نحوه ساخت وب سایت هتل وردپرس با موتور رزرو اتاق

نحوه ساخت وب سایت هتل وردپرس با موتور رزرو اتاق

با تمرکز بر روی افزایش رزرو مستقیم هتل خود یا فقط نیاز به ایجاد یک وب سایت هتل وردپرس برای مشتری دارید؟ خوب ما یک آموزش دقیق برای شما ایجاد کرده ایم! اگر می خواهید یک وب سایت ، هتل ، خوابگاه ، آپارتمان ، مسافرخانه یا مسافرخانه و تختخواب و صبحانه بسازید و ارسال خودکار رزرو بلیط را فعال کنید – مواردی که هنگام تهیه قهوه پرداخت می شوید ، پردازش می شود..


با وردپرس ، 2 راه اصلی برای ایجاد یک وب سایت کاملاً کاربردی هتل با موتور رزرو وجود دارد:

 1. موضوع آماده رزرو هتل وردپرس
 2. هر موضوع وردپرس (از جمله موارد هتل) + افزونه رزرو ملک شخص ثالث

البته یک رویکرد دیگر نیز باید ذکر شود. سیستم رزرو نیز می تواند توسط هر نرم افزار اختصاصی رزرو امکان پذیر باشد. باید اعتراف کنم که برخی از آنها با دهها گزینه مفید پلاگین های WordPress وجود دارند. اما مگر اینکه در حال برنامه ریزی برای شروع یک هتل زنجیره ای عظیم باشید ، احتمالاً به همه زنگ ها و سوت های اضافی احتیاج ندارید ، بنابراین بهتر است یک موضوع یا افزونه کاربر پسند را انتخاب کنید.

به طور کلی ، انجام عملیات هتل شما با استفاده از نرم افزار اختصاصی به ابر ، هزینه بازو و پا را نیز در بر می گیرد (بطور منظم!). با استفاده از افزونه ها / مضامین وردپرس ، هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید و عملکردی امن و قدرتمند بدست می آورید.

فقط آن را Google کنید و مقایسه کنید: میانگین قیمت ماهیانه موتور رزرو اختصاصی حدود 100 دلار است (با افزایش قیمت بسته به نوع اتاق ، تعداد اتاق و غیره در محل هتل شما) ، در حالی که افزونه وردپرس + افزونه برای شما در حدود 100 دلار هزینه خواهد کرد. در سال.

بنابراین ، از آنجا که احتمالاً برای بیشتر افرادی که این مقاله را مطالعه می کنند نرم افزار رزرو مناسب نیست ، اجازه دهید دوباره به 2 رویکرد اول برگردیم و مقداری پول برای صورتحساب خدمات پس انداز کنیم..

انتخاب یک وردپرس با رزرو هتل آماده برای هتل

اگر شروع با اولین رویکرد برای شما ساده تر است ، به یاد داشته باشید که بسیاری از مضامین وردپرس که با عنوان “رزرو هتل” تبلیغ می شوند دارای فرم رزرو هستند که در آن ارسال های رزرو از طریق ایمیل ارسال می شود. آنها می توانند بسیار پیشرفته باشند (با فرم های ورود به سیستم و تاریخ چک ، انواع اتاق و غیره).

مضامین وردپرس با فرم های رزرو

بهشت یار مثال خوبی از چنین موضوعی است. میهمانان می توانند محل اقامت را جستجو کنند:

جستجوی اتاق یارو بهشت

سپس یکی از لیست های مفید را انتخاب کنید:

لیست یارو بهشت

و با ارسال فرم زیر از طریق ایمیل درخواست رزرو کنید. نقطه ضعف اصلی آن این است که میهمانان نمی توانند اطمینان داشته باشند که اتاق واقعاً رزرو شده است ، زیرا این فرایند باید شامل تأیید دستی باشد.

فرم رزرو یار بهشت

باید توجه داشته باشید که این یک روش راحت تر رزرو برای هتل اما برای مهمانان نیست. اگر رزرو اتوماتیک ارائه نمی دهید (برای مثال با پرداخت هزینه) میهمانان ممکن است ترجیح دهند با هتل خود تماس بگیرند تا رزرو کنید.

