چگونه Google AdSense را به وردپرس اضافه کنیم

استفاده از AdSense به طور موثر برای وردپرس

کسب درآمد با یک سایت وردپرس غالباً شامل بازاریابی وابسته ، تبلیغات یا تجارت الکترونیک است. بعضی اوقات حتی شامل فروش عضویت ، ایجاد تابلوهای شغلی یا میزبانی رویدادها نیز می شود.


بسیاری از مردم تصور می کنند که تبلیغات در دنیای پول ساز ، تبلیغات قدیمی است ، اما نمی توان از حقیقت فراتر رفت. تبلیغات به ویژه برای کسب درآمد مجلات آنلاین ، وبلاگ ها و وب سایتهایی که در آن شما به طور مستقیم کالای فیزیکی نمی فروشید بسیار مفید است.

از آنجا که پست های حمایت شده اغلب توسط کاربران مضراب دیده می شوند ، و بازاریابی وابسته نیز بسته به نحوه ارائه آن می تواند پرچم های قرمز را بالا ببرد ، ما همچنان به تبلیغات بازگردیم. و با دیدن اینکه ابزارهایی مانند AdSense چگونه آن را بسیار ساده تر از آنچه قبلاً برای پیاده سازی استفاده می شود ، هیچ تبلیغات غافلگیر کننده ای نیستند به زودی به هر مکانی می روند.

جالب ترین این که AdSense برای اجرای هیچ هزینه ای برای شما هزینه ای ندارد ، بنابراین شما حداقل می توانید آب ها را آزمایش کنید و ببینید که آیا می توانید از آن پول بگیرید. علاوه بر این ، این فرصتی به شما می دهد تا ببینید کاربران فکر می کنند تبلیغات آزاردهنده هستند یا خیر. برای اطمینان از ناراحتی کاربران خود ، یادگیری چگونگی استفاده AdSense به طور موثر برای وردپرس مهم است. اما قبل از اینکه در مورد چگونگی تنظیم تبلیغات صحبت کنیم ، بیایید کمی در مورد Google Adsense بیاموزیم و ببینیم چگونه ثبت نام کنیم.

Google AdSense چیست?

صفحه اصلی Google AdSense

Google AdSense یک برنامه کسب درآمد محبوب وب سایت ، گزینه ای عالی برای افراد مبتدی و حرفه ای است.

Google AdSense برنامه ای از Google است که به بازاریابان (از آنها به عنوان ناشران برنامه یاد می شود) این امکان را می دهد تا تبلیغات را در وب سایت ها و وبلاگ های خود یکپارچه نشان دهند. هدف اصلی آن کسب درآمد است و می توانید با قرار دادن تبلیغات تخصصی در وب سایت خود ، از آن برای کسب درآمد با وردپرس استفاده کنید.

اگر بازاریاب هستید ، چند برنامه مشابه وجود دارد که می توانید در عوض آنها را انتخاب کنید. با این حال ، AdSense مزایای منحصر به فرد ارائه می دهد:

 • اعتبار: به عنوان یک شرکت مشهور جهان ، نمی توانید اعتبار بیشتری از Google داشته باشید.
 • تطبیق پذیری: AdSense انواع مختلفی را ارائه می دهد انواع آگهی, از جمله متن ، تصویر ، رسانه های غنی ، فیلم و صدا.
 • انعطاف پذیری: این برنامه با انواع سیستم عامل ها و ابزارهای دیگر از جمله WordPress و Blogger کار می کند.

قبل از پرش به سمت راست ، AdSense دارای تعدادی عدد است سیاست های شما می خواهید بررسی کنید. تعداد معدودی نیز وجود دارد الزامات برای تبلیغ کنندگان خود به عنوان مثال ، شما باید یک وب سایت تثبیت شده (حداقل شش ماهه) داشته باشید ، و شما باید 18 سال یا بالاتر داشته باشید.

اگر برای شروع کار با AdSense آماده هستید ، خوشحال می شوید که یاد بگیرید روند کار ساده است. در حقیقت می توان آن را فقط در سه مرحله انجام داد.

