ذخیره سازی وردپرس چیست و چرا اهمیت دارد؟

 1. 1. راهنمای مبتدیان برای درک عملکردهای داخلی وردپرس
 2. 2. در حال خواندن: ذخیره سازی وردپرس چیست و چرا اهمیت دارد?
 3. 3. Caching WordPress چگونه کار می کند?
 4. 4. نحوه نصب و راه اندازی ذخیره سازی وردپرس با WP Super Cache
 5. 5. نحوه تنظیم حافظه نهان وردپرس با W3 Total Cache (W3TC)
 6. 6. MaxCDN Review: بهترین CDN برای وردپرس?

خوب است که ببینید مقاله قدیمی خسته کننده من در مورد عملکرد داخلی وردپرس را خواندید – kudos! صبر کن ، چی؟ شما ندارید؟ جای نگرانی نیست ، فقط آن را سریع بخوانید – به خصوص قسمت زیر “چه اتفاقی می افتد وقتی کسی وبلاگ وردپرس شما را مشاهده کند؟”.


همانطور که از عنوان پیداست ، ما قصد داریم حافظه پنهانی WordPress را بیاموزیم. در این مجموعه پست با جزئیات بیشتر به بررسی جنبه های حافظه پنهان کردن یک به یک خواهیم پرداخت.

 • چرا مهم است
 • چگونه کار می کند
 • و در آخر ، نحوه اجرای آن.

چرا ذخیره سازی وردپرس بسیار مهم است?

ذخیره به صورت خلاصه

در کالج وقتی آنها موضوعی را به من می آموزند که من هیچ چیزی در مورد آن ندارم ، تمایل دارم به جای یادگیری در مورد موضوع ، ابتدا به فکر برنامه های آن باشم. به عنوان مثال – روابط عود. آنها برای محاسبه نهمین شماره دنباله اعداد مانند دنباله فیبوناچی استفاده می شوند. هنگامی که اهمیت آن را درک کردم – چگونه روابط عود کمک می کند تا زمان محاسبات گرانبها را صرفه جویی کنید – خوب ، من به آن توجه کردم. اگر می خواهید کمی در مورد روابط عود بدانید ، خوش شانس هستید – می خواهم در بند بعدی آن را به طور خلاصه شرح دهم. مردمی که نمی خواهند در مورد آن بیاموزند ، می توانند از آن پرش کنند – من فکر نمی کنم. ��

کارهای جالب فیبوناچی توالی می تواند انجام دهد

آ دنباله فیبوناچی فقط اضافه کردن دو شماره قبلی در دنباله است. تقریباً همه افراد با سابقه علوم رایانه می دانند که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم – شما باید برای تولید یک دنباله فیبوناچی برنامه ای (به هر زبان) بنویسید. اگر من از 0 شروع کنم ، دنباله فیبوناچی ادامه خواهد یافت:

0، 1، 1، 2، 3، 5، 8 .. تا بی نهایت.

حال از سکانس بالا ، اگر بخواهم شماره 5 سریال را از شما بپرسم ، جواب 3 خواهد بود. حال اگر بخواهم شماره 500 را از شما بخواهم ، باید کل سریال ها را تا ترم 500 محاسبه کنید. . برای یک رایانه مدرن ، هک ، تلفن شما آن را در کمتر از یک ثانیه محاسبه می کند. اما ، از نظر پردازنده مدرن ، این خیلی زیاد است! تعداد فیبوناچی و بله آن را به 500 تا 50،000،000،000 (50 میلیارد نفر) افزایش دهید – به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت.

این جایی است که رابطه عود وارد می شود. با استفاده از روابط عود ، فرمولی را تهیه می کنیم که می تواند نهمین فیبوناچی را محاسبه کند. 5 یا 50 یا 50 تریلیون پایه فیبوناچی ، این فرمول مشتق شده می تواند تمام آنها را دقیقاً در مدت زمان مشابه یعنی یک زمان ثابت محاسبه کند. این فوق العاده مفید است زیرا باعث صرفه جویی در زمان محاسبه گرانبها می شود و همچنین به ما در محاسبه پیچیدگی یک برنامه کمک می کند..

بنابراین این هیاهو بزرگ در مورد ذخیره سازی وردپرس چیست?

Lamb2

Google سایتهای سریعتر را دوست دارد. همه ما سایتهای سریعتر را دوست داریم. یکی از فاکتورهای رتبه بندی مهم SERP (صفحه نتایج نتایج موتور Google) شامل سرعت یک وب سایت و زمان پاسخگویی آن است.

