نحوه استفاده از Elementor برای ساختن وب سایت از راه دور

نحوه استفاده از Elementor برای ساختن وب سایت از راه دور

در این مواقع عدم اطمینان اقتصادی و مسافت اجتماعی ، مشاغل به دنبال توسعه حضور آنلاین خود در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری هستند.


اگر می خواهید تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید ، یا اگر یک فریلنسر هستید که برای کسب و کارهایی که می خواهید بصورت آنلاین اقدام به ساختن وب سایت کنید ، Elementor می تواند به شما کمک کند تا بتوانید یک وب سایت را از راه دور بسازید که از این طریق مقرون به صرفه باشد و به راحتی حفظ شود..

Elementor یک سازنده صفحه بصری ، کشیدن و رها کردن وردپرس است ، به این معنی که شما می توانید بدون نیاز به نگاه کردن به یک خط کد ، می توانید طرح هایی عالی ایجاد کنید. اگر می خواهید در مورد افزونه به طور کلی کمی بیشتر بیاموزید ، می توانید مرور کامل Elementor WPExplorer را مرور کنید.

در این پست ، کمی بیشتر توضیح خواهم داد که چرا Elementor بهترین ابزار برای ساخت سایتها از راه دور است. سپس ، شما را از مراحل بالا برای چگونگی استفاده از Elementor برای طراحی وب سایت ، طی می کنم.

اگر دوست دارید جزئیات بیشتری در مورد نحوه استفاده از Elementor برای ساختن سایتها از راه دور داشته باشید, آکادمی HubSpot و Elementor با همکاری یک دوره آنلاین رایگان که همه چیز از راه اندازی هاستینگ شما گرفته تا ساخت و راه اندازی وب سایت وردپرس شما را در بر می گیرد ، مشارکت کنید.

چرا از Elementor برای ساختن سایت ها از راه دور استفاده می کنید

Elementor Pro

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با استفاده از Elementor برای ساخت وب سایت ها می توانید:

 • در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما در طراحی و تکرار سریع تر در وب سایت های خود کمک می کند.
 • پیچیدگی وب سایت های خود را کاهش داده ، اشکالات را از بین ببرید و در هنگام بروزرسانی ها و آزمایش ، فرآیند نگهداری آسان تری ایجاد کنید.
 • در هزینه خود صرفه جویی کنید و هزینه ها را ساده تر کنید تا بتوانید قیمت یک پروژه را بهتر بکار بگیرید.

بیایید با جزئیات بیشتر مزایا را مرور کنیم.

صرفه جویی در وقت و جلوگیری از کد

این که آیا شما یک طراح ، یک توسعه دهنده هستید یا فقط یک کاربر معمولی وردپرس هستید ، Elementor می تواند با رابط بصری ، کشیدن و رها کردن ، گردش کار را سرعت ببخشد.

می توانید با افزودن ابزارک های محتوا به سرعت طرح های جدید را بچرخانید. همچنین می توانید هزاران گزینه طراحی و چیدمان برای ایجاد سبک ها و طرح های کامل پیکسل دریافت کنید.

در طول کل تجربه ، شما هرگز مجبور نیستید که مستقیماً با کد در تعامل باشید … مگر اینکه بخواهید. اگر کمی کنترل بیشتری می خواهید ، می توانید به راحتی و در صورت لزوم از CSS سفارشی خود استفاده کنید.

سرانجام ، اگر واقعاً می خواهید مقداری وقت صرفه جویی کنید ، Elementor با صدها قالب از پیش ساخته که می توانید آنها را وارد کنید ارائه می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که الگوی دلخواه خود را وارد کنید ، محتوا را ویرایش کنید تا با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد و تمام شد

این مزایا همچنین می تواند در زمان نیاز به تکرار باعث صرفه جویی در وقت شما شود. به عنوان مثال ، اگر مشتری درخواست تغییر کرد ، می توانید خیلی سریع بدون وارد کردن کد در همه موارد ، موارد را تغییر دهید.

پیچیدگی را کاهش داده و اشکالات را از بین می برید

با یک وب سایت معمولی وردپرس ، محصول نهایی معمولاً وصله ای از افزونه ها از توسعه دهندگان مختلف است.

هیچ چیز این ابزارهای جداگانه را در کنار هم قرار نمی دهد ، مگر زمان و تلاش شما برای ساختن یک وب سایت منسجم در استفاده از آنها.

در حال حاضر خوب است ، اما می تواند منجر به مشکلات احتمالی موجود در جاده شود زیرا هر توسعه دهنده به طور مستقل افزونه خود را تغییر داده و به روز می کند.

به عنوان مثال ، توسعه دهنده افزونه کشویی شما ممکن است تغییری ایجاد کند که باعث ایجاد مشکل در بخش قهرمان صفحه اصلی شما شود (که شما با یک افزونه دیگر ساخته اید).

