نحوه ایجاد کمپین های Drip Email برای وردپرس

نحوه ایجاد کمپین های Drip Email برای وردپرس

کمپین های قطره ای ایمیل یک مؤلفه مهم در استراتژی بازاریابی کلی ایمیل شما هستند که منجر به افزایش نرخ باز شدن ایمیل ، کلیک های مختلف و تعامل می شوند. آنها یکی از روشهای بازاریابی ایمیل امتحان شده و آزمایش شده هستند که به سادگی قابل استفاده هستند کار.


کمپین های بازاریابی قطره ای ایمیل می تواند در اشکال مختلف فعالیت های بازاریابی ایمیل از جمله خبرنامه ها ، به روزرسانی محصول / خدمات ، ایمیل های سبد خرید رها شده ، تبلیغات جشن و بسیاری موارد دیگر اعمال شود.

در این مقاله ، ما در مورد انواع مختلف کمپین های قطره ای ایمیل و نحوه ساخت آنها با استفاده از MailChimp صحبت خواهیم کرد. در آخر ، ما قصد داریم کمپین قطره ای مخصوص ایمیل خود را برای مشتریان WPExplorer ایجاد کنیم ، نشان می دهد که چگونه می توانید از بازاریابی قطره ای برای تبلیغ و افزایش تبدیل برای محصولات WordPress خود استفاده کنید..

آشنایی با کمپین های قطره ای ایمیل

آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا ما در کمپین های قطره ای ایمیل از کلمه “قطره” استفاده می کنیم؟ (همیشه در مورد آن شگفت زده ام.) خوب ، این از الهام گرفتن از آبیاری قطره ای الهام گرفته است – یک روش برداشت آب در کشاورزی ، جایی که آب جمع می شود و به داخل خاک منتقل می شود, خیلی آهسته. آب به معنای واقعی کلمه به صورت قطره ای جمع می شود و برای رسیدن مستقیم به ریشه گیاه ساخته می شود.

کمپین های قطره ای فقط به ایمیل محدود نمی شوند – این عبارت همچنین برای بازاریابی مستقیم از طریق پست و تلفن نیز اعمال می شود. اما بیایید به این موضوع توجه کنیم پست الکترونیک ما باید?

چالش با خبرنامه های ایمیل ساده

وقتی صحبت از خبرنامه های ایمیل می شود ، بازاریابان یک مشکل مشترک دارند. وقتی کسی در خبرنامه مشترک است ، آنها فقط این موارد را می بینند جدید ایمیل ، و نه آنهایی که در گذشته ارسال می شدند. این مشکل در کمپین های بازاریابی ایمیل از محصولات و خدمات مختلف تقویت می شود. بدون یک کمپین قطره ای ایمیل ، مشترکان گاهی اوقات اطلاعات حیاتی مانند نحوه شروع ، اطلاعیه های مهم ، به روزرسانی محصول و بسیاری موارد دیگر را از دست نمی دهند..

یک کمپین قطره ای ایمیل می تواند یک بازاریاب را قادر به پیکربندی و شخصی سازی ایمیل هایی که برای هر مشترک جدید ارسال می شود ، کند. این نام ها با نام های زیادی شناخته می شوند – بازاریابی قطره ای ، تبلیغات خودکار الکترونیکی ، ایمیل های چرخه چرخه ، autoresponders و اتوماسیون بازاریابی و غیره. این مفهوم یکسان است – کمپین های قطره ای ایمیل مجموعه ای از ایمیل های بازاریابی است که به طور خودکار در یک برنامه ارسال می شوند..

تقسیم بندی و شخصی سازی

این دو ستون بزرگ یک کمپین قطره ای ایمیل خوب است. تقسیم بندی به ما امکان می دهد مشترکان را به گروه های مختلفی تقسیم کنیم و شخصی سازی به ما این امکان را می دهد تا ایمیل های مرتبط بیشتری را برای هر یک از آن گروه های تقسیم شده ارسال کنیم و از این طریق شانس تبدیل بیشتر می شود.

بیایید مثالی بزنیم همه ما از Dropbox استفاده کرده ایم. Dropbox دارای دو نوع مشتری اصلی – رایگان و پرداخت می شود. این اولین سطح تقسیم آنها است. هدف با این دو گروه (یا بخش) کاملاً متفاوت است.

