نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure

 1. 1. در حال خواندن: نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure
 2. 2. نحوه نصب وردپرس در Google Cloud
 3. 3. WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون
 4. 4. آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 5. 5. نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

مایکروسافت لاجورد یکی از ارائه دهندگان پیشرو محاسبات ابری در رده های گوگل و آمازون است. پیش از این ، ما در مورد رایانش ابری همه چیز را بررسی کرده ایم و چگونه می توان وردپرس را در یک قطره DigitalOcean تنظیم کرد. امروز می خواهیم با استفاده از خدمات محاسبات ابری Microsoft Azure به نحوه استقرار وردپرس در ابر بپردازیم.


مقدمه

محاسبات ابری بسیار بزرگتر از آن چیزی است که در پست مقدماتی خود حدس زده ایم. پس از ثبت نام در Microsoft Azure ، نگاهی به این مورد می دهید امکانات بیشماری محاسبات ابری ارائه می دهد. یک نگاهی به داشبورد Microsoft Azure وجود دارد:

داشبورد لاجورد

توالی وقایع:

 1. ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان Microsoft Azure
 2. یک برنامه وب وردپرس جدید مستقر کنید
 3. نصب وردپرس را پیکربندی کنید

فاز شماره 1 – یک حساب Microsoft Azure ثبت کنید

Microsoft Azure یک حساب آزمایشی 30 روزه با 200 دلار منابع محاسبات ابری ارائه می دهد. این یک حساب کاربری رایگان است و برای کار به کارت اعتباری یا بدهی معتبر نیاز دارد. کارت فقط برای اهداف تأیید استفاده می شود. کارتهای اعتباری پیش پرداخت و کارتهای اعتباری مجازی پشتیبانی نمی شوند.

لاجوردی-نصب-وردپرس-حساب-ایجاد شده است

توجه داشته باشید: من شخصاً با استفاده از کارت اعتباری برای سرویس Microsoft Azure ثبت نام کرده ام. یک دلار شارژ شد و این مبلغ ظرف دو روز کاری بعدی بازپرداخت شد.

یکی از ویژگی های اساسی محاسبات ابری این است مدل پرداخت به عنوان شما. این بدان معنی است که شما فقط باید آنچه را که استفاده می کنید پرداخت کنید. برخی از ما دوست داریم که در مورد هزینه های کارت های ما بسیار مراقب باشیم. پس از همه ، کارت های اعتباری انجام دادن خطر خاصی را به همراه دارد. گفته می شود ، این احتمال وجود دارد که اگر بار ترافیکی سنگینی در سایت وردپرس ما وجود داشته باشد ، Azure منابع اختصاص یافته را به برنامه ما (WordPress) مقیاس می دهد تا بتواند بار اضافی را متعادل کند. این منجر به افزایش صورتحساب ماهانه ، از این رو صورتحساب متغیر می شود.

حد مجاز خرج لاجوردی و صلح ذهن

مایکروسافت لاجورد راه حل هوشمندانه ای برای این کار دارد – آنها آن را نامگذاری کردند حد هزینه. همانطور که از نام آن پیداست ، با وجود محدودیت هزینه فعال ، آزور اجازه نمی دهد بیشتر از مبلغ ثابت هزینه کنید. می توانید این حد را بر روی هر مبلغ مورد نظر خود تنظیم کنید – از همین ابتدا دلار صفر.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما محدوده هزینه 20 دلار در ماه را تعیین کرده اید. هنگامی که منابع محاسبات ابری را به ارزش 20 دلار مصرف می کنید ، منابع خود را برای ماه باقی مانده متوقف می کنید, یا تا زمانی که حد هزینه را ارتقا ندهید.

خبر خوب: وقتی برای یک حساب دنباله رایگان ثبت نام می کنید ، a حد هزینه صفر دلار به طور خودکار ایجاد می شود. این به شما آرامش کامل می بخشد – کارت اعتباری شما شارژ نمی شود مگر اینکه به طور مشخص محدودیت را افزایش دهید.

فاز شماره 2 – نصب وردپرس وب-برنامه

پس از ثبت یک حساب کاربری Microsoft Azure ، به داشبورد Management Azure بروید. به نظر می رسد چیزی شبیه به این است:

azure-install-wordpress-azure-management-portal

خیلی عالی هو؟ حتی خنک تر می شود. با تشکر از محبوبیت وردپرس ، ارائه دهندگان ابر فکر می کردند که اگر قالب های آماده ای برای وردپرس ارائه دهند بهتر است. این مرحله باعث می شود تا مشتریان از نصب مشکل وردپرس در محیط محاسبات ابری برطرف شوند. ما همین مورد را در نصب 1 کلیک وردپرس DigitalOcean دیدیم.

بیایید تعداد مراحل لازم برای نصب وردپرس را بشماریم. آماده؟ بیا بریم.

مرحله شماره 1
وارد داشبورد مدیریت لاجورد شوید.

گام 2
به نوار منو در پایین صفحه بروید و را فشار دهید جدید.