مرحله 1: برای Google AdSense ثبت نام کنید

از آنجا که AdSense یک برنامه در سیستم عامل گوگل است ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب Google برای شروع استفاده از انواع ویژگی های آن است. چه زمانی ثبت نام در Google AdSense, شما دو گزینه دارید می توانید با یک حساب Google موجود وارد شوید یا می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

هر دو این اقدامات را می توان از صفحه ورود به سیستم انجام داد. اگر یک حساب کاربری موجود دارید ، اعتبارنامه ورود خود را به سادگی اضافه کنید و کلیک کنید ورود. اگر نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید ، روی آن کلیک کنید گزینه های بیشتر, و انتخاب کنید ایجاد حساب کاربری از فهرست گشودنی:

صفحه ورود به سیستم Google AdSense

پس از ورود به سیستم (یا فرایند ثبت نام) به پایان رسید ، به مرحله بعدی برنامه منتقل می شوید.

مرحله 2: برنامه برنامه AdSense خود را تکمیل کنید

مانند سایر برنامه های وابسته ، از شما خواسته می شود که یک برنامه را پر کنید. خوشبختانه ، این روند ساده است و طی چند دقیقه می تواند به اتمام برسد.

توصیه می کنیم با خواندن و درک کردن شروع کنید قوانین و اصطلاحات AdSense. اگرچه این گامی است که ممکن است از آن غافل شوید ، مهم است که دقیقاً بدانید که Google از کاربران خود چه انتظاری دارد. به این دلیل است که در صورت تأیید به عنوان ناشر ، باید از همه خط مشی و دستورالعمل ها پیروی کنید.

در مرحله بعد می توانید برنامه سه بخشی را پر کنید. ابتدا لازم است برخی از اطلاعات اصلی مانند URL وب سایت خود را وارد کنید. سپس از شما خواسته می شود جزئیات آدرس پرداخت خود را ارائه دهید (بنابراین AdSense می تواند پرداخت ها و اطلاعات مهم حساب را برای شما ارسال کند). در آخر ، لازم است شماره تلفن خود را تأیید کنید.

پس از اتمام این سه صفحه برنامه ، فقط یک مرحله دیگر قبل از اینکه گوگل سایت شما را بررسی کند. از شما خواسته می شود که یک کد HTML را به وب سایت خود اضافه کنید ، که در قالب زیر نشان داده می شود:

راهنمای اتصال AdSense به وب سایت

پس از افزودن کد به سایت خود ، کادر انتخاب گزینه تأیید انجام کار را علامت بزنید و کلیک کنید انجام شده. اکنون ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با صبر صبر کنید. بررسی برنامه شما می تواند از 48 ساعت تا دو هفته به هر جایی انجام شود ، و پس از اتخاذ تصمیم ، ایمیلی دریافت خواهید کرد.

مرحله 3: تبلیغات Google AdSense ایجاد کنید

پس از اتمام برنامه ، می توانید وارد AdSense شوید تا بتوانید توپ را نورد کنید. داشبورد AdSense چندین زبانه در سمت چپ را فاش می کند ، اما تنها موردی که اکنون باید نگران آن باشید ، این است که تبلیغات من برگه برای ادامه بر روی این کلیک کنید.

اگر قبل از دیدن صفحه خالی هرگز تبلیغی ایجاد نکرده اید. کلیک کنید روی واحد تبلیغات جدید دکمه تولید آگهی و ویرایش آن متناسب با وب سایت شما.

اولین قدم نامگذاری تبلیغ شماست. این سایت در سایت شما نشان داده نمی شود ، بنابراین شما به طور عمده نام آن را برای مرجع شخصی خود قرار می دهید. بعد از آن اندازه های پیشنهادی را برای تبلیغات شما نشان می دهند. در انتخاب شخصی که فکر می کنید مناسب ترین است ، احساس راحتی کنید.

همچنین باید یک متن یا نمایش تبلیغ را دوست دارید یا فقط یکی یا دیگری را مشخص کنید. تبلیغات متنی هیچ تصویری را شامل نمی شود ، بنابراین با دقت انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، از شما سؤال می شود که چه نوع طرح را دوست دارید. من به طور کلی برای یک ظاهر طراحی پیش فرض انتخاب می کنم زیرا این امر به خوبی تبدیل می شود. با این حال ، برخی از رنگها و طرح های دیگر ممکن است در وب سایت خود بهتر به نظر برسند. جالب است که آنها دارای یک دکمه پیش نمایش برای دیدن آنچه در آن قرار است به نظر می رسد.

