آشنایی با Google AMP برای وردپرس

 1. 1. در حال خواندن: آشنایی با Google AMP برای وردپرس
 2. 2. نحوه راه اندازی AMP در وردپرس

Google AMP (صفحات شتابدهنده موبایل) یک فناوری جدید مختل کننده است که به منظور ایجاد هرچه سریعتر و قابل اعتماد تر بودن وب ، به صورت قابل توجهی در وب ساخته شده است. این مجموعه پست به کاوش در Google AMP و نحوه تنظیم آن در WordPress اختصاص یافته است.


در اینجا لیستی از مواردی که می خواهیم در این مجموعه پست بپوشانیم وجود دارد:

 • در ابتدا ، ما در مورد روندهای فعلی وب وب موبایل ، تازه تر عمل می کنیم – نیاز به AMP را توجیه می کنیم
 • ما همچنین یک بررسی مختصر دیگر در مورد چگونگی تأثیر سرعت صفحه در مشاغل ما را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید که چگونه AMP می تواند کمک کند
 • در مرحله بعد ، ما یاد خواهیم گرفت که AMP چیست ، برخی از مثال های واقعی را که می توان انجام داد را مشاهده کنید.
 • این پایان این مقاله را نشان می دهد. در مقاله بعدی نحوه تنظیم AMP برای وردپرس را یاد خواهیم گرفت

شروع کنیم.

Google AMP

قبل از اطلاعات در مورد AMP ، می توانید همراه با موارد زیر باشید WPCrafter راهنمای ویدیویی که به پست ما پیوند می زند.

بر اساس گزارش روند اینترنت 2015 در سال 2015 توسط شرکت مشاوره KPCB منتشر شده است ، میانگین بزرگسالان روزانه 5.6 ساعت در روز در اینترنت می گذراند. از این تعداد ، 2.8 ساعت در یک دستگاه تلفن همراه صرف شده است. این افزایش قابل توجهی از سال 2010 است ، هنگامی که به طور متوسط ​​فقط 0.4 ساعت در روز از طریق دستگاه تلفن همراه در اینترنت می گذرد.

به طور متوسط-روزانه-استفاده از اینترنت توسط دستگاه

منبع: Ezoic

متوسط ​​استفاده از اینترنت تلفن همراه بین سال 2010 و 2015 600٪ رشد داشته است

ایمیل های باز شده توسط دستگاه

منبع: Ezoic

مطالعه منتشر شده در گزارش اولویت دستگاه مصرف کننده ایالات متحده دریافتند که بیش از دو سوم ایمیل در دستگاه تلفن همراه باز شد, 52٪ در تلفن هوشمند و 16٪ در رایانه لوحی باز می شوند.

زمان استفاده از رسانه های دیجیتال

منبع: Ezoic

آ گزارش برنامه موبایل ایالات متحده 2015 منتشر شده توسط comScore یافت شد 90٪ افزایش در کل زمان صرف شده در دستگاه های تلفن همراه توسط بزرگسالان ایالات متحده بین سال های 2015 و 2013. در همان گزارش همچنین آمده است که برنامه های تلفن همراه 54٪ از کل زمان صرف شده برای مصرف رسانه های دیجیتال را تشکیل می دهند ، و مرورگرهای موبایل 8٪ دیگر از کل زمان را به خود اختصاص می دهند..

در کل ، 62٪ از زمان استفاده از رسانه های دیجیتال صرف یک دستگاه تلفن همراه می شود.

بنابراین ، بله ، یک استراتژی اول همراه است خیلی مهم. حالا بگذارید کمی در مورد سرعت صحبت کنیم.

بارگذاری بارها مهم است – آنها اهمیت زیادی دارند. این است که یک عامل مهم که می تواند بر سایر عوامل مهم مانند درآمد ، نرخ گزاف گویی ، زمان در سایت ، رتبه بندی جستجو و عملکرد تقریباً در هر کانال دیجیتال بازاریابی دیگر تأثیر بگذارد..

از آنجا که درآمد هدف اصلی در هر مشاغل یا وب سایت ها است ، در اینجا یک واقعیت جالب از یک تحقیق پژوهشی در سال 2014 وجود دارد “سرعت سایت به درآمد همه افراد آسیب می رساند”, توسط شرکت بازاریابی دیجیتال Protent انجام شده است. نکته برجسته این مطالعه این بود صفحات سریعتر درآمد بیشتری کسب می کنند.

