نحوه نصب وردپرس در Google Cloud

 1. 1. نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure
 2. 2. در حال خواندن: نحوه نصب وردپرس در Google Cloud
 3. 3. WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون
 4. 4. آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 5. 5. نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

امروز می خواهیم به نحوه نصب وردپرس به عنوان یک تصویر با یک کلیک در Google Cloud بپردازیم – زیرساخت ابری بسیار مناسب Google. در میان بزرگترین ارائه دهندگان cloud در بازار ، Google در مقایسه با خدمات وب آمازون و مایکروسافت لاجورد یکی از رقابتی ترین سیاست های قیمت گذاری را دارد. این شبکه ابری از زیرساخت های شخصی Google استفاده می کند که از آن استفاده می کند بیش از 40،000 نمایش جستجوی در ثانیه.


یکی از مواردی که من وردپرس را دوست دارم این است بطور گسترده محبوبیت به همین دلیل ، تقریباً هر کمپانی رایانش ابری “نصب یک کلیک” وردپرس را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. برخی آنرا “برنامه” می نامند ، در حالی که برخی دیگر آن را “الگویی” یا “تصویر” می نامند. آن را به آنچه می خواهید بنامید – اما مهمترین واقعیت این است که تنظیم وردپرس در ابر فقط چند کلیک طول می کشد.

توجه داشته باشید: یک نکته مهم قبل از شروع. اگر این مال شماست بار اول لطفاً WordPress را در ابر نصب کنید – یعنی از یک ارائه دهنده ابر واقعی ، لطفاً وب سایت زنده خود را فورا میزبان نکنید. پیشنهاد می کنم قبل از مهاجرت وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود به ابر ، حداقل 2-4 هفته همه چیز را امتحان کنید.

چرا? ارائه دهندگان Cloud مانند Google Cloud ، AWS و Microsoft Azure فقط از وب سایت وردپرس شما پشتیبانی محدود دارند. اگر مشاجره افزونه یا برخی از مشکلات مربوط به میزبانی یا بدافزار را تجربه کردید ، مجبور خواهید شد خودت حل کن.

خوشبختانه ، یک راه حل برای شما وجود دارد. شما هم می توانید:

 • به سراغ ارائه دهنده ابری با مدیریت شخص ثالث مانند Cloudways بروید (بررسی ما را بررسی کنید) یا
 • به میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WPEngine بروید (ما در WPExplorer از WPEngine استفاده می کنیم و آن را دوست داریم!)

برخی از چای فنی

چند اصطلاح اساسی وجود دارد که باید قبل از آموزش با آنها یاد بگیریم. ایده اصلی این است که شما را از کلیه محصولات مختلفی که Google Cloud ارائه کرده است آگاه سازد. پس از توسعه و علاقه به چیزی که می بینید ، می توانید برنامه های خود را در آنها بسازید!

پروژه ها

google-cloud-wordpress-002-project-screenداشبورد پروژه

هر کاری و هر کاری که می خواهید در Google Cloud انجام دهید محصور شده است (یا محصور شده) در یک پروژه در داخل یک پروژه ، می توانید موارد مختلفی را استفاده یا مستقر کنید محصولات فرعی Google Cloud باید ارائه دهد. آنها شامل App Engine ، Compute Engine ، Google API ، Google Cloud Storage ، BigQuery یا مستقیماً یک راه حل از پیش ساخته را نصب می کنند. (درباره این موضوع کمی بعداً)

حساب های صورتحساب

هر پروژه ای که ایجاد می کنید باید به حساب صورتحساب مرتبط شود. Google Cloud به شما امکان انعطاف پذیری در اختیار داشتن چندین حساب صدور صورت حساب را می دهد – هرکدام می توانند از کارت اعتباری / بدهی متفاوت استفاده کنند. ایده اصلی این است که پیاده سازی کنید پرداخت به عنوان شما سیاست محیط محاسبات ابری.