Google AdSense چندین سبک از پیش ساخته را ارائه می دهد ، اما همچنان می توانید هر عنصر طراحی را بر روی یک تبلیغ تنظیم کنید ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود. به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد رنگ عنوان ، رنگ URL ، مرز و خانواده فونت را تغییر دهید.

اگر می خواهید چندین واحد تبلیغ را با هم گروه بندی کنید (برای اهداف ردیابی) ، در صورت تمایل منطقه “کانال های سفارشی” را باز کنید تا این اتفاق بیفتد. شما همچنین می توانید تبلیغات پشتیبان تهیه کنید. در اصل این به این واقعیت اشاره دارد که AdSense اگر نتواند چیزی مرتبط با آن داشته باشد ، یک تبلیغ خالی نشان می دهد. اگر ترجیح می دهید یک تبلیغ پشتیبان پیش فرض را ببینید ، این مکان برای ایجاد آن است.

پس از این فرآیند ، روی کلیک کنید صرفه جویی و دریافت کد دکمه.

نکته حرفه ای: اکنون Google AdSense گزینه ای برای انتخاب یک ماژول تبلیغاتی کاملاً پاسخگو دارد و این باعث می شود تبلیغات شما برای دستگاه های تلفن همراه و صفحه های با اندازه متفاوت بسیار ساده تر شود. من شخصاً هر وقت با آن می رفتم. با این حال ، ابعاد 336 × 280 و 300 × 260 نیز شناخته شده است که از لحاظ متناسب سازی سایت و تبدیل آن به خوبی کار می کنند.

مرحله 4: AdSense را در سایت خود پیاده سازی کنید

اگرچه ممکن است راه های کمتری دیگری وجود داشته باشد ، اما در اصل سه روش برای افزودن تبلیغات Google Adsense به سایت وردپرس وجود دارد:

 1. درج تبلیغات توسط کپی کردن و چسباندن کد واحد تبلیغ خود را به ابزارک ها ، صفحات و پست ها ارسال کنید.
 2. خرید وردپرس موضوع که از Google AdSense پشتیبانی می کند.
 3. بارگیری و فعال سازی a افزونه که Google AdSense را ادغام می کند.

در حالت ایده آل ، دو مورد ساده ترین هستند ، زیرا بسیاری از مضامین و افزونه ها به شما نیاز ندارند که کپی و چسباندن کد را به ابزارک ها ادامه دهید. نه تنها این ، بلکه برخی از مضامین دارای ماژول های از پیش تعیین شده هستند که باعث می شوند تبلیغات زیبا به نظر برسند و به احتمال زیاد کلیک شوند. اما بیایید نگاهی به هریک بیندازیم.

روش 1: کدهای Google Adsense خود را در یک ابزارک کپی و جایگذاری کنید

روش اول کپی و چسباندن خوب قدیمی است. کدی که در قسمت قبلی فاش شد برای کپی کردن در وب سایت شما استفاده می شود ، بنابراینبا کپی کردن آن کد از AdSense تارت کنید.

در مرحله بعدی داشبورد وردپرس خود را باز کنید. قابل اعتماد و متخصص ظاهر> ابزارک.

به احتمال زیاد می خواهید یک تبلیغ را در نوار کناری یا بالای سربرگ وارد کنید. برای این مثال می خواهم تبلیغ را در نوار کناری قرار دهم. بنابراین ، می توانید ویجت متن را به آن قسمت نوار کناری بکشید و کدی را که قبلاً کپی کرده اید ، قرار دهید.

دلیلی برای پر کردن فیلد عنوان وجود ندارد زیرا این یک تبلیغات است.

پس از آن ، می توانید وب سایت خود را تازه کنید تا تبلیغات جدید AdSense مربوط به سایت خود را ببینید.

روش 2: از یک تم با مناطق Adsense استفاده کنید

از یک تم با مناطق Adsense استفاده کنید

اگرچه نمی خواهم مضامین خاصی را پیشنهاد کنم ، اما می توانید با جستجوی “مضامین وردپرس AdSense“در کتابخانه ThemeForest.

شما همچنین در مکان های زیر شانس خواهید داشت:

 • MHThemes
 • MyThemeShop
 • استودیوپرس
 • جنگل

اگرچه شما فقط می توانستید فقط موضوع کاملاً خود ما باشید. این سئو بهینه سازی شده است و دارای هزاران ویژگی عالی برای ایجاد صفحه است که می توانید از آنها برای درج آگهی های Google در پست ها و صفحات استفاده کنید. و ما حتی یک قطعه مفید برای درج و تبلیغ بنر در بالا یا زیر پست های وبلاگ ایجاد کرده ایم (کل اسناد).