 1. کمپین قطره ای ارسال شده به گروه اول ، ویژگی های مختلف و مزایای Dropbox را به مشتری آموزش می دهد و شخص را ترغیب می کند تا به نسخه پولی خود ارتقا یابد.
 2. افراد گروه دوم در حال حاضر به مشتریان پرداخت می کنند و بنابراین هدف گروه دوم مشغول نگه داشتن و حفظ مشتریان پرداخت کننده خواهد بود.

شخصی سازی شما را قادر می سازد تا نامه هایی با نام واقعی شخص ، محصولاتی که به آنها نگاه کرده اید و موارد دیگر ارسال کنید. در اینجا یک ایمیل شخصی که توسط Airbnb ارسال می شود ، در چه زمانی است جیمی یک خانه درخت خواب شهری و صبحانه در پورتلند را مشاهده کرد.

همانطور که جیمی اشاره دارد پست وبلاگ وی, این ایمیل در حقیقت طی یک روز پس از مشاهده ملک برای او ارسال شد. Airbnb نام را شخصی کرده است و محتوای ایمیل با خاصیت جیمی را در روز دیگر مشاهده کرده است. آنها همچنین شامل “خصوصیات توصیه شده” ای می شوند که شبیه به مواردی است که جیمی پیشتر ارسال کرده بود ، و بنابراین شانس بیشتری برای کلیک کردن دارند.

استراتژی های مشترک کمپین ایمیل قطره ای

کمپین های قطره ای ایمیل مشترکاً یک هدف دارند: مشتری های آزمایشی را تبدیل کنید و آنها را درگیر نگه دارید. چرا مشتریان را درگیر نگه دارید؟ به طوری که آنها همچنان از محصول شما استفاده می کنند. محصول شما از حضور برتر ذهن در مشتری شما برخوردار است و این امر مانع از آن می شود که هر زمان که تبلیغی را انجام دهند ، از آن به رقابت بپردازند. ما کمپین های بازاریابی ایمیل را به موارد استفاده مختلف تقسیم کرده ایم و نمونه ای را برای هر گروه به اشتراک گذاشته ایم.

ایمیل های خوش آمدید

این ایمیل ها هر زمان که مشتری برای محصول یا خدمات شما ثبت نام کند ارسال می شود. آنها باید واضح و جذاب باشند و مشتری را به سمت CTA سوق دهند – یعنی باز کردن برنامه یا ورود به وب سایت.

ایمیل استقبال باید شامل موارد زیر باشد:

 • CTA را پاک کنید
 • چگونگی شروع به کار با محصول – از جمله پیوندها به پایگاه دانش ، انجمن های پشتیبانی و پروفایل های اجتماعی.
 • دکمه لغو اشتراک – همه ایمیل ها باید این را داشته باشند!

بیایید نگاهی به ایمیل استقبال ارسال شده از Asana بیندازیم – یک برنامه مشترک برای انجام کار ساخته شده توسط بنیانگذاران فیس بوک.

این برنامه شامل یک CTA روشن است – Asana راه‌اندازی شود. همچنین به کاربر نحوه شروع کار در سه مرحله ساده را آموزش می دهد و در هر مرحله تعداد پیوندهایی نیز دارد. ممکن است کاربر لزوما بر روی آنها کلیک کند ، اما در صورت نیاز آنها وجود دارد.

اگر شخصی در خبرنامه شما مشترک است ، می توانید از یک قطره خوش آمدید استفاده کنید تا بصورت خودکار برخی از پست های وبلاگ شما را به طور خودکار ارسال کنید. یا اگر برای خدمات خود یک ثبت نام جدید آزمایشی دریافت کرده اید ، یک قطره قطره ای را که شامل مطالعات موردی در مورد نحوه استفاده سایر محصولات از محصول شما است ، امتحان کنید..

