نصب وردپرس در Mac به صورت محلی با MAMP

نصب وردپرس در Mac با MAMP
 1. 1. در حال خواندن: نصب وردپرس در Mac به صورت محلی با MAMP
 2. 2. نصب وردپرس در ویندوز بصورت محلی با WAMP
 3. 3. WordPress را در اوبونتو بصورت محلی با LAMP نصب کنید

از آنجایی که من هنوز در مورد توسعه تم WordPress صحبت می کنم ، می خواستم تجربیات خود را با همه شما در میان بگذارم. من می دانم که بسیاری از افراد دیگر در آنجا فقط سفر وردپرس خود را آغاز کرده اند و فکر می کنند ممکن است برخی از سؤال ها را داشته باشید (یا اینکه به چند مورد از آنها مشکلی ندارید) که من دارم.


این اولین بار در یک سری از پست ها است که توسعه پایه وردپرس را از ابتدا تا انتها پوشش می دهد. امیدوارم که بتوانید از این پست ها چیزی بیاموزید – حتی اگر چیز کوچکی باشد.

نصب وردپرس در Mac

من اخیراً اولین مضمون وردپرس خودم را منتشر کردم ، اما قبل از شروع کد نویسی ، مجبور شدم میزبان محلی خود را فعال کرده و اجرا کنم.

در زیر مراحلی که من برای نصب محلی وردپرس در مک استفاده کردم. چرا فقط درمورد نصب محلی روی Mac می نویسم؟ چون این چیزی است که من دارم اگر تاکنون WordPress را روی رایانه شخصی نصب کنم ، حتماً این پست را بروزرسانی خواهم کرد. بنابراین برای کسانی که با مکینتاش هستید – بیایید شروع کنیم!

MAMP را بارگیری و تنظیم کنید

توصیه می کنم استفاده کنید مامان برای نصبهای محلی WordPress در Mac. اولین چیزهایی که ابتدا باید MAMP (Mac Apache MySQL PHP) را بارگیری کنید که می توانید با کلیک بر روی دکمه nifty در زیر ، آنها را به صورت رایگان از وب سایت خود دریافت کنید..

پس از بارگیری آن ، با کشیدن پوشه به پوشه برنامه های خود ، MAMP را مانند سایر برنامه ها نصب کنید.

MAMP را بارگیری کنید

تنظیمات MAMP

اکنون که Mamp را روی رایانه خود نصب کرده اید ، باید تنظیمات پیش فرض MAMP خود را تنظیم کنید.

 1. ابتدا می خواهید MAMP را باز کنید ، و باید شروع کنید (تصویر زیر را ببینید زیر)
 2. بر روی دکمه “تنظیمات” کلیک کنید.
 3. این باید صفحه دوم را باز کند (به تصویر زیر مراجعه کنید – راست)
 4. برای به روزرسانی مقادیر انتخاب شده ، بر روی دکمه “Ports” کلیک کنید.
 5. توصیه می شود که از 80 برای درگاه Apache خود و 330 برای درگاه MySQL خود استفاده کنید.

تنظیمات Mamp

تنظیمات درگاه ها به شما امکان می دهد شماره پورت را از آدرس URL محلی خود حذف کنید و به ترتیب از میزبان محلی خود محافظت کنید. حتی فکر کردن با استفاده از درگاه 80 به شما نیاز دارد تا هر بار که سرورهای خود را شروع می کنید ، رمزعبور مدیریت خود را وارد کنید ، این کار برای من خسته نمی شود و باعث می شود احساس امنیت بیشتری نسبت به خلاقیت های مخفی خود داشته باشم.

در حالی که در تنظیمات خود هستید ، می خواهید PHP خود را نیز به آخرین نسخه تنظیم کنید و مکان ریشه سند را برای آپاچی انتخاب کنید (100٪ انتخاب شما – من یک پوشه جدید را در اسناد خود درست کردم تا امور را سامان دهم).

سرورها / بانک اطلاعاتی

اکنون زمان آن رسیده است که سرورهای خود را راه اندازی کنید و یک بانک اطلاعاتی اضافه کنید.

