چگونه وب سایت استاتیک HTML خود را به وردپرس منتقل کنید

با توجه به روز افزون شدن وردپرس ، روز به روز محبوب تر می شود ، فقط بدیهی است که تعداد بیشتری از افراد از گروه باند پرش می کنند. اگرچه پذیرش وردپرس یک حرکت عالی است ، آیا این بدان معنی است که باید وب سایت HTML خود را خداحافظی کنید؟ آیا واقعاً هنگام انتقال به وردپرس باید همه چیز را شروع کنید؟ خب نه. می توانید ضمن حفظ رتبه بندی مطالب ، طراحی و حتی SEO ، وب سایت HTML خود را به راحتی به وردپرس انتقال دهید. عالیه.


قبل از اقامت در آنجا ، من می خواهم از یک چیز دفاع کنم: اگر دلیل جدی ندارید (مانند اضافه کردن یک وبلاگ و غیره) برای دوباره بستر وب سایت خود ، فقط آن را ترک کنید. در غیر این صورت ، می توانید وردپرس را به کار گیرید و از تمام ویژگی های فوق العاده ای که این پلتفرم به بهترین وجه شناخته شده است ، استفاده کنید. به این ترتیب ، پست امروز موضوعات مربوط به مهاجرت یک وب سایت HTML به وردپرس را پوشش می دهد. ما به برنامه ریزی و در واقع انتقال سایت شما به وردپرس خواهیم پرداخت.

انتقال وب سایت خود به وردپرس: برنامه

برنامه ریزی وردپرس-بعد از برنامه ریزی

با تجربه ، یک درس ارزشمند را در زندگی آموخته ام: هیچ چیز بدون برنامه صخره ای موفق نمی شود. برای انتقال وب سایت HTML خود به وردپرس ، به یک برنامه عالی نیاز دارید. موارد زیر برخی از نکاتی است که هنگام تهیه نقشه خود باید در خاطر داشته باشید:

 • آیا شما نام دامنه موجود خود را حفظ خواهید کرد یا یک نام جداگانه ایجاد می کنید? نکته: همچنین می توانید WordPress را در زیر شاخه i.e نصب کنید yourdomain.com/wordpress/ و بعداً دامنه را به فهرست راهنمایی کنید
 • آیا ساختار URL فعلی شما تغییر خواهد کرد؟ این کار همیشه اتفاق می افتد ، بنابراین برای تغییر مسیر URL های قدیمی خود پس از انتقال آماده شوید
 • چه مقدار محتوا (صفحات ، ارسال ها ، تصاویر ، پرونده های JavaScript و غیره) به سایت جدید منتقل خواهید شد؟ حجم کم محتوای می تواند به صورت دستی منتقل شود اما برای انتقال حجم زیاد محتوا به ابزارهای خاصی احتیاج دارید
 • آیا وب سایت فعلی HTML شما از خدمات خارجی استفاده می کند؟ آیا افزونه های وردپرس برای این خدمات وجود دارد؟ چگونه خدمات شخص ثالث را بعد از مهاجرت ادغام خواهید کرد?
 • آیا شما نیاز به انتقال ابزارهای اداری موجود دارید یا ابزارهای معادل آن در WordPress وجود دارد?
 • آیا میزبان وب تغییر می کنید؟ معمول است که صاحبان وب سایت ها هنگام مهاجرت به وردپرس میزبان وب را تغییر دهند. اطمینان حاصل کنید که میزبان وب شما پاسخگوی نیازهای WordPress شما باشد. ما از میزبانی وردپرس WPEngine Managed WPEngine استفاده کرده ، دوست داریم و توصیه می کنیم.

