نحوه ارسال فاکتورهای مشتری از طریق وردپرس

یكی از بدترین قسمت های مشتریان برای صورتحساب ، یادآوری تمام خدماتی است كه هنگام انتقال به یك نرم افزار كاملاً متفاوت برای ارسال فاكتور به مشتریان خود ، به خاطر دارید. شما باید هر دو هفته یا ماه به یاد داشته باشید تا آنها را ارسال کنید و این یک درد بزرگ می شود.


از آنجا که بسیاری از ما تمام روز در وردپرس کار می کنیم ، چرا نمی توانیم فقط در داشبورد وردپرس فاکتورها را ارسال کنیم؟ خوب ، من خبرهای خوبی برای شما دارم تو می توانی! بیایید نگاهی به نحوه ارسال فاکتورهای مشتری از طریق وردپرس بیاندازیم.

برای ارسال فاکتورهای مشتری از طریق وردپرس از افزونه وردپرس استفاده کنید

در مورد ارسال فاکتورها از طریق وردپرس از طریق یک افزونه ، گزینه های بسیار مناسبی وجود دارد. من قصد دارم با استفاده از افزونه WP-Invoice یک آموزش سریع را برای شما قدم بردارم ، اما احساس راحتی کنید که گزینه دیگری را انتخاب کنید ، زیرا انتخاب های بسیاری در این زمینه وجود دارد و من می فهمم که هر شخص و شرکتی نیازهای خود را در ادغام دارند و تنظیمات برگزیده هنگام ارسال فاکتورها.

WP-فاکتور

WP-فاکتور

افزونه WP-فاکتور را بارگیری کنید و فایل zip را در داشبورد وردپرس خود فعال کنید. همچنین می توانید با رفتن به صفحه افزونه ها در داشبورد و جستجوی WP-فاکتور این کار را انجام دهید.

پس از فعال شدن افزونه ، می توانید برگه فاکتور را در سمت چپ داشبورد خود پیدا کنید. بر روی آن کلیک کنید و برای شروع به تنظیمات بروید.

راه اندازی اولیه

این صفحه تنظیمات اصلی را نشان می دهد ، جایی که شما در واقع می توانید تمام تنظیمات پیش فرض را که فقط باید یک بار تغییر دهید ، پر کنید. به عنوان مثال ، می توانید نام تجاری خود را وارد کنید تا فاکتورهای خود را نشان دهید. همچنین می توانید صفحه خاصی را در وب سایت خود انتخاب کنید که فاکتورها را نشان می دهد. من توصیه می کنم یک صفحه فاکتور خاص ایجاد کنید تا بازدید کنندگان عادی از این امر خسته نشوند.

wp-فاکتور-افزونه-راه اندازی

مکانی را انتخاب کنید که فاکتورها را در صفحه قرار دهید و نحوه پذیرش پرداخت را تعیین کنید. من مشخص کردم که می خواهم با PayPal وجهی به مشتریان بدهم اما می توانید گزینه کارت اعتباری یا مواردی مانند 2Checkout یا Stripe را نیز انتخاب کنید. حتی گزینه ای برای شما وجود دارد که به مشتری اجازه می دهید در صورت لزوم روش پرداخت را تغییر دهد.

اگر قصد پذیرش کارت های اعتباری را دارید ، باید اطلاعات پردازش پرداخت گیت خود را وارد کنید. این کار معمولاً برای پردازش هزینه های جداگانه ای می طلبد و می توانید در مکانهایی مانند بهترین پیشنهادات برای این کار بیابید Authorize.net.

wp-فاکتور-افزونه-کارت های اعتباری

تنظیم PayPal بسیار ساده تر است ، یک منطقه برای تایپ نام کاربری PayPal ، گزینه حالت آزمایشی و یک آدرس اینترنتی IPN PayPal به طور خودکار از نام دامنه خود شما. هنگام تکمیل این قسمت ها روی دکمه Save All Settings کلیک کنید.

wp-فاکتور-pluginPaypal

فاکتورها را اضافه کنید

پس از تکمیل تنظیمات اصلی ، شما را مستقیماً به صفحه اضافه کردن جدید می اندازد که با یک فاکتور کاملا جدید شروع به کار می کند. همیشه می توانید با کلیک کردن روی برگه افزودن جدید در داشبورد خود ، به این صفحه برگردید.

