آسانترین راه برای تنظیم مجدد وب سایت وردپرس شما

آیا تاکنون خواسته اید با یک تخته سنگ تمیز شروع به کار کنید؟ شاید شما در حال ساخت یک موضوع جدید در یک سایت صحنه دار باشید. یا شاید شما در حال آزمایش سازگاری چند افزونه در ماسهبازی خود هستید. این زمانی است که شما ممکن است بخواهید پایگاه داده WordPress خود را مجددا تنظیم کنید.


در این موارد شما به احتمال زیاد داده های نمونه ای را برای آزمایش با آنها وارد کرده اید یا ایجاد می کنید ، و پس از انجام آزمایش ، احتمالاً می خواهید از شر آن خلاص شوید. فقط می توانید داده ها را بیت بیت دستی پاک کنید ، اما این امر برای همیشه طول می کشد. یا می توانید از آن استفاده کنید افزونه پیشرفته تنظیم مجدد وردپرس برای اینکه سایت خود را دوباره به همان روشی برگردانید که فقط در چند ثانیه شروع به کار کردید.

نحوه تنظیم مجدد پایگاه داده وردپرس خود

افزونه تنظیم مجدد WordPress

ساده ترین راه برای یافتن سریع تنظیم مجدد پایگاه داده WordPress با رایگان است افزونه پیشرفته تنظیم مجدد وردپرس. این افزونه کاربران ، پست های وبلاگ ، فروشگاه های فروشگاه ، موارد نمونه کارها یا هر چیز دیگری را که ممکن است به نصب وردپرس خود اضافه کنید ، همراه با همه پرونده های رسانه ای همراه ، نظرات ، تاکسونومیسم ها ، رتبه بندی ها و غیره ، تمیز می کند. و افزونه ها – اینها به سادگی غیرفعال می شوند (بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد).

ما به شدت توصیه می کنیم از این افزونه در محیط های آزمایشی استفاده کنید ، جایی که شما به طور مداوم نیاز به شروع کار دارید ما خودمان هنگام انجام تست برای موضوع Total WordPress و همچنین برای بسیاری از بررسی های افزونه ای که در وبلاگ ما مشاهده می کنید ، از آن استفاده می کنیم. در حالی که این افزونه در حال حاضر از multisite پشتیبانی نمی کند ، کار نصب فوق العاده ای را انجام می دهد و واقعاً روند تست و آزمایش مجدد را سرعت می بخشد.

اکنون که می دانید افزونه Advanced WordPress Reset چه کاری انجام می دهد ، در اینجا نحوه نصب و استفاده از آن برای تنظیم مجدد سایت خود آورده شده است.

مرحله 1: افزونه Advanced WordPress Reset Plugin را نصب کنید

افزونه پیشرفته تنظیم مجدد WordPress را نصب کنید

ابتدا وارد نصب وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. «تنظیم مجدد پایگاه داده» را جستجو کنید و به جستجوی پیشرفته تنظیم مجدد WordPress (این باید نتیجه اول باشد). روی دکمه کلیک کنید نصب و بعد فعال کنید افزونه.

مرحله 2: تنظیم مجدد پایگاه داده وردپرس خود را

تنظیم مجدد پایگاه داده وردپرس خود را

پس از فعال شدن افزونه یک افزونه اضافه می شود تنظیم مجدد پیشرفته WP گزینه تحت Tools. اینجاست که می توانید سایت خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید.

یادداشت مهم: به یاد داشته باشید که این افزونه کل وب سایت شما را مجدداً تنظیم می کند ، به این معنا که همه کاربران شما (به جز مدیر) ، پست ها ، صفحات ، کارمندان ، نمونه کارها و سایر موارد حذف خواهند شد – با نام مستعار برای همیشه. به همین دلیل توصیه می کنیم وقتی می خواهید یک شروع تازه مانند در محیط های آزمایش باشد. اگر می خواهید نصب وردپرس فعلی خود را تمیز کنید ، پیشنهاد می کنیم از افزونه هایی مانند پاک کننده پیشرفته بانک اطلاعاتی (از همان توسعه دهنده افزونه).

به سادگی کلمه “تنظیم مجدد” را تایپ کنید تا تأیید کنید که واقعاً می خواهید وب سایت خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید ، سپس روی آبی بزرگ کلیک کنید تنظیم مجدد پایگاه داده دکمه.

مرحله 3: نصب تمیز خود را پرداخت کنید

بعد از بازنشانی بانک اطلاعاتی وردپرس خود را

پس از تأیید تنظیم مجدد ، باید توجه داشته باشید که این موفقیت آمیز بود (بله!). حال اگر به وب سایت خود نگاهی بیندازید ، متوجه خواهید شد که مانند نصب جدیدی است.

تنظیم مجدد پایگاه داده WordPress

اگر کلیک کنید نوشته ها خواهید دید که وب سایت شما به وردپرس اصلی “سلام جهان!” برگشته است پست پیش فرض ، با توضیحات نمونه کامل است. و اگر زیر را بررسی کنید صفحات پیش فرض وردپرس “صفحه نمونه” نیز باید برگردد.

پلاگین های غیرفعال پس از تنظیم مجدد

سایت شما به موضوع پیش فرض فعلی وردپرس نیز برگشته است. اما نگران نباشید – تمام تم ها و افزونه های شما هنوز باید نصب شوند. تنظیم مجدد پیشرفته WordPress آنها را غیرفعال می کند (به تصویر بالا نگاه کنید – همه افزونه های ما هنوز وجود دارند).

قبل و بعد از

و فقط به شما نگاهی می اندازد ، در اینجا تست ما قبل و بعد از تصاویر است.

قبل از تنظیم مجدد پیشرفته WordPress

این سایت تست ما بود قبل از (کامل با پست های نمونه ، طبقه بندی ها ، رویدادها ، فهرست ها و موارد دیگر).

بعد از تنظیم مجدد پیشرفته وردپرس

و این همان است بعد از نتیجه خواهید دید که موضوع Mesa که ما از آن استفاده می کنیم اکنون غیرفعال شده است و در عوض سایت ما از تم پیش فرض وردپرس 2017 استفاده می کند.

بسته بندی کردن

آنجا آن را دارید! یک راهنمای کامل برای تنظیم مجدد نصب وردپرس خود با افزونه Advanced WordPress Reset. در واقع اگر طراح وب یا توسعه دهنده وب خود را آزمایش کنید ، سرعت تست را سرعت می بخشد. فقط مطمئن شوید که از آن در یک نصب وردپرس استفاده می کنید و به یاد داشته باشید که تمام محتوای شما را حذف می کند (همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم – این بهترین برای محیط های آزمایشی ، برای سایتهای زنده که می خواهید محتوای خود را حفظ کنید) است. پاک کننده پیشرفته بانک اطلاعاتی افزونه انتخابی بسیار بهتر است) .

آیا راه دیگری برای تنظیم مجدد وردپرس دارید؟ یا سؤالی در مورد استفاده از نحوه تنظیم مجدد پایگاه داده WordPress خود دارید؟ یا در مورد استفاده از افزونه Advanced WordPress Reset؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map