راهنمای مبتدی برای MailChimp با وردپرس

اشتراک ایمیل یا خبرنامه یکی از بهترین راهها برای ایجاد ترافیک وب سایت شماست. در این آموزش قصد داریم نحوه تنظیم و ادغام MailChimp برای وردپرس را به شما نشان دهیم.


MailChimp برای 12000 ایمیل در هر ماه یا 2000 مشترک خبرنامه رایگان است.

MailChimp یکی از این موارد است بهترین خدمات خبرنامه ایمیل با کاربرد آسان. ما به دلیل سادگی و از همه مهمتر MailChimp را به طور خاص انتخاب کرده ایم – برای پولیش مبتدی هزینه ای ندارد.

آیا لیست های ایمیل واقعا عالی هستند?

چرا بله! لیست خبرنامه های الکترونیکی یکی از بهترین راه ها برای ایجاد اعتبار وب سایت شما و ایجاد ترافیک در چشم انداز بلند مدت است. من از عبارت “بلند مدت“زیرا درست مانند فنون مناسب SEO کلاه سفید ، ساختن لیست ایمیل به زمان نیاز دارد و به کیفیت محتوا ، سبک ارائه ، چیدمان و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد..

مرحله 1 – ثبت نام برای MailChimp

در واقع ثبت نام نمی تواند ساده تر باشد. فرآیند ثبت نام به اطلاعات کارت اعتباری نیاز ندارد ، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به کار کنید!

فرم ثبت نام MailChimp

فرم ثبت نام MailChimp

به شما ایمیل فعال سازی حساب ارسال می شود. پس از فعال کردن حساب کاربری خود ، لازم است که نمایه خود را تنظیم کنید – که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به تصویر زیر نگاهی بیندازید که در آن لیست های مختلفی را که می خواهید برای پر کردن حساب MailChimp خود تنظیم کنید ، لیست می کند..

پیکربندی حساب MailChimp

پیکربندی حساب MailChimp

پس از تنظیم حساب ، زمان آن رسیده است که ساخت لیست ایمیل خود را با MailChimp شروع کنید.

شروع به کار با راهنمای منابع MailChimp

شروع به کار با راهنمای منابع MailChimp

من می خواهم ذکر کنم که خواندن رسمی MailChimp بسیار مفید است راهنمای شروع کار. این راهنما نه تنها در یک نسخه وب موجود است ، بلکه به عنوان یک قالب PDF ، ePub و Kindle دوستانه نیز برای خواندن شما در دسترس است. افرادی که در MailChimp هستند مطمئناً تلاش زیادی را در این راهنما انجام می دهند و فکر می کنم بهترین راه حل است حداقل به آن نگاهی بیندازیم!

شروع کار با MailChimp در وردپرس

خوب ، بنابراین ما پیکربندی اولیه MailChimp را طی کرده ایم و اکنون آماده هستیم تا دستمان را کثیف کنیم!

داشبورد MailChimp

داشبورد MailChimp

همانطور که از داشبورد می بینید ، به چندین روش شروع می کنید.

 • اگر از یک سرویس ایمیل دیگر در حال تغییر هستید ، احتمالاً لیستی از آدرس های ایمیل (به نام a) دارید لیست پستی) آماده. در این حالت ، شما می توانید تمام مخاطبین خود را به لیست وارد کنید.
 • با این حال ، اگر شما مانند من در این آموزش شروع می کنید ، ما به سادگی پیش خواهیم رفت ایجاد یک کمپین

من می خواهم هر مرحله را با تصویر صفحه برجسته کنم بنابراین دنبال کردن برای ما ساده تر است!

ایجاد یک کمپین

ایجاد یک کمپین

مرحله شماره 1: از آنجا که تنظیم لیست ایمیل نداریم ، می توانم به سادگی ایمیل را برای خودم ارسال کنم. (این ساده است ، و کار می کند.) توصیه می کنم این کار را برای اولین بار انجام دهید ، حتی اگر لیست پستی آماده باشد. این از اشتباهات جلوگیری می کند و امور را تمیز نگه می دارد.

اطلاعات کمپین را اضافه کنید

اطلاعات کمپین را اضافه کنید

گام 2: صفحه پیکربندی کمپین شامل تنهایی است گزینه های بصری شگفت انگیز (واقعاً!) پیکربندی این گزینه بسیار ساده است – kudos به MailChimp برای چنین روند کار درخشان!

طرح های اساسی MailChimp

طرح های اساسی MailChimp

مضامین قالب MailChimp

مضامین قالب MailChimp

مرحله شماره 3: اینجاست که شما الگوی خبرنامه ایمیل خود را انتخاب می کنید. تعداد زیادی قالب وجود دارد ، از طرح های اصلی گرفته تا طرح های با طراحی زیبا و درخشان. همچنین می توانید از کد دلخواه خود برای طراحی الگوی ایمیل استفاده کنید. یا می توانید یک الگوی جالب به دنبال از بازارهایی مانند Themeforest یا Creative Market خریداری کنید. هر کسی را که دوست دارید خیره شوید ، انتخاب کنید.