در پایان روز ، برنامه ماموریت شما باید به تفصیل به شرح زیر باشد:

 1. دامنه آزمایش یا زیر دایرکتوری ایجاد کنید
 2. وردپرس را نصب کنید
 3. وارد کردن محتوا از سایت HTML موجود
 4. سایت جدید وردپرس را طراحی کنید (انتخاب یک موضوع وردپرس یا طراحی مجدد از ابتدا برخی از گزینه های موجود است)
 5. افزونه های وردپرس لازم را نصب کنید
 6. از سایتهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (HTML و WordPress)
 7. با لینک های خراب برخورد کنید
 8. برو زندگی کن

قبل از شروع یادآوری از تهیه نسخه پشتیبان از سایت HTML خود (دقیقاً به عنوان احتیاط) ، و توجه داشته باشید که اگر شما به خاطر کارهایی که انجام می دهید احساس راحتی نمی کنید با سایت HTML مستقیم شما سر و کار داشته باشید. همچنین ، شما باید با وردپرس آشنایی کامل داشته باشید تا از مزایای این آموزش نهایت استفاده را ببرید. کلمات و عباراتی مانند تغییر مسیر دائمی ، CMS ، .htaccess و غیره نباید شما را ترسانند. در صورت لزوم انجام برخی تحقیقات را انجام دهید. اکنون برنامه خود را بر روی یک کاغذ ، یا در Evernote – در هر نقطه ، ترسیم کنید و برای قسمت بعدی آماده شوید.

چگونه وب سایت خود را به وردپرس منتقل کنید

با داشتن یک طرح اساسی در دست ، زمان آن فرا رسیده است که قسمت مفید باشد. انگشتان خود را خم کنید و با تنظیم WordPress به ما اجازه دهید.

تنظیم وردپرس

وردپرس 4.0 Benny Release

این ساده ترین قسمت است ، چه شما وردپرس را بصورت محلی و چه با ارائه دهنده هاستینگ خود نصب کنید. برای نصب وردپرس به صورت محلی ، راهنمای مرتبط با جمله قبلی را دنبال کنید. نصب وردپرس با هاست وب ساده و ساده است ، من انتظار ندارم که مشکلی برای شما پیش بیاید. اکثر میزبان ها گزینه های نصب با یک کلیک آسان دارند ، یا در صورت میزبانی وردپرس مدیریت شده ، آنها قبلاً WordPress را برای شما نصب کرده اند. اگر گیر کردید ، در تماس با میزبان وب خود دریغ نکنید.

می توانید وردپرس را روی یک دامنه جداگانه یا در یک فهرست خاص از خودتان نصب کنید – انتخاب مورد نظر شماست. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات -> خواندن در صفحه مدیریت وردپرس خود را بررسی کرده و تیک بزنید (تیک بزنید) موتورهای جستجوگر را از فهرست بندی این سایت منصرف کنید در قابلیت مشاهده موتور جستجو بخش. شما نمی خواهید موتورهای جستجو (و مشتری) سایت خود را در حالی که هنوز در حال توسعه است پیدا کنند. پس از راه اندازی وردپرس (به این معنی که می توانید سایت جدید وردپرس خود را در یک مرورگر مشاهده کنید) ، برای قسمت بعدی آماده هستید: ارائه مطالب خود.

وارد کردن محتوا

این کار کمی دشوار است اما هنوز هم قابل انجام است. وارد کردن محتوای موجود در پلت فرم جدید وردپرس با موفقیت به چندین عامل بستگی دارد:

 • آیا سایت HTML فعلی شما روی یک سیستم مدیریت محتوا CMS با نام مستعار اجرا می شود?
 • آیا ابزارهای وارداتی (یا اسکریپتی) در دسترس شما و موقعیت خاص شما هستند یا به صورت دستی وارد محتوا می شوید?
 • آیا حجم بالایی از مطالب را وارد می کنید؟ وارد کردن حجم بالایی از محتوا به صورت دستی ممکن است فضای زیادی برای خطاهای انسانی ایجاد کند.

