نحوه افزودن فرم های Google به وردپرس

نحوه افزودن فرم های Google به وردپرس

Google تعدادی ابزار برای کمک به شما در کارهای بیشتر در مرورگر خود ارائه می دهد – اسناد ، برگه ها ، اسلایدها و فرم ها. فرم های Google به شما کمک می کند تا به صورت رایگان با حساب Google خود فرم هایی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. گرچه اکنون مدتی است که می گذرد ، نسخه بهبود یافته است در سال 2016 معرفی شد. و اکنون ، ایجاد و افزودن فرم های Google به وردپرس آسان تر است.


فرم های Google را به WordPress اضافه کنید

فرم ها یک روش عالی برای جمع آوری هرگونه اطلاعات به صورت آنلاین هستند. از فرم های تماس و نظرسنجی گرفته تا صفحات پرداخت و فرم های اشتراک ، آنها اضافات مفیدی برای وب سایت شما هستند.

به همین دلیل است که باید از فرم های Google در وب سایت خود استفاده کنید:

 • ایجاد ، اضافه کردن و استفاده آسان.
 • فرم ها پاسخگو هستند ، بنابراین می توانید فرم ها را از هر اندازه صفحه ایجاد کنید ، ویرایش یا پاسخ دهید.
 • داده ها را می توان مستقیماً در صفحه گسترده ذخیره کرد.
 • می تواند یک فرم واحد ایجاد کرده و آن را در چندین وب سایت به اشتراک بگذارد.
 • اعضای تیم می توانند به راحتی آنلاین به اشتراک بگذارند ، همکاری کنند.
 • همه داده ها در درایو گوگل ذخیره می شوند.
 • دسترسی سریع به کلیه فرم های شما در یک مکان.
 • شما می توانید پاسخ ها را در زمان واقعی مشاهده کنید و ببینید که چگونه پاسخ دهندگان فردی به سؤالات خاص پاسخ می دهند.
 • پاسخ ها می توانند سازمان یافته و مرتب نمایش داده شوند.
 • تعدادی از افزودنیها مانند تایمر برای عملکرد حتی بیشتر.
 • به شما امکان می دهد تصاویر و فیلم های YouTube را مستقیماً در سؤالات فرم وارد کنید.
 • ویژگی هایی مانند پاسخ های از قبل پر شده ، زمینه های مورد نیاز و شبکه های چند گزینه ای.

سازندگان فرم WordPress نیز فوق العاده هستند ، اما وقتی می خواهید فرم ها را در چندین وب سایت یا سیستم عامل نمایش دهید ، همه فرم ها را نمایش دهید ، تمام پاسخ ها را در یک مکان جمع کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید..

گزینه 1: نحوه اضافه کردن فرم های Google به صورت دستی به WordPress

برای شروع ، به سایت مراجعه کنید Google وب سایت ایجاد می کند و کلیک کنید یک فرم ایجاد کنید. (اوه ، قبل از انجام این کار باید حساب کاربری با Google داشته باشید.)

یک فرم ایجاد کنید

شما در اینجا دو گزینه دارید – یک شکل جدید را از ابتدا یا پیمایش بسازید تا یکی از بسیاری از الگوهای موجود را انتخاب کنید.

برای اهداف این آموزش ، بیایید فرم ارزیابی دوره را انتخاب کنیم ، اما شما واقعاً می توانید هر چیزی را که می خواهید انتخاب کنید.

یک منوی شناور در کنار آن وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا فرم را تا حد زیادی تغییر دهید و تنظیم کنید. می توانید سوالات بیشتری اضافه کنید ، عنوان / توضیحات را وارد کنید ، تصاویر یا فیلم ها را وارد کنید و بخش های بیشتری ایجاد کنید.

