راهنمای سریع برای به روزرسانی وردپرس – چرا و چگونگی بروزرسانی

راهنمای سریع برای به روزرسانی وردپرس - چرا و چگونگی بروزرسانی

همه ما می دانیم که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محبوب است ، که از نرم افزار منبع باز برای کمک به کاربران برای تنظیم آسان وبلاگ و وب سایت استفاده می کند. درست مانند هر نرم افزار دیگری ، این برنامه مرتباً به روز می شود تا از نیازهای روزافزون کاربران همگام شود. این تیم در وردپرس مرتباً عملکردهای اصلی وردپرس را به روز می کند ، همچنین مرتباً اشکالات را برطرف می کند و به روز رسانی های امنیتی را منتشر می کند. و برای نگه داشتن وب سایت وردپرس در دنده های برتر ، شما هم باید این تغییرات را در نصب وردپرس خود انجام دهید.


این پست یک راهنمای سریع برای به روزرسانی وردپرس است. ما دقیقاً توضیح خواهیم داد که چرا و آنچه باید به طور مرتب به روز کنید. بیا شروع کنیم!

چرا باید وردپرس را به روز کنید?

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید مرتباً وردپرس را به روز کنید.

1. ویژگی های جدید: اگر می خواهید ویژگی جدیدی را در نسخه WordPress اصلاح شده در آن وارد کنید ، باید به روزرسانی کنید. به عنوان مثال ، وردپرس 5.0 سازنده محتوای گوتنبرگ را معرفی کرد. که اگر مایل به استفاده پیش فرض هستید ، باید هسته وردپرس را به روز کنید.

در مورد تم پیش فرض جدید منتشر شده با هر نسخه وردپرس نیز همین اتفاق می افتد. اگر از ویژگی های جدید ارائه شده توسط بیست و نوزده می خواهید و می خواهید آن را به سایت خود اضافه کنید ، باید بروزرسانی کنید.

2. سازگاری با افزونه ها را بهبود می بخشد: غالباً اتفاق می افتد که بسیاری از نویسندگان افزونه ها کار خود را بررسی می کنند تا ببینند آیا افزونه ها پس از بروزرسانی اصلی با هسته وردپرس سازگار هستند یا خیر. آنها افزونه ها را هر زمان که لازم باشد به روز می کنند. برای اینکه این افزونه ها بدون هیچ گونه تعارض در سایت شما کار کنند ، ممکن است نیاز به بروزرسانی به نسخه سازگار با وردپرس را پیدا کنید.

3. رفع اشکالات: بسیاری از اشکالات کوچک ممکن است بعد از بروزرسانی اصلی شناخته شوند. بنابراین وردپرس برای رفع این اشکالات به روزرسانی های جزئی را منتشر می کند و باید این تغییرات را نیز انجام دهید.

4. عملکرد را بهبود می بخشد: یک بروزرسانی همچنین می تواند عملکردهایی را اضافه کند که عملکرد وردپرس را تسکین دهد. این می تواند قابلیت ها و ویژگی هایی را اضافه کند که عملکرد کلی را بهبود می بخشد.

5. امنیت: با بیش از 33٪ از کلیه وب سایتهایی که از وردپرس پشتیبانی می شوند ، هدف هولناک برای هکرها است. تیم در وردپرس و انجمن WordPress نسبت به آسیب پذیری های امنیتی هوشیار هستند و به سرعت به آنها پرداخته می شود. برای ایمن نگه داشتن وب سایت خود ، حتماً این به روزرسانی ها را در سایت خود نیز انجام دهید.

چه چیزی را باید به روز کنید?

در اینجا آنچه شما برای نظارت و به روزرسانی نیاز دارید آورده شده است:

 • هسته وردپرس – عمده و جزئی
 • مضامین
 • پلاگین ها

در عین حال ، اگر نصب کرده اید ، به روزرسانی های موجود در زمینه تم ها و افزونه های شخص ثالث را نیز بررسی کنید. خطرات و افزونه های منسوخ شده زیادی وجود دارد ، بنابراین می خواهید همه آنها را به روز نگه دارید!

نحوه بروزرسانی وردپرس: بررسی اجمالی

این مراحل ساده به شما کمک می کند تا نصب وردپرس خود را به روز کنید,

1. قبل از بروزرسانی وردپرس یکی از موارد احتیاط مهم است: همیشه قبل از ایجاد تغییرات اساسی ، از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. من وردپرس را بارها و بارها بدون مشکل به روز کردم. با این حال ، من یک نصب لاغر واقعی است که دارای چند تم و پلاگین است. برای وب سایت با چندین تم و افزونه های بسیاری ، در صورت عدم ناسازگاری ، بروزرسانی می تواند خطرناک باشد ، بنابراین همیشه از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

2. برای درک آنچه در حال تغییر است ، به جستجوی تغییرات بپردازید: اگر نیازی به ویژگی ندارید ، می توانید وردپرس خود را به روز نکنید.

