طراحی تم وردپرس خود را با مداد زرد دنبال کنید

نحوه شخصی سازی طراحی قالب وردپرس

اگر به دنبال سفارشی سازی طرح زمینه وردپرس هستید ، راهی آسان و سپس افزونه وردپرس Pencil Yellow ممکن است فقط افزودنی مورد نیاز سایت شما باشد. این ویرایشگر سبک بصری به شما امکان می دهد بدون نیاز به لمس یک کد ، ظاهر سایت خود را تغییر دهید.


با استفاده از مداد زرد ، شادی طراحی وب را به شما یاد می دهیم ، در حالی که ایجاد یک سایت زیبا برای ترساندن بازدید کنندگان خود را انجام می دهد. همه عناصر وب سایت خود را ، همه در قسمت جلویی و در زمان واقعی ویرایش کنید. تنها محدودیت طراحی سایت شما تصورات شخصی شما خواهد بود.

این راهنمای جامع برای استفاده از نسخه برتر Premium Yellow Pencil ویژگی های اصلی آن ، از جمله نقطه و کلیک بر روی قابلیت های ویرایش زنده CSS و سازگاری آن با هر موضوع وردپرس را پوشش می دهد. سپس به تجربه کاربری پیشنهادی خواهیم پرداخت ، این امکان را می دهد که به هیچ وجه تنظیم و طراحی کنید..

مداد زرد برای چه کسی است?

مداد زرد چه کسی

آیا به دنبال راهی سریعتر برای شخصی سازی سایت خود هستید یا با CSS ناآشنا نیستید ، Yellow Pencil می تواند به شما کمک کند. این افزونه شامل ابزارهای پیشرفته و گزینه های سفارشی سازی ، مناسب برای حرفه ای هایی است که به دنبال ایجاد سایت های جدید برای مشتری هستند.

با این وجود ، عدم کد نویسی مورد نیاز ، سهولت استفاده ، رابط بصری و اسناد پشتیبانی دقیق ، به این معنی است که حتی افرادی که تجربه طراحی محدود دارند می توانند به این افزونه دسترسی پیدا کنند. به طور خلاصه ، اگر می خواهید ظاهر وب سایت وردپرس خود را شخصی سازی کنید ، Yellow Pencil ویرایشگر سبک بصری برای شماست.

به طور خلاصه ، اگر می خواهید ظاهر وب سایت وردپرس خود را شخصی سازی کنید ، Yellow Pencil ویرایشگر سبک بصری برای شماست.

ویژگی های اصلی مداد زرد

ویژگی های مداد زرد

مداد زرد یک ابزار طراحی واقعاً چشمگیر است. ویژگی ها و ابزارهای موجود امکان کنترل کامل بر ظاهر سایت شما را دارند. می توان از آن در هر موضوع یا افزونه WordPress استفاده کرد و شما را در ایجاد صفحات وب شیک و پاسخگو قادر می سازد.

بازرس Element به شما امکان می دهد هر عنصر بصری را در وب سایت وردپرس خود انتخاب و تنظیم کنید. رنگ ها ، پس زمینه ها ، مرزها و موارد دیگر را ویرایش کنید. همه این کارها در زمان واقعی و در قسمت جلوی سایت شما انجام می شود ، بنابراین می توانید تغییرات را در هنگام ایجاد آنها مشاهده کنید. مداد زرد کد را در پس زمینه تولید می کند ، بنابراین ، مگر اینکه بخواهید ، دیگر نیازی نیست که خودتان به هر کد نگاه کنید. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • برای عناصر تغییر مکان بکشید و رها کنید
 • با لمس موس ، عناصر را تغییر اندازه دهید
 • از بین 600+ قلم ، 300+ الگوهای پس زمینه ، 50+ انیمیشن و موارد دیگر را انتخاب کنید
 • رنگ های نامحدود از بین پالت های رنگ مدرن Pencil موجود است یا از آن انتخاب می کنید
 • از یک ویرایشگر زنده CSS استفاده کنید

مستندات و پشتیبانی گسترده ای نیز برای کمک به شما در استفاده هر چه بیشتر از این ویرایشگر سبک بصری WordPress در دسترس است.

