چگونه می توان یک وبلاگ موزیک و موسیقی آماده جشنواره را با وردپرس ایجاد کرد

اگر در زیر صخره زندگی می کنید ، Coachella 2016 امروز آغاز شد. خود را برای دوستداران موسیقی ، مد لباس و البته افراد مشهور آماده کنید تا این آخر هفته و بعد رسانه های اجتماعی را به دست بگیرید. می خواهید در تفریح ​​شرکت کنید?


چه راه بهتری برای ایجاد ذائقه عالی شما در موسیقی ، مد و فرهنگ پاپ نسبت به وبلاگ شگفت انگیز وجود دارد! نگران نباشید – برای ساختن وبلاگ خود نیازی به یک طراح وب یا یک توسعه دهنده ندارید. تمام چیزهایی که شما نیاز دارید چند دلار یدکی ، یک ساعت یا کمتر برای راه اندازی و برخی از مطالب عالی در دسترس است. بنابراین راحت شوید و شروع کنیم!

مرحله 1: یک نام دامنه و هاستینگ دریافت کنید

میزبانی مهم است. ما همیشه در مورد آن صحبت می کنیم در WPExplorer ، و با دلیل خوب. چندین فاکتور وجود دارد که می تواند به انتخاب میزبانی مناسب برای وب سایت وردپرس شما مانند فضای وب ، ضمانت به موقع (درصد زمانی که وب سایت شما به کار می رود) بپردازد ، پشتیبان گیری ، مقیاس پذیری ، اقدامات امنیتی داخلی و موارد دیگر.

اما دیدن این اولین بار برای اولین بار است که می خواهیم فرض کنیم قیمت یک عامل بزرگ است. هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد! شما هنوز هم می توانید میزبانی قابل اعتماد برای وبلاگ جدید خود را با قیمت مناسب و مناسب پیدا کنید. علاوه بر این ، برای یک وبلاگ جدید ، یک برنامه میزبانی مشترک به طور کامل کار خواهد کرد – بی معنی بودن پرداخت هزینه میزبانی با مگا فوق العاده هنگامی که به آن نیاز ندارید (به علاوه همیشه می توانید بعداً مقیاس آن را ببینید)..

بسیاری از شرکت های هاستینگ ویژه مشتری جدید را ارائه می دهند و با پیوندهای تبلیغاتی اختصاصی ما می توانید برای میزبانی خود برای سال اول یا بیشتر صرفه جویی کنید. در اینجا دو گزینه مناسب برای وبلاگ نویسان جشنواره وجود دارد.

میزبان وب GoDaddy

میزبانی وب 1 دلار GoDaddy

در حال حاضر یک میزبان ویژه GoDaddy وجود دارد که می توانید برای یک برنامه میزبانی اقتصاد صرفاً ثبت نام کنید 1 دلار در ماه (برای سال اول) به علاوه همراه با نام دامنه رایگان (مجدداً برای سال اول – باید ثبت نام دامنه خود را هر سال به همراه میزبانی خود تمدید کنید). و ما شخصاً می توانیم تأیید کنیم که GoDaddy یک گزینه میزبانی بسیار آسان برای تنظیم است (می توانید با راهنمای تنظیم سریع GoDaddy ما دنبال کنید). به طور معمول ، ما میزبانی 1 دلار را توصیه نمی کنیم (خصوصاً برای سایت های پر رفت و آمد) ، اما GoDaddy یک شرکت قابل اعتماد است و حتی در حال حاضر دو وب سایت کوچکتر هم در حال حاضر با آنها میزبان هستیم و مشکلی نداریم.

میزبانی وب Bluehost

میزبانی وب وب سایت Bluehost 3.49 دلار

شرکتی دیگر که ما توصیه می کنیم Bluehost است ، و ما تنها آنها نیستیم – آنها حتی توسط خود وردپرس نیز توصیه نمی شوند. با تبلیغ ویژه مشتری جدید می توانید میزبانی مشترک را به همان میزان اندک بدست آورید 3.49 دلار در ماه (با قرارداد 36 ماهه) بعلاوه الف نام دامنه رایگان. راه اندازی وردپرس با Bluehost بسیار شبیه GoDaddy است – این نصب با یک کلیک است. وقتی حساب خود را ایجاد می کنید ، فقط گزینه WordPress را انتخاب می کنید و آنها تمام فایلهای وردپرس خود را برای شما نصب و پیکربندی می کنند تا بتوانید به سمت انتخاب یک موضوع ، افزودن افزونه ها و در واقع وبلاگ نویسی بروید.!