بگذارید گزینه های موجود را بررسی کنیم. اگر سایت HTML شما با یک CMS تجاری موجود قابل اجرا است ، ممکن است یک ابزار وارد کننده در اختیار شما باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ابزار را پیدا کنید ، روی چند دکمه اینجا و آنجا کلیک کنید و کار شما انجام می شود! برای جزئیات بیشتر در مورد وارد کردن محتوا از هر CMS خاص ، لطفاً این موضوع را بررسی کنید وارد کردن پست محتوای در WordPress Codex.

س: سایت HTML من دارای CMS است اما هیچ ابزار وارداتی در دسترس نیست. چه کاری انجام دهیم?
آ: اگر نمی دانید چه کاری باید انجام دهید ، با توسعه دهنده باطن خود تماس بگیرید تا محتوای آن را انتقال دهید.

س: سایت HTML من در CMS اجرا نمی شود. آیا این بدان معنی است که ماجراجویی من به اینجا ختم می شود?
آ: خیر. این بدان معنی است که شما باید محتوای خود را به صورت دستی وارد کنید. سنتی کپی �� و چسباندن در اینجا مفید است.

س: سایت HTML من روی CMS اجرا نمی شود و من حجم بالایی از مطالب را دارم. چه کار خواهم کرد?
آ: آستین های خود را جمع کنید و به سر کار بروید. مدتی در حال کپی کردن و چسباندن خواهید بود ، بنابراین یک لیوان بزرگ قهوه نیز تهیه کنید. یا گلوله را گاز بگیرید و یک فریلنسر را برای انجام کار استخدام کنید. امروزه تعداد زیادی کار آزاد انجام می شود ، بنابراین باید در این زمینه تحت پوشش قرار بگیرید. فقط هوشیار باشید – ما در مورد وب سایت شما در اینجا ، جریان درآمد شما صحبت می کنیم.

هنگام وارد کردن محتوا به صورت دستی ، مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید به عنوان متن ساده بچسبانید دکمه ای را برای کپی کردن مطالب در وردپرس ، یا قرار دادن در قسمت “متن” هر پیام ، به گونه ای که به طور تصادفی بیش از هر یک از قالب های قدیمی خود منتقل نشود. مهمتر از آن ، آماده باشید تا کارهایی را در زمینه بازسازی انجام دهید. از این فرصت استفاده کنید تا در صورت لزوم از مطالب خود اضافه یا تفریق کنید. شما محتوای قدیمی را می دانید ، منطقی سازی ، ادغام یا هدف گیری مجدد می کنید. همچنین توجه داشته باشید که وارد کردن محتوای دستی به شما نیاز دارد که ابتدا صفحات مربوطه را در وردپرس ایجاد کنید (صفحه اصلی ، وبلاگ ، درباره و غیره). علاوه بر این ، شما نیاز به بارگذاری تمام تصاویر و سایر فایلهای مربوطه از رایانه خود دارید.

توجه داشته باشید: تمام URL های موجود و جدید را پیگیری کنید. برای حفظ رتبه بندی سئو خود باید مجبور شوید URL های قدیمی را تغییر مسیر دهید (یا ویرایش کنید) و یک تجربه بدون خطای 404 را با سایت جدید وردپرس خود ارائه دهید. می توانید تمام URL ها را با استفاده از یک سند صفحه گسترده ساده پیگیری کنید.

پس از انتقال مطالب خود ، با استفاده از ویژگی وردپرس منو موجود در زیر ، یک منوی ناوبری ایجاد کنید ظاهر -> منوها. این باید آسان و سرگرم کننده باشد. به نظر من وب سایت کوچکی است که دارای چند صفحه است و از این رو حجم کم آن محتوا است. بنابراین وارد کردن محتوا فقط چند ثانیه طول نمی کشد. قسمت بعدی شامل طراحی بصری سایت جدید وردپرس شما است.

