نحوه بازخورد کاربر در سایت وردپرس شما

بازخورد کاربر را در سایت وردپرس خود جمع کنید

با ارزش ترین منبع برای هر وب سایت بازدید کنندگان آن است. شما می توانید برای ارائه بازخورد در وب سایت خود به طور کلی یا هر جنبه ای از آن به طور خاص به آنها مراجعه کنید. بازخورد دریافتی به شما کمک می کند تا تصمیمات مهم را برای هدایت وب سایت خود در جهت درست بگیرید. بازخورد همچنین به وب سایت کمک می کند تا بهبود یابد و از نیاز مخاطبان هدف متناسب باشد. در طولانی مدت ، این ارزش به وب سایت اضافه می کند ، به مخاطبان گسترده تری ترجمه می شود و هم از وب سایت و هم برای خوانندگان آن سود می برد.


تجزیه و تحلیل یکی از راه های جمع آوری داده ها است ، اما فقط به شما اطلاعات ، روندها و الگوهای مربوط به وقوع را می دهد. برای تفسیر این روندها و الگوهای ، یا “چرا” در پشت آنها ، شما نیاز به جمع آوری بازخورد از خوانندگان و جمع کردن آنها برای درک آن.

با نگه داشتن گوش خود بر روی زمین و نگه داشتن زبانه ها در طاقچه ای که در آن کار می کنید می توانید چیزهای زیادی را یاد بگیرید. اما WordPress می تواند به شما کمک کند. مانند سایر موارد دیگر ، WordPress افزونه هایی برای جمع آوری بازخورد کاربر نیز دارد. افزونه ها می توانند کار را به سرعت ، کارآمد و بدون منحرف کردن خواننده بیش از حد انجام دهند. در مورد جمع آوری اطلاعات جمع آوری شده ، وب سایت ها می توانند تصویری نسبتاً واضح از آنچه خوانندگان می گویند داشته باشند.

شما همیشه می توانید یک فرم تماس استاندارد را در یک صفحه جداگانه در وردپرس خود اضافه کنید و از این طریق کاملاً از یک افزونه اجتناب کنید. اما یک افزونه اختصاصی می تواند کار را به طور مؤثرتری انجام دهد. آنها می توانند خوانندگان را پاسخ دهند تا پاسخ دهند و بازخوردها را به صورت مختصر به شما بدهند ، استفاده از آن را آسان می کند.

بازخورد می تواند از جهات مختلفی حاصل شود – پیشنهادات ، رتبه بندی ها ، نظرات و حتی رای دادن به نظرات. یا بازدید کنندگان می توانند اشکالات ارسال کرده یا نظرسنجی کنند. اگر تازه از وب سایت خود شروع به کار کرده اید ، شاید حتی بتوانید نامه الکترونیکی شخصی را برای اولین مشتری خود بنویسید و به دنبال بازخورد باشید. آنها به اندازه کافی ممتاز خواهند بود تا به شما پیشنهادی ارزشمند دهند.

بگذارید تعدادی از افزونه هایی را که می توانید برای جمع آوری بازخورد کاربر در وردپرس خود استفاده کنید ، برای شما در نظر بگیرم.

سازنده فرم وردپرس

WordPress Form Builder یک افزونه جامع برای جمع آوری بازخورد های سفارشی از بازدید کنندگان ، ذخیره آن در بانک اطلاعاتی و دسترسی به آن در داشبورد است..

این فرم ها می توانند به صورت هوشمند ساخته شوند و منطق شرطی را می توان برای حداقل نگه داشتن جمع آوری داده ها به کار برد. تنظیمات ، چیدمان و عناصر فرم ها بدون نیاز به کد قابل تنظیم هستند. از این فرم ها برای آزمونها ، نظرسنجی ها ، جمع آوری داده ها و بازخورد کاربر استفاده کنید.