سرعت وب سایت

منبع: پروتستان

با کاهش زمان بارگیری از 8 به 5 ثانیه ، دلار در هر صفحه (بیایید آن را DPPV بنامیم) 20٪ افزایش می یابد (37.5٪ کاهش).

اما برد واقعی زمانی حاصل می شود که زمان بارگذاری صفحه کمتر از یک ثانیه یا کمتر باشد. رفتن از زمان بار دو به یک ثانیه منجر به این می شود تقویت 2 برابر در دلار در هر صفحه.

نه تنها درآمد ، سرعت سایت نیز تأثیر می گذارد عملکرد اشتراک گذاری اجتماعی. بچه ها در Protent یک آزمایش نه چندان جامع را انجام دادند و در آنجا 100 کلیک پرداخت شده (از تبلیغات فیس بوک) را به دو صفحه ارسال کردند.

صفحه A در 2 ثانیه بارگیری و صفحه B در 4 ثانیه بارگیری می شود. حدس بزن چی شده؟ صفحه A 10 سهم داشت در حالی که صفحه B فقط دو سهم داشت. اگرچه اندازه نمونه برای اعتبارسنجی این فرضیه خیلی کوچک بود ، اما داستان قابل توجهی را بیان می کند!

شاهد رشد انفجاری بازار اینترنت موبایل ، تقاضا برای دسترسی سریعتر به اینترنت ، فناوری های بهتر وب از نظر سرعت ، دسترسی و قابلیت اطمینان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. پیشگامانی مانند گوگل به سرعت فهمیدند که می توان کارهای زیادی برای تأمین این تقاضای رو به رشد انجام داد و بنابراین Project AMP متولد شد.

AMP چیست؟?

amp-نمونه

منبع: BusinessofApps.com

AMP یا Mobile Pages Accelerated یک چارچوب باز برای ساختن یک شبکه موبایل سریعتر ، استاندارد و با واکنش بیشتر است. زیبایی AMP این است که درست در بالای فناوری های وب موجود کار می کند و تجربه کاربر موبایل را به طور چشمگیری بهبود می بخشد. به همین دلیل گوگل صفحات وب AMP را ترجیح می دهد و آنها را در SERP بالاتر می کند.

چگونه AMP سرعت را بهبود می بخشد?

وب سایت-وکتور سرعت

چارچوب باز AMP به منظور استفاده از فناوری های وب موجود و ساخت بالای آن طراحی شده است. به همین دلیل ، در سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress درست از جعبه کار قرار می گیرد.

AMP از یک چارچوب استاندارد برای ساختن صفحات وب پیروی می کند و اطمینان می دهد که تمام صفحات وب موجود می توانند با آن چارچوب سازگار شوند. در کمی بیشتر اصطلاحات فنی, فقط اسکریپت های ناهمزمان را امکان پذیر می کند ، مکانیسم های خارجی رندر-مسدود کننده را مجاز نمی کند ، فقط به CSS درون خطی و موارد دیگر اجازه می دهد.

به طور خلاصه ، AMP ابتدا طرح صفحه وب (تقریباً فوراً) را ارائه می دهد و محتوا را بر اساس اولویت بارگذاری می کند. هرگونه انتظار برای منابع را حذف می کند و تعداد درخواست ها را به شدت کم می کند. وقتی همه این عوامل با هماهنگی کامل با یکدیگر کار می کنند ، یک وب سایت سریع چشمگیر دریافت می کنید که تقریباً در یک لحظه بارگیری می شود.

تست سرعت زیر را بررسی کنید گردآوری شده توسط PenguinWP, که “اثر AMP” را نشان می دهد. آنها با استفاده از AMP توانستند:

 • نمره PageSpeed ​​را با 3 امتیاز افزایش دهید
 • زمان بارگیری صفحه را از 72 درصد از 5 به 1.4 ثانیه کاهش دهید!
 • سایز صفحه را 80٪ و تعداد درخواستها را 82٪ کاهش دهید

در اینجا یک جدول به اشتراک گذاری اعداد وجود دارد:

امتیاز صفحهSpeedزمان باراندازه کل صفحهدرخواست ها
نسخه اصلی9251024118
نسخه AMP951.420621
تفاوت AMP3-3.6 ثانیه-794 کیلوبایت-97
درصد بهبود-72٪-80٪-82٪

حفظ محتوا

AMP برای زیبا سازی وب و پاسخگوتر دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. این کار را با از بین بردن برخی از ویژگیهای غیر ضروری فن آوری های وب موجود انجام داد.

