عملکرد سایت وردپرس خود را با Hummingbird بهبود بخشید

عملکرد سایت وردپرس خود را با Hummingbird بهبود بخشید

صرف نظر از وب سایتی که شما راه اندازی می کنید ، سریع نگه داشتن صفحات آن بسیار مهم است. مطالعات نشان می دهد که بازدید کنندگان ممکن است در صورت طولانی شدن مدت زمان ممکن سایت را ترک کنند سه ثانیه برای بارگیری. با این وجود ، وظایف خاصی برای حفظ سرعت بالای سایت مورد نیاز است ، و ماندن در بالای همه چیز می تواند وقت گیر باشد.


خوشبختانه ، Hummingbird (ع افزونه بهینه سازی سرعت رایگان برای WordPress) مجموعه کاملی از ابزارهای متمرکز بر عملکرد را در یک بسته مناسب فراهم می کند. شما می توانید از آن برای فعال کردن ویژگی هایی مانند حافظه پنهان و فشرده سازی GZIP استفاده کنید ، که می تواند عملکرد سایت وردپرس را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

در این مقاله ، ما به طور خلاصه اهمیت سرعت وب سایت را توضیح خواهیم داد. سپس ما به چهار راه Hummingbird خواهیم رفت که عملکرد سایت وردپرس شما را بهبود می بخشد. بیا بریم!

اهمیت وب سایت سریع

تست بارگیری صفحه

زمان بارگذاری صفحه تقریباً در هر جنبه عملکرد سایت شما تأثیر می گذارد ، از جمله رضایت بازدید کنندگان و بهینه سازی موتور جستجو (SEO). به عنوان مثال اگر صفحات به تأخیر بیفتند ، بازدید کنندگان احتمالاً سایت شما را ترک می کنند. این امر به ویژه در مورد کاربران تلفن همراه صادق است ، که تمایل به سرعت بالای سطح دارند.

چه چیز دیگری ، موتورهای جستجو سرعت سایت را در نظر بگیرید هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه رتبه بندی صفحات وب. بهینه سازی سئو بسیار مهم است ، زیرا تحقیقات نشان می دهد که سه نتیجه برتر جستجو تقریباً دو سوم دریافت می کنند ترافیک جستجوی ارگانیک. به عبارت دیگر ، هرچه سایت شما در نتایج جستجو بالاتر باشد ، تعداد بیشتری از افرادی که آن را مشاهده می کنند و از طریق آن کلیک می کنند بیشتر است.

عواملی که سایت شما را به سرعت در حال اجرا می کند

شکی نیست که توجه به عملکرد سایت وردپرس شما یک ضرورت است. می توانید با استفاده از یک راه حل آنلاین مانند ، سرعت صفحه آن را به راحتی بررسی کنید ابزارهای Pingdom. اگر به همان اندازه سریع نباشد ، ممکن است خود را تعجب کنید که چرا.

عوامل زیادی می توانند سرعت سایت وردپرس شما را تحت تأثیر قرار دهند. برخی از مهمترین عناصر عبارتند از:

 • میزبان وب شما. همه میزبان وب به طور یکسان ساخته نمی شوند. انتخاب دقیق و استفاده از ارائه دهنده ای که امنیت و بهینه سازی سرعت را جدی می گیرد بسیار مهم است.
 • حافظه. حافظه یک سایت در دستیابی به چه سرعتی می تواند نقش داشته باشد. هرچه حافظه بیشتر و منابع دیگری در دسترس باشد ، احتمال بارگیری بیش از اندازه سایت شما (به ویژه هنگامی که با سطح بالای ترافیک روبرو هستید) وجود دارد..
 • مضمون سایت شما. سرعت سایت شما نیز می تواند با موضوع آن محدود شود. موضوع “سنگین تر” یا کد غیر ضروری بیشتر آن ، کندتر از اجرای آن است. هنگام ساختن یا به روزرسانی سایت خود ، می خواهید موضوعی را پیدا کنید که برای عملکرد بهینه باشد.
 • پلاگین های شما. یک اسطوره رایج وجود دارد که به سادگی داشتن پلاگین های زیادی در سایت شما می تواند باعث شود آن به آرامی اجرا شود. این لزوما درست نیست. با این حال ، افزونه های دارای کد نویسی ضعیف یا آنهایی که به سادگی عملکرد زیادی دارند می توانند به ضرر بارگذاری شما باشند.

مرور مضامین ، افزونه ها و برنامه هاستینگ شما می تواند کارهای زیادی برای اطمینان از عملکرد سایت وردپرس شما انجام دهد. حتی اگر همه این فاکتورها در نظر گرفته شوند ، با این وجود ، سایت شما ممکن است به همان اندازه دلخواه شما عمل نکند. خوشبختانه روشهای زیادی وجود دارد که می توانید سرعت را در هر وب سایت وردپرس بهبود بخشید.

4 راه برای بهبود سایت شما با پلاگین Hummingbird

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به سایت خود استفاده کنید. اکثر راه حلها یک استراتژی بهینه سازی خاص را هدف قرار می دهند ، که می تواند مفید باشد اما همچنین می تواند در صورت دستیابی به بهترین سرعت ممکن ، افزونه های اضافی زیادی را در سایت شما نصب کند..

درعوض ، می توانید راه حلی را انتخاب کنید که مجموعه ای از ابزارهای بهینه سازی عملکرد ، مانند موارد زیر را ارائه می دهد Hummingbird – یک افزونه بهینه سازی سرعت رایگان.