فاکتور افزودنی-جدید

با وارد کردن آدرس ایمیلی که قصد ارسال فاکتور جدید را برای آن دارید ، شروع کنید. هنگامی که تایپ کردن ایمیل انجام شد ، بر روی دکمه Create New کلیک کنید.

wp-فاکتور-افزونه-آدرس ایمیل

ویرایشگر فاکتور جدید تقریباً شبیه ویرایشگر وردپرس است که برای ایجاد پست و صفحه می بینید. عنوانی را برای فاکتور مشتری ایجاد کنید و در صورت نیاز به ارسال پیام به مشتری می توانید توضیحی را نیز وارد کنید.

wp-فاکتور-افزونه-فاکتور-ویرایشگر

در زیر توضیحات حرکت کنید تا منطقه ای پیدا کنید تا آنچه را که برای پرداخت صورتحساب برای مشتری خود برنامه ریزی کرده اید ، تایپ کنید. خدمات یا کالاهایی را که شارژ می کنید تایپ کنید و قیمت و کمیت را تغییر دهید. اگر موارد بیشتری برای اضافه کردن دارید ، از تخفیف یا اضافه کردن خطوط اضافی خودداری کنید.

خدمات wp-فاکتور-افزونه

درست زیر آن ، می توانید تنظیمات پرداخت را تغییر دهید تا مشخص کنید نوع ارز را چه چیزی قبول می کنید و کدام روش پرداخت مجاز است. من واقعاً دوست دارم که آنها چگونه گزینه ای را برای شما فراهم می کنند که بتوانید پرداخت دستی را بپذیرید.

تنظیمات wp-فاکتور-افزونه-پرداخت

گزینه های صورتحساب

اگر به نوار کناری راست بروید ، ویژگیهای جالبی را برای مجاز کردن پرداخت جزئی یا صورتحساب تکراری مشاهده خواهید کرد. اگر روی گزینه پرداخت جزئی کلیک کنید ، می توانید حداقل پرداختی را که مایلید بپذیرید تایپ کنید. در صورت انتخاب گزینه صورتحساب صورتحساب ، زمینه های مختلفی برای پر کردن از جمله فواصل ، چرخه صورتحساب و سیستم پردازش پرداختی که در آن کار می کنید وجود دارد..

wp-فاکتور-جزئی-پرداخت-و-عود

اگر کمی بیشتر در ستون سمت راست بروید ، می توانید جزئیات اطلاعات کاربر را پر کنید. این اطلاعات شخصی برای مشتری است که قصد ارسال فاکتور به آن را دارید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز صحیح است ، و آدرس ایمیل مناسب را انتخاب کنید تا به یک شخص نادرست نرسد. گزینه ها شامل نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، شماره تلفن و موارد دیگر است.

wp-فاکتور-کاربر-اطلاعات

برای تکمیل مراحل روی دکمه ذخیره کلیک کنید. با این حال ، فقط به این دلیل که روی Save کلیک کرده اید به معنای فاکتور ارسال نشده نیست. چندین گزینه برای ارسال فاکتور وجود دارد. مشاهده یا نمایش آنلاین ، وارد کردن پرداخت یا اعلان ارسال را انتخاب کنید.

wp-فاکتور-مشاهده-Enter-یا-ارسال

اگر فاکتور را در وب سایت خود مشاهده کنید ، می توانید به سادگی این لینک را بدست آورید و در صورتی که این روش صورتحساب شما کار کند ، آن را به مشتری ارسال کنید. آنها می توانند فاکتور را بصورت آنلاین بررسی کرده و بر روی دکمه پردازش پردازش کلیک کنند که آنها را به پی پال یا صفحه پردازش کارت اعتباری تغییر مسیر می دهد..

wp-فاکتور-افزونه-آنلاین-فاکتور

اگر بر روی گزینه Send Notification کلیک کنید ، این به شما امکان می دهد از طریق وردپرس یک ایمیل سریع شلیک کنید و به مشتری خود بگویید که فاکتور موجود است. من این گزینه را بهترین می خواهم زیرا لازم نیست مشتری ایمیل خود را برای ارسال اعلان باز کنید. به سادگی آدرس ایمیل را که می خواهید آن را ارسال کنید تایپ کنید و پیام مورد نظر خود را تغییر دهید. روی دکمه Send اعلان کلیک کنید و آنها یک لینک سریع به فاکتور شما دریافت می کنند.

wp-فاکتور-افزونه-اعلان ها

هنگامی که شخصی مبلغی را پرداخت کند ، به طور خودکار توسط سیستم صورتحساب وردپرس پرداخت می شود. لازم نیست بعد از این کاری انجام دهید اما اگر کسی به شما چک پرداخت کند یا روش دیگری از پرداخت را انتخاب کند ، می توانید بر روی دکمه Enter Payment نیز کلیک کنید تا پرداخت به صورت دستی ثبت شود.