3. به روزرسانی ها را در نسخه ای از سایت خود تست کنید: به این ترتیب ، می دانید که آیا ناسازگاری بین نصب وردپرس شما و به روزرسانی که سعی در اجرای آن دارید وجود دارد. و اگر چنین اتفاقی بیفتد که هر چیزی شکسته شود ، می توانید قبل از شروع زندگی با تغییرات ، به عیب یابی بروید.

افزونه WP Staging می تواند یک نسخه مقدماتی از وب سایت شما ایجاد کند. این یک کپی از وب سایت زنده شما ، از جمله کل پایگاه داده ، در یک پوشه زیر از نصب فعلی وردپرس شما ایجاد می کند. می توانید قبل از تکرار آن در یک سایت زنده ، بروزرسانی خود را در اینجا آزمایش کنید. یک مزیت اضافه این است که می تواند در جلوگیری از خرابی هنگام بروزرسانی به شما کمک کند. با این حال ، در حال حاضر ، این افزونه قادر به بازگشت نسخه به روز شده به وب سایت زنده نیست.

4. به روزرسانی های مورد نظر خود را نصب کنید: به خاطر داشته باشید که وقتی نوبت به روزرسانی های امنیتی می رسد ، انتخاب زیادی ندارید و ممکن است به هر حال مجبور شوید آنها را نصب کنید.

5. مرور:  وب سایت خود را بررسی کنید ، خصوصاً ویژگی هایی که به روز شده اند.

به روزرسانی وردپرس

شما می توانید WordPress را با استفاده از بیت های کوچک کد به صورت خودکار بروزرسانی کنید یا می توانید به روزرسانی های یک کلیک را انتخاب کنید.

با یک کلیک به روزرسانی

WordPress یک سیستم داخلی دارد که هر بار بروزرسانی در دسترس شما خواهد بود. هنگام ورود به WordPress ، آن را در داشبورد خود خواهید دید. در اینجا تصویری از وردپرس نسخه 4.7 intimation آورده شده است.

بروزرسانی به سادگی یک فرآیند یک کلیک است. پس از اتمام به روزرسانی ، این صفحه نمایش است که مشاهده خواهید کرد.

اگر عادت ندارید مرتبا وارد سایت خود شوید ، حتی ممکن است از به روزرسانی ها آگاهی نداشته باشید. در این صورت ممکن است بخواهید وردپرس را در توییتر یا یک تأثیرگذار در جامعه دنبال کنید (ahem – WPExplorer).

یا ، زندگی خود را راحت تر تبدیل به میزبانی مدیریت شده وردپرس کنید. دلایل زیادی وجود دارد که فکر می کنیم بهترین میزبان وردپرس است. اما نکته مهم این است که در صورت بروزرسانی امنیتی مهم برای وردپرس ، میزبان مدیریت شده شما سایت شما را برای شما به روز می کند. اگرچه این می تواند باعث ایجاد برخی سکسکه ها شود ، بسیار امن تر است که آخرین نسخه وردپرس را در سایت خود داشته باشید و مجبور به انجام چند ترفند از آن باشید تا مجبور شوید از هک بازیابی کنید.

بروزرسانی های خودکار

WordPress به طور پیش فرض برای به روزرسانی تنظیم شده است تغییرات جزئی به طور خودکار ، و بنابراین شما حتی در مورد آنها نمی دانید. اما این طور نیست به روزرسانی های عمده.

با این حال ، همه همیشه به روزرسانی های خودکار را ترجیح نمی دهند. همیشه این خطر وجود دارد که ممکن است یک به روزرسانی با هیچ افزونه یا موضوعی در سایت شما سازگار نباشد. همچنین ممکن است که شما نمی خواهید ویژگی مورد نظر را با به روزرسانی فعال کنید ، یا ممکن است به سادگی کنترل بیشتری را در مورد نصب خود بخواهید.

در این صورت ، می توانید به روزرسانی های اتوماتیک را فعال یا غیرفعال کنید ، یا آنرا برای تغییر فقط در نسخه های جزئی / به روز رسانی های اصلی اعمال کنید. wp-config.php فایل.