بهینه سازی سرعت صفحه Hummingbird

این افزونه شما را قادر می سازد بدون نیاز به ابزارهای اضافی یا دانش فنی زیادی ، سرعت سایت خود را از چندین راه آسان بهبود ببخشید. بیایید به چهار مورد از بهینه سازی هایی که می تواند در دستیابی به شما کمک کند ، نگاهی بیندازیم.

1. ذخیره سازی

هر بار که شخصی از سایت شما بازدید می کند ، مرورگر آنها باید درخواستی را به سرور سایت شما ارسال کند. سپس سرور تمام اطلاعات موردنیاز برای نمایش صفحات شما را ارسال می کند. اگر اطلاعات زیادی در آن وجود داشته باشد ، سرور درخواست های زیادی دریافت می کند ، یا بازدید کننده مورد نظر در فاصله بسیار دور قرار دارد ، این روند می تواند بیش از آنچه طول می کشد طول بکشد.

حافظه پنهان WordPress راهی است برای حل آن مشکل ، با ذخیره برخی از اطلاعات سایت شما در یک مکان راحت تر. از این طریق می توان سریعتر به آن دسترسی و بازیابی شد. در کل ، فعال کردن حافظه پنهان در سایت شما روشی هوشمندانه برای بهبود عملکرد است.

افزونه Hummingbird به شما امکان می دهد با ارائه انواع مختلف حافظه پنهان ، از این مزیت استفاده کنید:

ذخیره سازی پلاگین Hummingbird

می توانید حافظه نهان صفحه ، حافظه پنهان مرورگر و موارد دیگر را از طریق نامگذاری مناسب فعال کنید ذخیره در قسمت پشتی WordPress خود قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها و نحوه کارکرد آنها ، بررسی کنید این راهنمای مفید می توانید نحوه پیکربندی تنظیمات حافظه پنهان در افزونه را بخوانید.

2. فشرده سازی GZIP

شما احتمالاً با آن آشنا هستید .زیپ پسوند ، که روشی برای فشرده سازی پرونده های بزرگ است به گونه ای که ذخیره و حمل و نقل آنها آسان تر است. GZIP یک روش فشرده سازی مشابه اما قوی تر است. این می تواند پرونده های سایت شما را کوچکتر و سریعتر بارگذاری کند ، بدون از دست دادن اطلاعات لازم در این فرآیند.

جزئیات نحوه عملکرد فشرده سازی GZIP کمی پیچیده است. خوشبختانه ، مانند بسیاری از تکنیک های بهینه سازی سرعت ، لازم نیست همه موارد فنی را برای استفاده از آن در سایت خود درک کنید.

با افزونه Hummingbird می توانید به آن بروید فشرده سازی> GZIP برای فعال کردن سه نوع مختلف:

پلاگین Hummingbird GZIP

به سادگی نوع سروری را که سایت شما در آن میزبان است انتخاب کنید و به آن ضربه بزنید قوانین را اعمال کنید دکمه. این افزونه از بقیه مراقبت خواهد کرد. اگر دوست دارید می توانید برخی از ترفندهای دستی را انجام دهید.

3. کمینه سازی

به نوعی ، کوچک سازی شبیه به فشرده سازی GZIP است. این روش دیگری است که با حذف داده های غیر ضروری از کد خود ، به سایت شما سریعتر عمل می کند. هرچه اطلاعات کمتری بین سرور و مرورگر منتقل شود ، مدت زمان کمتری برای بارگیری صفحات شما خواهد داشت.

در Hummingbird ، می توانید به دسترسی داشته باشید موتور کوچک سازی از طریق بهینه سازی دارایی برگه درون WordPress:

بهینه سازی دارایی Hummingbird

این افزونه پرونده های سایت شما را اسکن می کند و به شما امکان می دهد هر کدام را که دوست دارید بهینه کنید. حتی اگر می توانید با CSS آشنا شوید ، می توانید برخی از فایلهای کد “پشت صحنه” را به صفحه اصلی سایت خود منتقل کنید. این می تواند به سرعت بیشتر صفحات وردپرس کمک کند.

4. اسکن عملکرد

مهم نیست که چه تکنیک های بهینه سازی عملکرد را پیاده سازی می کنید ، می خواهید به سایت خود توجه داشته باشید و به مرور زمان آنرا در نظر بگیرید. یکی از راه های انجام این کار اجرای اسکن های عملکردی دوره ای است ، که می توانید در داشبورد Hummingbird خود انجام دهید:

اسکن عملکرد Hummingbird

نتایج این اسکن ها می تواند به شما در شناسایی پرونده هایی که باعث کند شدن سایت شما می شوند ، کمک کند. چه چیز دیگری ، می توانید روی آن کلیک کنید بهتر کردن در کنار هر آیتم به رنگ زرد یا قرمز درجه بندی شده و نکاتی در مورد چگونگی بالا بردن آن نمره کسب کنید.

افکار نهایی درباره عملکرد سایت وردپرس

در حالی که سریع کار نگه داشتن سایت شما مهم است ، می توان مدیریت هر یک از تکنیک های زیادی را که برای تحقق آن لازم است سخت باشد. استفاده از “همه در یک” افزونه بهینه سازی سرعت رایگان می تواند به شما کمک کند حیاتی ترین مراحل را به سرعت و به راحتی انجام دهید.

به عنوان مثال Hummingbird شما را قادر می سازد عملکرد سایت خود را از طریق:

 1. ذخیره.
 2. فشرده سازی GZIP.
 3. کوچک سازی.
 4. اسکن عملکرد.

آیا در مورد نحوه حفظ حداکثر سرعت در سایت وردپرس خود سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map