این بدان معنا نیست که همه ویژگیهای جالب وب مدرن از بین بروند. نه ، فقط مهاجرت می کند همه این ویژگی های محتوای غنی را در یک چارچوب استاندارد با حداقل اتاق جادوگری قرار می دهند.

AMP کاملاً از چرخ فلک های تصویری ، نقشه ها ، افزونه های اجتماعی ، تجسم داده ها و فیلم ها به طور کامل پشتیبانی می کند تا داستان ناشران تعاملی تر و برجسته تر شود.

مطالعه موردی: واشنگتن پست

wapo

منبع: پروژه AMP

بیایید به یک مطالعه موردی در واشنگتن پست با AMP بپردازیم. پس از اجرای AMP ، The Post شاهد افزایش 23٪ کاربران در جستجوی تلفن همراه بود. این به کمی توضیح نیاز دارد.

نزدیک به 55٪ از ترافیک پست ارسال شده از دستگاه های تلفن همراه است – که دوباره با آماری که در ابتدای این مقاله به اشتراک گذاشته شده همگام است. اگر داده ها ظرف 3 ثانیه بارگیری نشوند ، مردم شروع به ترک می کنند.

به طور سنتی ، 51٪ از کاربران جستجوی تلفن همراه ظرف 7 روز به واشنگتن پست بازگشتند. برای کاربرانی که داستانهای منتشر شده در AMP را می خوانند ، این تعداد به 63 درصد می رسد. بنابراین ، با AMP ، حفظ ترافیک جستجوی تلفن همراه 23٪ افزایش یافته است.

نه تنها این ، صفحه بارگذاری متوسط ​​به طور متوسط ​​به 400ms می رسد که 88٪ بهبود پس از AMP است. امروز آنها بیش از 1000 مقاله را از طریق AMP فشار می دهند.

عالی. چگونه به AMP دسترسی پیدا کنم?

می توانید با افزودن “/ آمپر” به URL هر صفحه وب ، به نسخه AMP از هر وب سایت دسترسی پیدا کنید. اگر سایت AMP را پشتیبانی نکند یا در یک خطای رندر اجرا شود ، طراحی شده است برازنده تخریب به نسخه اصلی پاسخگو موبایل وب سایت.

توزیع محتوا

محتوا-وکتور-گرافیک

“همچنین به عنوان CDN رایگان برای مقالات AMP شناخته می شود”

بهتر است با عنوان Google AMP Cache شناخته شود ، این سرویس رایگان از Google به ناشران امکان می دهد محتوای خود را میزبانی کنند در حالی که امکان توزیع کارآمد از طریق شبکه حافظه پنهان جهانی Google را فراهم می کند. به عبارت دیگر ، این مانند CDN رایگان برای سایت های AMP است.

عالی. چگونه کار می کند?

صفحات وب که با AMP سازگار هستند توسط Google مورد توجه ویژه قرار می گیرند. هنگامی که شروع به فهرست کردن نسخه AMP صفحات وب سایت خود می کنید ، Google آنها را در چیزی به نام آن ذخیره می کند حافظه نهان AMP. شما هنوز هم این محتوا را در اختیار دارید ، Google به سادگی کمک می کند تا آن را به گوشه های دور دنیا تبدیل کند. از نظر به روزرسانی در محتوای ذخیره شده ذخیره شده ، Google باید بگوید:

“هر بار که کاربر از حافظه نهان به محتوای AMP دسترسی پیدا کند ، محتوا به طور خودکار بروزرسانی می شود و پس از ذخیره شدن مطالب ، نسخه به روز شده به کاربر بعدی ارائه می شود.”

چگونه به آن دسترسی داشته باشیم?

خوب بگذار ببینیم. اگر URL یک صفحه وب دارید ، ابتدا باید بررسی کنید که AMP فعال شده است یا خیر. شما این کار را با افزودن “/ آمپر” به URL انجام می دهید. در اینجا فرمول سریع در مورد چگونگی دریافت URL حافظه پنهان Google AMP از هر وب سایت دارای مجوز AMP ارائه شده است.

