LearnDash for WordPress: چگونه اولین دوره آنلاین یادگیری آنلاین خود را ایجاد کنید

LearnDash for WordPress: چگونه اولین دوره آنلاین یادگیری آنلاین خود را ایجاد کنید

اگر قصد ایجاد یک دوره یادگیری آنلاین را دارید ، ممکن است LearnDash راه حلی برای شما باشد. LearnDash افزونه WordPress Learning Management System (LMS) است که شما را قادر می سازد دوره های آنلاین خود را طراحی کنید ، از هر سوژه استفاده کنید.


در این مقاله ، به طور مفصل در مورد ویژگی های اصلی LearnDash ارائه می دهیم ، و اینکه چگونه می توان از آن برای اطمینان از موفقیت پروژه خود استفاده کرد. سپس خواهیم دید که چگونه LearnDash را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید ، و دوره ای را ایجاد ، بازاریابی و فروش کنید. بیایید شروع کنیم …

LearnDash چیست و چه کسی برای آن مناسب است?

LearnDash

LearnDash یک است افزونه برتر وردپرس LMS که با هر موضوع وردپرس و همچنین چند رسانه ای کار خواهد کرد. دوره های پاسخگو آن را می توان در سبک های مختلف و با استفاده از ابزارهای مختلفی تنظیم کرد. این تضمین می کند که هر دوره ای که ایجاد می کنید پویا ، جالب است و تضمین می کند یادگیری سرگرم کننده باقی بماند.

LearnDash برای هر کسی است که به دنبال تبدیل وب سایت خود به یک سیستم مدیریت یادگیری است. ایده آل برای موسسات آموزشی ، شرکت هایی که چشم به آموزش دارند یا توسعه دهندگان وردپرس با مشتریانی که نیاز به دوره های آنلاین دارند ، این افزونه سرشار از ویژگی برای انواع نیازهای LMS ایجاد می کند.

ویژگی های برتر LearnDash

بنابراین اکنون ما کمی در مورد آنچه که LearnDash انجام می دهد و چه کسی باید از آن استفاده کند ، می دانیم ، بگذارید جزئیات بیشتری را در مورد آن مشاهده کنیم ویژگی های برتر

ایجاد دوره ها

LearnDash به شما امکان ایجاد دوره های نامحدود را می دهد. برای هر دوره گزینه های بیشماری برای انتخاب وجود دارد که به شما در طراحی دوره هایی که شامل طیف وسیعی از کارها و سبک های یادگیری باشد کمک می کند. اینها شامل ایجاد دوره های چند لایه ، یادگیری متناوب به مجموعه ای از درس ها ، مباحث و مقوله ها و همچنین استفاده از هر نوع رسانه ، از فیلم گرفته تا صدا و موارد دیگر می باشد. می توانید آزمونها ، کتاب های کلاس ، تایمر دروس و انجمن ها را اضافه کنید تا حول محور هر دوره ایجاد شود. و محتوای قطره ای را طبق برنامه مشخص تنظیم کنید. همچنین می توانید گواهینامه هایی را برای کسانی که دوره را گذرانده اند تهیه کنید.

دوره های فروش

LearnDash فروش دوره ها را بسیار آسان می کند. شما می توانید برای هر دوره قیمت های خود را انتخاب کنید ، برنامه پرداخت خود را تعیین کرده و مستقیم از وب سایت خود بفروشید. سبد خرید را به سایت خود اضافه کنید و از طیف وسیعی از دروازه پرداخت انتخاب کنید. سپس برای خرید یک دوره و یا یک اشتراک مکرر ، یک بار هزینه پرداخت کنید ، برنامه عضویت ایجاد کنید ، دوره های فروش در بسته های مختلف و موارد دیگر را بخرید.

