نحوه اضافه کردن فونت های گوگل به وردپرس

نحوه اضافه کردن فونت های گوگل به وردپرس

یکی از راه های بهبود چشمگیر طراحی و حرفه ای بودن وب سایت شما استفاده از فونت های عالی است.


اکثر مردم هرگز فکر دیگری را به قلم مورد استفاده در وب سایت خود نمی دهند. با این حال ، اگر شما در حال ایجاد موضوع خود هستید یا در حال ویرایش موضوعی هستید که در حال حاضر نصب کرده اید ، انتخاب قلم مناسب باید بخش بزرگی از روند باشد.

انتخاب یک ترکیب قلم یا فونت برای وب سایت خود یک کار ساده و رک و پوست کنده کاملا خسته کننده بود. فونت های وب بسیار کمی در دسترس برای استفاده شما وجود دارد ، اما اکنون با وجود تعداد زیادی قلم فونت بهینه شده در وب که بطور مداوم ایجاد می شود ، می توان تشخیص داد که از کدام یک استفاده کنید.

با ایجاد فونت های Google و 900+ خانواده قلم که اکنون در دسترس شما هستند روند انتخاب یک قلم خوب حتی پیچیده تر است. با این حال ، طی چند سال گذشته پیشرفت در اطراف فونت های Google باعث شده است تا هر انتخابی را که انجام می دهید بسیار ساده تر از گذشته باشد..

چرا باید از فونت های Google استفاده کنم?

فونت های Google امروز به یکی از بزرگترین منابع فونت موجود در وب تبدیل شده است.

نه تنها بیش از 900+ خانواده فونت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، همه آنها فونت های منبع باز هستند که توسط هر کسی قابل ایجاد و تقویت هستند.

طراحانی که فونت ها را ایجاد می کنند باید یک روند رسیدگی را طی کنند تا قلم آنها در فهرست Google قرار بگیرد. این بدان معناست که علاوه بر دسترسی به هزاران طراح در سراسر جهان ، فونت ها را نمی توان بدون نیاز به اطمینان از کامل بودن و بهینه سازی وب به دایرکتوری اضافه کرد..

استفاده از قلم های مختلف در گذشته به این معنی بود که افراد مجبور بودند فونت را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنند تا مرورگر به درستی نمایش دهد. با فونت های گوگل ، همه فونت ها مستقیماً از فهرست Google قابل دسترسی هستند و اطمینان حاصل می کنند که آنها با هر مرورگری تقریباً روی هر دستگاهی کار می کنند. این مقدار بی سابقه ای از آزادی طراحی را برای توسعه وب سایت ها باز می کند.

چگونه می توان از فونت های Google در وب سایت من استفاده کرد?

برخی از مضامین WordPress مانند Total WordPress Theme شامل گزینه هایی است که برای تغییر آسان قلم های Google در درون این موضوع ایجاد شده است. فقط به حرکت کنید مشتری ساز و روی آن کلیک کنید تایپوگرافی برای ویرایش قلم های اصلی ، اندازه فونت ، وزن قلم و حتی فاصله خط برای عناصر در سراسر موضوع.

گزینه های قلم تم کل

با این وجود ، اگر از تم دیگری استفاده می کنید ، می توانید فونت های Google را به صورت دستی اضافه کنید یا از یک افزونه استفاده کنید.

افزونه های WordPress برای افزودن فونت های Google

یکی از بهترین افزونه های رایگان برای افزودن فونت های Google به سایت شما ، استفاده از افزونه Easy Google Fonts است که می توانید آن را از مخزن WordPress بارگیری کنید. ساده ترین آسان برای بارگیری از داشبورد وردپرس شماست. فقط وارد سایت وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. سپس برای نصب سریع و آسان فقط “فونت های Google ساده” را جستجو کنید.

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یکی دیگر از افزونه های عالی برای سفارشی کردن قلم های شما در سایت ، افزونه ویرایشگر Yellow Pencil Live CSS است (که در موضوع وردپرس ما در نیویورک بصورت رایگان گنجانده شده است). فایده این افزونه این است که نه تنها به شما امکان می دهد تا قلم های وب سایت خود را از طریق یک روش کلیک ساده و ویرایش آسان تغییر دهید. همچنین می توانید همه رنگ های تم وردپرس را تنظیم کنید ، اندازه فونت ها ، وزن قلم ، صفحه بندی ها ، حاشیه ها و غیره.

کدام فونت باید استفاده کنم?

بیشترین قدرت فهرست فونت های Google نیز می تواند زندگی را برای شما دشوار کند. تعداد زیادی فونت برای استفاده وجود دارد که پیدا کردن و انتخاب یک ترکیب فونت مناسب می تواند یک چالش باشد.

