با نسخه ی نمایشی Ninja Demo ، سایت های نمایشی محصول وردپرس ایجاد کنید

اگر استفاده نمی کنید نسخه ی نمایشی نینجا برای محصول وردپرس خود ، سایت نسخه ی نمایشی شما احتمالاً از بین می رود و به دلیل آن فروش خود را از دست می دهید. من سعی نمی کنم دعوا کنم من فقط واقعیت های سخت سرد را بیان می کنم. چگونه من می دانم؟ از آنجا که تا همین چند هفته پیش ، سایت نسخه ی نمایشی من نیز مکیده شد.


بیشتر ما که محصولات وردپرس را می فروشیم ، قبل از خرید آن ، درخواست های زیادی دریافت می کنیم. یک سایت آزمایشی راه حل مناسبی برای این کار است ، اما تنها درصورتی که درست انجام شود. مشکل این است که ، هیچ یک از ما درست کار نکرده ایم. همه ما رویکردهای خودمان را داریم ، با این حال ، در پایان روز ، همه ما از همین کاستی ها رنج می بریم.

چگونه در حال حاضر همه سایتهای آزمایشی را انجام می دهیم

خیلی سریع ، اجازه دهید سعی کنم آنچه را که همه ما در حال حاضر انجام می دهیم توصیف کنم. اگر کاملاً علامت را از دست دادم ، در نظرات خود را به من اطلاع دهید ، اما فکر می کنم این تقریباً به حداقل 99٪ سایت های نسخه ی نمایشی امروز در آنجا نزدیک باشد.

 1. ما محتوا ، کاربران خود را ایجاد می کنیم و روشی را که می خواهیم سایت نسخه ی نمایشی ما ارائه شود طراحی می کنیم.
 2. ما یک نسخه پشتیبان از پایگاه داده ایجاد می کنیم.
 3. ما یک cron می نویسیم که پایگاه داده را هر ساعت یا در فاصله ای دیگر به روز می کند.
 4. ما یک سری قطعه کد و افزونه کد را با هم هک می کنیم تا محدودیت دسترسی به بخش هایی از سرپرست را داشته باشیم و چه اقداماتی را می توان انجام داد.

برخی از ما این فرآیند را بهتر از سایرین به صورت خودکار انجام می دهیم ، اما در پایان روز ، همه راه حل های ما دارای نقص های اساسی هستند.

چرا سایت های نسخه ی نمایشی در حال حاضر مکیدن

دلایل زیادی وجود دارد که آنها می خوردند ، اما بگذارید فقط دو مورد را بپوشانم. قول می دهم ، آنها تنها دو مورد نیاز شما هستند.

مشکل با نسخه ی نمایشی

1. فساد محتوای کاربر

همه کاربران ما در تلاشند همزمان داده های مشابه را تست کنند.

cron که هر ساعت پشتیبان بانک اطلاعاتی را بازیابی می کند ، این مسئله را حل نمی کند. در حقیقت فقط باعث سردرگمی بیشتر می شود. یک کاربر چندین دقیقه چیزی را آزمایش می کند و به طور ناگهانی ، کارهایی که انجام می دهند کاملاً از بین رفته است.

نسخه های نمایشی فعلی همه کاربران را در همان نصب وردپرس ، ویرایش همان محتوا و اصلاح تنظیمات یکسان قرار می دهد. اگر چندین کاربر همزمان را آزمایش کنید ، من فقط می توانم به شما یک قول را بدهم: برای هیچکدام کار نمی کند. در “دنیای محصول” این بدان معناست که اکثر کاربران فرض می کنند محصول شما خراب است و به پیش می رود.

2. به روز رسانی مطالب پرحجم

برای به روزرسانی محتوای نسخه ی نمایشی باید از چندین حلقه پرش کنیم.

مهم نیست که سایت نمایشی شما چقدر خوب باشد ، باید مرتباً به روز شود. وردپرس و افزونه ها باید به روز باشند. با بالغ شدن محصول شما ، بدون شک محتوای شما کم رنگ می شود و به تنظیم دقیق نیاز دارید. بر اساس نحوه ایجاد سایت های آزمایشی در حال حاضر ، بیایید بررسی کنیم که بروزرسانی سایت نمایشی در واقع چقدر چالش برانگیز است.