 1. > Mamp را باز کنید
 2. روی “شروع سرورها” کلیک کنید
 3. صفحه استقبال مانند زیر را مشاهده خواهید کرد
 4. کلیک کنید phpMyAdmin
 5. شما باید به یک صفحه جدید منتقل شوید که در آن گزینه ایجاد پایگاه داده جدید به شما داده می شود. به آنچه می خواهید پایگاه داده خود را نامگذاری کنید فکر کنید. تست ، وردپرس ، wp ، wpdev – هر کاری برای شما مفید باشد (فقط نام را به خاطر بسپارید زیرا بعداً باید از آن استفاده کنید برای یک مرحله دیگر).
 6. نام را وارد کرده و روی ایجاد کلیک کنید.

کاربر پایگاه داده Mamp ایجاد کنید

بم! اکنون همه شما برای نصب وردپرس به صورت محلی تنظیم شده اید! به شما نگاه می کنیم – همه فن آوری زرنگ و دانا.

وردپرس را بارگیری کنید

وردپرس به دلیل نصب آسان آنها مشهور است. برای شروع – با کلیک بر روی دکمه زیر آخرین نسخه وردپرس را از سایت خود بارگیری کنید.

وردپرس را دریافت کنید

پس از بارگیری ، برای استخراج پوشه دوبار کلیک کنید. پوشه “WordPress” را باز کنید و سایر مطالب دیگر را در پوشه برنامه ها / MAMP / htdocs خود بکشید.

وردپرس را نصب کنید

مرحله 1: پرونده میزبان های خود را ویرایش کنید

پایانهاین یک گام مهم است برای اینکه مطمئن شوید بعدا می توانید multisite را فعال کنید. برای اینکه mutlisite کار کند ، باید شماره پست را از آدرس URL محلی حذف کنید. بنابراین می خواهیم یک آدرس اینترنتی جدید را برای localhost خود ترسیم کنیم. ابتدا ترمینال را باز کرده و موارد زیر را تایپ کنید:

سودو نانو / خصوصی / و غیره / میزبان

میزبان ها را در ترمینال ویرایش کنید

ممکن است از شما بخواهید رمزعبور سرپرست خود را وارد کنید ، بنابراین کافی است آن را تایپ کرده و Enter را بزنید. سپس شما را به صفحه زیر می برند. برای رفتن به پایین لیست از فهرست خود استفاده کرده و اضافه کنید (با یک برگه در بین ، و جایی که “test” نامی است که شما به بانک اطلاعاتی MAMP خود داده اید):

آزمون 127.0.0.1

پایگاه داده را به میزبان FIle در ترمینال اضافه کنید

برای خروج از فهرست ، “کنترل + x” را بزنید. وقتی از شما خواسته شده است تا تغییرات خود را ذخیره کنید ، “Y” را وارد کنید.

مرحله 2: wp-config-sample.php را ویرایش کنید

به MAMP / htdocs بروید و پرونده “wp-config-sample.php” را به “wp-config.php” تغییر نام دهید و آن را باز کنید. اکنون پرونده ها را با استفاده از نام پایگاه داده ای که ایجاد کرده اید و همچنین “root” ویرایش کنید.

WP-Config File را ویرایش کنید

پرونده را ذخیره کنید. اکنون به دایرکتوری خانه خود بروید (که باید http: // what-your-data-name-name-is) باشد و دستورالعمل ها را برای تکمیل نصب دنبال کنید.

مرحله سوم: نصب وردپرس را کامل کنید

وقتی URL میزبان محلی خود هستید ، باید صفحه ای مانند صفحه زیر را ببینید که می توانید اطلاعات اصلی خود را برای نصب وردپرس خود وارد کنید. فرم را پر کنید و “نصب وردپرس” را بزنید.

خوش آمدید

حال باید WordPress را بصورت محلی نصب کنید!

