چگونه می توان اسناد را با وردپرس امضا کرد

نحوه امضای اسناد با وردپرس

همه ما ایمیل های ارسال شده به عقب و جلو ارسال کرده ایم تا بیش از یک بار یک سند را امضا کنیم – و معمولاً قبل از ارسال مجدد آن به شخص نیاز دارد که چاپ کند ، امضا کند و اسکن کند. با وجود مزایای واضح رویکرد الکترونیکی ، به نظر می رسد مقاله هنوز جزئی از دنیای ما محسوب می شود.


خوشبختانه تعدادی افزونه WordPress وجود دارد که به شما کمک می کند تا مشتریان به طور الکترونیکی یک سند را امضا کنند ، بدون نیاز به چاپ. با چند ترفند ، می توانید برای مشتری خود یک فرم یا سند حرفه ای ارسال کنید و امضای آنها را مستقیماً از سایت وردپرس خود بگیرید. به آینده خوش آمدید! اما اگر با مفهوم ناآشنا هستید ، ممکن است بخواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید امضای الکترونیکی قبل از اینکه به لیست ابزارهای امضای E WordPress ما وارد شوید.

در این مقاله به هفت افزونه مفید خواهیم رسید تا بتوانید اسناد را امضا کنید ، باعث صرفه جویی در مدت زمان بسیار زیاد شما و مشتریان شما می شود. بیا شروع کنیم!

1. WP E- امضا از ApproveMe

افزونه WP E-Signature از تأییدیه
اگر به دنبال امضای اسناد آنلاین با وردپرس هستید, WP E- امضاء تصویب کنید پیشرو است. این افزونه Premium به گونه ای طراحی شده است که شما را قادر می سازد اسناد را بطور قانونی با استفاده از وب سایت وردپرس خود امضا کنید.

WP E-Signature مشابه خدمات امضای الکترونیکی مانند DocuSign و HelloSign ، شما را قادر می سازد تا اسناد را بارگذاری کرده و آنها را برای امضا به مشتری خود ارسال کنید. می توانید اسناد و امضاهای نامحدودی داشته باشید که همگی از طریق سایت شخصی شما مدیریت می شوند. WP E-Signature است UETA و ESIGN سازگار است ، بنابراین امضاها از نظر قانونی لازم الاجرا هستند و می توانند در دادگاه اجرا شوند.

اگر برای امضای اسناد در وردپرس به یک راه حل قانونی لازم دارید ، WP E-Signature انتخاب واضحی است. اگرچه گرانقیمت است ، اما صرفه جویی در وقت و آرامش ذهن ، مسلماً ارزش هزینه را دارد.

2. قرارداد آنلاین WP

افزونه WP قرارداد آنلاین

WP Online Contract یک افزونه مدیریت کامل قرارداد است. با بیش از 1000 فروش و امتیاز 4.4 ستاره ، این مکان برای خود یک طاقچه را ایجاد کرده است. با استفاده از این افزونه می توانید قراردادها را بصورت آنلاین ایجاد ، مدیریت و ذخیره کنید و مشتری های خود را از هر دستگاهی امضا کنید.

WP Online Contract با استفاده از ویرایشگر داخلی وردپرس ، می توانید الگوهای قراردادی خود را ایجاد کنید ، هنگام انعقاد قرارداد ، آدرس IP و تمبرهای زمانی را ذخیره می کنید ، دنباله حسابرسی را برای شما فراهم می کند. این افزونه همچنین از طریق افزودنیهای مختلف با چندین درگاه پرداخت ادغام می شود.

WP Online Contract اگر به دنبال یک پلت فرم مدیریت همه جانبه قرارداد در وردپرس هستید ، یک راه حل عالی است. اما ، در صورت نیاز به قراردادهای قابل اجرا در دادگاه ، ممکن است بخواهید گزینه دیگری را بررسی کنید.

3. فرم تماس با شماره 7 افزودنی امضا (رایگان)

فرم تماس با ما 7 امضاء Addon
فرم تماس با شماره 7 با بیش از 1،000،000 نصب فعال یکی از معروف ترین و محبوب ترین افزونه های سازنده فرم رایگان است. اگرچه در اصل برای فرم های تماس ایجاد شده است ، اما فراتر از آن گسترش یافته است ، به خصوص با کمک افزودنی هایی مانند این افزودنی امضا رایگان, که دارای 1000 نصب فعال و امتیاز رضایت 4/4 ستاره است.

قسمت امضا از طریق برچسب های کوتاه مانند هر زمینه دیگر به فرم شما اضافه می شود و با استفاده از CSS قابل تنظیم است.

اگر قبلاً از فرم تماس 7 استفاده کرده اید و از رابط کاربری آن راحت هستید ، این افزونه برای شما مناسب خواهد بود تا امضاهای خود را به فرم های آنلاین خود اضافه کنید. این یک راه حل قانونی الزام آور نیست ، اما می تواند برای کاربردهای کمتر دقیق کار کند.

4. امضای فرم های قابل توجه

فرم های قابل تأیید

با این افزونه Formidable Forms می توانید یک زمینه امضا قابل تنظیم را به فرم های خود اضافه کنید.