از طرف دیگر ، افراد مدرن که عادت به OTA دارند (آژانس های مسافرتی آنلاین – مانند TripAdvisor) می خواهند که این روند تقریباً کاملاً با فناوری و حداقل تماس تلفنی انجام شود. یا اگر فقط درونگرا باشند چه می شود؟?

یعنی رزرو اتاق هتل از طریق ایمیل یا تلفن میزان “اتوماسیون” شما (و مسافران) به دنبال آن نیست. درست?

بازگشت به مبحث زیبای Paradise Cove WordPress: یک افزونه رزرو ساده وردپرس می تواند آن را به سمت پذیرش رزرو آنلاین سوق دهد.

این نوع عملکرد از طریق ایمیل امکان رزرو هنوز برای وب سایت های مسافرتی مناسب است ، جایی که رزرو تور از طریق ایمیل هنوز هم بسیار محبوب است (مردم دوست دارند قبل از خرید آنها درباره جزئیات تور صحبت کنند).

مضامین وردپرس با موتور رزرو

حال بیایید در مورد نوع هتل وردپرس با یک موتور رزرو ملک در داخل صحبت کنیم. به طور معمول این مضامین در درجه اول مبتنی بر پلاگین های رزرو ملک شخص ثالث هستند.

به عنوان مثال ، هتل Bellevue دارای موضوع وردپرس است که با نسخه های مختلف (هتل ، حومه شهری ، خانه ساحلی) همراه است و از طریق افزونه رزرو با پرداخت های WooCommerce تأمین می شود:

قالب وردپرس Bellevue

این بدان معنی است که این موضوع به مهمانان شما اجازه می دهد یک محل اقامت مورد نیاز را به سبد خرید خود اضافه کنند و هزینه آن را بصورت آنلاین (از طریق پی پال) بپردازند:

ارسال بلیط Bellevue

این یک فرایند خودکار و ساده برای پذیرش رزرو آنلاین است.

به طور خلاصه ، در اینجا جوانب مضامین هتل وردپرس با موتور رزرو پیاده سازی شده است:

 • یک راه حل یک مرحله ای با موضوع و افزونه یکپارچه: تمام آیکون ها و سبک های این افزونه در یک طرح تم طبیعی به نظر می رسند
 • صرفه جویی در هزینه: در صورتی که موتور رزرو افزونه پرداختی باشد ، فروشندگان موضوع به طور کلی آن را بصورت رایگان شامل می شوند ، بنابراین شما فقط برای یک موضوع پرداخت می کنید

تنها محدودیت این راه حل این است که شما باید به سیستم رزرواسیون ارائه شده توسط موضوع اعتماد کنید. یعنی ، شما انتخابی از سیستم رزرواسیون ندارید (البته می توانید نسخه اولیه آن را پاک کنید و افزونه رزرواسیون اتاق دیگر را نصب کنید ، اما بعد از این چه نکاتی برای خرید چنین موضوعی وجود دارد؟). بنابراین ، باید علاوه بر این بدانید که آیا می توانید رفتار این افزونه را به صورت کامل تغییر دهید تا نیازهای شما را به طور کامل برآورده کند یا خیر ،.

اما اگر قبلاً موضوع وردپرس خوبی پیدا کرده اید و فقط نیاز به اجرای موتور رزرو هتل در آن دارید ، در ادامه بخوانید.

ساخت سایت هتل با افزونه رزرو اتاق وردپرس

می توانید با فرایند رزرو خودکار ، هر موضوع وردپرس را بگیرید و به یک وب سایت کاملاً کاربردی هتل تبدیل کنید این می تواند یک موضوع وردپرس اختصاصی به مهمان نوازی باشد یا فقط شخصی باشد که قبلاً از آن استفاده می کنید و دوست دارید.

به عنوان مثال ، ویلا فورتونا یک طراحی هتل سبک وزن است که به راحتی با یک افزونه رزرو (از آنجا که موضوع آماده رزرو نیست) آسان است:

قالب وردپرس ویلا فورتونا

بیایید عمیق تر حفار شویم و ببینیم که چگونه می توان آن را به صورت قدم به قدم با یکی از پیشرفته ترین افزونه های رزرو وردپرس در هتل ها – افزونه رزرو هتل MotoPress. این امکان را به شما می دهد که لیست خواص را با تمام جزئیات اضافه کنید و رزرو آنلاین را فعال کنید (برای هتل ها ، آپارتمان ها ، اجاره تعطیلات ، خوابگاه و غیره)

در اینجا قسمت ابتدایی وب سایت آژانس آپارتمان ساخته شده با این افزونه رزرو شده است:

مثال جلوی آپارتمان ها - افزونه MotoPress

به هر حال ، می توانید, داشبورد افزونه را تست کنید خود را با هر نوع ترجیحی از هتل: هتل ها ، آپارتمان ها ، خوابگاه ها یا ویلاها.