با Elementor به تمام ابزارهای مهم زیر یک سقف دسترسی پیدا می کنید.

به عنوان مثال ، با Elementor و Elementor Pro ، ابزاری را برای کمک به شما در ایجاد ایجاد می کنید:

 • لغزنده ها
 • فرم های تماس
 • اشکال نسل سرب
 • گالری
 • پنجره های باز شو
 • لیست ها / شبکه های نمونه کارها
 • جداول قیمت گذاری
 • … موارد دیگر

ابزارک های Elementor Pro

همه این ابزارها از همان توسعه دهنده به یک افزونه وارد می شوند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که تغییر در فرم های تولید سرب شما هرگز مشکلی با پنجره ایجاد نمی کند که در آن فرم را نمایش می دهید.

علاوه بر این ، این مسئله زمانی که نوبت به روزرسانی سایتهای شما می رسد ، زندگی شما را بسیار آسان تر می کند. به جای نیاز به استفاده از سایت مرحله بندی برای تست یک دسته از افزونه های مختلف در زمان های مختلف ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک ابزار واحد را آزمایش و به روز کنید.

در اصل ، شما می توانید از Elementor به عنوان پایه سایت خود استفاده کنید تا همه چیز ساده شود و سپس برای دستیابی به اهداف خاص تجاری مانند استفاده از افزونه HubSpot وردپرس رایگان برای تولید سرب از طریق یک فرم ، صندوق چت زنده ، و پنجره هایی که همه به CRM رایگان HubSpot تغذیه می شوند.

پس انداز کنید و هزینه ها را ساده کنید

سرانجام ، Elementor می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه و راحت تر قیمت پروژه کمک کند.

تقریباً مانند دسترسی به ابزارهای مهم در یک افزونه ، پیچیدگی سایت شما را کاهش می دهد ، همچنین باعث می شود قیمت مورد نیاز خود را پرداخت کنید.

Elementor یک نسخه رایگان برای سازنده هسته دارد. سپس برای دسترسی به ویژگی های اضافی مانند فرم ها ، لغزنده ها ، پنجره ها و موارد دیگر ، فقط باید یک قیمت مسطح پرداخت کنید.

هیچ هزینه ای برای ویژگی های مختلف و یا نیاز به خرید پلاگین های مختلف وجود ندارد ، که هزینه شما را پایین نگه می دارد.

این همچنین هزینه های شما را روشن نگه می دارد و قیمت پروژه های مشتری را آسان تر می کند. شما می توانید به جای نیاز به خرید انواع ابزارهای مختلف در پیشنهاد خود ، ساده تر نگه دارید و روی آنچه که برای زمان و تخصص خود هزینه می کنید تمرکز کنید ، نه ابزارهای خود.

نحوه استفاده از Elementor برای ساختن وب سایت ها

اکنون که برخی از دلایلی را که باعث می شود Elementor ابزاری فوق العاده برای ساخت سایت ها از راه دور ایجاد کند ، می دانید ، بیایید چگونگی استفاده از Elementor را برای ایجاد یک وب سایت عالی بنویسیم.

1. موضوع خود را انتخاب کنید

Elementor یک افزونه است ، بنابراین شما هنوز هم باید یک موضوع را برای جفت کردن با Elementor انتخاب کنید.

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از آنجا که می خواهید از Elementor برای کنترل همه / اکثر طراحی سایت خود استفاده کنید ، می خواهید روی یافتن موضوعی که ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد و همچنین پشتیبانی کامل از ویژگی های صفحه ساخت Elementor متمرکز شوید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید کارمندان ، توصیفات و نمونه کارها را اضافه کنید ، باید موضوعی را با این انواع پست انتخاب کنید – مانند موضوع Total WordPress.

سلام موضوع عنصر

سبک ترین پایه ممکن است سلام موضوع عنصر. در اصل ، سلام Elementor یک بوم 100٪ خالی برای طرح های Elementor شما است.

از آنجا که موضوع سلام Elementor هیچ یک از سبک ها یا ویژگی های خاص خود را اضافه نمی کند ، سایت شما را سبک و سریع بارگیری می کند.

اگر می خواهید موضوعی با سبک های خاص خود همراه باشد ، شاید برای کنترل هدایت سایت یا تجربه پرداخت یک فروشگاه WooCommerce ، می توانید این مجموعه را از بهترین تم های Elementor WordPress ببینید..

2. طعم خود را از Elementor انتخاب کنید

عنصر در هر دو است نسخه رایگان در WordPress.org, و همچنین یک نسخه پریمیوم که ویژگی های بسیار بیشتری را به آن اضافه می کند Elementor Pro.

