نحوه اضافه کردن فرم تماس با وردپرس

نحوه افزودن فرم تماس با وردپرس با فرم تماس 7 و Total

یکی از مزایای داشتن یک وب سایت این است که شما همیشه می توانید در دسترس مخاطبی باشید که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید. و هیچ چیز کاملاً مثل افزودن فرم تماس یا صفحه تماس با وب سایت شما کاملاً کاری ندارد. فرم تماس یکی از موثرترین گزینه های Call To Action در وب سایت و راهی عالی برای دسترسی بازدید کنندگان به شما است. به عبارت ساده ، این یک ابزار ارتباطی ایده آل است که به وب سایت شما می افزاید.


اغلب ، یک فرم تماس در بسیاری از وب سایت های صفحه تماس با فرمت عمومی ظاهر می شود. اما همچنین می تواند سفارشی شود تا در سبک وب سایت شما همگام باشد. همچنین می توانید آن را در زیر یک پست وبلاگ یا در پایین صفحات مخصوص فرود قرار دهید تا بازدید کنندگان را ترغیب به انجام یک کار خاص کنید.

فرم های تماس همیشه بصورت آنلاین بوده است. بیایید بدانید چرا:

 • فرم های تماس با ما 7 24 24 دسترسی دارند: فرم تماس با ما امکان دسترسی سریع ، راحت و 24/7 به هر بازدید کننده را می دهد.
 • فرم های تماسی تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهند: تجربه کلی مشتری با یک فرم تماس بهبود می یابد. شما می توانید مشتری را از هر کجای وب سایت به شما دسترسی دهند. علاوه بر این ، یک فرم تماس می تواند با مرورگر بازدید کننده همگام شود. گزینه های تکمیل خودکار پس از آن می توانند حوصله پر کردن فرم را از بین ببرند. اگر به هر حال ، به جای فرم تماس با ما از یک لینک ایمیل استفاده کنید ، توجه مشتری به سادگی به تنظیم یک ایمیل پیش فرض به یک پنجره دیگر منتقل می شود.
 • فرم های مخاطب ، سوابق مربوط به همه مدخل ها را حفظ کرده و کار با داده ها را آسان تر می کند: فرم تماس منبع ارزشمندی از داده های مهم است. با تعیین اطلاعات خاص مورد نظر در زمینه ها در فرم تماس با ما ، می توانید اطلاعات دقیقی را که لازم دارید جمع آوری کنید. تمام اطلاعات دقیقاً به همان روش توسط شما دریافت می شود. این امر باعث می شود که پاسخ ها را به روشی که معقول باشد ، سازماندهی کنید.
 • فرم های تماس با شما در رشد لیست مشترکان به شما کمک می کنند: داده ها به صورت تماس با ما می توانند جمع آوری ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل شوند تا بازاریابی بهبود یابد و منجر به تولید شود. فرم ها می توانند برای جمع آوری داده ها به صورت خودکار و یکپارچه سازی طراحی شوند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل تا از آن معنا پیدا کند کادر تأیید ساده دعوت از خواننده برای “عضویت در خبرنامه ما” ، می تواند لیست ایمیل شما را بدون مزاحمت افزایش دهد.
 • فرم های تماس می توانند پاسخ های خودکار ارسال کرده و گردش کار را بهبود بخشند: فرم ها را طوری تنظیم کنید که پاسخ های خودکار به اعضای تیم یا مشتریان ارسال شود. برای استفاده بیشتر ، صفحات گسترده را طراحی کرده و داده های جمع آوری شده به این برگه ها را صادر کنید. در روند کلی کار در باطن وردپرس خود شاهد بهبودی خواهید بود. علاوه بر این ، می توانید فرم را با سرویس هایی مانند ترلو, فروش نیروی برای بهبود گردش کار.
 • فرم های مخاطب می توانند برای تشویق کاربران برای پاسخگویی استفاده شوند: می توانید برای استفاده از فرم مخاطب مشوق هایی را به بازدید کنندگان پیشنهاد دهید. این یکی از راه های افزایش مشارکت کاربر و بهبود جمع آوری داده ها است.
 • فرم های تماس می توانند به برندسازی وب سایت شما کمک کنند: فرم های تماس همیشه ضروری به نظر نمی رسند که خسته کننده باشند. همچنین می توانید فرم هایی را تهیه کنید که با برند شما یا سبک وب سایت شما مطابقت داشته باشند. این می تواند در جهت افزایش آگاهی از برند شما و افزایش دید وب سایت شما به صورت آنلاین باشد.
 • فرم های تماسی به طور کلی ایمن تر هستند: فرم تماس با ما روشی مطمئن تر و مطمئن تر برای جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان است.
 • فرم های تماس با ایمیل شما از اضافه بار و هرزنامه محافظت می کند: فرم تماس در وب سایت شما به طور خودکار تعداد نامه های وارد شده به صندوق ورودی شما را کاهش می دهد. در عین حال ، می توانید از فیلترهای اسپم روی فرم ها استفاده کنید تا پاسخ های اسپم در فرم ها کاهش یابد. نه تنها در این صورت ، فرم های مخاطب در انتهای سرور ، جایی که آدرس ایمیل شما به راحتی در دسترس نیست ، اداره می شوند.
 • فرم تماس با ما به فیلتر کردن مخاطبین ناخواسته کمک می کند: با درخواست برخی از اطلاعات (شماره تلفن یا آدرس) در مورد شخص موجود در فرم تماس ، می توانید مخاطبین ناخواسته را حفظ کرده و اطمینان حاصل کنید که فقط خوانندگان با علاقه واقعی قادر به تماس با شما هستند. با این حال ، این همچنین می تواند کاربران اصلی را از بین ببرد ، بنابراین با احتیاط از این گزینه استفاده کنید.
 • فرم های تماس با اهداف دیگر نیز مفید هستند: می توانید برای انجام وظایف مضاعف مانند پذیرش کمک مالی ، رزرواسیون و موارد دیگر ، یک فرم تماس دریافت کنید. همچنین می توانید از فرم های تماس برای جمع آوری بازخورد بازدید کنندگان یا تشویق آنها به درخواست جزئیات یا سوالی درباره محصولات خود استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن فرم تماس با ما به وب سایت شما