یادداشت 1: شما نمی توانید از کارت اعتباری / نقدی پیش پرداخت شده در حساب صورتحساب خود استفاده کنید. من این را امتحان کردم و حساب من به همراه تمام پروژه های مرتبط با آن به طور موقت مسدود. بلافاصله کارت پیش پرداخت را حذف کردم و آن را به کارت اعتباری معتبر تغییر دادم. این حساب پس از چند روز کاری دوباره فعال شد.

google-cloud-wordpress-003-cloud-trial-300SERP برای “Google Cloud Trial” از Google.com

توجه 2: Google در حال حاضر یک $ 300 دلار محاکمه ارائه می دهد هر کسی که برای Google Cloud ثبت نام می کند. اکنون بهانه ای برای آزمایش نکردن Google Cloud haha ​​ندارید!

محصولات Google Cloud

در مورد موارد مختلف صحبت کردیم محصولات فرعی Google Cloud باید ارائه دهد. بگذارید اکنون به هر یک از آنها نگاهی بیندازیم.

موتور برنامه Google

google-cloud-wordpress-001-motor-appموتور برنامه Google

بیشتر نرم افزارها با استفاده از خاص ساخته شده اند زبان و (اختیاری) بر اساس الف چارچوب. یک مثال کلاسیک می تواند باشد برنامه لیست کارها, که بر روی JavaScript ساخته شده و بر اساس چارچوب jQuery ساخته شده است. jQuery ، همانطور که می توانید حدس بزنید ، چارچوبی برای JavaScript است که زبان آن است.

به همین ترتیب ، بسیاری از برنامه ها به زبان های رایج مانند نوشته شده اند پایتون, جاوا و PHP. برای اجرای برنامه های نوشته شده به آن زبان خاص ، هر یک از این زبان ها به سیستم اولیه نیاز دارند. به عنوان مثال ، برنامه های نوشته شده در جاوا نیاز به نصب مجازی جاوا (JVM) در سیستم مورد نظر دارند.

Google App Engine از این وظیفه بسیار مراقبت می کند. این زبان ها را در زیرساخت ابری آن نصب و پیکربندی می کند ، بنابراین می توانید به سادگی کد خود را بارگذاری کرده و با روند توسعه وارد شوید. لازم نیست نگران تنظیم زبان یا مقیاس گذاری سیستم میزبان برای برنامه خود باشید. الگوریتم های تعادل بار بار Google Cloud به طور خودکار از آن مراقبت می کند. با استفاده از Google App Engine ، شما به سادگی باید زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و برنامه خود را در آن مستقر کنید.

Google Compute Engine

google-cloud-wordpress-003-محاسبات موتورGoogle Compute Engine (GCE)

Google Compute Engine (GCE) نام دیگری برای ماشینهای مجازی در ابر است. هر VM به عنوان نمونه ای از GCE درمان می شود. VM می تواند تقریباً هر نرم افزاری را که می خواهید اجرا کنید. این انعطاف پذیری بیشتری نسبت به App Engine ارائه می دهد و برای محیط های شخصی سازی شده در نظر گرفته شده است.

API های Google

google-cloud-wordpress-003-google-apiAPI های Google

Google برای تعداد زیادی از محصولات خود دارای بیش از 100 API است. این ویژگی cloud به شما امکان دسترسی به این API ها را می دهد.

فضای ذخیره ابری

google-cloud-wordpress-003-google-cloud-storeGoogle Cloud Storage

همانطور که از نام آن پیداست ، Cloud Storage به شما امکان می دهد تا حجم زیادی از داده های ساختاری و نیمه ساختار یافته را بنام مجموعه داده ها, با در دسترس بودن بالا (اصولاً اصطلاحات عجیب و غریب برای برنامه های Big Data).

BigQuery

google-cloud-wordpress-003-google-big-queryGoogle BigQuery

BigQuery ، زبان خود Google است که برای دستیابی به داده های بزرگ مناسب است. اگرچه این حتی از راه دور با آموزش ما ربطی ندارد ، اما آزمایش کردن یک چیز جالب است!