حداقل ، ایمیل های خوش آمدید روشی خوب برای گفتن است ، “سلام آنجا ، خوشحالم که شما را ملاقات می کنیم!”

whitepaper Experian در مورد ایمیلهای خوشآمدگویی ، ایمیلهای خوش آمدید به طور متوسط ​​از 58.7٪ باز نرخ بهره می گیرند ، در حالی که ایمیلهای معمولی در حدود 14.6٪ قرار دارند. هنگامی که آن ایمیل استقبال بلافاصله ارسال می شود (یعنی بلافاصله پس از ثبت نام کاربر) ، نرخ باز به 88.3٪ می رود.

نامه های الکترونیکی

هدف از ایمیل خوش آمدید این است که شخص بتواند از برنامه یا برنامه استفاده کند. اما این تنها کاری نیست که کاربر ایده آل شما باید انجام دهد. برای به دست آوردن ارزش از محصول یا خدمات شما ، مشتری شما واقعاً نیاز دارد استفاده کنید محصول شما. به این معنی که آنها باید اولین قدم را بردارند.

 • در مورد آسانا ، این اولین کار است.
 • در صورت Dropbox ، برنامه دسکتاپ Dropbox آن را بارگیری و نصب می کند. (نه ، برنامه موبایل بلکه دسک تاپ است).

در اینجا مثالی از ایمیل در حال پرواز از Asana آورده شده است. نگاهی بیندازید که چگونه دو CTA را شامل می شود ، هر دو به یک عمل اشاره می کنند!

ایمیل های پیشنهادی

ایمیل های توصیه شده ستون اصلی نگه داشتن کاربران است. همه افراد از Netflix ، Spotify ، Instagram ، Quora برای توصیف کاربران خود از توصیه های شخصی استفاده می کنند. درجه شخصی سازی بیشتر بیشتر منجر به نرخ باز بهتر می شود.

بیایید برای مثال Quora را بگیریم. من مباحث خاصی را در مورد Quora دنبال می کنم که مورد علاقه من است. Quora از این داده ها برای ارسال ایمیل توصیه های روزانه به من ، امیدوار است که من هر روز آنها را چک کنم. اگر چیزی را دوست دارم که چشمم را جلب می کند ، می توانم روی آن کلیک کرده و مستقیماً به برنامه برسم.

خط مورد استفاده در این ایمیل در واقع سؤالی است که در بالا نشان داده شده است. نه نحوه باز شدن ایمیل با “هضم سورور”. اینجا شخصی سازی 101 است!

الگوریتم Quora تصمیم گرفت براساس فعالیت اخیر من در Quora ، قرار دادن این سوال در بالای ایمیل به احتمال زیاد کلیک من را به دست آورد. و حدس بزنید چه؟ این کار را کرد!

ایمیل های تجدید

وظیفه یک ایمیل تمدید این است که کاربر را مجبور به تجدید خدمات شما کند. شما باید قبل از تاریخ انقضا ایمیل های تمدید را به مشتریان خود بفرستید تا آنها از تعهد آگاه باشند.

Marketo یک پست وبلاگ بسیار جذاب در مورد چگونگی ایجاد ایمیل های جدید از طریق باز شدن دارد. به غیر از چیزهای اساسی و واسطه ، یک مورد اصلی برای من این واقعیت بود که می توانست یک کمپین کل در اطراف ایمیل تجدید بسازد. شما می توانید با یک یادآوری شروع کنید. با نزدیک شدن به تاریخ تجدید ، می توانید احساس فوریت خود را افزایش دهید. این می تواند حدود 2-3 ایمیل باشد. اگر هیچ کاری مؤثر نیست ، سعی کنید یک انگیزه ارسال کنید – مانند یک کوپن تخفیف. پس از گذشت تاریخ تمدید و مشتری تبدیل نشده است ، می توانید با ارسال تشویقی بیشتر ، کاربر (از دست رفته بالقوه) را برای فعال کردن مجدد سرویس ترغیب کنید..

iThemes با یک انگیزه همراه با حس فوریت ، یک ایمیل تجدید ارسال کرد. آنها 60٪ تخفیف به اشتراک حرفه ای زندگی خود ارائه می دهند ، به موجود مشتریان و اگر این کافی نباشد ، آنها یک لینک بارگیری به کتاب الکترونیکی جدیدی را که راه اندازی کرده اند نیز ارائه می دهند!