بنابراین ، اکنون می دانیم مداد زرد چه چیزی را ارائه کرده است. اما چگونه کار را شروع کنیم و آیا تجربه کاربر به اندازه ویژگی هایی که ارائه می دهد چشمگیر است?

نحوه نصب مداد زرد

مداد زرد بسیار سریع و آسان نصب می شود. هنگامی که افزونه را از CodeCanyon خریداری کرده اید (یا یک تم ممتاز مانند نیویورک را خریداری کرده اید که شامل این افزونه است) ، “فقط فایل نصب وردپرس قابل نصب” را از صفحه بارگیری های Envato خود بارگیری کنید (یا می توانید از نسخه رایگان موجود در WordPress.org).

سپس داشبورد وردپرس خود را باز کنید. “افزونه ها”> “افزودن جدید” را انتخاب کنید.

مداد زرد اضافه کردن جدید

در صفحه افزودن افزونه ها ، روی “بارگیری افزونه”> “انتخاب پرونده” کلیک کنید.

مداد زرد بارگذاری شد

از آنجا که آن را بارگیری کرده اید ، “waspthemes-yellow-pencil.zip” را انتخاب کنید. روی “نصب اکنون” کلیک کنید.

مداد زرد نصب کنید

پس از نصب افزونه ، روی “فعال سازی” کلیک کنید. هنگام خرید افزونه کد فعال سازی مورد نظر خود را وارد کنید. این کار به شما امکان دسترسی به روزرسانی های افزونه را در هنگام انتشار فراهم می کند.

پس از فعال سازی ، صفحه استقبال از صفحه زرد در داشبورد شما ظاهر می شود. در زیر “منابع” اسناد ، آموزش ها و سایر کمک ها و پشتیبانی های مورد نیاز برای شروع کار را پیدا خواهید کرد..

مداد زرد خوش آمدید

وقتی آماده شد ، روی “بگذارید شروع کنیم” را کلیک کنید. این کار شما را مستقیماً وارد حالت ویرایش می کند.

درک رابط مداد زرد

رابط Yellow Pencil برای استفاده بسیار واضح و شهودی است. نواری که از سمت چپ صفحه پایین می آید ابزارهای موجود را نمایش می دهد.

نوار سمت چپ مداد زرد

پنلی که در سمت راست صفحه معلق است ، پنل ویرایشگر است. هنگامی که هیچ عنصری در صفحه انتخاب نشده است ، سه نوع سفارشی سازی را که امکان ویرایش در آن وجود دارد ، نشان می دهد.

پنل ویرایشگر مداد زرد

هنگامی که روی یک عنصر در صفحه کلیک می کنید ، صفحه ویرایشگر تغییر می کند تا ویژگی های سبک را در خود جای دهد.

عنصر مداد زرد انتخاب شد

یک کادر آبی در اطراف یک عنصر انتخاب شده ظاهر می شود و گزینه های سفارشی سازی دیگری را نشان می دهد.

عنصر مداد زرد انتخاب شد

ابزارهای مهم مورد نیاز شما

در نوار ابزار ، در سمت چپ ، ابزارهای بی شماری نمایش داده می شود ، اما بلافاصله چند مورد برای کمک به شما در شروع کار مهم هستند …

ابزارهای نوار ابزار مداد زرد

 • بازرس المان – با این کار به شما امکان می دهد تا عناصر موجود در صفحه را برای شخصی سازی انتخاب کنید.
 • واگرد و از بین بردن – در دانش خود می توانید طرح های مختلف را در صفحه خود ایمن کنید تا بتوانید ویرایش های خود را خنثیسازی یا از نو انجام دهید.
 • تمام صفحه – در تمام صفحه کار کنید ، و تصویری واضح از شخصی سازی های خود در هنگام ساخت آنها به شما ارائه می دهد.