مرحله شماره 3
انتخاب کنید محاسبه > برنامه وب > از گالری. یک پنجره جدید باز می شود.

azure-install-wordpress-azure-step-1

مرحله شماره 4
گالری تمام برنامه های موجود را برای نصب 1 کلیک نمایش می دهد. آنها آزمایش شده اند تا یکپارچه با محیط محاسبات ابری Azure کار کنند. از منوی سمت چپ ، را انتخاب کنید CMS. در سمت راست ، برای یافتن وردپرس به پایین بروید. انتخاب کنید وردپرس و کلیک کنید پیکان بعدی.

azure-install-wordpress-azure-step-2-1-select-wp

مرحله شماره 5
زیر تنظیمات سایت, به سادگی نام سایت خود را وارد کنید. بقیه تنظیمات را کنار بگذارید تنظیمات استقرار همانطور که هست شما می توانید متفاوت دیگری را انتخاب کنید منطقه با این حال ، بر اساس مخاطبان هدف شما. با کلیک بر روی مرحله بعدی بروید پیکان بعدی.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجوردی-مرحله-2-2-پیکربندی-منطقه

مرحله شماره 6
حالا همانطور که می دانیم, وردپرس به یک بانک اطلاعاتی احتیاج دارد برای ذخیره محتوای سایت در این مرحله ما به پایگاه داده استفاده شده توسط سایت وردپرس ما کلیک می کنیم و روی دکمه تیک کلیک کنید و Azure شروع به ایجاد برنامه وب برای شما خواهد کرد.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-add-db

مرحله شماره 7
پس از ایجاد ، ورودی جدیدی را تحت برنامه های وب با نامی که در مرحله شماره 4 انتخاب کرده اید پیدا خواهید کرد. این همان WordPress است که ایجاد و اجرا می شود. برای راه اندازی سایت وردپرس با ابر خود بر روی URL کلیک کنید. لاجورد یک زیر دامنه رایگان به شما می دهد همه برنامه های میزبانی شده شما.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجوردی-مرحله-2-3-موفقیت-برنامه-ایجاد شده است

مرحله شماره 8
از این پس ، نصب معروف 5 دقیقه ای است. زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید ادامه هید.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجوردی-مرحله -3-1

مرحله شماره 9
اطلاعات لازم را پر کنید و به یاد داشته باشید نه برای استفاده مدیر به عنوان نام کاربری. من غیرفعال کردم حریم خصوصی تنظیم از آنجا که این یک سایت آزمایشی است. کلیک کنید وردپرس را نصب کنید ادامه.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجورد-مرحله -3-2

مرحله شماره 10
بله ، وردپرس نصب شده است. اکنون می توانید وارد داشبورد وردپرس شوید.

azure-install-wordpress-azure-step-3-3

مرحله شماره 11
جزئیات ورود به سیستم را در مرحله شماره 9 وارد کنید و کلیک کنید وارد شدن.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجورد-مرحله-3-4

Boom – داشبورد وردپرس شما آماده است. اکنون می توانید موضوع وردپرس چند منظوره مورد علاقه خود را نصب کنید ، چند افزونه اضافه کنید (شاید Symple Shortcodes 2.0.0؟) و محتوای خود را اضافه کنید.

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجورد-گام-3-5-موفقیت

و اینجا جلوی شماست. آثار بزرگ!

لاجورد-نصب-وردپرس-لاجوردی-مرحله-3-6-جلو-2

تنظیمات پیشرفته در Microsoft Azure

من با شما صادقانه خواهم بود – ویژگیهای بسیاری در زیر داشبورد Management Azure وجود دارد ، من به سختی 30٪ از آنها را می شناسم. از معدود معلوماتی که فهمیدم ، آنها را جالب دیدم و آنها را با شما به اشتراک می گذارم.

برای دسترسی به این تنظیمات ، باید روی ورودی برنامه وب WordPress خود کلیک کنید. این راه اندازی خواهد شد داشبورد. زیر پیکربندی تب ، یک میزبان نرم افزار پیدا خواهید کرد – NET ، PHP ، Java ، Python و غیره – همه این موارد را می توانید با یک سوئیچ فعال یا غیرفعال کنید! حالا که راحت است! نیازی به نگرانی در مورد نصب جاوا نیست (کسانی که قبلاً این کار را انجام داده اند می دانند). سوئیچ را روشن کنید و جاوا برای کار آماده است.

لاجورد-وردپرس-پیشرفته-3-پیکربندی-1

متأسفانه ، نقشه برداری نام دامنه در دنباله آزاد مجاز نیست. من به شما پیشنهاد می کنم به روز رسانی کنید پرداخت همانطور که می روید عضویت برای فعال کردن نام دامنه های سفارشی.

لاجورد-وردپرس-پیشرفته-3-پیکربندی -2

می توانید نسبت به مدت زمان مشخص ، از منابع مصرف شده توسط وردپرس ، چشم پرنده را بدست آورید. پیش فرض یک ساعت است و می توانید آن را مطابق نیاز خود تغییر دهید.

لاجوردی-وردپرس-پیشرفته-1-نظارت بر منابع

نمای کلی Usage میزان منابع مصرف شده توسط WordPress را نشان می دهد. هر یک از این منابع زمان تنظیم مجدد دارند. برای مثال ، زمان CPU هر 24 ساعت یک ساعت محدود می شود. داده های خروجی (یا ترافیک خروجی) به 165 مگابایت در روز محدود می شود و RAM محدود به 1 گیگابایت در ساعت است.

بررسی اجمالی آزور-وردپرس-پیشرفته-2-استفاده از منابع

نتیجه

نصب وردپرس در سیستم عامل محاسبات ابری مایکروسافت لاجورد اجمالی از اتفاقات شگفت انگیز رایانش ابری را برای ما فراهم می کند. نه تنها WordPress ، می توانید با چندین نمونه از تمام برنامه های وب موجود در گالری آزمایش کنید. اگر دوست دارید آنچه می بینید ، سعی کنید Microsoft Azure را امتحان کنید – و به ما بگویید که چه فکر می کنید!

درباره Microsoft Azure بیشتر بدانید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map