راهنمای ابزار راهنمای وردپرس Envato برای به روز رسانی های خودکار تم

اطلاع: جعبه ابزار Envato توسط افزونه Envato Market جایگزین شده است. لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه جدید ، به راهنمای جدید به روزرسانی خودکار Envato Market مراجعه کنید.


میلیون ها نفر از مضامین WordPress استفاده می کنند و بسیاری از کاربران و توسعه دهندگان خرید تم های برتر را از Themeforest انتخاب می کنند. این یک فروشگاه بزرگ معتبر است که می تواند به آن اعتماد داشته باشد که از مضامین با کیفیت وردپرس و نویسندگان تم بسیار جذاب (البته مانند WPExplorer) برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی های جالب Themeforest ، افزونه Envato WordPress Toolkit برای بروزرسانی های خودکار تم وردپرس است. Envato این افزونه را ایجاد کرد تا نویسندگان Themeforest بتوانند به روزرسانی های سریع و کارآمد را در اختیار خریداران قرار دهند تا مضامین خود را بدون اشکال و با آخرین نسخه وردپرس سازگار نگه دارند. این راهنما سریع نحوه بارگیری ، نصب و راه اندازی افزونه Envato WordPress Toolkit را به شما نشان می دهد (اگر شما ترجیح می دهید به جای خواندن ، تماشا کنید به جای خواندن ، یک راهنمای ویدیوی راهنمای ابزار WordPress را نیز تهیه کردیم).

کلید API Envato خود را دریافت کنید

قبل از نصب افزونه ، باید کلید Envato API خود را درخواست کنید زیرا در این صورت می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت در هر جایی طول بکشد تا این کلید شناسایی شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به Themeforest وارد شوید و از صفحه پروفایل کاربر خود بازدید کنید. کلیک کنید تنظیمات. شما باید یک کلیدهای API برگه زیر برای تولید کلید API فقط کافی است روی دکمه کلیک کنید.

کلید تولید-envato-api

Envato یک کلید API 32 کارا تصادفی برای استفاده شما ایجاد می کند. در صورت نیاز می توانید چندین کلید ایجاد کنید (برخی از کاربران در صورت نصب هر خرید تم در یک دامنه متفاوت ترجیح می دهند این کار را انجام دهند).

کلید envato-api

افزونه Envato WordPress ToolKit Plugin را بارگیری ، نصب و فعال کنید

اکنون که کلید API خود را دارید ، باید افزونه را تهیه کنید. بازدید از صفحه ابزار گرافیکی Envato WordPress Github برای بارگیری فایل زیپ افزونه.

بارگیری-ابزار-zip

شما همانند سایر افزونه ها ، جعبه ابزار وردپرس Envato را نصب می کنید. وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به بخش افزونه ها بروید. کلیک جدید اضافه کن, سپس گزینه را انتخاب کنید بارگذاری روش. پرونده افزونه ای را که از Github بارگیری کرده اید ، جستجو کنید (باید آن را “envato-wordpress-toolkit-master.zip” یا چیزی مشابه نامگذاری کنید). کلیک الآن نصب کن, سپس فعال کنید افزونه.

plug-install-envato-toolkit-plugin

پس از نصب و فعال شدن ، باید یک مورد از منوی Envato Toolkit را در داشبورد خود ببینید.

راه اندازی ابزار وردپرس Envato

راه اندازی این افزونه بسیار آسان است زیرا از قبل کلید Envato API خود را دارید. به سادگی بر روی کلیک کنید جعبه ابزار Envato مورد را در داشبورد خود وارد کرده و نام کاربری Envato و کلید API خود را وارد کنید. سپس صرفه جویی تنظیمات شما.

کلید add-your-api

پس از ذخیره ، ابزار ابزار باید کلید API شما را بشناسد و تمام خریدهای Themeforest شما را نشان دهد. اگر این افزونه کلید API شما را تشخیص نمی دهد ، ممکن است کلید شما هنوز خیلی جدید باشد. به یاد داشته باشید ذکر کردم که می تواند چند دقیقه یا چند ساعت طول بکشد؟ سعی کنید حافظه نهان خود را پاک کنید یا مرورگر خود را تازه کنید ، و اگر این کار نمی کند ، با خواندن وبلاگ وردپرس ما به مدت یک ساعت صبر کنید و یک ساعت دیگر دوباره امتحان کنید.

مشاهده همه خریدها

بنابراین ، پس از نمایش لیست خرید خود ، می توانید مضامین Themeforest خود را مستقیماً از داشبورد خود نصب و به روز کنید. این بدان معناست که برای بررسی بروزرسانی های موضوع نیازی به ورود به Themeforest ندارید – می توانید به جای آن ، تم ها را به سرعت ، به راحتی و به طور خودکار به روز کنید.

به صورت خودکار مضامین خود را به روز کنید

تنها کاری که باید برای به روزرسانی یک موضوع انجام دهید ، روی آن کلیک کنید به صورت خودکار بروزرسانی کنید پیوند آن موضوع در مجموعه ابزار خود. این افزونه از شما خواسته می شود که بروزرسانی خود را تأیید کنید. این به شما یادآوری می کند که اگر صفحه سبک یا سایر فایلهای اصلی خود را بدون استفاده از یک موضوع کودک ویرایش کرده اید ، تغییرات خود را از دست خواهید داد. در مورد گزینه های یک ظاهر طراحی شده شما در WordPress Theme Customizer یا در صفحه تنظیمات گزینه نگران نباشید – با آپدیت موضوع شما این گزینه ها انجام نمی شوند.

تأیید-بروزرسانی

از آنجا که همیشه بهترین شیوه ها را دنبال می کنید و از تم کودک برای هرگونه تغییر در کد موضوع استفاده کرده اید ، کلیک کنید خوب برای به روزرسانی موضوع خود در مرحله بعدی یک صفحه به روزرسانی را که قبلاً استفاده می کنید مشاهده خواهید کرد.

بروزرسانی-تم

پس از اتمام به روزرسانی ، اگر به برگه جعبه ابزار Envato بازگردید ، می بینید که موضوع شما به روز شده است.

ابزار به روز

خودشه. درست است؟ فقط بررسی کنید صفحه ابزار گرافیکی Envato WordPress Github هر از گاهی برای دیدن اینکه آیا یک به روزرسانی افزونه وجود دارد یا خیر. در حال حاضر ویژگی بروزرسانی خودکار را در اختیار شما قرار نمی دهد ، بنابراین در داشبورد وردپرس خود یک اعلان به روزرسانی مشاهده نمی کنید.

همیشه ایده خوبی است که مضامین خود را به روز کنید ، زیرا نویسندگان مرتباً اشکالات را برطرف می کنند ، برای آخرین نسخه وردپرس به روز می شوند و ویژگی های جدیدی را اضافه می کنند. امیدوارم این آموزش سریع به شما کمک کند تا به روز کردن مضامین Themeforest شما نیز ساده تر شود!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map