طراحی سایت وردپرس خود

انتخاب-یک-جدید-وردپرس-موضوع

با محتوا در پلت فرم جدید وردپرس خود ، وقت آن رسیده است که به وب سایت شما زیبایی دلپذیری داده شود اگر به دنبال تغییر طراحی خود هستید ، این زمانی است که می خواهید آن را انجام دهید. چندین راه برای شما باز است:

 • می توانید یک موضوع وردپرس را از ابتدا توسعه دهید
 • می توانید یک موضوع را از اینجا بارگیری کنید وردپرس, Themeforest یا حتی بخش رایگان موضوع ما
 • می توانید یک موضوع رایگان بگیرید و آنرا چنگ بزنید
 • می توانید از چارچوب های تم وردپرس استفاده کنید
 • می توانید الگوی HTML موجود خود را به یک موضوع وردپرس تبدیل کنید
 • می توانید مبحث چند منظوره و پاسخگو Total WordPress purchase را خریداری کنید

ساده ترین روش تا کنون پیدا کردن موضوعی که دوست دارید و نصب آن است. اگر این اولین بار است که با استفاده از WordPress استفاده می کنید ، ممکن است توسعه طرح زمینه شخصی شما بهترین گزینه نباشد. با فرض اینکه طرح شما آماده و کار باشد ، زمان آن است که همه عملکردها را دوباره برگردانید. اینجاست که افزونه های وردپرس وارد می شوند.

نصب افزونه های لازم وردپرس

افزونه های وردپرس برای افزودن کد

کشتی های وردپرس با یک سیستم افزونه عالی که گزینه های زیادی را برای شما فراهم می کند ، می توانند از هر وب سایت شارژ شوند. شما می توانید با استفاده از یک افزونه WordPress ، به راحتی در وب سایت HTML خود تکرار کنید. تعداد زیادی از آنها (افزونه ها) رایگان و حق بیمه وجود دارند ، اما اگر نمی توانید دقیقا همان چیزی را که به دنبال آن هستید بدست آورید ، یکی را بسازید و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. آن را بفروش ، به صورت رایگان بده – هر چه. در حالی که ممکن است نیازهای شما بسته به وب سایت و ترجیحات شخصی شما متفاوت باشد ، در اینجا بیش از صد (100) افزونه وردپرس برای سرگرمی و کارآیی شما وجود دارد:

 • 25+ بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی
 • 20 افزونه بزرگ Admin WordPress
 • 40 افزونه وردپرس Must-Have برای سال 2014
 • 20 بهترین پلاگین تجارت الکترونیکی سال 2014
 • بهترین افزونه های عضویت در وردپرس
 • 10 افزونه BuddyPress شما باید داشته باشید (سلام-o-o ، آیا سایت HTML موجود شما یک شبکه اجتماعی است؟)
 • 10 فیلتر شکن وردپرس برتر و افزونه های انسداد ناخواسته

یادآور: فقط افزونه هایی را که از یک منبع معتبر بارگیری کرده اید نصب کنید تا به کاهش زمان بارگذاری صفحه وردپرس کمک کند. افزونه های کدگذاری شده ضعیف می توانند سایت شما را کند کنند که این یک ضربه گیر واقعی است.

وب سایت جدید وردپرس شما تقریبا آماده راه اندازی است. ما فقط چند قدم دیگر داریم. قبل از حرکت ، به ما اطمینان دهید که تمام پیوندها در حال کار هستند. ما نه می خواهیم مشتریان آینده نگر در 404 صفحه خطا قرار بگیرند و هم رتبه های گوگل با ارزش را از دست ندهند.