 1. نسخه AMP صفحه وب را با افزودن “/ آمپر” به URL دریافت کنید. اگر معتبر است ، به مرحله بعدی بروید. جای دیگر.
 2. اگر یک صفحه 404 ظاهر شود – آن وب سایت AMP را اجرا نکرده است.
 3. اگر می بینید که محتوای بارگیری می شود ، AMP نصب می شود.
 4. برای واکشی محتوا از حافظه نهان AMP Google ، کافیست پیوست کنید https://cdn.ampproject.org/c/ به ابتدای URL AMP ، به استثنای قسمت “www”.
 5. با نام دامنه اصلی شروع کنید (به استثنای “www”) و URL AMP صفحه وب را کپی کنید.
 6. ضمیمه کردن https://cdn.ampproject.org/c/s/ به URL و آن باید URL Cache Google AMP را در اختیار شما قرار دهد.

بیایید یک نمونه از مقاله Forbes را بیاوریم و فرمول فوق را آزمایش کنیم.

 • این URL اصلی مقاله Forbes است:
http://www.forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/
 • برای به دست آوردن نسخه AMP ، ما به سادگی اضافه می کنیم / آمپر به URL اصلی.
http://www.forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/amp/
 • اکنون ، برای به دست آوردن URL حافظه پنهان Google AMP ، ابتدا URL AMP را که از نام دامنه اصلی شروع می شود ، یعنی بدون احتساب قسمت “www” ، درست تا انتها کپی می کنیم. این به ما می دهد:
forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/amp/
 • بعد اضافه می کنیم https://cdn.ampproject.org/c/s/ به آن URL دسترسی پیدا کنید تا همان URL URL Cache Google AMP را دریافت کنید.
https://cdn.ampproject.org/c/s/forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/amp

آن را بررسی کنید ، این کار خواهد کرد!

تبلیغات هوشمند

تبلیغات آنلاین

ایجاد محتوای با کیفیت به منابع قابل توجهی نیاز دارد. تبلیغات به بودجه خدمات و محتوای رایگان در وب کمک می کنند. AMP برای گنجاندن این ایده طراحی شده است و با آن همکاری داشته است بیش از 75 شبکه تبلیغاتی برتر.

AMP از طیف گسترده ای از قالب های تبلیغاتی ، شبکه های تبلیغاتی و فناوری پشتیبانی می کند. هر سایتی که از AMP استفاده می کند ، گزینه انتخاب شبکه های تبلیغاتی خود را حفظ می کند ، و همچنین تمام قالب هایی که از تجربه کاربر خبری نیست.

تجزیه و تحلیل

سئو

ناشران همچنین باید در هنگام تعامل با محتوای خود ، رفتار کاربر را درک کنند. به همین دلیل AMP نیز با آن کار می کند بیش از 25 شرکت برتر ارائه دهنده راه حل تجزیه و تحلیل مانند comScore ، Google Analytics ، Krux و موارد دیگر.

تجزیه و تحلیل-سیستم عامل های پشتیبانی شده توسط آمپر

ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل مانند 1 در AMP پشتیبانی می شوندخیابان نوامبر 2016؛ منبع: پروژه AMP

نتیجه

سیستم عامل پیشرو تولید محتوا ، تجمیع و تجزیه و تحلیل ، پیاده سازی AMP را در وب سایت های خود آغاز کرده است. توییتر ، Pinterest ، WordPress.com ، Chartbeat ، Parse.ly ، Adobe Analytics و LinkedIn جزو اولین گروه از شرکای فناوری هستند که قصد ادغام صفحات AMP HTML را دارند. Google همچنین قصد دارد Google News را به یک بستر اول AMP تبدیل کند.

جالب است بدانید که چگونه این پروژه بلند پروازانه چگونه آینده وب را تغییر می دهد.

من شخصاً عاشق صفحات AMP هستم. آنها لذت خواندن ، مصرف داده های بسیار کمتری نسبت به همتایان وب سایت آماده تلفن همراه دارند و تبلیغات را به روشی کاملاً محجوب نشان می دهند.

خواندن ، مصرف و به اشتراک گذاری مطالب با AMP بسیار ساده تر و سرگرم کننده است. در مقاله بعدی یاد می گیریم چگونه AMP را با WordPress ادغام کنید.

نظر شما در مورد AMP چیست؟ آیا این انتخاب می شود؟?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map