فرم ارزیابی دوره

سؤالات می توانند در قالب های مختلف ظاهر شوند – انتخاب چندگانه ، کشویی یا مقیاس خطی ، و می توانید سوالات را بکشید و رها کنید تا آنها را به هر ترتیب که بخواهید ترتیب دهید. همچنین می توانید یک طرح تم بصری را انتخاب کنید. علاوه بر این ، اگر عکس یا آرم خود را اضافه کنید ، Google به طور خودکار انتخاب رنگ یا مضامین را ایجاد می کند که تن فرم شما را تعیین می کند..

شما قادر خواهید بود تا منطق جستجوی خود را در سؤالات خود اعمال کنید ، صفحه تأیید خود را شخصی سازی کنید ، از مواد افزودنی برای یک شکل حتی قوی تر استفاده کنید و فرم زندگی خود را پیش نمایش دهید.

هنگامی که همه چیز را پیکربندی کنید ، نماد چشم را در بالا پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا کلیک کنید پیش نمایش فرم اگر از نحوه ظاهر شدن فرم خوشحال هستید ، پیش بروید و به آن ضربه بزنید ارسال دکمه.

در صفحه بعدی گزینه هایی را برای دسترسی به فرم پیدا خواهید کرد.

کپی کردن کد

شما می توانید انتخاب کنید

 • فرم را به خودتان ایمیل کنید
 • پیوند را با دیگران به اشتراک بگذارید یا
 • کدهای جاسازی شده را کپی کرده و آن را در وردپرس خود جایگذاری کنید

از آنجا که ما به دنبال اضافه کردن فرم های Google به وردپرس هستیم ، کد iframe را کپی کنید …

کد را جایگذاری کنید

… و آن را در یک پست جدید بچسبانید. سپس به پیش نمایش و انتشار مطلب بروید. اینگونه است که فرم ارزیابی دوره در نصب وردپرس من ظاهر می شود.

پیش نمایش

راه دیگر برای تنظیم فرم های Google استفاده از درایو Google شما است. در یافتن درایو خود جدید در گوشه بالا سمت چپ کلیک کرده و روی آن کلیک کنید. سپس به دنبال آن باشید بیشتر گزینه ، که به فرم های Google منتهی می شود. می توانید فرم جدیدی را از اینجا نیز شروع کنید.

درایو گوگل

گزینه 2: نحوه اضافه کردن فرم های Google با افزونه به وردپرس

هنگامی که شما به سادگی کد را در پست یا وردپرس خود وارد می کنید ، فرم دریافتی سبک پیش فرض Google است. این برنامه CSS شما صدق نمی کند و ممکن است با موضوع شما تلفیقی نداشته باشد. با این وجود ، ممکن است شکلی بخواهید که مطابق با سبک و مارک سایت وردپرس شما باشد. برای این کار می توانید افزونه Google Forms WordPress را امتحان کنید.

Google افزونه را ایجاد می کند

افزونه Google Forms WordPress شما را قادر می سازد تا فرم های Google را به WordPress اضافه کنید و آنها را از طریق منطقه سرور وردپرس مدیریت کنید. همچنین فرمهای شما را بهتر با WordPress ادغام می کند ، علاوه بر این تعدادی گزینه را برای تغییر و سبک دادن فرم Google شما ارائه می دهد. این HTML بسته بندی گوگل را حذف می کند و فرم را مستقیماً در صفحات و پست های وب سایت شما قرار می دهد.

این افزونه برای استفاده آسان است. مثل همیشه ، ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. یک مورد Google+ فرم های اضافه شده به فهرست وردپرس خود را در داشبورد پیدا خواهید کرد.

نصب و راه اندازی

کلیک جدید اضافه کن فرم های Google.

فرم جدیدی اضافه کنید

در این مرحله ، به فرم Google خود برگردید و URL را در زیر گزینه های Send کپی کنید و آن را در کادر فرم URL قرار دهید.

URL را کپی کنید

گزینه های باقی مانده را مطابق شکل مناسب پر کنید و سبک کلی وب سایت خود را در خاطر داشته باشید. همچنین می توانید متن مورد نظر را در صفحه تأیید تغییر دهید.