تغییر مسیر پیوندها در وردپرس

تغییر مسیرهای ساده-301

با محتوای خود در وردپرس ، قابلیت های بازیابی شده و سایت جدید وردپرس بسیار عالی به نظر می رسند ، فقط می توانید به یک مشکل دیگر بپردازید: پیوندهای شکسته. پیوندهای شکسته می توانند همه شادی ها را از روند مهاجرت شما به سرقت برده و آینده ها را بعداً ارسال کنند ، بنابراین باید بسیار مراقب باشید. توصیه می کنیم از افزونه تغییر مسیر استفاده کنید. این امر روند عملی را بدون درد می کند. برخی از گزینه های خوب عبارتند از: تغییر مسیر ساده 301 یا افزونه تغییر مسیر. پس از تغییر مسیر همه پیوندهای شما ، وقت آن است که مطمئن شوید که آنها کار می کنند. چطور؟ استفاده کنید افزونه Broken Link Checker WordPress. ما یک راهنمای عالی برای استفاده از این افزونه داریم که به شما نشان می دهد چگونه لینک های خراب را برای همیشه حذف کنید.

اگر واقعاً می خواهید در سایت جدید خود حفر شوید ، می توانید پیوندهای خود را با ویرایش پرونده .htaccess به صورت دستی هدایت کنید (اما به ویژه اگر صفحات زیادی دارید ، این کار دشوار است. با این حال ، اگر واقعاً دوست دارید به مسیر .htaccess بروید ، در اینجا کد تغییر مسیر است که می توانید به پرونده .htaccess خود اضافه کنید:

تغییر مسیر 301 /about.html http://yourdomain.com/about/
تغییر مسیر 301 /contact.html http://yourdomain.com/contact/
تغییر مسیر 301 /example.html http://yourdomain.com/example/

به یاد داشته باشید که URL منبع شما باید نام فایل صفحه باشد و URL مقصد باید URL کامل باشد ، http: // گنجانده شده است. و اگر صفحاتی را دارید که در زیر فهرست زندگی می کنید ، نام زیر فهرست را فراموش نکنید. مثلا:

تغییر مسیر 301 /folder/page.html http://yourdomain.com/page/

با اشاره به دامنه خود به سایت جدید وردپرس

اگر هنوز کسی نتواند آن را ببیند ، استفاده از ساعتهای اختصاصی برای مهاجرت به سایت شما چیست؟ بیایید دامنه شما را به سایت جدید نشان دهیم. من به جزئیات نخواهم رسید زیرا WordPress Codex مقاله خوبی در این زمینه دارد با استفاده از نصب زیر دایرکتوری از قبل موجود – اگر WordPress را در زیر فهرست نصب کردید از این راهنما استفاده کنید.

اگر WordPress را در یک دامنه جداگانه نصب کرده اید یا میزبان ها را تغییر داده اید ، باید سرورهای نام خود را برای دامنه خود به روز کنید. اگر از CDN شخص ثالث مانند Cloudfare استفاده می کنید ، باید سوابق DNS خود را به روز کنید. این معمولاً شامل ویرایش سوابق A شما است ، فرایندی که به راحتی ABC است.

رفت و برگشت نهایی …

انگشت شست!

قبل از اینکه سرانجام سایت جدید وردپرس خود را به دنیا پیوند دهید تا دوباره پیوندهای شکسته را بررسی کند ، صفحات اصلی خود را مرور کنید تا مطمئن شوید که از آنها به درستی فرمت شده است و بررسی کنید که تمام عملکردها بازیابی شده است (به عنوان مثال فروشگاه ، فروم و غیره). پیوندهای ثابت خود را تنظیم کنید (به بروید تنظیمات -> پیوندهای ثابت), تجزیه و تحلیل کنید ، سایت خود را در موتورهای جستجو قابل مشاهده کنید و از سایت قدیمی HTML خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این پست یک راهنمای کلی برای مهاجرت یک وب سایت HTML موجود به وردپرس است. این پست برای وب سایتهای بسیار بزرگ در نظر گرفته نشده است. اگر سؤالی دارید یا دوست دارید مشارکت کنید ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید!

آیا می خواهید الگوهای HTML را به مضامین وردپرس تبدیل کنید؟ سری آموزش ما در مورد چگونگی ایجاد یک موضوع وردپرس را از HTML بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map