PS: برای این راهنما انتخاب کردیم مدرنیست موضوع در زیر الگوی برجسته.

طراح الگوی کشیدن و رها کردن MailChimp

طراح الگوی کشیدن و رها کردن MailChimp

ویرایشگر زنده قالب الگوی ایمیل MailChimp

ویرایشگر زنده قالب الگوی ایمیل MailChimp

مرحله شماره 4: قالب ایمیل را متناسب با محتوای قلب خود طراحی کنید. وقتی آماده شدید ، ضربه بعدی بزنید.

صفحه بررسی کمپین

صفحه بررسی کمپین

مرحله شماره 5: در پایان روز ، پس از طراحی فرم ایمیل خود ، باید چیزی شبیه به این داشته باشید.

اکنون که فرم آماده است ، می توانید آن را به لیست پستی خود ارسال کنید. برای آموزش ما ، در حال حاضر فقط یک مشترک داریم (ایمیل من). برای بررسی اینکه آیا همه چیز کار می کند ، برای شما ایمیل ارسال می کند.

دکمه ارسال نهایی Now

دکمه ارسال نهایی Now

خبرنامه تصویر کامل به صندوق ورودی من تحویل داده شد!

خبرنامه تصویر کامل به صندوق ورودی من تحویل داده شد!

در اینجا نمایی از EmailCalp Email Analytics (نسخه رایگان)

در اینجا نمایی از MailChimp Email Analytics (نسخه رایگان)

ادغام MailChimp با وردپرس

اکنون که می دانیم چگونه MailChimp را تنظیم و پیکربندی کنیم ، می توانیم به جلو برویم و شروع به بررسی ویژگی های خاص وردپرس آن کنیم. شما می توانید مستقیماً فرم ثبت نام MailChimp (که گاهی به آن خوانده می شود) نیز جاسازی کنید جعبه اشتراک) با استفاده از ویجت وارد نوار کناری WordPress خود شوید. این باعث می شود که یک فرم ثبت نام را وارد کنید هر جا در موضوع با یک منطقه ابزارک شده است. مناطق دارای ویجت مشترک شامل هدر ، در بین پست ها ، بعد از پست ، پاورقی و نوار کناری است.

روش شماره 1 – با استفاده از کد تعبیه HTMLC Mailp

در این روش ، ما می خواهیم با استفاده از ژنراتور کد تعبیه شده MailChimp ، کد جعبه اشتراک اشتراک خبرنامه را تولید کنیم.

 • اول از همه ، باید یک لیست ایجاد کنید. برای این کار کافی است از داشبورد MailChimp خود بازدید کرده و روی آن کلیک کنید لیست ها.
لیست های Mailchimp

لیست های Mailchimp

 • احتمال وجود دارد که شما هیچ لیستی ایجاد نکنید. نگران نباشید ، ایجاد یک لیست بسیار ساده است. برای ایجاد لیست فقط به چند پارامتر نیاز دارید. برای آموزش ما ، لیستی به نام ایجاد می کنیم خبرنامه نمونه کپی رایت.
 • پس از ایجاد لیست ، در زیر موجود می باشد داشبورد MailChimp> لیست ها> [نام لیست]
فرم ثبت نام در لیست ایجاد کنید

فرم ثبت نام در لیست ایجاد کنید

 • در مرحله بعد ، شما نیاز به ایجاد یک فرم ثبت نام برای آن لیست می توانید فرم ثبت نام را طراحی کرده یا از فرم پیش فرض استفاده کنید. هر لیست دارای یک طرح فرم ثبت نام گسسته است.
 • با باز کردن داشبورد لیست ، می توانید به فرم ثبت نام برای یک لیست دسترسی پیدا کنید و به دنبال آن ثبت نام از. در نهایت باید به صفحه زیر برسید:
انواع فرم های ثبت نام MailChimp

انواع فرم های ثبت نام MailChimp

برای اهداف خود ، ما از این استفاده خواهیم کرد فرم های جاسازی شده گزینه. فرم های جاسازی شده به ما امکان می دهند فرم را طراحی کنیم و کد HTML بطور خودکار تولید می شود ، به گونه ای که می توانیم آن را در وب سایت ها ، وبلاگ ها و غیره تعبیه کنیم.

تصویر زیر نشان می دهد طرح کلاسیک اشکال تعبیه شده.

فرم های جاسازی شده در MailChimp

فرم های جاسازی شده در MailChimp

هنگامی که فرم ثبت نام خود را طراحی کردید, کپی کردن کد را در یک ویجت در وردپرس قرار دهید.