با نسخه رایگان Elementor ، می توانید وب سایتها را به صورت صفحه بسازید. به عنوان مثال ، می توانید برای صفحه اصلی خود یک طرح ایجاد کنید ، دیگری برای “صفحه درباره” شما ، و سپس می توانید برای هر مورد نمونه کارها صفحات جداگانه ایجاد کنید.

برای یک سایت بروشور ساده با محتوای گسترده و فراموش کرده ام ، این ممکن است تمام چیزهایی باشد که شما نیاز دارید.

با این حال ، برای فراتر از آن ، شاید بخواهید Elementor Pro را در نظر بگیرید.

Elementor Pro نه تنها ابزارهای طراحی بیشتری مانند لغزنده ها و فرم ها را به شما می دهد ، بلکه همچنین به شما می دهد یک روش کاملاً جدید برای ساخت وب سایت با Theme Builder.

با استفاده از Elementor Theme Builder ، می توانید قالب بسازید و آنها را برای همه یا بعضی از سایت های خود اعمال کنید. به عنوان مثال ، می توانید وب سایت خود را طراحی کنید:

 • سرتیتر
 • صفحات بایگانی (به عنوان مثال، صفحه ای که همه پست های وبلاگ شما را نشان می دهد)
 • صفحات تک (به عنوان مثال، یک پست وبلاگ شخصی)
 • پاورقی
 • محصولات WooCommerce

همچنین می توانید مانند طرح هایی که با زمینه های سفارشی اضافه کرده اید ، مطالب پویا را نیز در طرح های خود گنجانید.

از آنجا که شما می توانید یک الگوی واحد ایجاد کنید که برای همه یا برخی از مطالب شما اعمال شود ، Elementor Pro گزینه ای عالی برای سایت های پویا می کند.

به دلیل ابزارهای جدید محتوای مانند:

 • تشکیل می دهد
 • لغزنده ها
 • گالری
 • پرتفوی
 • جداول قیمت گذاری
 • … موارد دیگر

باز هم ، این هم سایت شما و هم قیمت گذاری شما را ساده می کند (زیرا Elementor Pro شامل همه ویژگی های مشابه با همان قیمت است).

3. شروع به ساختن با Elementor کنید

پس از انتخاب طرح مناسب و نسخه Elementor برای پروژه خود ، آماده ساختن ساختمان هستید.

برای طراحی محتوای خود می توانید از یک صفحه خالی شروع کنید یا یکی از قالب های از پیش ساخته شده را که با Elementor همراه است وارد کنید..

برای ساخت سریع یک وب سایت منسجم ، حتی می توانید از یکی از عناصر Elementor ، که مجموعه ای از قالب ها برای هر صفحه در یک سایت است ، استفاده کنید ، حتی به پایین صفحه 404.

این که آیا شما از یک تخته سنگ خالی شروع می کنید یا یک الگوی از پیش ساخته شده ، در رابط بصری ، کشیدن و رها کردن Elementor خواهید بود.

یک پیش نمایش زنده از طراحی خود را در سمت راست مشاهده خواهید کرد – دقیقاً مشاهده می کنید که بازدید کنندگان وب سایت شما چه چیزی را مشاهده می کنند.

سپس می توانید از نوار کناری در سمت چپ برای اضافه کردن و پیکربندی مطالب و عناصر طرح استفاده کنید.

رابط Elementor

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک دکمه به طراحی خود اضافه کنید ، تمام کاری که می کنید این است که آن را از روی نوار کناری بکشید. سپس می توانید تنظیمات آن را با استفاده از همان نوار کناری تنظیم کنید.

برای یک نگاه عمیق تر در مورد نحوه عملکرد رابط Elementor ، می توانید ویدیوی زیر را بررسی کنید:

امروزه وب سایتهایی با Elementor ایجاد کنید

اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، مشاغل به دنبال توسعه حضور آنلاین هستند.

این که آیا شما به دنبال راه اندازی حضور آنلاین خود هستید یا به مشتریان کمک می کنید تا آنلاین شوند ، یادگیری نحوه استفاده از Elementor برای ساخت وب سایت نه تنها به شما امکان می دهد تا وب سایت های زیبا و کارآمد بسازید ، بلکه:

 • در وقت خود صرفه جویی کنید و نیاز به کار مستقیم با کد را حذف کنید.
 • با سازگاری با همه مهمترین ابزارها در یک نقطه ، مشکلات سازگاری را از بین برده و نگهداری را ساده تر کنید.
 • با از بین بردن نیاز به خرید تعداد زیادی پلاگین جداگانه برای توابع کلیدی ، در هزینه خود صرفه جویی کرده و هزینه های خود را ساده تر می کنید.

برای دیدن اینکه Elementor برای شما مناسب است ، می توانید نصب کنید نسخه رایگان از WordPress.org و اولین وب سایت خود را از راه دور شروع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map