بسته های نرم افزاری از پیش ساخته

برنامه های google-cloud-wordpress-008-google-prebuiltلیست تصاویر نصب با یک کلیک

این جایی است که سرگرم کننده آغاز می شود! تمام آن شرایط پیچیده را فراموش کنید. Google لیستی از محبوب ترین نرم افزارها ، چارچوب ها و زبان ها را رعایت کرده است و آنها را به عنوان بسته های نرم افزاری از پیش ساخته ارائه می دهد. حدس بزن چی شده?

وردپرس یکی از آنهاست!

به یاد داشته باشید که بحث کردیم که هر یک از این زبانها در یک ماشین مجازی (یا نمونه ای از Compute Engine) نصب شده اند؟ خوب ، همین موضوع را در اینجا نیز نگه می دارد. وقتی بسته نرم افزاری WordPress را ایجاد می کنید ، ابتدا باید یک دستگاه مجازی ، اندازه و منطقه آن را انتخاب کنید تا مراحل نصب را شروع کنید. بسته نرم افزاری در واقع مجموعه ای از دستورالعمل هاست که نرم افزار مربوطه را در یک ماشین مجازی تازه ایجاد شده نصب می کند.

نصب WordPress در Google Cloud

فاز 1: راه خود را پیدا کنید

google-cloud-wordpress-009 - پروژه جدیدی را ایجاد کنیدایجاد یک پروژه جدید

مرحله 1: اول ، شما باید ایجاد یک پروژه جدید. شما می توانید بازدید کنید کنسول Google Cloud برای شروع.

google-cloud-wordpress-010 - اضافه کردن حساب صورتحسابیک حساب صورتحساب اضافه کنید

مرحله 2: یک حساب صورتحساب اضافه کنید به پروژه همچنین می توانید مرکز داده مورد نظر را انتخاب کنید. در حال حاضر Google Cloud دارای دو مرکز داده اصلی است موتور برنامه Google – ایالات متحده و اتحادیه اروپا. در این آموزش ، من مرکز داده ایالات متحده را انتخاب کرده ام. برای ادامه گزینه ایجاد کنید.

google-cloud-wordpress-011-پروژه جدید اعلان ایجاد کردایجاد پروژه جدید به پایان رسید (با نشان سبز)

مرحله 3: اکنون ، یک پروژه ایجاد می شود. پس از اتمام ، اعلانی را همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است دریافت خواهید کرد.

google-cloud-wordpress-012 پانل پروژه های از پیش ساخته را انتخاب کنیدیافتن مدیر استقرار

مرحله 4: حال باید صفحه ای را پیدا کنیم که لیست بسته های نرم افزاری از پیش ساخته را با نام aka the نشان می دهد مدیر استقرار. شما می توانید این کار را به سه روش انجام دهید:

 • 4.1 – از منو در سمت چپ ، استقرار و مدیریت> برای استقرار را کلیک کنید
 • 4.2 – بنر کنار شماره 2 را انتخاب کنید ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است
 • 4.3 – اینجا کلیک کنید برای وردپرس برای Google Cloud

google-cloud-wordpress-013 وردپرس را انتخاب کنیدوردپرس به عنوان یک تصویر مستقر با یک کلیک

مرحله 5: هنگامی که در این صفحه هستید ، لیست عظیمی از نرم افزار را مشاهده خواهید کرد. حرکت به پایین و انتخاب کنید وردپرس (فعلاً) شما می توانید با بقیه به همان اندازه که بعداً می خواهید بازی کنید! ��

فاز 2 – نصب و پیکربندی وردپرس

google-cloud-wordpress-013-وردپرس 2 را انتخاب کنید

مرحله 6: خوب ، بنابراین اکنون در نهایت گزینه نصب وردپرس را پیدا کرده اید. زمان ترک خوردن انتخاب کنید استقرار برای شروع روند.

پارامترهای نصب google-cloud-wordpress-013-wordpressپارامترهای نصب وردپرس در Google Cloud

مرحله 7: این در اینجا یک مرحله مهم است. بگذارید حفر کنیم. لطفاً در هر مرحله عکس صفحه را رجوع کنید.

