطاف پذیر است و با استفاده از ویژوال کامپوزر فرم های تماس شما با عنصر فرم سفارشی آسان است.

افزونه ترجمه وردپرس WPML

WPML: اگر شما نیاز به ایجاد یک وب سایت چند زبانه دارید WPML یکی از گزینه های برتر برای ترجمه پست ها و صفحات شماست. به علاوه WPML کاملاً با ویژوال کامپوزر سازگار است ، بنابراین می توان تک تک صفحات سفارشی را که ساختید ترجمه کنید.

افزونه رایگان وردپرس Polylang

پولیانگ: اگر نمی خواهید در WPML سرمایه گذاری کنید ، Polylang یک گزینه رایگان عالی است که کاملاً با ویژوال کامپوزر سازگار است (این یکی از افزونه های رایگان است که ما توصیه می کنیم سایت وردپرس خود را به صورت چند زبانه بسازید).

افزونه SEO Yoast

SEO SEO: Yoast بهبود سئو در سایت را برای هر کاربر آسان می کند. بسیاری از کارکردهای مهم SEO از جمله نقشه های نقشه ، توضیحات متا ، خرده نان و موارد دیگر وجود دارد. بهترین از همه – SEO Yoast با ویژوال کامپوزر خوب بازی می کند ، بنابراین می توانید به جای تحقیق در جستجوگرها نگران ایجاد صفحات بهتر باشید.

مدیر قالب Templatera برای آهنگساز ویژوال

تمپلاترا: این افزونه فقط سازگار نیست – توسط WPBakery (نویسندگان ویژوال کامپوزر) ایجاد شده است تا عملکرد سازنده صفحه خود را گسترش دهد. Templatera امکان ذخیره و استفاده مجدد از قالب ها را فراهم می کند بنابراین ساختن صفحات تکراری آسان است. پس از نصب افزونه ، گزینه شخصی خود را در تنظیمات ویژوال کامپوزر در داشبورد وردپرس شما اضافه می کند ، بنابراین وارد کردن ، صادرات و استفاده مجدد از قالب های شما ساده است (که فکر می کردیم این یک ویژگی عالی است که ما این افزونه را با مجموعه کامل هم جمع کردیم).

و ما مطمئن هستیم که پلاگین های سازگار با هم بسیار عالی دیگری وجود دارد! اگر در مورد سازگاری افزونه جدید با ویژوال کامپوزر شک دارید ، فقط با نویسنده افزونه جدید خود تماس بگیرید و سؤال کنید.

گزینه های پیشرفته برای آهنگساز ویژوال

برای کاربران پیشرفته تر ، چندین گزینه اضافی در ویژوال کامپوزر وجود دارد که می توانید از آنها برای اضافه کردن کد کوتاه های سفارشی به سازنده صفحه خود و ایجاد شبکه های رسانه ای سفارشی استفاده کنید.

ویژوال کامپوزر Mapper کوتاه

اولین مورد است Mapper کد کوتاه. این گزینه در تنظیمات ویژوال کامپوزر یافت می شود و می تواند برای نقشه برداری کد کوتاه دلخواه خود به ویژوال کامپوزر استفاده شود. این عالی است اگر شما یک کد کوتاه را که دوست دارید (مانند شاید یک جدول قیمت گذاری) است که به طور پیش فرض با ویژوال کامپوزر گنجانده نشده است.

گزینه پیشرفته دوم گنجانده شده است شبکه ساز. با استفاده از این ویژگی ها می توانید شبکه های سفارشی (مشابه رسانه ها و شبکه های ارسال) را با طرح بندی های دلخواه خود برای محتوای خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک شبکه پست وبلاگ سفارشی با تصاویر گرد ، نام نویسنده پست را با یک قلم دلخواه جسورانه ، طول گزیده سفارشی ، یک دکمه بیشتر بخوانید و یک دکمه دوم که به یک محصول پیشنهادی پیوند دارد ایجاد کنید. ایده بگیرید؟ شما می توانید با طرح های مختلف عناصر ، رنگ ها ، حاشیه ها ، مرزها و موارد دیگر ، هر طرح شبکه مورد نظر خود را بسازید.

بسته بندی کردن

تنهایی وجود دارد که می توانید با وردپرس و ویژوال کامپوزر انجام دهید. اگر می خواهید سازنده صفحه در محل کار را ببینید ، فقط به نمایه های Total Theme ما نگاهی بیندازید ، جایی که ما سعی کرده ایم انواع سبک ها و طرح هایی را که می توانید با استفاده از ویژوال کامپوزر ایجاد کنید ، به نمایش بگذارید.

و اگر چیزی را از دست دادیم فقط از ما بپرسید. ما خوشحال می شویم هر چیزی را که می خواهید در مورد ویژوال کامپوزر و نحوه عملکرد آن بدانید ، برای شما تعریف کنیم – نظر را در زیر بگذارید. ممنون از خواندن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map