تکنیک ترس از دست دادن (FOMO):

در این تصویر مشاهده می کنیم که چگونه ایمیل با ایجاد یک پیشنهاد محدود مدت ، که در تاریخ 5 مه 2017 منقضی شده است ، احساس فوریت را به خواننده القا می کند. این ایمیل در تاریخ 27 آوریل ارسال شده است ، که باعث می شود مدت زمان ارائه 10 روز.

یک اتاق جزئی برای بهبود وجود دارد – در نسخه نیز می توان به این نکته اشاره داشت که این پیشنهاد فقط 10 روز (یا کمتر از 2 هفته) ادامه دارد. این باعث ایجاد یک بزرگتر احساس فوریت در ذهن خواننده ، در مقایسه با ذکر تاریخ بعدی. تکنیک FOMO یک تکنیک بازاریابی امتحان شده و آزمایش شده است که برای بهبود نرخ باز ، کلیک کلیک و تبدیل انجام می شود.

ایمیل تأیید

نامه های تأیید شده از نظر ماهیت دارای معامله هستند و از فعالیت اخیر خود به کاربر اطلاع می دهند. این موارد می تواند از هر چیزی از خرید تا رزرو باشد. برخی سازمان ها ایمیل های تأیید را از منظر امنیتی می فرستند. به عنوان مثال ، هنگامی که از یک دستگاه جدید وارد حساب Google خود می شوید ، یک ایمیل تأیید “ثبت نام جدید” دریافت می کنید.

نامه های تأییدیه عمدتاً از نظر ماهیت معامله هستند و اطلاعات را به کاربر منتقل می کنند. خبرنامه های دوگانه انتخابی ، برای تأیید اینکه کاربر در لیست پستی ثبت نام کرده است ، یک ایمیل تأیید ارسال می کنند. بیایید نگاهی به برخی از ایمیلهای تأیید از صندوق ورودی من بیاندازیم.

در این ایمیل ، Jetpack به روزرسانی یک سایت وردپرس نظارت می کند و با شناسایی زمان خرابی ، بلافاصله به کاربر ایمیل ارسال می کند.

در اینجا مثال دیگری از ایمیل تأییدیه ارسال شده توسط Firefox است.

نامزدی

انواع مختلفی از رویدادهای نامزدی وجود دارد و می تواند ماهیت تبلیغاتی ، بازخورد محور یا اطلاعاتی داشته باشد.

Uber براساس محتوای بومی سازی شده ، کار بسیار خوبی در تعامل با کاربران خود انجام می دهد. Uber برای ارائه محصولات و خدمات خود به کاربران Uber با فروشندگان مختلف محبوب در این شهر ارتباط برقرار می کند. چرا؟ از آنجا که Uber می خواهد ارزش خود را برای کاربران خود فراهم کند ، و حضور پرشور و منطقی داشته باشد. به طوری که دفعه دیگر که فکر می کنید یک کابین را تشنج کنید ، به Uber فکر می کنید.

دوره های آموزشی

وقتی وبلاگ شما مدتی است که شده است ، زمان آن رسیده است که متنوع متنوع شود. پادکست ها ، کتابهای الکترونیکی و دوره های زنده (یا ضبط شده) برخی از محبوب ترین و به طور گسترده پذیرفته شده رسانه های متنوع سازی متنوع در آنجا هستند. برای ارتقاء آن و دریافت کاربر برای ثبت نام یا گوش دادن به آن ، می توانید یک کمپین قطره ای ایمیل در اطراف یک دوره خاص یا پادکست ایجاد کنید..

در این ایمیل ، کریس از RankXL دوره جدید آکادمی وبلاگ نویسی وردپرس را به اشتراک می گذارد. نمونه ای عالی از متنوع سازی و رهبری فکر.

لغو اشتراک ایمیل ها

لغو اشتراک ایمیل “خداحافظی و وداع” بازاریابی ایمیل است. متوجه شده اید که هنگام ارسال ایمیل لغو اشتراک ، مشتری را گم کرده اید. این زمان برای جمع آوری بازخورد از کاربر است. رزین هایی مانند “ما متاسفیم که شما را دیدید” می روید مشترک. آنچه ممکن است باعث ایجاد تفاوت شود این است که بپرسید چه اشتباهی رخ داده است. چه چیزی باعث شده است تا از عضویت در خبرنامه شما جدا شوند؟ همچنین می توانید یک آدرس ایمیل مستقیم را به یک افسر اختصاصی برای خوشبختی مشتری اختصاص دهید تا کاربر بتواند نگرانی های خود را در میان بگذارد.