مدیریت مدیر

LearnDash به شما امکان کنترل کامل بر روی دوره ها و دانشجویان خود را می دهد ، اطمینان از این که مدیریت سرپرست LMS شما یک فرایند آسان و بدون سردرد است. به دانش آموزان اجازه دهید یک نمایه آنلاین ایجاد کرده و یادگیری خود را در قسمت جلویی پیگیری کنند. همچنین می توانید اعلان های الکترونیکی خودکار را برای کمک به افزایش تعامل کاربر ، قرار دادن افراد در گروه ها و به دیگران برای مدیریت آنها و همچنین موارد دیگر ارسال کنید..

افزودن برنامه های افزودنی

در کنار ویژگی های اصلی که LearnDash ارائه می دهد ، می توانید نصب کنید پسوندهای اضافی برای افزودن قابلیت های پیشرفته به LMS خود. LearnDash مجموعه ای از افزودنی های رایگان ، حق بیمه و شخص ثالث از جمله WooCommerce ، BuddyPress و MemberPress را فراهم می کند.

همانطور که می بینید ، LearnDash چیزهای زیادی برای ارائه دارد و ابزاری چشمگیر است. در ادامه نحوه استفاده از آن برای ایجاد یک دوره اصلی را بررسی خواهیم کرد ، بنابراین می توانید نحوه کار و چگونگی شروع سفر الکترونیکی خود را ببینید …

شروع به کار با LearnDash

نصب LearnDash یک فرایند سریع و آسان است. ابتدا باید افزونه را مستقیماً از وب سایت LearnDash خریداری کنید. پس از خرید ، افزونه را بارگیری کرده و در وب سایت وردپرس خود بارگذاری کنید.

نصب

پس از فعال سازی ، می توانید منوی LearnDash LMS را به منوی وردپرس خود اضافه کنید.

ایجاد یک دوره جدید LearnDash

مثال دروس

برای افزودن یک دوره جدید یادگیری آنلاین ، را انتخاب کنید LearnDash LMS> دوره ها> افزودن جدید از منوی وردپرس خود استفاده کنید.

دوره جدید 1 را اضافه کنید

در این صفحه است که شما مقدمه دوره را ایجاد کرده و تنظیمات دوره ها را انتخاب می کنید. برای تولید عناصر دیگر این دوره مانند درس ، آزمونها ، گواهینامه ها و سایر موارد باید صفحات LearnDash را باز کنید. با این حال ، اگر دوست دارید برای دوره ای که می خواهید توسعه دهید ، این صفحه اصلی است.

دوره جدید را اضافه کنید

برای شروع ، عنوان خود را اضافه کنید و سپس متن اصلی دوره مقدماتی خود را در ویرایشگر پست WordPress وارد کنید.

تصویر شاخص

شما همچنین باید تصویر اصلی خود را به دوره خود بدهید. برای انجام این کار ، تصویری را در زیر بارگذاری کنید تصویر شاخص.

URL دوره

پیوند ثابت

برای تغییر URL دوره ها ، برای کمک به یادآوری بیشتر آن برای دانشجویان خود ، بر روی کلیک کنید تنظیمات> پیوندهای همیشگی از منوی وردپرس خود استفاده کنید.

پیوندهای ثابت

سپس را انتخاب کنید نام ارسال> ذخیره تغییرات.

نام پست

در صفحه دوره خود مشاهده خواهید کرد که آدرس اینترنتی دوره های شما اکنون به درستی نامگذاری می شود.

تنظیمات دوره

تنظیمات دوره را می توان در صفحه دوره شما تنظیم کرد. این شامل گزینه هایی برای اضافه کردن مطالب درسی ، ایجاد قیمت دروس ، مدیریت دروس دوره ، انتخاب پیش نیاز دوره یا تاریخ انقضا و اضافه کردن گواهی دوره برای نامگذاری چند گزینه است.

تنظیمات دوره

برای ایجاد یک دوره پولی ، به پایین بروید دوره و را انتخاب کنید نوع قیمت دوره. در اینجا می توانید انتخاب کنید که دوره شما…

 • باز – در دسترس همه است
 • رایگان – اما کاربران باید ثبت نام کنند
 • اکنون بخرید – یک دوره پرداخت شده
 • تکرار – یک پرداخت مکرر برای دسترسی به دوره

پس از انتخاب گزینه پرداخت ، قیمت را اضافه کنید و در صورت لزوم چرخه صورتحساب را ایجاد کنید.