مرحله 2: انتخاب موضوع مناسب وردپرس

اکنون که نام دامنه خود را برای رفتن به برنامه میزبانی خود آماده کرده اید می توانید برای اولین بار وارد داشبورد وردپرس خود شوید و سایت خود را برای وبلاگ نویسی آماده کنید. این شامل انتخاب یک موضوع برای وب سایت شما! سوال بزرگ در اینجا این است که آیا شما می خواهید با تا به اینجا بروید رایگان موضوع (0 دلار اما ویژگی های محدود) یا یک حق بیمه یکی (هزینه ای دارد اما دارای ویژگی های بیشتری است و در صورت نیاز می توانید از نویسنده موضوع کمک بخواهید)؟ در اینجا موضوعات آماده جشنواره های مورد علاقه ما برای هر بودجه وجود دارد!

بیست و شانزده موضوع وردپرس (رایگان)

2016 موضوع وردپرس رایگان

مشکلی با تم پیش فرض تمیز و ساده وردپرس وجود ندارد. این برای وبلاگ نویسان ساخته شده است و دارای یک تن از ویژگی های اضافی نیست ، اما تمام اصول اولیه به لطف گزینه های موجود در هسته وردپرس وجود دارد. اگر به صورت ظاهری به داشبورد خود بروید> شخصی سازی کنید می توانید چند ترفند مانند آرم و پس زمینه دلخواه بسازید ، اما با کمک چند افزونه رایگان (در یک دقیقه به آن ها خواهیم رسید) می توانید ویژگی های بسیار بیشتری را به آن اضافه کنید این مضمون اساسی.

موضوع Noir Premium WordPress (59 دلار)

تم ساده وردپرس Noir برای Infoprenuers

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Noir یک تم ممتاز است که با یک وبلاگ عالی ، گزینه های سفارشی سازی رنگ ، گزینه های سفارشی فونت گوگل و حتی نقاط تبلیغاتی داخلی (Google Adsense (افزودن Google Adsense یا افزودن پیوندهای وابسته به آنجا) برای تولید چند دلار اضافی در هر ماه همراه است). به علاوه اگر شما همیشه قصد فروش هر چیزی را دارید (پوشیدن جشنواره های سفارشی ، چاپ عکس هایی که در هنگام عکس گرفتن ، MP3 های اصلی یا اصلاً چیز دیگری) اصلاً) Noir با پشتیبانی کامل از افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce همراه است تا بتوانید دیجیتالی شخصی خود را بفروشید یا کالاهای فیزیکی درست از وب سایت های خود (هزینه خداحافظی Etsy!).

موضوع امروز وردپرس (رایگان)

امروز بلاگ و مجله موضوع وردپرس رایگان

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یکی دیگر از گزینه های عالی عالی ، موضوع بسیار مناسب امروز وردپرس ما است. این موضوع به سبک اخبار و وبلاگ با گزینه های ساده سازی شخصی برای انتخاب طرح ستون ، پیوندهای اجتماعی ، فضاهای تبلیغاتی و موارد دیگر ارائه می شود. بعلاوه این از قالب های ارسال چندگانه پشتیبانی می کند – بنابراین می توانید به راحتی مجموعه عکس را از رویدادها ، بلاگ های هفته خود ، ضبط های صوتی یا مصاحبه ها و البته پست های متنی استاندارد به اشتراک بگذارید..

تم Premium WordPress Premium (39 دلار)

تم Premium Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اجازه ندهید تبلیغات “تعطیلات” این موضوع شما را فریب دهد – این مناسب برای وبلاگ نویسان مد و موسیقی متمرکز است. تصاویر بزرگ ، جسورانه ، گزینه های رنگی سفارشی ، گزینه های فونت و ابزارک های سفارشی فقط چند مورد از ویژگی های عالی است که در این موضوع ساخته شده است. به علاوه ابزارک های سفارشی سرگرم کننده برای پیوندهای اجتماعی ، یک بخش “درباره من” و موارد دیگر وجود دارد.

مرحله 3: افزودن افزونه های مفید

پلاگین ها می توانند کمی پرخاشگر باشند. احتمالاً صدها هزار نفر از آنها وقتی همه گزینه های رایگان و پریمیوم موجود را با هم ترکیب می کنید وجود دارد. اما تنها چند افزونه کلیدی وجود دارد که به همه توصیه می کنیم به علاوه چند مورد سرگرم کننده نیز استفاده کنند که ارتباط با سایر جشنواره ها را برای شما راحت تر خواهد کرد.

افزونه JetPack WordPress

افزونه Jetpack WordPress

جت پک یک افزونه همه در یک برای همه نیازهای WordPress شما است. این افزونه شامل گزینه هایی برای امنیت وردپرس ، بهینه سازی تصویر ، اشتراک گذاری اجتماعی ، پست های مرتبط و موارد دیگر است.

