نحوه ردیابی معیارهای اجتماعی برای سایتهای وردپرس

نحوه ردیابی معیارهای اجتماعی برای سایتهای وردپرس

آخرین باری که شما نحوه اشتراک گذاری پست ها و صفحات شما در حساب های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کردید کی بود؟ این ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد که نگران چند نفر آخرین پست وبلاگ شما را نگران کنید. اما چنین تعداد و روندهایی به شما این بینش را می دهد که سایت شما چقدر محبوب است و صفحات یا پست ها چگونه کار می کنند. خوشبختانه ، افزودن و ردیابی معیارهای اجتماعی برای سایت وردپرس شما بسیار آسان است.


از آنجا که رسانه های اجتماعی چنین اندازه گیری قابل توجهی از اعتبار و قدرت موتور جستجوگر دارند ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید معیارهای اجتماعی خود را برای سایت وردپرس خود ردیابی کنید. اولین بخش پیگیری معیارهای اجتماعی شما ، جمع آوری تمام نمودارها و آمارهایی است که با صفحات رسانه های اجتماعی شما ارتباط دارند.

در حالت ایده آل شما به معیارهای مهم اجتماعی برای WordPress دسترسی خواهید یافت مانند:

 • رسیدن: برداشتهای کلی ، ذکرها یا منابع دیدنی دیگر که ممکن است پستهای شما را دریافت کنند (با یا بدون تعامل)
 • نامزدی: لایک ها ، نظرات ، بازتوییت و هرگونه تعامل دیگر مخاطبان شما با محتوای شما
 • تبدیل: چند کلیک در پست های اجتماعی شما به اتمام یک هدف منجر می شود (فروش فروشگاه ، اشتراک خبرنامه و غیره)
 • اشتراک صدا: این به چگونگی مقایسه شما با رقابت و تأثیرگذاری خود می پردازد

اما اینها فقط چند مورد بزرگ هستند – تعداد معیارهای متفاوتی برای ردیابی مانند رشد مخاطبان ، ROI ، کانالها ، زمان پاسخ ، کلمات کلیدی و موارد دیگر بسته به اهداف شما و نوع داده ای که به دنبال آن هستید ، وجود دارد. خوشبختانه تعدادی سرویس قابل اعتماد وجود دارند که می توانید از آنها برای خودکارسازی این روند برای شما استفاده کنند.

توجه داشته باشید: قیمت های ذکر شده از تاریخ 4 ژوئن 2020 ، زمان بروزرسانی این پست است.

1. جوانه زدن اجتماعی

جوانه اجتماعی

جوانه تحلیلی اجتماعی

Sprout Social خود را به عنوان راهی برای دستیابی و درگیر کردن مخاطبان خود با مدیریت و گزارش همه کاره در داخل ، تبلیغ می کند. و ما نمی توانیم آنها را مقصر بدانیم. این سرویس پریمیوم امکانات بسیار خوبی را برای نظارت بر معیارهای اجتماعی سایت وردپرس شما با تلاش بسیار کمی از طرف شما ارائه می دهد. با Sprout Social می توانید به برنامه های رسانه ای اجتماعی خود وصل شوید تا برنامه انتشار خود را تنظیم کنید ، تعامل پست را ردیابی و نظارت کنید ، با تجزیه و تحلیل پیگیری کنید و حتی ویژگی های گوش دادن را نیز فعال کنید تا اطلاعات دقیق مخاطبان (سن ، جنس ، دستگاه و موارد دیگر) را مشاهده کنید..

اندازه گیری معیارهای اجتماعی گزارشگری اجتماعی جوانه بزنید

گزارش های داخلی رسانه های اجتماعی جمع آوری و تفسیر داده ها ، پیگیری اهداف شما و بهینه سازی استراتژی رسانه های اجتماعی را آسان می کند. Sprout Social همچنین گزارشهای تخصصی را برای حسابهای اجتماعی گروه بندی شده ، پیامهای دارای برچسب ، رقبا ، تبلیغات پرداختی و تیمها / وظایف ارائه می دهد. حتی یک سازنده گزارش قابل تنظیم ، 150+ معیار ، فیلتر پیشرفته و گزینه های مقایسه وجود دارد که شما می توانید از اطلاعات اجتماعی خود نهایت استفاده را ببرید.

سکوهای سازگار: فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، لینکدین
قیمت: 99 دلار در هر کاربر در هر ماه با حداکثر 5 پروفایل اجتماعی

2. HootSuite

HootSuite

HootSuite Analytics

بعدی در لیست ما پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی Hootsuite است. با گزینه هایی برای زمانبندی پست ، ایجاد محتوای ، نظارت بر عملکرد ، تجزیه و تحلیل و حتی مدیریت تیم ، این یک ابزار عالی دیگر برای در نظر گرفتن معیارهای اجتماعی برای شماست. Hootsuite حتی یک آزمایش 30 روزه رایگان را نیز ارائه می دهد که اگر می خواهید برای اولین بار مانیتور کردن معیارهای خود را امتحان کنید ، آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند..

Hootsuite Report Metrics Social

بنابراین Hootsuite شامل چه مواردی است؟ پس از اتصال به حساب های خود ، می توانید گزارش هایی را برای پست های خود ، درگیری ، عملکرد ، بازه های زمانی و موارد دیگر مشاهده کنید. با انتخاب بیش از 200 اندازه گیری ، می توانید گزارشات خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید و بهینه سازی استراتژی خود را ساده تر کنید. Hootsuite همچنین با سایر ابزارهای سنجش اجتماعی مانند Brandwatch ، Unmtric ، Weibo و موارد دیگر برای تجزیه و تحلیل ROI بیشتر ادغام می شود..