تنظیمات دوره 1

زیر مرتب کردن درس توسط همچنین باید منوی سفارش و Ascending را در زیر انتخاب کنید جهت درس را مرتب کنید. این تضمین می کند که پس از ایجاد درس برای دوره (بعد بعدی) می توانید ترتیب نمایش دروس را انتخاب کنید.

کد کوتاه

در آخر ، در بالای صفحه ، زبانه کد کوتاه دوره را خواهید یافت. در اینجا لیستی از کدهای کوتاه را می توانید پیدا کنید که می توانید اطلاعات کاربری اضافی دیگری را به دوره ها ، دروس یا آزمونها اضافه کنید..

هنگامی که از محتوایی که تاکنون اضافه کردید و تنظیماتی که انتخاب کرده اید خوشحال شدید ، انتشار را انتخاب کنید.

جایزه: اجازه ایجاد دوره جلویی توسط کاربران را می دهد. اگر تیمی از مربیان را مدیریت می کنید اما نمی خواهید به آنها دسترسی کامل به وب سایت وردپرس پشتیبان خود بدهید ، افزودن افزونه ای مانند جلسات ایجاد دوره جلویی. این برنامه افزودنی LearnDash می تواند نقش کاربر “نویسنده دوره” را برای شما آسان کند ، بنابراین آن دسته از افراد می توانند از جلوی وب سایت خود به ایجاد و مدیریت دوره ها ، درس ها یا آزمونها دسترسی داشته باشند..

ایجاد درس های LearnDash

مثال درس

هر دوره یادگیری آنلاین که با LearnDash ایجاد می کنید ، می تواند به درس تقسیم شود. این به دانشجویان شما کمک می کند تا به محتوای دوره در بخش های اندازه نیش دسترسی پیدا کنند ، و اطمینان حاصل کنند که آنها علاقه خود را از دست نمی دهند یا از مقدار کافی از اطلاعات ارائه شده غافل می شوند..

ایجاد یک درس

برای ایجاد اولین دوره دروس خود ، را انتخاب کنید LearnDash LMS> درسها> افزودن جدید. عنوان خود را به عنوان خود بدهید و مطالب لازم را که می خواهید اضافه کنید اضافه کنید. در اینجا می توانید رسانه های مورد نیاز خود را نیز بارگذاری کنید ، یا اگر می خواهید یک فیلم YouTube را نمایش دهید ، URL را کپی کرده و در جای مناسب در ویرایشگر پست قرار دهید..

تنظیمات درس

تنظیمات درس

پایین صفحه بروید تا درس برای شخصی سازی تنظیمات در اینجا شما باید دوره ای را که درس مربوط به آن است انتخاب کنید. سپس می توانید یک تایمر درسی اضافه کنید یا اینکه بارگیری یک تکلیف به عنوان بخشی از درس برای دانشجویان اجباری شود. همچنین می توانید با روشن کردن آن در یک تاریخ مشخص یا بعد از یک بازه زمانی مشخص ، از زمان ورود کاربر برای این دوره ، مطالب را به صورت قطره قطره کنید. فراموش نکنید که هنگامی که از این امر خوشحال شدید ، درس خود را منتشر کنید.

افزودن یک مسابقه به LearnDash

مثال مسابقه

اضافه کردن یک مسابقه به یک دوره یک روش مؤثر برای کمک به دانش آموزان شما در ادغام دانش خود است. برای ایجاد یک مسابقه انتخاب کنید LearnDash LMS> آزمونها> افزودن جدید.

مسابقه را اضافه کنید

عنوان خود را به مسابقه اختصاص دهید و اگر می خواهید مقدماتی برای مسابقه خود بنویسید ، آن را به ویرایشگر پست اضافه کنید.

تنظیمات مسابقه

پایین صفحه بروید تا مسابقه و سپس مسابقه جدید خود را با دوره و درس مناسب مرتبط کنید.