در دنیای سازندگان فرم آزاد, فرم های عالی با بیش از 300،000 نصب فعال یک مدعی قوی است. سودمند سازنده فرم از طریق افزونه های حق بیمه مانند افزودنی امضاء آنها گسترش می یابد. این هزینه با 19 دلار برای یک سایت واحد شروع می شود ، و همچنین می تواند با مجوزهای حق بیمه پایان بالاتر آنها همراه شود.

قسمت امضا به مانند هر زمینه دیگر به فرم اضافه می شود و گزینه های چندی برای شخصی سازی دارد. پس از ارسال امضا ، آن به یك تصویر تبدیل می شود و با داده های فرم ذخیره می شود.

اگر از طرفداران Formidable Forms هستید ، این افزونه جمع آوری امضاها را آسان می کند. با این حال ، این یک راه حل به خصوص ایمن نیست ، و همچنین واقعاً برای موقعیت های قانونی الزام آور طراحی نشده است.

5. امضا فوق العاده

افزونه Super Forms Signature

Super Forms یک سازنده فرم کشیدن و رها نسبتاً جدید است که در چند ماه از زمان راه اندازی آن رتبه های بالایی را دریافت کرده است. سازندگان Super Forms افزونه حق بیمه امضایی را ارائه داده اند که به شما امکان می دهد یک فیلد امضا به فرم های خود اضافه کنید.

هنگام افزودن قسمت امضا ، می توانید ضخامت خط و تنظیمات تصویر پس زمینه را تنظیم کنید. هیچ افزونه مرورگر برای کاربران شما لازم نخواهد بود تا امضای خود را اضافه کنند ، که به یک تصویر تبدیل می شود و با داده های ارسال فرم ذخیره می شود..

اگر از قبل کاربر Super Forms هستید و روشی آسان برای جمع آوری امضاها به صورت آنلاین می خواهید ، ممکن است این افزونه مورد توجه واقع شود ، اما توجه داشته باشید که این یک راه حل قانونی الزام آور نیست.

6. امضاء افزونه برای پلاگین وردپرس ARForms

افزونه امضایی Arforms

اگر قبلاً با آن آشنا نبودید ، ARForms یک افزونه سازنده فرم برتر با رتبه برتر و دارای بیش از 3000 فروش است. آنها یک الحاقی حق بیمه حق بیمه ایجاد کرده اند که به شما امکان می دهد با افزودن یک زمینه به فرم خود ، امضاها را به صورت آنلاین ضبط کنید.

رابط کشیدن و رها کردن با استفاده آسان ، افزودن زمینه امضا به فرم های شما را ساده می کند. کاربران وب سایت شما برای افزودن امضای خود به هیچ افزونه مرورگر ویژه ای نیاز نخواهند داشت که با ارسال فرم به عنوان فایل PNG تبدیل و ذخیره می شود..

اگر به یک راه حل قانونی لازم دارید ، ممکن است این رویکرد برای شما نباشد. با این حال ، اگر شما در حال حاضر یک کاربر ARForms هستید و یک راه آسان برای جمع آوری امضا می خواهید ، این را بررسی کنید.

7. افزونه Swift Signature Free WordPress

افزونه Swift Signature
امضای سوئیفت یک شرکت کننده در حال پیشرفت و در آینده در دنیای امضای آنلاین است. این افزونه رایگان بخشی از مجموعه خدمات تجاری SwiftCloud است و به گونه ای طراحی شده است که هر صفحه وردپرس قابل هشدار باشد. برای استفاده از افزونه باید یک حساب SwiftCloud رایگان ایجاد کنید ، و یک گزینه برتر در آینده ارائه می شود – بنابراین اکنون این کار را به صورت رایگان امتحان کنید ، در حالی که می توانید.

Swift Signature را می توان در تک صفحات یا به عنوان بخشی از یک جریان چند مرحله ای استفاده کرد – و با کلیه خدمات موجود SwiftCloud ادغام می شود. کلیه اسناد امضا شده بایگانی می شوند و برای زمان پیگیری ممیزی با برچسب های زمانی قانونی الزامی می شوند. اگر به دنبال مجموعه ای یکپارچه از خدمات هستید ، می تواند یک راه حل مفید باشد.


امضای اسناد اغلب می تواند یک روند دردناک و وقت گیر باشد ، به خصوص اگر نمی توانید به صورت حضوری با مشتری خود بنشینید. ایمیل های ارسالی به عقب و جلو با نیاز به چاپ ، امضا و اسکن یک سند قبل از ارسال دوباره ایمیل برای تکمیل مراحل.

WordPress چندین راه حل برای کمک به شما در امضا کردن آن اسناد به صورت الکترونیکی ارائه می دهد ، بنابراین بیایید هفت افزونه ارائه شده در این مقاله را بیابیم:

 1. WP E- امضا از ApproveMe
 2. WP قرارداد آنلاین
 3. فرم تماس با ما 7 امضاء Addon
 4. امضای فرم های قابل توجه
 5. امضا فوق العاده
 6. امضای افزودنی برای ARForms
 7. امضای سوئیفت

ما مطمئن هستیم که یکی از این موارد نیازهای شما را برآورده می کند ، اگرچه ما قطعاً WP E-Signature را به عنوان یک راه حل جامد همه جانبه توصیه می کنیم.

آیا امضای اسناد الکترونیکی برای تجارت شما بسیار مهم است و اگر اینگونه نباشد ، می توانید این روش را در آینده اتخاذ کنید؟ بینش خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map