WP Form Builder

برای تعامل بیشتر ، کاربران می توانند ارسالی های خود را در یک پورتال پیگیری کنند ، آنرا ویرایش کرده یا پرونده ها را با آن بارگذاری کنند. همچنین می توان به کاربران امتیازات و رتبه بندی داد. پیام های مختلفی می توانند برای کاربران به دست آورند که در رده های مختلفی قرار دارند. این افزونه با ارائه دهندگان خدمات ایمیل با کیفیت یکپارچه شده است و بر اساس امتیاز دهی یا هر معیار دیگر ، می توانید ایمیل های مختلفی را برای کاربران با سطوح مختلف امتیاز ارسال کنید..

همه این ویژگیها این امکان را برای شما به وجود می آورد که می توانید بازخورد را بدست آورید ، بازدید کنندگان خود را بر اساس امتیازها از هم جدا کنید و سپس ایمیل های مناسب را برای هر نوع بازدید کننده ارسال کنید. این افزونه محبوب با قیمت 35 دلار در CodeCanyon قابل خریداری است.

فرم بازخورد و تماس با ماژول Usernoise Pro Modal

فرم بازخورد و تماس با ماژولار Usernoise Pro یک فرم معین و یک دکمه بازخورد قابل تنظیم به وردپرس شما اضافه می کند. هر موردی که در رابط عمومی ظاهر می شود قابل تنظیم است. این به شما امکان می دهد تا متناسب با نیازهای دقیق خود سؤالات را طراحی و فریم کنید. کد کوتاه برای جاسازی فرم درست در یک پست یا صفحه نیز درج شده است.

بازخورد را می توان در 4 دسته دریافت کرد که قابل ویرایش باشد. با Akismet کار می کند تا هرزنامه را از بین ببرد. این افزونه چند سازگار است و بومی سازی آن آماده است. همچنین با هر قالب سایت سازگار است. این افزونه را می توانید در CodeCanyon با 12 دلار خریداری کنید.

بازخورد

بازخورد یک افزونه ساده است که می تواند یک ویجت را به هر پست انتخابی اضافه کند. این امکان را به شما می دهد تا هر گونه سؤالی را از بازدید کنندگان خود بپرسید. این سؤالات محدود به قالب Yes / No هستند. با قاب بندی دقیق سؤالات می توانید بازخورد دقیقی در مورد پست بدست آورید. سؤالاتی که یک بار پرسیده می شوند ذخیره می شوند و بعدا قابل استفاده مجدد خواهند بود.

بازخورد

پس از نصب افزونه ، امکان تعامل بیشتر با خوانندگان وجود دارد. آنها می توانند رای دهند ، بازخورد را با رتبه بندی ارسال کنند ، به سؤالات پاسخ دهند ، مطالب جدید را به راحتی کشف کنند و زمان صرف شده در وبلاگ را افزایش دهند. ویجت رتبه بندی انیمیشن شده و کدگذاری شده HTML5 است ، امنیت و حفظ حریم خصوصی را تضمین می کند. ویجت باید به هر پست به صورت دستی اضافه شود. با وارد کردن کد کوتاه می توان آن را در نوار کناری اضافه کرد. این افزونه در سه نسخه ارائه می شود – Free، Plus و Pro.

WebEngage

نظرسنجی محصولات ، نظرسنجیهای مربوط به تولید سرب ، نظرسنجیهای مربوط به رضایت مشتری یا نظرسنجی از مشتری ، همه روشهای عادی است که در آن صنعت بازخورد بازخورد از مردم را به دست می آورد.. WebEngage با استفاده از ماژول های گزارشگری و تحلیلی می تواند به شما در انجام این نظرسنجی ها در وب سایت و تحلیل آن کمک کند. سرپرست سایت می تواند تمامی بازخورد ها و داده های جمع آوری شده یا ایمیل های دریافت شده بر روی یک کنسول مناسب را مرتب نگه داشته و به هرگونه پیشنهادات یا سایر بازخورد های درست از کنسول پاسخ دهد..

پاسخ به بازخورد لازم نیست استاندارد باشد. فشار اعلانات با یا بدون تخفیف امکان پذیر است ، و هر اعلان به صورت تحلیلی ردیابی می شود ، بنابراین با کلیک بر روی نرخ ها یا نمایه بازدید کنندگان در دسترس قرار می گیرد.

پیوندهای اشتراک ایمیل را می توان به لیست MailChimp اضافه کرد. برنامه های رایگان و پولی با 14 روز محاکمه برای برنامه های پرداخت شده در دسترس است.