به دلایل بسیاری ، مضامین به طور کلی با فرم های داخلی ساخته نمی شوند. آنها معمولاً افزونه ای را در اختیار شما قرار می دهند که این قابلیت را داشته باشد. در این پست مراحل نصب فرم تماس با ما 7 را در وب سایت وردپرس با استفاده از موضوع Total انجام خواهیم داد.

توتال برای افزودن فرم تماس با دو افزونه توصیه می کند.  فرم تماس با شماره 7, اگر اولویت شما برای یک افزونه حق بیمه است ، رایگان و Gravity Forms است. می توانید هر دو گزینه را انتخاب کرده و فرم های خود را در هر کجای سایت خود اضافه کنید.

افزودن صفحه تماس با استفاده از فرم تماس 7 و کل موضوع

هنگام نصب موضوع Total ، فرم تماس با شماره 7 نیز نصب می شود. اگر هنگام وارد کردن نسخه نمایشی نمونه فرم تماس 7 را نصب و فعال نکردید ، لازم است به یاد داشته باشید که آن را جداگانه فعال کنید تا در وب سایت خود استفاده کنید.

پس از فعال کردن افزونه Contact Form 7 ، مورد جدیدی را مشاهده خواهید کرد “مخاطب“در داشبورد خود. برای کمک به شروع کار باید یک فرم تماس با نمونه وجود داشته باشد. برای باز کردن فرم تماس با ما کلیک کنید و محتوای آن را متناسب با نیاز خود ویرایش کنید. هنگامی که کار خود را با ویرایش انجام داده اید ، فرم خود را ذخیره کنید و سپس کد کوتاه را کپی کنید تا بعداً استفاده شود.

گزینه را مشاهده کنید تنظیمات اضافی در ویرایشگر؟ با استفاده از این گزینه ، می توانید تنظیمات دیگری را برای هر فرم تماس درج کنید. در صفحه ویرایش فرم مخاطب باید قسمت های کد را در قالب خاص به قسمت های مناسب اضافه کنید.

بعد ، از داشبورد خود را باز کنید صفحه جدید. صفحه را مطابق میل خود عنوان کنید ، صفحه من “صفحه تماس” را عنوان کردم. صفحه خود را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و سپس روی گزینه ویژوال کامپوزر که راحت تر هستید کلیک کنید. ما استفاده خواهیم کرد ویرایشگر Frontend اما در صورت ترجیح می توانید از همان مراحل در پس زمینه استفاده کنید.

ایجاد یک صفحه جدید

با این کار ، ویرایشگر drag and drop front-end زنده باز می شود که Total بر اساس آن است. برای وارد کردن فرم تماس با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید + اضافه کردن عنصر.

موضوع کل: عنصر را اضافه کنید

بعدی را انتخاب کنید فرم کوتاه مدول.

موضوع کل: ماژول کد کوتاه فرم

سپس در قالب کد کوتاه که قبلاً کپی کرده اید در کادر اول بچسبانید. برای درج فرم خود در صفحه ، ذخیره کنید.