سکوهای سازگار: Facebook ، Twitter، Instagram، YouTube، Pinterest، LinkedIn
قیمت: 29 دلار در ماه برای یک کاربر با حداکثر 10 حساب اجتماعی

3. SEMRush

SEMRush

SEMRush ابزار رسانه اجتماعی

SEMrush برای بهینه سازی وب سایت شما برای SEO از جمله حسابرسی ، ردیابی موقعیت ، هوشمندی رقابت ، لینک های بک لینک ، آنالیز و حتی یک ابزار رسانه های اجتماعی ، به چندین ویژگی دسترسی دارد. در حالی که طرف SEO بسیار مفید است ، معیارهای اجتماعی اضافه شده SEMrush را جذاب تر می کنند اگر به دنبال یک سرویس برای رسیدگی به هر دو جنبه هستید.

SEMrush گزارش معیارهای اجتماعی

با استفاده از مجموعه ابزار رسانه های اجتماعی SEMrush می توانید برای برنامه ریزی پست های خود ، حساب خود را به فیس بوک ، اینستاگرام و لینکدین پیوند دهید ، تبلیغات ایجاد کنید ، پست را تقویت کنید و رقبا را پیگیری کنید. به علاوه ، می توانید گزارش های بصری را مشاهده کنید که می توانند در مورد یافتن پست ها مشاهده کنند ، هنگامی که مخاطبان شما را جذب می کنند ، تبدیل ها و موارد دیگر را ایجاد می کنند. به علاوه ، همانطور که گفته شد ، SEMrush بار کاملی از ویژگیهای بهینه سازی سئو را ارائه می دهد که می توانید در رابطه با معیارهای اجتماعی ، برای کامل تر کردن استراتژی های بازاریابی آنلاین خود از آنها استفاده کنید..

سکوهای سازگار: بینش فقط برای Facebook ، Instagram و LinkedIn در دسترس است (سایر ویژگی های سازگار با توییتر ، یوتیوب ، پینترست)
قیمت: 99.95 دلار در ماه برای یک برنامه Pro ، که امکان نظارت تا 50 پروفایل اجتماعی را فراهم می کند

گزارش های خود را بررسی کنید

اکنون زمان آن رسیده است که ببینید عملکرد شما چگونه است. از معیارهای اجتماعی خود استفاده کنید تا ببینید که کدام پست ها محبوب ترین هستند. توجه داشته باشید که کدام سیستم عامل رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، پینترست و غیره) اکثر سهام های آن پست را تشکیل می دهند. این به شما کمک می کند که محتوای رمزگشایی محبوب ترین باشد. بعد می توانید پست های آینده را بر اساس آنچه مخاطب شما از آن لذت می برد و به اشتراک می گذارد ، تنظیم کنید ، و می دانید که کدام بستر اجتماعی برای وب سایت شما مفید ترین است.

درباره DIY?

البته شما می توانید این کار را همه خودتان انجام دهید. ردیابی پست ها ، نظرات ، پست های رسانه های اجتماعی مانند اشتراک گذاری مجدد ، دنبال کنندگان و موارد دیگر کاملاً امکان پذیر است. در حقیقت, مجری رسانه اجتماعی یک راهنمای 10 مرحله ای عالی در مورد چگونگی ایجاد صفحه گسترده خود برای ردیابی همه معیارهای مهم دارد. اما این کار فشرده و وقت گیر است. به همین دلیل است که اگر در مورد نگه داشتن زبانه ها در معیارهای اجتماعی خودتان جدی هستید ، استفاده از یکی از ابزارهای ذکر شده در بالا توصیه می شود.


معیارهای رسانه های اجتماعی تقریباً پیچیده ای نیستند که آمار کلی سایت را در موردی مانند Google Analytics اداره می کنند. اما از آنجا که رسانه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در اعتبار و رتبه بندی موتورهای جستجو دارند ، عاقلانه است که ابزار معیارهای رسانه های اجتماعی را در زرادخانه خود نگه دارید.

هر یک از خدمات ذکر شده معیارهای اجتماعی ارائه می دهند که می توانید از آنها برای بهبود استراتژی رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید ، اما بسته به نیاز (یا بودجه) شما ممکن است یکی از دیگری را انتخاب کنید. Sprout Social بیشترین پیشنهادات را برای تجزیه و تحلیل و گزارش ارائه می دهد (به خصوص اگر در برنامه حرفه ای آنها 150 دلار در ماه به روز شود). اما اگر بودجه شما با Hootsuite محدود باشد ، قیمت مناسب و ثروت از ویژگی های آن می تواند ارجح باشد. یا در عوض ، اگر می خواهید سئو و اجتماعی خود را با سرویس نظارت کنید ، SEMrush ممکن است مناسب تر باشد.

اگر در مورد نحوه ردیابی معیارهای رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود سؤالی دارید ، در بخش نظرات زیر خط بکشید. آیا از ابزارهای دیگر آنالیز رسانه های اجتماعی استفاده کرده اید تا بتوانید در سیستم عامل هایی مانند فیس بوک و توییتر عملکرد خوبی داشته باشید؟ من دوست دارم در مورد آنها بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map