JotForm

اگر این فرم بازخورد جدید است که فکر می کنید باید از وب سایت ، پرداخت خود سود ببرد JotForm. با کلیک روی دکمه ای که با فعال شدن افزونه در تمام صفحات ظاهر می شود ، ظاهر می شود. فرم را می توان با استفاده از ویژگی بصری کشیدن و رها ساخت. فرم و دکمه قابل تنظیم است.

دکمه بازخورد JotForm

نکته جالب در مورد فرم بازخورد بازشده این است که کاربران می توانند بدون اینکه واقعاً صفحه ای را که در آن حضور داشتند ، بازخورد خود را پر کنند. پس از تکمیل فرم ، بازدید کننده می تواند مکان خود را ترک کند. پاسخ ایمیل از طریق کاربران نیز می تواند دریافت شود.

شما می توانید از این افزونه به طور رایگان تا 100 ارسال ارسال شده در هر ماه استفاده کنید ، پس از آن شما نیاز به ارتقا به یک برنامه حق بیمه خواهید داشت.

بازخورد گربه

یک افزونه واقعا کاربر پسند برای جمع آوری بازخورد است بازخورد گربه. این برنامه رایگان است ، کاملاً با وردپرس ادغام می شود و هیچ تلاشی برای نصب لازم نیست. به سادگی بارگیری و فعال سازی کنید. این هیچ مارک خاص خود را در سایت شما وارد نمی کند.

بازخورد گربه

استفاده از افزونه نیز آسان است. به سادگی یک فرم نظرسنجی ایجاد کرده و آن را منتشر کنید. تمام بازخوردهایی را که دریافت می کنید جمع کنید. علاوه بر این ، بازخورد گربه 100٪ رایگان و منبع باز است. بنابراین می توانید کد را تغییر دهید تا در صورت تمایل آن را شخصی سازی کنید.

پلاگین های بازخورد بیشتر

اگر فکر می کنید افزونه های فوق برای شما نیستند یا می خواهید افزونه ای را تهیه کنید که عمدتا حداقل بازخورد مانند سیستم Yes / No سوال یا سیستم رتبه بندی ستاره را جمع کند ، به افزونه هایی که دنبال می شود نگاه کنید.,