ذخیره سازی عامل اساسی در تعیین عملکرد کلی سایت است. به خصوص در وردپرس ، زیرا صفحات HTML را بصورت پویا تولید می کند – با استفاده از کد PHP همراه با نمایش داده های پایگاه داده MySQL. با پروتکل های ذخیره سازی صحیح پیکربندی شده سایت وردپرس شما می تواند سریعتر سفارشات بزرگی داشته باشد. این امر به جلوگیری از افزونگی و سرعت بخشیدن به بارهای سایت شما کمک می کند – به صورت رایگان! سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شما به 3 روش اصلی قابل استفاده است:

 1. از سرورهای با قدرت بالا و کاملاً قدرتمند استفاده کنید
 2. استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN)
 3. حافظه پنهانی WordPress را پیکربندی کنید

دو نکته اول می توانند بسیار گران باشند و معمولاً بستگی به تعداد بازدید کنندگان سایت دارد. با این حال ، حافظه پنهانی WordPress حتی در کوچکترین وب سایت ها قابل استفاده است (و باید مورد استفاده قرار گیرد). جالب است بدانید که بزرگترین نام در میزبانی وب مدیریت شده با WordPress – WPEngine از فن آوری ذخیره سازی اختصاصی ساخته شده با نام EverCache استفاده می کند که هر سه شکل اصلی حافظه پنهان را ذخیره می کند – صفحه ، بانک اطلاعاتی و حافظه پنهان.

ذخیره سازی وردپرس چیست؟?

اگر مقاله قبلی من را خوانده اید ، تعداد مواردی را که هر بار شخصی به سایت شما مراجعه می کند می دانید. در اینجا یک تصویر برای لرزش حافظه شما وجود دارد:

عملکرد داخلی وردپرس

اگر این صفحات وب تولید پویا در هارد دیسک یا حافظه سرور (RAM) ذخیره شده و از آنجا سرویس داده شوند ، هر بار که شخصی صفحه را درخواست کرد؟ این یک یا 1000 نفر باشد ، همان صفحه ارسال می شود! این باعث می شود بسیاری از نمایش داده های پایگاه داده ، اجرای کد PHP صرفه جویی شود ، در نتیجه مهمترین عامل – زمان محاسبه گرانبها را ذخیره می کند. واقعاً خیلی سریع می شد.

این ذخیره سازی WordPress است. استفاده از داده های قبلاً تولید شده (یا درخواست هایی مانند نمایش داده های پایگاه داده) برای سرعت بخشیدن به درخواستهای جدید بعدی.

اما آویزان باشید ، اگر کسی نظر را به روزرسانی کند یا یک مطلب جدید را منتشر کند یا جدیدی منتشر کند؟ آیا این صفحات HTML که قبلاً تولید شده اند ، حاوی داده های اشتباه / قدیمی نیستند؟ درست است ، کاملاً اینطور است! بنابراین ما چیزی بنام:

پنهان کردن حافظه نهان

جستجوی حافظه پنهان در واقع به معنای ذخیره مجدد داده های ذخیره شده قبلی است. این بدان معنی است که قدیمی ها حذف شده و موارد جدید ایجاد شده یا بازسازی می شوند. این معمولاً براساس تعدادی پروتکل انجام می شود – برخی از آنها شامل موارد زیر است:

 • هنگامی که یک نظر ارسال می شود
 • وقتی یک پست جدید منتشر می شود
 • وقتی یک پست قدیمی به روز می شود

هسته وردپرس و افزونه های حافظه پنهان می دانند چه موقع باید حافظه نهان را پاک کنند تا داده های قدیمی و نامربوط به بازدید کننده ارائه نشود.

نتیجه

این مبحث شامل دو عاملی است که من پیدا می کنم قبل از شروع یادگیری حافظه پنهان کردن وردپرس ، باید آنها را درک کنیم. حالا که درک کاملی از این دو دارید ، وقت آن است که یاد بگیرید چگونه حافظه پنهان کار می کند.

مزایای ذخیره سازی وردپرس

برای نتیجه گیری از این فصل ، اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایای ذخیره ارائه دهیم:

 • سایت خود را به صورت رایگان سرعت دهید
 • بدین ترتیب گوگل و سایر رتبه های موتورهای جستجو بهبود می یابند
 • مقدار قابل توجهی از منابع مصرف سرور را ذخیره کنید – برای افرادی که سایت خود را در سرورهای میزبانی مشترک به اشتراک می گذارند بسیار مفید است

نظرات شما در مورد ذخیره سازی وردپرس چیست؟ آیا چیزی برای افزودن به لیست مزایای آن دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map