برای فعال کردن بروزرسانی های اصلی خودکار ، خط زیر را اضافه کنید,

تعریف ("WP_AUTO_UPDATE_CORE" ، درست)؛

برای غیرفعال کردن همه به روزرسانی های خودکار (از جمله به روزرسانی های جزئی),

تعریف ("AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED" ، صحیح است)؛

اگر به هر دلیلی ، شما نمی خواهید با این حرف بزنید wp-config.php همچنین می توانید با اضافه کردن فیلترها در ، به روزرسانی ها را مدیریت کنید توابع.php موضوع یا افزونه شما.

برای غیرفعال کردن به طور کامل بروزرسانی های خودکار,

add_filter ('Automatic_updater_disabled'، '__return_true')؛

برای غیرفعال کردن به روزرسانی های جزئی خودکار,

add_filter ('اجازه_minor_auto_core_updates' ، '__return_false')؛

برای فعال کردن بروزرسانی های اصلی خودکار

add_filter ('اجازه_مجور_auto_core_updates' ، '__return_true')؛

موضوعات و افزونه ها

درست مانند به روزرسانی وردپرس ، می توانید تم ها و افزونه ها را نیز به روز کنید. در صورت وجود به روزرسانی ها ، به شما اطلاع داده می شوید داشبورد> به روزرسانی ها. و می توانید با استفاده از روش یک کلیک آنها را به روز کنید.

به روزرسانی های خودکار در زمینه ها و افزونه ها به طور پیش فرض غیرفعال است. برای فعال کردن آنها ، می توانید فیلترها را در توابع.php پرونده تم یا افزونه. نویسندگان قالب و افزونه همچنین می توانند از فشار به روزرسانی های خودکار استفاده کنند.

برای به روز رسانی خودکار تم ها و افزونه ها ، این کد را به سادگی به عنوان موضوع خود اضافه کنید توابع.php پرونده یا افزونه.

add_filter ('auto_update_plugin'، '__return_true')؛
add_filter ('auto_update_theme'، '__return_true')؛

به روزرسانی ها برای مضامین شخص ثالث یا افزونه ها به احتمال زیاد در پوشه ای که باید بارگیری کنید ارائه می شود. نسخه قدیمی را غیرفعال کنید ، نسخه جدید را در پوشه بارگذاری کنید و دوباره پلاگین را فعال کنید.

با این حال ، اگر از تم ها یا افزونه های برتر از Themeforest یا Codecanyon استفاده می کنید ، می توانید از افزونه Envato Market برای خودکارسازی به روزرسانی موارد برتر خود نیز استفاده کنید. برای جزئیات بیشتر به راهنمای پلاگین Envato Market ما مراجعه کنید.

برخی از نکات قابل ذکر است

مضامین کودک: هنگامی که شما به روزرسانی یک موضوع را انتخاب می کنید ، هر سفارشی سازی که ممکن است در موضوع والدین انجام داده باشید از بین می رود. در صورتی که از یک موضوع کودک برای انجام شخصی سازی استفاده می کنید ، این مورد نخواهد بود. با این حال ، اگر از یک موضوع کودک استفاده می کنید ، باید به روزرسانی های منتشر شده برای این موضوع را پیگیری کنید و به صورت دستی به روز کنید.

برای بررسی به روزرسانی افزونه: در صورت عدم اطمینان از بروزرسانی افزونه ، می توانید همراه با این راهنمای کامل از آن استفاده کنید از دختر WP بپرسید.

به روزرسانی های خودکار با استفاده از افزونه: همچنین می توانید به روزرسانی های خودکار را برای بروزرسانی های اصلی هسته ، مضامین و افزونه ها با استفاده از مدیر به روزرسانی آسان افزونه این خطرناک است ، به خصوص اگر شما در عیب یابی نیستید. با این حال ، با افزایش تعداد نصب های فعال (200،000++) افزونه ، بسیاری از کاربران وردپرس تصمیم می گیرند که با استفاده از روش به روز رسانی خودکار.

مدیر به روزرسانی آسان

این افزونه تمام تنظیمات مربوط به به روز رسانی را نادیده می گیرد. این امکان را به شما می دهد تا همه به روزرسانی ها – به روزرسانی های اصلی و جزئی در هسته وردپرس ، مضامین و افزونه ها ، به روزرسانی های توسعه ، به روزرسانی های ترجمه و برخی افزونه های شخص ثالث را مدیریت کنید. همچنین نسخه وردپرس شما را در پاورقی مخفی می کند.

نتیجه گیری

دفعه دیگر که اعلان به روزرسانی را در وردپرس خود مشاهده می کنید ، حتماً آن را نادیده بگیرید. برای درک آنچه در حال تغییر است ، تغییرات را بررسی کنید و با به روزرسانی وردپرس از ایمنی و قابلیت اطمینان وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map