موضوع کل: فرم درج

اکنون می توانید از گزینه های داخلی ساخته شده گزینه Total برای تنظیم سفارشی سازی خود برای انیمیشن ، سبک ، عرض و اندازه فونت استفاده کنید. هنگامی که کار خود را انجام دادید ، ماژول فرم خود را لرزاند و سپس روی دکمه آبی رنگ در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید انتشار صفحه ی شما.

موضوع کل: گزینه های فرم

گزینه های اضافی در Customizer theme live وجود دارد که می توانید از طریق داشبورد وردپرس خود به آنها دسترسی پیدا کنید. هدایت به ظاهر> سفارشی سازی> گزینه های تم عمومی> پیوندها و دکمه ها برای ویرایش یک ظاهر طراحی دکمه تم خود که در فرم تماس شما استفاده می شود.

موضوع کل: رنگ دکمه فرم

با سایر مضامین که شامل یک ماژول فرم نیست ، می توانید به سادگی کد کوتاه را در ویرایشگر متن WordPress یا یک ماژول جعبه متن قرار دهید.,

افزودن یک فرم تماس با ابزارک در نوار کناری

به جای یک صفحه تماس کامل (یا شاید علاوه بر آن) ، می توانید یک ویجت فرم تماس را به نوار کناری تمام یا برخی از صفحات یا پست ها اضافه کنید. همچنین می توانید آن را به پاورقی یا هر منطقه ای در وب سایت اضافه کنید که بتواند ویجت حمل کند. این به کاربران کمک می کند تا از هر کجای وب سایت در دسترس شما باشند.

Total از توابع وردپرس بومی استفاده می کند. بنابراین ، آشنایی با نحوه کار و سفارشی سازی Customizer ، شما را به نفع خود قرار می دهد. مدیر Customizer به طور پیش فرض فعال شده است. صفحه مدیر جدیدی را در آن اضافه می کند صفحه تم> مدیر سفارشی سازی, که در آن می توانید بخش هایی از WordPress Customizer را فعال یا غیرفعال کنید. می توانید در مورد این ویژگی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اما برای اینکه به وظیفه ما اضافه کردن یک ابزارک مخاطب بپردازید ، باید به آن بروید ظاهر> سفارشی سازی.

مجموعه ای از گزینه ها ظاهر می شوند ، روی آن کلیک کنید ابزارک ها> نوار کناری اصلی.

گزینه Widget Areas theme بصورت پیش فرض فعال شده است. این به شما امکان می دهد مناطق ویجت سفارشی را در سایت خود ایجاد کنید. اگر فقط قصد استفاده از میله های جانبی / مناطق ویجت را دارید ، می توانید این عملکرد را غیرفعال کنید. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اضافه کردن مناطق دارای ابزارک سفارشی کسب کنید.

پانلی دیگر روی Customizer که شامل تمام گزینه های ویجت است ، باز می شود. انتخاب کنید ابزارک متن, و به طور خودکار به ابزارک های اصلی نوار کناری موجود اضافه می شود. به سادگی بر روی کلیک و سپس کشیدن و رها کردن برای تنظیم مجدد ابزارک ها و تغییر موقعیت آنها در نوار کناری.

ویجت متن را باز کنید ، عنوانی را به ویجت اضافه کنید و سپس کد کوتاه که در هنگام ایجاد صفحه مخاطب خود کپی کرده اید را جایگذاری کنید..

اکنون می توانید کلیک کنید انجام شد> ذخیره و انتشار.

در حال حاضر یک فرم تماس اصلی و کاربردی در نوار کناری خود خواهید داشت (Total همچنین دارای ویجت اطلاعات کسب و کار بسیار خوبی است که می توانید برای آدرس ، شماره تماس و ایمیل خود اضافه کنید). اینگونه است که فرم تماس من در نوار کناری برای خوانندگان من در جبهه ظاهر می شود.

تغییر سبک / قالب فرم تماس با شما

تعداد کل زمینه های Contact Form 7 شامل جعبه کادر ، دکمه های رادیویی ، کشویی ، reCaptcha ، زمینه های پنهان ، متن حفره یا سوراخ و سایر موارد را پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که می توانید تنظیمات مربوط به فرم های خود را تنظیم کنید ، پاسخ های خودکار ارسال کنید ، عنوان موضوعی اضافه کنید و موارد دیگر. نگاهی به فرم تماس با 7 اسناد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه و ویژگی های عالی که شامل آن می شود.

نتیجه گیری

اضافه کردن فرم تماس با وب سایت شما آسان است ، هزینه زیادی ندارد و باعث افزایش کارایی و گردش کار می شود. واقعاً هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نباید این روش ساده را برای افزایش تجربه کاربر اتخاذ کنید ، در حالی که همزمان به دنبال آن می باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map