 • ما فقط نمی توانیم در محتوا تغییراتی ایجاد کنیم زیرا ممکن است کاربران ویرایش نسخه ی نمایشی یا ممکن است در حال حاضر باشند. ما مطمئناً همه پشتیبان جدید ما را در نسخه پشتیبان خود نمی خواهیم.
 • ما باید در حال انجام به روزرسانی های خود ، کاربران فعلی را از سیستم خارج کنیم و از امکان تغییر آنها جلوگیری کنیم.
 • ما باید نسخه ی نمایشی را به نسخه پشتیبان خود برگردانیم تا یک نقطه شروع تازه برای اضافه کردن تغییرات به آن داشته باشیم.
 • پس از ایجاد تغییرات ، باید یک نسخه جدید پشتیبان تهیه کنیم.
 • ما باید محدودیت های کاربر را آزاد کنیم تا سایت آزمایشی بار دیگر در دسترس جهانیان قرار گیرد.

به نظر نمی رسد خیلی بد باشد به عنوان یک لیست خوب و مرتب ، اما اگر مجبور بودید چندین بار آن را در سایت آزمایشی خود انجام دهید ، می دانید که این یک حادثه بزرگ است. سایت نمایشی شما باید یک زمین بازی باشد که افراد بتوانند ببینند محصول شما چقدر جذاب است. این اتفاق نمی افتد اگر شما آن را به عنوان نوعی کرایه عمل ببینید. با گذشت زمان سایت آزمایشی شما احتمالاً مورد غفلت واقع می شود.

آینده سایت های نسخه ی نمایشی وردپرس

لازم نیست آینده شما باشد. این در واقع می تواند حضور شما با نسخه ی نمایشی نینجا باشد.

ما Ninja Demo را برای حل دو چالش اساسی که اخیراً در مورد آنها صحبت کردیم و میزبان دیگران ساخته ایم. از دیدگاه ما ، تا زمانی که به آنها توجه نشود ، نسخه ی نمایشی ما احتمالاً بیشتر از خیر صدمه می زد.

1. کاربران همه محصول شما را در ماسهبازی مخصوص خود آزمایش می کنند

این مهم بود. من می خواهم یک کاربر بتواند محصولات ما را تجربه کند که گویی در سایت وردپرس خود کار می کنند.

سایت ninja-demo-demo

با استفاده از قدرت وردپرس multisite ، هنگامی که یک کاربر تصمیم می گیرد نسخه ی نمایشی را امتحان کند ، یک جعبه ماسه ای کاملاً جدید فقط برای آنها ایجاد شده است. این محتوا و تنظیمات یکسان با سایت نمایشی اصلی است ، اما فقط برای آنها قابل مشاهده است. این به آنها اجازه می دهد تا هرگونه تغییر مورد نظر خود را انجام دهند و محصول را بدون اینکه به شخص دیگری آسیب برساند تست کنند. به همین ترتیب ، هیچ کس دیگری روی آنها تأثیر نخواهد گذاشت.

نکته جالب دیگر این است که این جعبه های ماسه ای فقط با نوعی فاصله زمانی وارد نمی شوند. آنها تا زمانی که کاربر سایت نسخه ی نمایشی را در مرورگر خود باز نگه دارد زنده می ماند. به این ترتیب آنها می توانند محصول شما را برای 10 دقیقه یا 10 ساعت آزمایش کنند و تمام تغییرات بی نظیر آنها حفظ می شود.

هنگامی که یک کاربر نسخه ی نمایشی را تمام کرد و بسته کرد ، ظرف مدت یک ساعت باعث تمیز کردن ماسهبازی می شود. دیگر هیچ چیز درهم و برهم نخواهید ماند ، زیرا جعبه های ماسه ای هنگامی که دیگر استفاده نمی شوند کاملاً حذف می شوند..