موفقیت نصب وردپرس

چند نصب WordPress را نصب کنید

Multisite یک عملکرد عالی است که می خواهید هنگام توسعه مضامین وردپرس از محلی خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید بسیاری از محیط های سایت آزمایش ایجاد کنید که بدون نیاز به استفاده از سایت زنده بلافاصله می توانید تغییراتی را که در زمینه های خود ایجاد کرده اید مشاهده کنید. هیچ زمان مانند زمان حال برای نصب multisite وجود ندارد ، و از آنجا که نصب وردپرس تازه ای را از مراحل فوق انجام داده اید ، هیچ چیزی برای تهیه نسخه پشتیبان وجود ندارد (اما اگر تصمیم دارید که چندرسانه ای را فعال کنید ، بعداً باید از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. ).

نمایش پرونده های پنهان – مهم!

بخشی از Multisite شامل ویرایش پرونده .htaccess است که به نظر می رسد یک پرونده مخفی است. من مدتی را صرف جستجوی آن کردم ، و سرانجام فهمیدم که پنهان است ، مانند یک ظهر کامل احساس کردم. مجدداً ترمینال را باز کنید و کد زیر را برای نمایش همه پرونده های مخفی وارد کنید:

پیش فرض نوشتن com.apple.Finder AppleShowAllFiles درست است

killall Finder

این گزینه یاب را نمایش می دهد تا تمام پرونده های مخفی شیطانی شما را نشان دهد و هنگام حرکت به مراحل بعدی ، سردرد کمتری به شما نشان می دهد..

wp-config.php را ویرایش کنید

پرونده wp-config.php را دوباره باز کنید. اکنون می خواهیم کد زیر را اضافه کنیم تا دستورالعمل های گام به گام WordPress را برای اضافه کردن multisite فعال کنیم:

WordPress Allow Multisite

تنظیمات شبکه نصب کنید

اطمینان حاصل کنید که سرورهای MAMP شما در حال اجرا هستند. اکنون وارد سایت localhost خود شوید. در زیر ابزارها باید گزینه شبکه وجود داشته باشد. در اینجا می توانید از زیرشاخه ها یا زیر دامنه ها استفاده کنید (من از زیر دایرکتوری ها استفاده کردم اما این فقط ترجیح من است) و با راه اندازی شبکه ادامه دهید. در صفحه بعد باید از شما بخواهید که نام سایت و ایمیل مدیر را اضافه کنید.

ایجاد یک شبکه

سپس روی نصب کلیک کنید و اجازه دهید WordPress کار کند این جادو است.

پرونده های .htaccess و wp-config.php را ویرایش کنید

در مرحله بعد باید صفحه نمایش مشابه این صفحه ارائه شود:

یک کد شبکه وردپرس ایجاد کنید

فقط به دنبال کردن دستورالعمل ها ادامه دهید. قبلاً باید در پوشه wp-content خود یک فایل /blogs.dir ایجاد کنید ، اما به نظر می رسد که با وردپرس 3.5 دیگر نیازی به انجام این مرحله ندارید (من این کار را نکردم و مشکلی پیش نیامد هنوز ؛-). پرونده wp-config.php را باز کنید و در کد مربوطه جایگذاری کنید:

WP-Config را برای Multitite ویرایش کنید

و همین کار را با پرونده .htaccess انجام دهید (که در مرحله قبل قابل مشاهده بودید):

ویرایش .htaccess برای Multisite

اضافه کردن سایت به MultiSite

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به داشبورد وردپرس خود وارد شوید و به مدیر سایت شبکه “My Sites” و سپس سایت ها بروید تا موارد جدید اضافه کنید.

اضافه کردن شبکه جدید SIte

از اینجا می توانید نام ، عنوان و ایمیل سایت مورد نظر خود را اضافه کنید.

سایت شبکه جدید اضافه کنید

موفقیت! اکنون می توانید هر موضوع با فعال کردن شبکه را در سایت (های) جدید خود برای آزمایش نصب کنید. تعداد و یا تعداد معدود سایتهایی را که می خواهید ایجاد کنید و توسعه پیدا کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map