 •  نام استقرار فقط می تواند دارای حروف الفبا باشد.
 • که در منطقه, سه منطقه عمده وجود دارد – ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و آسیا. در این آموزش من انتخاب کردم us-central1-f. شما می توانید هر منطقه ای را که دوست دارید انتخاب کنید.
 • ماشین تایپ به طور مستقیم متناسب با میزان توان مورد نیاز شماست. برای اهداف آزمایشی ، الف n1-standard-1 به عنوان مثال دستگاه انجام دهد. دارای 1 CPU مجازی (vCPU) و 3.7 گیگابایت حافظه رم است که برای امتحان کردن وردپرس بیش از حد کافی است.
 • من انتخاب کردم نوع دیسک مانند دیسک مداوم SSD. دلیل این امر این است که SSD ها 5 تا 10 برابر سریعتر از HDD های سنتی هستند.
 • حداقل اندازه دیسک است 10 گیگابایت, که کافی است.
 • ایمیل مدیر باید به درستی وارد شود.
 • بررسی کنید phpMyAdmin را نصب کنید و Google Cloud Monitoring را فعال کنید گزینه ها.
 • بقیه تنظیمات را همانطور که هست بگذارید.
 • کلیک کنید وردپرس را مستقر کنید برای شروع نصب WordPress.

تنظیم google-cloud-wordpress-013-wordpressمدیر استقرار وردپرس را تنظیم کنید

مرحله 8: مدیر استقرار Google Cloud اکنون نمونه انتخاب شده را ایجاد کرده و وردپرس را روی آن نصب می کند.

نصب google-cloud-wordpress-013-wordpress کامل شداعتبار دسترسی دسترسی نصب را نشان می دهد

مرحله 9: WordPress اکنون نصب شده است. اما این فقط 70٪ روند است. اکنون وظایف زیر را در پیش رو داریم:

 1. به رمز ورود مدیر WordPress توجه کنید
 2. به رمز ورود MySQL و phpMyAdmin توجه کنید

google-cloud-wordpress-013-وردپرس اجازه https را می دهدترافیک HTTP و HTTP مجاز است

فاز 3: اجرای خانه!

مرحله 10: اکنون باید اجازه دهیم که ترافیک خارجی HTTP و HTTPS از طریق آدرس IP سرور WordPress ما عبور کند. (Google Cloud به طور پیش فرض برای اهداف امنیتی این کار را غیرفعال می کند). به عبارت دیگر ، لازم است یک قانون فایروال را برای آدرس IP اختصاص داده شده خود اضافه کنیم.

برای این کار ، روی آدرس IP سرور واقع در IP خارجی کلیک کنید. کادر گفتگو باید باز شود. انتخاب کنید هر دو به HTTP و HTTPS اجازه دهید از طریق سرور خود عبور کنند. کلیک کنید درخواست دادن برای انجام تغییرات.

google-cloud-wordpress-013-wordpress قوانین فایروال را به روز می کندقوانین فایروال با موفقیت به روز شد

هنگامی که قوانین فایروال با موفقیت به روز شد ، باید از آدرس IP داده شده به وردپرس دسترسی پیدا کنید.

google-cloud-wordpress-013-wordpress انجام شدوردپرس ارائه می شود

نتیجه

اگر توجه داشته باشید ، ما شاهد هیچ عکس تصویری برای نصب پنج دقیقه ای وردپرس معروف نیستیم – مرحله پیکربندی را می شناسید که نام ، نام کاربری ، رمز عبور و غیره را در وب سایت خود تنظیم می کنید..?

خوب ، Google Cloud یک کلیک اسکریپت استقرار وردپرس آن مراحل را از بین می برد و آنها را با مقادیر پیش فرض پیکربندی می کند. شما باید به تنظیمات WordPress بروید و مقادیر مورد نظر خود را به آنها تغییر دهید.

WordPress را در Google Cloud (300 دلار رایگان دنباله) امتحان کنید

امیدوارم به همان اندازه که از نوشتن آن لذت بردم از این آموزش لذت بردم. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً آنها را در بخش نظرات زیر بگذارید یا در من توییت کنید souravify – ممنون از خواندن! مسیرهای مبارک.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map