2. سایت اصلی شبکه پشتیبان گیری شماست

تهیه نسخه پشتیبان احتمالاً اصطلاح درستی نیست. سایت اصلی شبکه شما تمام محتوای نمایشی شما است. وقتی sandbox ایجاد می شود ، آن سایت را به راحتی در هر کشور که می باشد کپی می کند. به این ترتیب وقتی می خواهید تغییر ایجاد کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که به سایت اصلی خود وارد شوید و هرگونه تغییر را بخواهید. همه جعبه های ماسه ای جدید به طور خودکار آن تغییرات را دریافت می کنند.

از آنجا که من کسی هستم که به طور کلی سایت نمایشی ما را نگهداری می کند ، من این را دوست دارم. من در واقع بسیار هیجان زده ام که راه های جدیدی را برای تبلیغ محصول خود در نسخه ی نمایشی در خواب نشان می دهم زیرا ایجاد آن تغییرات بسیار آسان است و فوراً در دسترس هستند.

3. کاربر فقط می تواند به آنچه به آنها اجازه می دهید دسترسی پیدا کند

جعبه جعبه نینجا-نسخه ی نمایشی

امنیت و دسترسی همیشه یک مسئله با سایت آزمایشی است. برای آزمایش درست محصول شما ، کاربران اغلب باید بتوانند به مدیر وردپرس دسترسی پیدا کنند. ما نمی خواهیم کاربران بتوانند همه چیز را در زیر نور خورشید انجام دهند ؛ ما فقط می خواهیم آنها محصول را به طور کامل آزمایش کنند.

Ninja Demo با یک بخش تنظیمات لیست سفید کامل ارائه می شود که می توانید به چه بخش هایی از کاربران سرپرست خود دسترسی داشته باشید انتخاب کنید. این قابلیت های کاربر نسخه ی نمایشی شما را تغییر نمی دهد ، بنابراین حتی در یک بخش لیست سفید کاربر فقط توانایی انجام اقدامات آن نقش را دارد.

نکته جالب در این مورد این است که شما می توانید به کاربران نمایشی مختلف به همان بخش ها دسترسی پیدا کنید ، اما آنها بازهم فقط از امکاناتی برخوردار هستند که آن نقش ها اجازه می دهند.

نکته جالب دیگر در مورد Ninja Demo این است که فقط یک Super Admin به سایت اصلی شبکه شما دسترسی دارد. این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران پیام رسان کاربر نمایشی خود با محتوای پیش فرض خود باشید. همچنین نسخه آزمایشی را ایمن تر می کند ، زیرا بسیاری از امکاناتی که یک مدیر ممکن است در نصب شبکه امکان پذیر نباشد.

یک نسخه آزمایشی محصول فقط به تلاش برای محصولی مربوط نمی شود

اگر Ninja Demo فقط سعی در حل مشکل “نسخه ی نمایشی” داشته باشد ، فکر می کنیم این محصول بسیار خارق العاده باشد. تنظیم آن آسان است. به روز رسانی آسان است. و از همه مهمتر ، فقط کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد. ما هنوز فکر می کنیم نسخه ی نمایشی شما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.

در اینجا فقط چند مورد وجود دارد که فکر می کنیم سایت نسخه ی نمایشی شما می تواند برای بهتر کردن محصول خود و افزایش فروش خود انجام دهد:

 1. جمع آوری داده ها در مورد چگونگی آزمایش محصولات شما از محصولات ، و بیشترین نگاه به صفحات و ویژگی ها.
 2. درمورد قسمتهای خاص محصول خود از کاربران بازخورد بگیرید.
 3. نسخه های مختلف محصول خود را در اختیار کاربران قرار دهید (تست A / B) تا ببینید کدام یک را ترجیح می دهند.
 4. با استفاده از نسخه ی نمایشی خود به عنوان یک ابزار آموزشی ، با ارائه راهنمای تور به کاربران خود ، محصولات خود را راهنمایی کنید.

همه این موارد و موارد دیگر به Ninja Demo می آیند. از اینکه این متن را از طریق این متن نوشتید ، سپاسگزاریم و امیدواریم که ارائه دهید نسخه ی نمایشی نینجا این فرصت را دارد که نسخه ی نمایشی خود را کمتر و محصولات خود را حتی بهتر کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map