قلم هایی که شما انتخاب می کنید کاملاً به آنچه شما می خواهید با طراحی خود انتقال دهید بستگی دارد. از فونت ها برای جلب توجه خوانندگان سایت استفاده می شود. آنها برای جلب توجه به جنبه های مختلف وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند ، و یک طراح بزرگ می تواند شگفتی هایی با تفاوت های بسیار ظریف در قلم هایی که از آنها استفاده می کند ، انجام دهد..

یک چیز شما باید درک کنید تفاوت بین یک قلم و یک تایپ است. این دو اصطلاح به طور مکرر و نادرست به صورت متقابل استفاده می شوند. فونت ، مجموعه ای کامل از حروف ، نمادهای اعداد و غیره است. هنگام مراجعه به طراحی آن مجموعه ، آن را به عنوان نوع می خوانید.

طبقه بندی قلم

طبقه بندی های مختلفی وجود دارد که می تواند برای انواع مختلفی اعمال شود. آنها عبارتند از: Serif ، Sans Serif ، نمایش ، دست خط (یا فیلمنامه) و Monospace. برخی دیگر نیز وجود دارند که از آنها در چاپ استفاده می شود ، گرچه اکنون لازم نیست خودمان را نگران کنیم.

بنابراین چه تفاوتی بین آنها وجود دارد?

سریف حروف تایپ یک دم دارند که از لبه هر شخصیت آویزان است.

Typeif سریف

بدون دندانه حروف تایپ هیچ دم ندارند.

Sans Serif Typeface

نمایش دادن نوع های غیر معمول و تزئینی هستند.

نمایش Typeface

دست نویس حروف نوشتاری مانند نوشتاری دست نوشته یا نوشتار بلوک به نظر می رسند.

حروف نوشتاری

در آخر, فضایی قلم ها از شخصیت هایی تشکیل شده اند که هر یک از آنها فضای دقیقی را به خود اختصاص می دهند.

Typeface Monospace

بهترین فونت ها برای طراحی وب

در هنگام انتخاب فونت های مورد استفاده ، چند دستورالعمل برتر وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید.

ایده خوبی است از استفاده بیش از دو فونت مختلف خودداری کنید در طراحی سایت خود تعادل بیش از دو فونت دشوار است. و مخلوط کردن بیش از دو نوع حروف در یک سایت می تواند مشکلات جدی بینایی ایجاد کند.

اگر از دو فونت مختلف استفاده می کنید ، به عنوان مثال یکی برای عناوین و دیگری برای محتوا ، اطمینان حاصل کنید که آنها را از یک طبقه بندی نوع یکسان انتخاب نکنید. این است بهترین ترکیب برای ایجاد حروف. به عبارت دیگر ، از استفاده از دو فونت Serif متفاوت ، یا دو فونت مختلف sif serif خودداری کنید.

فونت هایی وجود دارند که برای عناوین بسیار مناسب هستند اما برای محتوای بدن ایده آل نیستند و بالعکس. سایت هایی وجود دارند که از فونت هایی برای محتوای خود استفاده می کنند که خواندن آنها دشوار است. قلم های محتوا باید تمیز و آسان برای خواندن باشند در حالیکه از فونت های عنوان باید برای حداکثر ضربه استفاده شود و برای جلب توجه به مناطق خاص سایت خود.

بسته بندی فونت های Google برای وردپرس

از آنجا که ممکن است قدردانی کنید ، انتخاب قلم برای طراحی وب سایت شما می تواند یک روند دشوار و درگیر باشد. تصمیم گیری بسیار بیشتر از انتخاب هر دو فونت است.

موارد مختلفی وجود دارد که باید در انتخاب خود سعی کنید از آنها اطمینان حاصل کنید. اطمینان حاصل کنید که سلسله مراتب کلاس شما متعادل است و برچسب های هدر در اندازه نسبی کاهش می یابد.

نیمی از نبرد طراحی سایت و تایپوگرافی خوب این است که با گزینه های فونت خود سازگار باشید. این شامل اندازه فونت ، وزن و فاصله است. استفاده از فونت های گوگل و افزونه گوگل تایپوگرافی این روند را بسیار ساده تر از گذشته انجام می دهد. حتی با وجود این منابع ، تایپوگرافی حرفه ای و متعادل همچنان یک چالش است.

اگر هنوز از انتخاب خود مطمئن نیستید و سعی می کنید تفاوتهای بین همه گزینه های خود را پیدا کنید. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که یک طراح حرفه ای به سایت خود نگاهی بیندازد.

آیا فونت های Google را در وب سایت خود پیاده سازی کرده اید؟ آیا موضوعی از ابتدا ایجاد کرده اید که شامل فونت های Google نیز می شود؟ ما دوست داریم افکار شما در مورد تایپوگرافی و قلم های مورد علاقه شما را در نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map