تنظیمات مسابقه

اگر در حال ایجاد یک پاس جدی یا عدم موفقیت هستید ، می توانید تعداد دفعاتی را که دانش آموزان اجازه تکرار سوالات را دارند ، وارد کنید و همچنین یک علامت گذرنامه تعیین کنید.

تنظیمات مسابقه 2

بسیاری از تنظیمات دیگر برای انتخاب وجود دارد ، از جمله اضافه کردن یک تایمر به مسابقه شما ، فعال کردن شروع خودکار به محض بارگیری صفحه مسابقه ، نمایش یک صفحه رهبری ، بنابراین دانش آموزان می توانند نمرات خود را با یکدیگر مقایسه کنند یا یک اعلان نامه الکترونیکی خودکار را برای آگاهی دادن به کاربران از نتایج.

نتایج آزمون

همچنین می توانید در پایان مسابقه متن دیگری را برای نمایش به دانش آموزان خود اضافه کنید. هنگامی که تنظیمات آزمونها را متناسب با نیازهای دوره خود تغییر داده اید ، “انتشار” را انتخاب کنید.

سؤالات مسابقه را ایجاد کنید

خواهید دید که زبانه های اضافی اکنون به بالای صفحه اضافه شده اند. برای ایجاد سوالات برای مسابقه خود ، را انتخاب کنید سوالات> اضافه کردن سؤال.

سوال جدید

در اینجا می توانید هر سؤال و پاسخ را ایجاد کنید ، همچنین از بین سبک های مختلف سؤال از جمله انتخاب های متعدد ، پر کردن شکاف ها و مرتب کردن جواب ها به ترتیب صحیح استفاده کنید. شما همچنین می توانید شامل یک اشاره برای کمک به دانش آموزان خود اگر گیر کرده باشند.

اکنون اصول اولیه ایجاد یک دوره یادگیری آنلاین را پوشش داده ایم. اکنون نوبت شماست که در طراحی دوره خود و تولید دروس ، آزمونها و مطالب مناسب اقدام کنید..

جایزه: می خواهید نتایج مسابقه صادر کنید? با افزودن افزونه ای مانند گزارش مسابقه شما می توانید به راحتی پاسخ های مسابقه را تجزیه و تحلیل کنید ، نمرات کاربران و موارد دیگر را پیگیری کنید.

تنظیمات پرداخت LearnDash

پس از پایان دوره ، باید سیستم پرداخت آنلاین را در وب سایت خود تنظیم کنید. این باعث می شود دانش آموزان به سرعت اقدام به خرید و استفاده از دوره کنند.

پی پال

LearnDash با ادغام پی پال از جعبه خارج است. با این وجود ، می توانید یکی از بسیاری از برنامه های افزودنی LearnDash را برای اضافه کردن سیستم های پرداخت بیشتر ، از جمله نصب کنید نوار, 2 بررسی, زاپیر, و بیشتر ، همه به صورت رایگان برای راه اندازی یک دروازه پرداخت با پی پال ، به سادگی را انتخاب کنید LearnDash LMS> تنظیمات از منوی وردپرس خود استفاده کنید. سپس “تنظیمات پی پال” را کامل کنید. پس از تأیید با پی پال ، سایت شما برای فروش دوره جدید شما تنظیم می شود.

افکار نهایی در مورد ایجاد یک دوره یادگیری آنلاین با LearnDash

LearnDash مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و کارکردهایی دارد که حتی در این مقاله حتی به آن ها اشاره نکرده ایم. پس از خرید این افزونه پریمیوم ، مستندات گسترده پشتیبانی و همچنین تعداد زیادی فیلم آموزشی YouTube ، به شما کمک می کنند تا چگونگی استفاده بیشتر از این ابزار پیشرفته را یاد بگیرید و دوره های جالب و متنوعی را تهیه کنید که برای مخاطبان شما جذاب باشد..

آیا آماده هستید برای ایجاد یک دوره یادگیری آنلاین با LearnDash شروع کنید؟ لطفا نظرات خود را در مورد پروژه خود در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map