توالی مراحل برای جاسازی فرم ثبت نام MailChimp در ویجت در وردپرس

توالی مراحل برای جاسازی فرم ثبت نام MailChimp در ویجت در وردپرس

 1. قابل اعتماد و متخصص داشبورد وردپرس> ظاهر> ابزارک
 2. کشیدن و رها کردن ابزارک متن به اولین نوار کناری در دسترس شما (ما از بیست پانزده موضوع استفاده می کنیم ، بنابراین فقط یک نوار کناری داریم)
 3. عنوانی را به ویجت خود بدهید (اختیاری)
 4. کد را بچسبانید و بزنید صرفه جویی.

این تغییر باید بلافاصله در سایت شما منعکس شود.

یک فرم ثبت نام بسیار اصلی (پیش فرض) MailChimp با استفاده از ابزارک های وردپرس تعبیه شده است

یک فرم ثبت نام بسیار اصلی (پیش فرض) MailChimp با استفاده از ابزارک های وردپرس تعبیه شده است

زیبایی این روش این است که می توانید از این روش استفاده کنید هر وب سایت HTML. ضروری نیست که مجبور باشید از WordPress یا هر CMS خاص استفاده کنید. حال اجازه دهید نگاهی به روش دیگر محور WordPress بیندازیم.

روش شماره 2 – استفاده از پلاگین های ساخت لیست

چندین افزونه ساخت لیست ایمیل در مخزن وردپرس موجود است. من همچنین از طریق پست رسمی MailChimp گذشتم دایرکتوری ادغام وردپرس در جستجوی پلاگین ها. این چیزی است که من پیدا کردم:

 • MailChimp توصیه می کند Integral MailChimp برای وردپرس افزونه ای که آنها آموزش اختصاصی دارند. با این حال ، این یک افزونه حق بیمه است که از 99 دلار برای یک مجوز سایت شروع می شود.
 • MailChimp همچنین چند افزونه دیگر مانند MailOptin ، Coming Soon Pro و … را توصیه می کند هدف.
 • شما همچنین افزونه MailChimp Widget را دارید که یک ویجت آماده را برای شما ایجاد می کند. ما از روش مشابهی در استفاده کرده ایم روش 1, اما این کار ما را آسانتر می کند.
 • همچنین می توانید هر یک از افزونه های محبوب ساخت لیست خاص مانند OptinMonster ، و. را امتحان کنید سومو لیست سازنده ای را که به شما کمک می کند تا هر نوک و لنج از صفحه وب خود را به یک فرم ثبت نام ایمیل فشار دهید ، اطمینان حاصل کنید حداکثر کارایی ثبت نام. آنها از تکنیک های پیشرفته ای همچون in-opt دو ​​گزینه ، فناوری خروج از هدف ، چندین پنجره غیرمترقبه و موارد دیگر استفاده می کنند.

روش شماره 2 – مثال – MailChimp برای وردپرس

صندوق پستی برای افزونه وردپرس

من افزونه MailChimp for WordPress را امتحان کردم تا ببینم چطور کار می کند. این روند بسیار ساده بود:

 • ثبت نام در حساب MailChimp (duh!)
 • بارگیری و افزونه را نصب کنید
 • ایجاد یک کلید API (پیوند موجود در تنظیمات افزونه)
 • ادغام کنید – و انجام داد!

عکسهای صفحه:

MailChimp for WordPress - صفحه گزینه Checkboxes

MailChimp for WordPress – صفحه گزینه Checkboxes

MailChimp for WordPress - صفحه گزینه های فرم ها (سازنده)

MailChimp for WordPress – صفحه گزینه های فرم ها (سازنده)

این افزونه یک ویجت ایجاد می کند که می توانید مستقیماً به نوار کناری خود اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید فرمهایی را با استفاده از داده های MailChimp خود طراحی کنید ، و با گزینه های پیشرفته مانند Checkboxes و غیره بازی کنید. سازنده فرم به طور خودکار کد های فرم ثبت نام را ایجاد می کند ، که می تواند در هر بخشی از سایت وردپرس شما از جمله ابزارک ، پست و صفحه استفاده شود..

نتیجه

لیست های ایمیل منبع ترافیکی در صورت تقاضا را در نوک انگشتان به شما می دهد. در مورد آن فکر کنید – همه افرادی که در لیست شما ثبت نام می کنند ، داوطلبانه این کار را انجام دهند. مشترکین ایمیل شما می خواهند آنچه را می شنوند شما باید بگویم. بنابراین ، وظیفه شماست که آنها را با محتوای درجه یک ارائه دهید و از لیست ایمیل آنها سوءاستفاده نکنید. به یاد داشته باشید که اگر مشترکان خود را ناخواسته اسپم کنید ، احتمالاً خیلی سریع اشتراک مشترک دارند.

اگر در مورد آموزش سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید ، یا درموردsouravify در من توییت کنید. با تشکر از خواندن و ایجاد لیست مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map