و حالا بیایید نگاهی به پس زمینه بیندازیم. پس از نصب و فعال سازی افزونه ، باید 2 منو ظاهر شود: اسکان و رزرو. سپس این مراحل آسان را دنبال کنید:

1. انواع مختلف قیمت گذاری فصلی را اضافه کنید: این می تواند تاریخ یا روزهای مختلف (کریسمس ، تابستان 2018 و غیره) باشد. این تاریخ هایی هستند که شما مطمئن هستید قیمت آنها باید متفاوت باشد.

فصل را اضافه کنید

2. اضافه کردن خدمات و یا بسته های اضافی در هتل: رایگان یا پرداخت (کودک نشسته ، پارکینگ ، و غیره). شما باید این کار را از قبل انجام دهید تا بتوانید خدمات مختلفی را در انواع مختلف اقامتی ارائه دهید. شما می توانید توضیحات خدمات ، یک تصویر برجسته ، قیمت و تناوب اضافه کنید. مهمانان می توانند هنگام درخواست درخواست رزرو ، آنها را رزرو کنند. البته این اختیاری است.

افزودن خدمات

3. انواع اقامتی را اضافه کنید: هرکدام از آنها را می توان با توضیحات ، دسته ها ، امکانات ، گالری عکس تهیه کرد:

امکانات و گالری

ظرفیت اسکان (بزرگسالان ، کودکان ، اندازه) ، نمای ، نوع تختخواب و خدمات نیز قابل ارائه است:

انواع اقامت را اضافه کنید

از آنجا که نسخه 3.0 ، می توانید ویژگی های سفارشی نامحدودی اضافه کنید – اینها می توانند زمینه های فرم دسترسی به جستجو ، جزئیات خاص ملک یا هر دو باشند. فقط باید ویژگی های لازم را اضافه کنید و برچسب ها را به آنها اختصاص دهید.

بیایید آن را با یک مثال مثال بزنیم: یک ویژگی “مکان” را با تعداد برچسب های مورد نیاز اضافه کنید (به عنوان مثال نیویورک ، سان فرانسیسکو) ، و سپس برچسب ها را به خصوصیات انتخابی اختصاص دهید.

مدیر موتور ویژگی های رزرو

اگر می خواهید مهمانان را قادر به جستجو در کل دسته بندی کنند ، به سادگی این ویژگی “مکان” را به عنوان یک قسمت جستجوی اضافی به فرم در دسترس بودن جستجو اضافه کنید (ویژگی های مربوطه را به کد کوتاه اضافه کنید).

فرم جستجوی پیشرفته موتور رزرو

این زمینه های اضافی ممکن است با واقعیت تجارت شما سازگار باشد: نوع اتاق ، اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت و غیره.

این بسیار عالی است – شما می توانید خواص نامحدودی را در چندین مکان اضافه کنید!

4. اضافه کردن نرخ: قیمت های مختلف برای یک نوع اقامتگاه مشابه بسته به تعدادی از مزایا (به عنوان مثال قابل استرداد و غیر قابل استرداد):

نرخ موتور رزرو

این افزونه شما را با یک سیستم نرخ انعطاف پذیر بسیار انعطاف پذیر تنظیم می کند تا قیمت های تنظیم شده را بر روی نرخ ملک پایه اعمال کند. این امکان را به شما می دهد تا بر اساس معیارهای مختلف ، نقاط مختلف قیمت را تعیین کنید:

 • تعدادی از امکانات یا شرایط اتاق (قابل استرداد ، غیر قابل استرداد)
 • تعدادی مهمان
 • مدت اقامت (تخفیف خودکار)
 • یک فصل

5- تمام صفحات سیستم را با کدهای کوتاه موجود در پنل مدیریت ایجاد کنید: نتایج جستجو ، در دسترس بودن جستجو ، رزرو کامل ، تأیید رزرو ، صفحات لغو رزرو:

کد کوتاه - صفحه تأیید رزرو

6. تنظیمات اصلی را پیکربندی کنید:

تنظیمات افزونه رزرو

 • تنظیم پارامترها برای نمایش انواع اقامتگاه (ارز ، موقعیت ارز ، قالب تاریخ ، زمان ورود و زمان چک و غیره)
 • انواع تختخواب موجود در هتل خود را اضافه کنید
 • مدت زمانی را برای نشان دادن کمترین قیمت برای خود تعیین کنید – اگر مهمانان تاریخ ورود و چک را تعیین نکردند ، ارزانترین محل اقامت را برای مدت زمانی که تعیین کرده اید مشاهده خواهید کرد
 • فرم جستجو را فعال یا غیرفعال کنید تا بهترین مجموعه از محل های اقامتی را با توجه به تعدادی از مهمانان توصیه کنید (این گزینه عالی است که به یک مهمان اجازه می دهد چندین محل اقامت را در یک رزرو اضافه کند)
 • فعال یا غیرفعال کردن رزرو آنلاین
 • تنظیم حالت تأیید: توسط مشتری از طریق ایمیل ، توسط مدیر بصورت دستی یا تأیید خودکار در پرداخت
 • حداکثر اشغال محل اقامت را در فرم جستجو تنظیم کنید (این محدود نیست زیرا این افزونه از رزرو چندین اقامتگاه در یک زمان پشتیبانی می کند)
 • کادر سبد گالری تصاویر را علامت / علامت بزنید
 • موضوعی را برای تقویم در دسترس بودن جستجو انتخاب کنید (به عنوان مثال مرجان سبک ، قرمز تیره) – باید به زیبایی هر تم وردپرس را لمس کنید

7. قالب های ایمیل مدیر و مشتری را سفارشی کنید (با استفاده از ماکرو):

الگوهای ایمیل

این سیستم به شما امکان می دهد به طور خودکار اعلان های ایمیل را در مورد رزروهای جدید به چندین گیرنده ارسال کنید (به عنوان مثال مدیر املاک ، کارکنان نظافت و غیره).

8- دروازه های پرداخت را روشن یا خاموش کنید و تنظیمات پرداخت را پیکربندی کنید (پرداخت تست ، پی پال ، 2 چک ، نوار ، Braintree ، Beanstream / Bambora به صورت رایگان یا استفاده پرداختهای WooCommerce افزونه حق بیمه): قیمت کامل یا سپرده برای پرداخت ، نوع سپرده (ثابت یا درصد) ، صفحات سیستم و دروازه پرداخت پیش فرض را برای نمایش در صفحه پرداخت انتخاب کنید.

دروازه های پرداخت موتور رزرو

اگر نمی خواهید پرداخت های آنلاین را بصورت آنلاین بپذیرید ، به سادگی روش پرداخت “پرداخت در هنگام ورود” را روشن کنید. این امر به شما امکان می دهد تا رزرو را از طریق تلفن یا ایمیل پردازش کنید ، آن را به صورت دستی به سیستم رزرو اضافه کنید و پس از ورود ، به صورت نقدی از مهمان دریافت کنید. مبلغ دریافتی نیز می تواند توسط کارکنان هتل / املاک به صورت دستی ثبت شود.

اگر هر دو روش ، به صورت آنلاین و با هزینه های ورود تمرین کنید ، می توانید با روشن کردن تمام روش های پرداخت موجود ، به مهمان خود انتخاب کنید.

9. تنظیمات زبان را تغییر دهید (در صورت لزوم): از آنجا که این افزونه به 14 زبان موجود است ، می توانید متن مورد نظر را با هر برنامه ترجمه وردپرس سفارشی کنید..

علاوه بر این ، این افزونه رسما با افزونه WPML سازگار است و به شما امکان می دهد یک وب سایت چند زبانه با رابط کاربری بسیار کاربر پسند ایجاد کنید..

10- با سیستم مدیریت املاک کار کنید. برای همکاری با PMS ، به منوی Bookings بروید. در اینجا گزینه های مهم این سیستم ارائه شده است.