نحوه ایجاد یک کمپین قطره ای ایمیل با MailChimp

MailChimp پلت فرم تبلیغاتی و اتوماسیون ایمیل مورد علاقه من است. برای کمک به شروع کار ، در اینجا راهنمای مبتدی من برای MailChimp برای وردپرس است. با تشکر از الگوی رایگان برای همیشه ، MailChimp مورد علاقه جامعه وردپرس قرار گرفته است. هزاران افزونه رایگان و برتر وردپرس در مورد چگونگی رشد لیست ایمیل شما با استفاده از MailChimp وجود دارد.

حال ببینیم که چگونه می توانیم با استفاده از MailChimp یک کمپین قطره ای ایمیل ساده ایجاد کنیم.

الگوهای ایمیل ارائه شده توسط MailChimp

اینها برخی از الگوهای ایمیل ارائه شده توسط MailChimp هستند. آنها برای مکان های تصویر ، میزان متن و چیدمان ایمیل برای هر اقدام هدف بهینه شده اند. انتخاب الگوی مناسب گامی مهم در کمپین قطره ای ایمیل شماست.

الگوی

به عنوان مثال ، در آنها اطلاعیه دادن قالب ، MailChimp نامه الکترونیکی را با یک هدر و زیرنویس کوتاه اما جسورانه برای برقراری ارتباط اصلی شروع می کند. در ادامه تصاویر ، متن و نهایتا CTA دنبال می شوند.

بگذارید هر یک از الگوهای مربوط به موارد استفاده احتمالی از کمپین های قطره ای ایمیل که قبلاً دیده ایم را نقشه برداری کنیم.

قالبموارد استفاده احتمالی
فروش محصولاتایمیل های تبلیغاتی یا تمدید
اطلاعیه دادنمحصول / خدمات ایمیل را به روز کنید
یک داستان بگوییدایمیل ، خوش آمدید ، پردازنده و مشارکت ، ایمیل
پیگیریایمیل های تأیید ، تمدید و توصیه
آموزشدوره های جدید و ایمیل های نامزدی

1. ایجاد یک کمپین جدید

اول از همه ، وارد داشبورد MailChimp خود شوید و یک کمپین جدید ایجاد کنید.

بعد کلیک کنید ایجاد یک ایمیل.

انتخاب کنید خودکار برگه را بزنید و سپس کلیک کنید به روزرسانی های وبلاگ را به اشتراک بگذارید. MailChimp انواع مختلفی از کمپین های خودکار خودکار اعم از ثبت نام های جدید تا دسته ایمیل های مرتبط با تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد. ما یک ایمیل به روزرسانی وبلاگ ساده ایجاد خواهیم کرد ، که در فیدهای RSS کار می کند.

نام کمپین و لیستی را که می خواهید خبرنامه خود را ارسال کنید تنظیم کنید. اگر این اولین بار است که از MailChimp استفاده می کنید ، توصیه می کنم یک لیست ساختگی حاوی آدرس های ایمیل خود ایجاد کنید ، تا خطاها به راحتی مشاهده شوند. همچنین سعی کنید از انواع مختلفی از حساب های ایمیل ، مانند Gmail ، Outlook و غیره استفاده کنید.

2. پیکربندی RSS و زمان بندی را تنظیم کنید

اکنون زمان آن رسیده است که فید RSS را پیکربندی کنید. اگر تازه وارد این مفهوم هستید ، توصیه می کنم مقاله من – راهنمای مبتدی برای RSS در وردپرس را بررسی کنید.