پنل ویرایشگر شامل سه دکمه مهم است …

دکمه های پنل ویرایشگر مداد زرد

 • پیش نمایش زنده – پیش نمایش تغییرات خود را بدون هیچ یک از رابط مداد زرد روی صفحه نمایش.
 • تنظیم مجدد تغییرات – آیا ویرایشهای شما را دوست ندارند؟ فقط تغییراتی را که ایجاد کرده اید بازنشانی کنید.
 • صرفه جویی – پس از پیش نمایش کار خود و اگر از نتایج راضی هستید ، دکمه ذخیره را بزنید.

انتخاب نوع سفارشی سازی

نوع سفارشی مداد زرد

قبل از اینکه عنصری را در صفحه خود انتخاب کنید و ویرایش آن را شروع کنید ، ابتدا باید یک نوع دلخواه را انتخاب کنید. در صورت انتخاب هیچ عنصر ، در صفحه ویرایشگر نمایش داده می شود. سه نوع برای انتخاب وجود دارد. سفارشی سازی جهانی ، یک صفحه را شخصی سازی کنید و قالب ها را شخصی سازی کنید.

هر یک از انواع نسبتاً خود توضیحی دارند. انتخاب “سفارشی سازی جهانی” به این معنی است که تغییراتی که ایجاد می کنید برای هر صفحه از سایت شما قابل اجرا خواهد بود. اگر “یک صفحه شخصی سازی کنید” را انتخاب کنید ، تمام ویرایش ها فقط روی صفحه ای که کار می کنید تأثیر می گذارد. “سفارشی سازی الگوها” در مورد نوع پست فعلی اعمال می شود ، اگر می خواهید تمام صفحات محصول یا وبلاگ را پیکربندی کنید ، گزینه خوبی است.

نوع سفارشی سازی که انتخاب کرده اید در بالای صفحه ویرایشگر نمایش داده می شود. قبل از صرفه جویی در کار ، اطمینان حاصل کنید که در حال ویرایش در نوع صحیح هستید.

با مداد زرد چه کاری می توانید انجام دهید?

پس از آشنایی با رابط ، زمان شروع کار است. در زیر نمونه ای از تعدادی از ابزارها و ویژگیهای بیشماری برای سفارشی سازی این افزونه ارائه شده است. این موارد به شما در راه تولید یک وب سایت زیبا و حرفه ای کمک می کند.

تایپوگرافی را تغییر دهید

تایپوگرافی مداد زرد

انتخاب فونت مناسب برای وب سایت شما یک کار مهم است. مداد زرد گزینه های متنوعی را برای کمک به شما در طراحی متن متن به روشی متناسب با طراحی وب سایت شما ارائه می دهد و توجه خواننده شما را جلب می کند.

بر روی بخشی از متنی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید و سپس از صفحه ویرایشگر “متن” را انتخاب کنید. این گزینه های سفارشی سازی برای تایپوگرافی را به وجود می آورد. از بین 600+ نوع فونت را انتخاب کنید ، اندازه قلم را تغییر دهید ، ارتفاع خط را تغییر دهید ، فاصله حروف و کلمات را کنترل کنید و موارد دیگر. همچنین می توانید با انتخاب یکی از پالت های رنگ مدرن مداد زرد ، رنگ متن خود را تغییر داده و یا انتخاب رنگ خود را انتخاب کنید.

اضافه کردن یک مرز

حاشیه مداد زرد

افزودن مرز برای موارد خاص در یک صفحه می تواند به برجسته کردن اطلاعات مهم و ایجاد تصاویر مؤثر کمک کند. پس از انتخاب تصویر یا متنی که می خواهید مرز اضافه کنید ، “پانل” را از صفحه ویرایشگر انتخاب کنید. چهار سبک وجود دارد

پس از انتخاب تصویر یا متنی که می خواهید مرز اضافه کنید ، “پانل” را از صفحه ویرایشگر انتخاب کنید. چهار سبک از مرز برای انتخاب وجود دارد. جامد ، پوسته پوسته ، شکسته یا پنهان. همچنین می توانید عرض مرز را برای تعریف بیشتر تغییر دهید و رنگ را تغییر دهید.