افزونه Akismet Antispam WordPress

پلاگین Akismet Antispam

آکیسمت فیلتر اسپم کامنت همچنین از تیم Automattic است. این همه ناخواسته را فیلتر می کند ، بنابراین تمام آنچه که با آنها مانده اید ، نظرات واقعی خوانندگان واقعی است. شما باید یک کلید API را فعال کنید ، اما این برای وبلاگ های شخص کاملاً رایگان است (woohoo!).

افزونه Yoast SEO WordPress

افزونه SEO Yoast

هر وبلاگ برای کمک به همه موارد پیچیده و تاثیرگذار بر رتبه بندی موتورهای جستجو به یک افزونه SEO goof نیاز دارد. ما اکیداً توصیه می کنیم SEO SEO. این همان چیزی است که ما از آن استفاده می کنیم (همراه با بیش از یک میلیون نفر دیگر) زیرا باعث می شود نقشه سایت شما ایجاد شود ، عناوین و قطعه های آماده SEO و موارد دیگر را اضافه کنید ، بنابراین بسیار آسان است.

افزونه رایگان فید اینستاگرام

در حالی که خارج از خانه هستید و درباره آنها مطمئناً در اینستاگرام عکس گرفته و به اشتراک می گذارید. آیا نمی خواهید این مورد را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید؟ با رایگان فید اینستاگرام با افزونه شما می توانید insta خود را با کد کوتاه دستی به پست ها ، صفحات و حتی ابزارک ها اضافه کنید.

افزونه رایگان فید اینستاگرام

تصاویر و افکار قابل نقل در Twitter را نیز به اشتراک می گذارید؟ استفاده کنید ویجت فید توییتر آسان افزونه برای افزودن توییتهای اخیر خود در مناطق ویجت ستون یا پاورقی خود. به این ترتیب همه خوانندگان شما می توانند آنچه را که می خواهید ببینند!

افزونه اجتماعی-جریان-وردپرس

اما اگر می خواهید آنچه را که در تمام رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید به اشتراک بگذارید ، به دنبال یک جریان اجتماعی نیست. این افزونه پریمیوم (فقط 19 دلار) می تواند به توییتر ، فیس بوک ، Google+ ، اینستاگرام ، وبلاگ فید RSS ، Pinterest ، Youtube ، Vimeo ، Tumblr ، last.fm و موارد دیگر شما متصل شود! ادغام همه حساب های اجتماعی شما ، یک رسانه شارژ رسانه ای شارژ ایجاد می کند تا خوانندگان شما بتوانند همراه با فعالیت های جشنواره خود باشند و احساس کنند درسته با شما هستند.

مرحله 4: وبلاگ نویسی قلب خود را شروع کنید

قلب خود را وبلاگ کنید

مراحل 1 تا 3 همه چیز در مورد آماده سازی سایت وردپرس شما بود ، اما اکنون زمان آن رسیده است که در واقع محتوا را به وبلاگ خود اضافه کنید. درمورد آنچه می توانید و نمی توانید انجام دهید ، هیچ قاعده ای وجود ندارد (به جز اینکه کار دیگران را سرقت نمی کنید و مواد کپی رایت را توزیع نمی کنید؟). اما در اینجا چند نکته سریع برای یادآوری هنگام نوشتن ذکر شده است:

 • از عناوین مناسب استفاده کنید: اگر می خواهید عناوین بیشتری را در محتوای خود اضافه کنید ، از عنوان H2 با عنوان های H3 در زیر آن استفاده کنید و غیره.
 • به منابع خود اعتبار دهید: اگر می خواهید عکس یا فیلم شخص دیگری را به اشتراک بگذارید ، اطمینان حاصل کنید که اعتبار آن را به آنها بدهید! با این وجود بهتر است ، ابتدا از اجازه بخواهید (خالق اصلی از شما تشکر خواهد کرد!).
 • پیوند به دیگران: عالی است که به وبلاگ های دیگر در پست های خود پیوند دهید تا خوانندگان شما بتوانند در مورد موضوع فعلی ، خواندن روابط دوستانه با وبلاگ نویسان خود را ادامه دهند و برای SEO خود خوب به نظر می رسند.
 • املا و نقد و بررسی: Spellcheck در رفع خطاهای املایی عالی است ، اما حتماً بار دیگر قبل از ارسال مقاله ، کارهای خود را بخوانید تا برای هرگونه خطای دستوری لاغر شوید (در غیر این صورت ما به شما قول می دهیم که حداقل یک نظر “مفید” داشته باشید و آن را بیان کنید).

بسته بندی کردن

امیدواریم که این راهنمای کوچک بتواند به شما کمک کند وبلاگ خود را فقط به موقع برای فستیوال جشن بگیرید آیا نکات دیگری برای اشتراک گذاری دارید؟ یا از راهنمای ما برای ایجاد وبلاگ جشنواره خود استفاده کرده اید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم یا آنچه را که شما ایجاد کرده اید بشنویم – بنابراین لطفاً در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map