انتخاب کنید که پرداخت را دریافت کردید. این افت پایین همچنین گزینه هایی برای بازپرداخت و تنظیمات را برای شما فراهم می کند. میزان مشتری را به شما پرداخت کنید ، همراه با تاریخ و یادداشت در صورت لزوم. برای پایان مراحل روی دکمه پردازش / شارژ پرداخت کلیک کنید.

wp-فاکتور-افزونه-Enter-Payment

گزارش ها

بعد از شروع جمع آوری چند فاکتور ، در صفحه داوری وردپرس بر روی زبانه گزارش ها کلیک کنید. این حوزه به سادگی تجزیه می کند که شما چه مقدار پولی را که صورتحساب کرده اید ، با ارزش ترین مشتری های خود را و حتی آیتم های خط بالای ناخالص خود را اگر می فروشید.

گزارش های wp-فاکتور-افزونه

فاکتورهای خرد شده

پلاگین فاکتور قطعه قطعه شده

فاکتورهای برش خورده یک افزونه منعطف ، خوب پشتیبانی و آسان است که به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را برای ارسال نقل قول ها و فاکتورهای حرفه ای به کار بگیرید و به صورت آنلاین پرداخت شوید.

اطلاعات کسب و کار فاکتورهای برش خورده

فاکتورهای برش خورده دارای بسیاری از ویژگی های درست از جعبه ، از جمله قالب فاکتور قابل تنظیم با مشخصات و آرم تجاری ، ارسال یک فاکتور با یک کلیک فاکتور ، قالب های ایمیل قابل تنظیم ، تنظیمات مالیاتی انعطاف پذیر ، موارد خط از پیش تعریف شده ، گزارش فاکتور ، وارد کردن CSV و صادرات در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، چندین برنامه افزودنی رایگان و پولی در دسترس است.

افزونه رایگان فاکتورهای برش خورده ، کلیه ویژگی های مورد نیاز شما را برای ارسال نقل قول و فاکتور و جمع آوری پرداخت از طریق پی پال یا روش های پرداخت آفلاین (بانکی ، چک ، سفارش پول یا هر چیز دیگر) فراهم می کند. تاریخ موعد خود را تنظیم کنید و صورتحساب های بریده شده به طور خودکار یادآورهای پرداخت را در برنامه تعیین شده شما ارسال می کنند ، تا زمانی که هزینه دریافت نکنید!

فاکتورهای خرد شده - گزینه فاکتور

برنامه های افزودنی ویژگی های اضافی مانند فاکتورهای PDF ، یک منطقه امن مشتری ، صورت حساب های مکرر ، فاکتورهای ایمن ، دروازه های پرداخت اضافی مانند Braintree و Stripe و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. همچنین ادغام هایی برای افزونه های محبوب وردپرس مانند WooCommerce ، فرم تماس با ما 7 و فرم های جاذبه در دسترس است..

فاکتورهای بریده شده با پشتیبانی بسیار خوبی پشتیبانی می شوند تا در این راه به شما کمک کنند. صورتحساب “راه وردپرس” را انجام دهید و صورتحساب و حسابداری خود را نسیم کنید!

بسته بندی کردن

چه افزونه های فاکتور دیگر برای WordPress در دسترس هستند؟ تعداد بسیار کمی وجود دارد – فقط یک جستجوی سریع انجام دهید و پیدا خواهید کرد صورتحساب جوانه بزنیدصورتحساب های WooCommerce PDF و بسته های بسته بندی, درمیان دیگران.

راه اندازی یکی از این سیستم ها برای شروع ردیابی مشتری یا محصولات و شروع به ارسال فاکتورها به مشتریان بسیار ساده است. من شخصاً از افزونه WP-فاکتور بیشترین لذت را می برم ، اما بسیاری از این افزونه ها و ابزارها برای نگه داشتن همه ماژول های مالی شما در یک مکان خوب هستند. به این فکر کنید که چرا دیگر نیازی نیست که هر بار که می خواهید فاکتور را ارسال کنید ، یک برگه جدید در مرورگر خود باز کنید.

اگر سؤالی درباره نحوه ارسال فاکتورهای مشتری از طریق وردپرس دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map