یک ویژگی چشمگیر این است که می توانید هر طرف مرز را بطور جداگانه تنظیم کنید. این بدان معنی است که به هر یک از چهار طرف می توان رنگ ، سبک و ضخامت متفاوتی داد و در نتیجه ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز پیدا کرد.

پیش زمینه را تغییر دهید

زمینه مداد زرد

پس زمینه قابل توجه می تواند به پاپ عنصر کمک کند. مداد زرد به شما امکان می دهد زمینه های هر یک از عناصر موجود در سایت خود را تغییر دهید.

برای انجام این کار ، روی مورد انتخاب شده کلیک کنید و از “ویرایشگر پانل” گزینه “Background” را انتخاب کنید.

در اینجا می توانید رنگ پس زمینه را تغییر داده و یکی از الگوهای زرد Pencils 300+ را انتخاب کنید یا یک گرادیان CSS را انتخاب کنید. همچنین می توانید تصاویر دلخواه خود را بارگذاری کنید. پس از تصمیم گیری در مورد پس زمینه ، می توانید اندازه ، موقعیت و موقعیت پس زمینه را تنظیم کنید و اگر تصویری اضافه کرده اید ، استاتیک یا پیمایش شده با بقیه صفحه را انتخاب کنید..

از انیمیشن ها استفاده کنید

مداد انیمیشن زرد

استفاده از انیمیشن ها روش عالی دیگری برای کمک به محتوای شما در تأثیرگذاری است. در زیر “انیمیشن” در صفحه ویرایشگر ، می توانید یک اثر انیمیشن را به عنصر انتخابی خود اضافه کنید.

یکی از 50+ انیمیشن را در مدیر انیمیشن زنده ، از بزرگنمایی یا محو شدن ، تا تندرست ، چرخش و موارد دیگر انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید مدت زمان و تأخیر و همچنین اجرای چندین انیمیشن را کنترل کنید. این امر به اصالت سایت شما و همچنین جلب توجه به جنبه های مهم صفحه شما می انجامد. همچنین می توانید با انتخاب انیمیشن ژنراتور در نوار ابزار ، در ایجاد انیمیشن های دلخواه خود اقدام کنید.

تغییر اندازه و تغییر مکان هر عنصر

تغییر اندازه و استفاده مجدد از هر عنصر با مداد زرد بسیار ساده است.

برای تغییر اندازه ، مستقیماً روی یک مورد کلیک کنید تا کادر برجسته آبی در اطراف آن ظاهر شود. سپس به سادگی خطوط افقی و عمودی کادر آبی را بکشید تا اندازه تغییر کند.

تغییر اندازه مداد زرد

برای تغییر مکان عنصر ، روی آن کلیک کنید و سپس دکمه ماوس خود را نگه دارید. آن را در موقعیت مناسب در صفحه بکشید و رها کنید.

قطره اژدها با مداد زرد

نکته منفی این ویژگی کشیدن و رها کردن این است که می تواند در مشاهده موبایل ها مشکل ایجاد کند. از ابزار پاسخگو که در نوار ابزار موجود است ، استفاده کنید تا ببینید صفحه وب شما در تمام اندازه صفحه چگونه ظاهر خواهد شد. ممکن است لازم باشد طرح خود را بر این اساس تغییر دهید.

قیمت گذاری

قیمت گذاری مداد زرد

افزونه Yellow Pencil WordPress از CodeCanyon با قیمت 26 دلار در دسترس است. این شامل پشتیبانی 6 ماهه است ، اما شما می توانید 7/88 دلار اضافی برای افزایش پشتیبانی تا 12 ماه بپردازید.

افکار نهایی

اگر می خواهید ظاهر سایت وردپرس خود را سفارشی کنید ، Yellow Pencil ابزاری عالی برای استفاده است. ویژگی ها و سهولت استفاده هر آنچه را که برای ایجاد یک وب سایت سفارشی وردپرس لازم دارید فراهم می کند. برای بهترین نتیجه ، اطمینان حاصل کنید که چگونه می خواهید سایت شما به چشم آید.

آیا Yellow Pencil از ویژگی های مورد نیاز برای شخصی سازی وب سایت وردپرس شما برخوردار است؟ لطفا افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map