انتشار فرم را پیدا کرده و کد کوتاه را پیدا کنید

کد کوتاه را پیدا کنید

کد کوتاه را کپی کنید ، یک پست جدید را باز کنید و آن را در ویرایشگر متن بچسبانید.

چسباندن کد کوتاه

ظاهر فرم شما اکنون به موضوع فعال در وب سایت شما یا هر CSS سفارشی که با استفاده از گزینه های پیکربندی افزونه اضافه می کنید بستگی دارد.

نکته مهم اینجاست که این افزونه فقط از فرم های منتشر شده Google پشتیبانی می کند. برای گفتن به روش دیگر ، باید بتوانید URL فرم را با موفقیت از یک مرورگر باز کنید. این بدان معنی است که این فرم ها به هر شکلی که برای استفاده خصوصی در نظر گرفته شده است ، کار نمی کنند.

ورود به سیستم فرم ارسال

هنگام جمع آوری پاسخ ها برای هر منظور ، لازم است که آنها را به شکلی منطقی تر کنید و بینش بدست آورید.

این افزونه دارای بخش ورود به سیستم ارسال فرم است که در آن قادر خواهید بود همه پاسخ ها را مشاهده کنید. جدول زمانی و نشانی اینترنتی هر ارسال حفظ می شود و اینها می توانند بینش آماری ارزشمندی ارائه دهند. وقتی دیگر نیازی به سوابق ندارید ، می توانید آنها را به صورت انبوه حذف کنید.

یا در غیر این صورت ، می توانید به درایو Google خود دسترسی پیدا کرده و تمام پاسخ ها را مستقیماً در درایو مشاهده کنید. بعد از باز کردن درایو ، فرم را پیدا کنید ، آن را باز کنید و روی آن کلیک کنید پاسخ گزینه در منوی بالا.

پاسخ

با کلیک بر روی نماد + (پنهان در تصویر بالا) ، می توانید تمام پاسخ ها را با قالب صفحه گسترده مشاهده کنید ، مقصد را برای پاسخ ها انتخاب کنید یا آنها را با فرمت CSV بارگیری کنید. همچنین می توانید اعلان های ایمیل را برای پاسخ ها فعال کنید یا همه آنها را از طریق درایو خود به صورت عمده حذف کنید.

بسته بندی کردن

فرم های Google روشی آسان و پرطرفدار برای جمع آوری بازخورد یا پاسخ برای هر منظور است. آنها متنوع هستند و می توانید از آنها برای جمع آوری ایمیل ، برای انجام نظرسنجی ، دریافت برنامه ، پرسشنامه ، نظرسنجی و آزمونها استفاده کنید. ایجاد یک فرم Google و دسترسی به آن به اشخاص ثالث آسان است ، چه با به اشتراک گذاشتن پیوند ، از طریق ایمیل و یا جاسازی آن در وب سایت خود. و وقتی می خواهید فرم ها را به اشتراک بگذارید و دیگران را قادر به همکاری در فرم کنید می توانند جایگزین بهتری باشند.

فرم ها تنها اضافات ارزشمند وب سایت شما نیستند ، زیرا Google تعدادی سرویس دیگر مانند Analytics و قلم ها را ارائه می دهد. ما برای ادغام سرویس های Google با WordPress یک پست در افزونه های WordPress انجام داده ایم. نه تنها این ، بسیاری از برنامه ها و برنامه های افزودنی مفید برای Chrome نیز وجود دارد که می توانند کار با وردپرس را آسان تر کنند. شما می توانید از این سرویس ها ، برنامه ها و برنامه های رایگان Google استفاده کنید زیرا آنها به بهترین وجه متناسب با نیاز شما هستند.

آیا پیشنهادی برای اضافه کردن دارید؟ یا سوال دیگری در مورد چگونگی افزودن فرم های گوگل به وردپرس؟ فقط یک نظر بگذارید – ما دوست داریم افکار شما را بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map