روش 3: افزونه Google Adsense را نصب کنید

استفاده از ویجت برای AdSense ابتدایی ترین روشهاست ، و موضوع در هنگام قرار دادن تبلیغات شما انعطاف پذیری نخواهد داشت. با این حال ، اگر دوست دارید ویژگی های اضافی برای تبلیغات خود داشته باشید ، ممکن است یک افزونه به عنوان یک راه حل بهتر عمل کند. به عنوان مثال ، برخی از افزونه ها نیاز به کپی و چسباندن کد را حذف می کنند ، در حالی که برخی دیگر گزارشاتی را تولید می کنند و تنظیماتی را برای مواردی مانند انتخاب دوره زمانی انجام می دهند.

بسیاری از افزونه های Google AdSense در گذشته آمده و از بین رفته اند ، اما بیایید نگاهی به امیدوار کننده ترین امروز بیندازیم.

تبلیغات حرفه ای

پلاگین تبلیغاتی طرفدار WordPres

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید بیشترین ابزارها را برای ایجاد ، مدیریت و پیگیری تبلیغات خود داشته باشید ، افزونه Ads Pro بهترین شرط بندی شماست. این افزونه پریمیوم ویژگی های مختلفی را برای سبک های تبلیغاتی ، پنجره ها ، ادغام اجتماعی ، برنامه ریزی ، تبلیغات تبلیغاتی مبتنی بر جغرافیایی ، آمار آنلاین و موارد دیگر ارائه می دهد. بنابراین نه تنها می توانید وب سایت خود را با Adsense کسب درآمد کنید ، بلکه می توانید به شما امکان تبدیل بهترین نقاط تبلیغ آگهی به مشتریان خاص با قیمت بالاتر را نیز بدست آورید.

تبلیغات پیشرفته (رایگان)

افزونه Advanced Ads به خوبی برای گروه بندی تبلیغات در یک نوار لغزنده ، فروش تبلیغات در وب سایت شما و تعیین تاریخ تعیین زمان انتشار تبلیغات جدید کار می کند. AdSense یکپارچه با افزونه ادغام می شود.

WP Pro Adning System

ADNING (WP Pro System Advertising) افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

در اینجا افزونه ای وجود دارد که انواع ابزار تبلیغاتی را پشتیبانی می کند. دارای مکان های بسیاری برای قرار دادن تبلیغات شما ، همراه با تبلیغات پاپ آپ که با AdSense ادغام شده اند.

درج AdSense WP ساده (رایگان)

افزونه WP Adsense Insertion Free WordPress Plugin

این افزونه مطمئناً مطابق نام خود عمل می کند ، زیرا تبلیغات وردپرس AdSense Insertion را ساده و بدون درد می کند. این افزونه یک یا سه کد Google AdSense را ذخیره می کند و آنها را در کل سایت شما پراکنده می کند و به شما امکان می دهد فقط روی چند تبلیغ متمرکز شوید. ویژگی اصلی آن عملکرد کد کوتاه آن است که شما را قادر می سازد با کپی کردن و چسباندن کدهای تولید شده از افزونه تقریباً در هر کجای سایت خود تبلیغات را وارد کنید..

AdSense توسط WP QUADS (رایگان)

افزونه وردپرس رایگان AdSense توسط WP QUADS

افزونه ای با چند ویژگی پیشرفته تر ، این یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال سفارشی سازی کامل مکان های تبلیغاتی خود است. ویژگی های قابل توجه شامل پاسخگویی کامل و گزینه ای برای تنظیم شرایط دید است.

این که آیا شما تصمیم به استفاده از یک افزونه دارید یا نه براساس تنظیمات برگزیده شما است. با این حال ، امتحان کردن یکی از افزونه های فوق ضرری ندارد!


استفاده از AdSense به طور موثر برای وردپرس زمان زیادی برای تسلط ندارد. در حقیقت ، رابط AdSense بسیار کاربر پسند است و افزونه ها ، مضامین و ابزارک ها به راحتی قابل مدیریت هستند.

آیا در مورد استفاده یا درج AdSense در سایت وردپرس خود سؤالی دارید؟ ما تمام تلاش خود را برای کمک به نظرات زیر خواهیم کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map