این افزونه به شما امکان می دهد اگر می خواهید تخفیف هایی را برای مسافران خود تهیه کنید یا ترتیب فعالیت های تبلیغاتی را برای مسافران خود ایجاد کنید. شما می توانید بر اساس ارزش پولی یا درصد نرخ دارایی ، کوپن ایجاد کنید. نوع کوپن ثابت را می توان در هر اقامت در روز یا برای هر محل اقامت برای هر اقامت اعمال کرد.

کدهای کوپن موتور رزرو

برای کل هتل یا فقط اجاره انتخاب شده ، قوانین رزرواسیون سفارشی اعمال کنید: روزهای ورود به سیستم / ورود به سیستم و روزهای حداقل / حداکثر اقامت را برای کلیه املاک یا اقامتگاههای فردی تنظیم کنید. همچنین با تعیین محدودیتهای ارجح می توانید اجاره های خود را برای مدت زمانی مسدود کنید:

قوانین رزرو جدید MotoPress

هماهنگی رزرو وب سایت مستقیم خود با آنهایی که از آژانس های مسافرتی آنلاین (OTA) استفاده می کنید: اگر برای اجاره املاک خود از سیستم عامل های معروف مانند Airbnb یا Expedia استفاده می کنید ، این افزونه به شما امکان می دهد با همگام سازی تمام رزروهای خود در همه سیستم عامل ها و وب سایت مارک از اضافه کاری خود جلوگیری کنید. برای این کار ، OTA که املاک شما در آن ذکر شده است ، باید از فرمت پرونده iCalendar پشتیبانی کند (موارد محبوب آن را انجام می دهند). برای اینکه این کار تمام شود ، باید تقویم ها را تبادل کنید – به معنای واقعی کلمه ، تقویم های مناسب را کپی / چسباند و آنها را در سیستم عامل ها وارد یا صادر کنید. رزروها بطور خودکار هماهنگ می شوند.

همگام سازی MotoPress iCal

مالیات و عوارض مربوط به اقامت ، خدمات و غیره را اضافه کنید. همه آنها را در کل اطلاعات مربوط به هزینه های هر رزرو مشاهده خواهید کرد.

مالیات و کارمزد MotoPress

روند رزرو بسیار آسان است – میهمانان جزئیات شخصی را ارائه می دهند ، نرخ ها ، خدمات و روش پرداخت را انتخاب می کنند (در صورت روشن کردن):

رزرو کامل - مقدم

تمام رزروها در داشبورد سرپرست ذخیره می شوند:

تقویم رزرو

اگر مشتریان پس از ورود پرداخت کنند ، یک مدیر هتل می تواند پرداخت را به صورت دستی اضافه کند:

پرداخت را به صورت دستی اضافه کنید

با مدیریت رزرو های ورودی ، می توانید همه آنها (با یا بدون پرداخت) را مشاهده کنید ، وضعیت آنها ، سیاههها ، جزئیات مشتری و غیره را بررسی کنید. برای بررسی فقط پرداختها ، می توانید به سرعت به “تاریخ پرداخت” بروید..

همانطور که مشاهده می کنید ، ایجاد یک وب سایت کامل هتل با رزرو آنلاین حتی بدون مهارت های فنی بسیار آسان است. فقط کافی است موضوع وردپرس مورد علاقه خود را بگیرید و مراحل شرح داده شده را دنبال کنید.

نتیجه گیری

میهمانان متفاوت هستند – برخی می خواهند به سرعت بصورت آنلاین رزرو کنند و کنترل اتوماتیک روی همه چیز داشته باشند. برخی دیگر می خواهند در این فرآیند شریک زندگی خود را داشته باشند تا مطمئن شوند نیازهای پیچیده آنها برآورده شده است ، یا لمس انسان مانند مکالمه تلفنی را ترجیح می دهند. با یک وب سایت هتلی که پذیرش فوری آنلاین را انجام می دهد ، شما را در خدمت هر دو نوع مسافر مدرن قرار می دهید. و از هر طریق میزان اشغال هتل خود را به حداکثر برسانید!

این یک فرآیند به خصوص ساده شده با WordPress است ، جایی که گزینه های بسیار خوبی برای ساخت یک وب سایت هتل با موضوع آماده هتل یا افزونه رزرو ملک مانند افزونه رزرو هتل MotoPress.

آیا شما در ساخت وب سایت برای تجارت میهمان نوازی تجربه ای دارید؟ سوال کردم؟ صبر نکنید و نظر خود را در نظرات بیان کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map