 • افزونه درخواست و بازخورد WordPress: این یک افزونه منبع باز است و با هزینه یک بار 17 دلار می آید. می توان آن را در هر جایی قرار داد یا حتی می توانید آن را مخفی کنید. دسته بندی های بازخورد می تواند ایجاد شود و بازخورد ها توسط کاربران می توانند درباره آن اظهار نظر یا رای دهند. بیشترین نظر رای داده شده به بالا گرفته می شود.
 • سروی وردپرس Queryz: برای افزودن یک فرم پاپ آپ ساده در هر صفحه ، Queryz Survey WordPress Survey را امتحان کنید. نظرسنجی ها می توانند به صورت چندین کادر ، مقیاس یا متن ساده طراحی شوند. این افزونه رایگان است ، اما شما باید برای وردپرس خود یک حساب کاربری را ثبت کنید و ایجاد کنید.
 • ویجت بازخورد ساده: آیا می خواهید فقط یک سؤال از بازدید کنندگان خود بپرسید؟ ابزارک بازخورد ساده به شما کمک می کند دقیقا همین کار را انجام دهید. پس از فعال کردن افزونه ، سؤال پیش فرض را به سؤال دیگری که می خواهید به آن پاسخ دهید ، تغییر دهید و سپس منتظر باشید تا پاسخ ها به صندوق ورودی شما وارد شوند. اگر کاربر سؤال را آزاردهنده بداند ، می تواند در مقابل سوال “X” قرمز را کلیک کند و به مدت 7 روز پنهان می شود.
 • واکنش های Feelback: نمایش های تصویری همیشه پاسخ بهتری می گیرند و Feelback Reactions مجموعه ای از 5 احساس را به خواننده ارائه می دهد. با یک کلیک توسط یک کاربر می تواند بار زیادی از بازخورد سایت ایجاد کند. شما می دانید که کدام احساسات بازدید کنندگان را در سایت شما نگه می دارد و کدام احساسات آنها را ترغیب می کند تا در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. براساس محتوای پاسخ آنها پیشنهاد خواهد شد.
 • دکمه های واکنش: این افزونه دکمه های مناسب را در پایین پست شما یا هر جای دیگر اضافه می کند. کاربران می توانند بر روی دکمه ای که مناسب ترین آنها هستند کلیک کنند. دکمه ها را می توان تنظیم کرد که حاوی متنی مانند “جالب” “جالب” یا هر چیز دیگری باشد. دکمه ها تعداد دفعات کلیک بر روی آنها را ردیابی می کنند و از این روش می توان برای جمع آوری بازخورد جالب استفاده کرد.
 • رتبه جهانی ستاره: برای افزودن رتبه بندی کلاسیک پنج ستاره ای که در بسیاری از وبلاگ ها مشاهده می کنید ، رتبه جهانی ستاره را نصب و فعال کنید. می توانید گزینه رتبه بندی را به داده ها ، پست ها ، محصولات و خدمات اضافه کنید و بینندگان خود آن را ارزیابی کنند.
 • ویجت امتیاز: ویجت امتیاز همچنین یک سیستم مرور رتبه پنج ستاره به وردپرس شما اضافه می کند. این می تواند به صفحات ، ارسال ، محصولات WooCommerce ، کاربران BuddyPress ، انجمن bbPress و همچنین نویسندگان اضافه شود.
 • WP-PostRatings: افزونه بسیار بارگیری شده ، WP-PostRatings می تواند یک سیستم رتبه بندی AJAX را به پست یا صفحه شما اضافه کند. می توانید انتخاب کنید که آن را به همه پستها و صفحات منتخب اضافه کنید.
 • چند امتیاز: برای اینکه بتوانید پست های جداگانه را بر روی حیاط های مختلف و سؤالات مختلف رتبه بندی کنید ، باید Multi Rating را امتحان کنید. این می تواند برای انواع و صفحات ارسال سفارشی فعال شود. برای تنظیم نتایج کلی ، می توان وزنها را به هر یک از موارد رتبه بندی اختصاص داد.
 • نظرات مشتری WP: این افزونه محبوب است که می تواند برای تنظیم یک صفحه جداگانه در وبلاگ شما برای خوانندگان و مشتریان استفاده کند تا یک بررسی یا نظر بدهد. این سازگار با چند و چند کاره است و بارها بارگیری شده است.
 • نظرسنجی ها و رتبه بندی های Polldaddy: این افزونه را امتحان کنید تا نظرسنجی ها و رتبه بندی های خود را از درون داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید. شما می توانید چندین نظرسنجی ایجاد کنید ، تاریخ های نزدیک برای نظرسنجی ها را انتخاب کنید و همچنین برای حفظ نتایج یا انتخاب عمومی برای آنها تصمیم بگیرید.
 • بازخورد بصری MyEffecto-Instant: این یک ویجت ساده است که می تواند در زیر پست شما قرار بگیرد و خوانندگان می توانند بر اساس احساسات بازخورد ارائه دهند.
 • وب: Webay به شما کمک می کند تا از حساب eBay بازخورد خود را جمع آوری کرده و آن را در چرخ فلک در وردپرس خود قرار دهید.
 • آیا این مفید بود: همانطور که می توانید حدس بزنید ، این افزونه سؤال ساده ای را می پرسد که آیا این مقاله مفید بوده است یا خیر. تمام آنچه لازم است یک پاسخ ساده بله / خیر است.

و در نهایت

همیشه خوب است که درباره کارهایی که انجام می دهید ، بازخورد دریافت کنید. بهترین افرادی که از طریق آنها می توانید برای بهبود سایت خود پیشنهاداتی دریافت کنید افرادی هستند که از آن بازدید می کنند. پلاگین ها را مطابق با محتوای سایت خود ، مشخصات عمومی بازدید کنندگان که در آنجا به آنجا می روند و میزان بازخورد مورد نیاز را انتخاب کنید. مواظب باشید که گزینه های بیش از حد بازدید کنندگان را تحت الشعاع قرار ندهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map