 1. URL خوراک RSS را از وبلاگ خود انتخاب کرده و در قسمت اول وارد کنید.
 2. می توانید تحویل خبرنامه را بصورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه پیکربندی کنید. در این آموزش ، ما روزانه انتخاب می کنیم.
 3. در صورت وجود خبرنامه هفتگی یا ماهانه ، بهتر است روزهای هفته را برای ارسال خبرنامه انتخاب کنید. بسته به برنامه ایمیل خود می توانید فرکانس ایمیل را پیکربندی کنید. با این حال ، بهتر است که خبرنامه را به 2 ایمیل در هفته محدود كنید. به یاد داشته باشید ، ایمیل های زیادی می توانند با کلیک بر روی دکمه لغو اشتراک کاربر خطری کنند!
 4. گزینه تغییر اندازه تصویر تضمین می کند که تصاویر برجسته استفاده شده در پست های وبلاگ در همه دستگاه ها از جمله موبایل ، دسک تاپ و تبلت بسیار عالی به نظر برسند..

پس از آماده شدن ، به مرحله بعدی بروید.

3. لیست خود را بخش بندی کنید (یا به همه ایمیل بفرستید)

MailChimp همیشه این گزینه را به شما می دهد که لیست خود را تقسیم کنید. در حقیقت ، شما را ترغیب می کند که این کار را انجام دهید. با این حال ، از آنجا که این یک آموزش است و لیست ایمیل یک لیست ساختگی با آدرس های ایمیل من است ، اجازه دهید آن را به کل لیست ارسال کنیم.

4. ایمیل خود را ایجاد کنید

صفحه اطلاعات کمپین جایی است که بسیاری از اقدامات اتفاق می افتد. اینجاست که ما خطوط موضوع ، متن پیش نمایش و پارامترهای دیگر را پیکربندی می کنیم. ایمیل های خودکار از MailChimp به استفاده از آنها نیاز دارند برچسب های ادغام RSS. من توصیه می کنم از طریق مقاله دانش بنیان RSS, برای درک بهتر پس از اتمام کار ، پیش بروید و یک الگوی مناسب را انتخاب کنید.

متوجه می شوید که دو دکمه جدید در طراح ایمیل ظاهر می شوند – هدر RSS و موارد RSS. می توانید این بلوک ها را به طراحی ایمیل خود بکشید و متناسب با آنها پیکربندی کنید.

بلوک های RSS قابل تنظیم در MailChimp

برای سربرگ های RSS یا بلوک های موارد ، می توانید محتوای بلوک ها را سفارشی کنید یا از مواردی که از قبل توسط MailChimp تعریف شده است استفاده کنید. در این آموزش ، من انتخاب کردم گزیده ها گزینه ها و اندازه فونت های ایمیل را سفارشی کنید. پس از اتمام کار ، پیش بروید و ایمیل را ارسال کنید.

این محصول نهایی ایمیلی است که توسط MailChimp ارسال شده است.

مثال: ساختن یک کمپین Drip Email برای محصولات وردپرس

بنابراین چه ارتباطی با بازاریابی قطره ای با وردپرس ارتباط دارد؟ این یک ابزار بازاریابی قدرتمند است که می توانید برای رشد مخاطبان وب سایت خود ، افزایش تبدیل محصولات آنلاین وردپرس خود (مضامین ، افزونه ها ، خدمات و غیره) و درگیر کردن مشترکان جدید.

در آغاز این مقاله ، ما به بررسی دسته بندی های مختلف کمپین های قطره ای ایمیل از قبیل استقبال ، ورود به سیستم ، و غیره پرداخته ایم. کمپین قطره ای ایمیل ما حاوی ایمیلی از هر یک از این دسته ها خواهد بود. از آنجا که ما در WPExplorer مشغول توسعه تم های برتر درجه یک هستیم ، قصد داریم از موضوع Total ما استفاده کنیم تا نحوه استفاده از کمپین های قطره ای ایمیل را در وضعیت واقعی زندگی استفاده کنیم.

تقسیم بندی کمپین قطره ایمیل

قبل از شروع ، مهم است که به یاد داشته باشید که موفقیت یک کمپین قطره ای ایمیل به تقسیم بندی و شخصی سازی بستگی دارد.

چگونه اولین کمپین قطره ای ایمیل خود را تقسیم می کنیم؟ ساده. ما براساس این واقعیت که شخص دریافت کننده ایمیل مشتری WPExplorer یا مشترک خبرنامه معمولی است ، آن را تقسیم می کنیم. این به دو گروه می دهد:

 1. مشتریانی که مضامین حق بیمه WPExplorer را از Envato خریداری می کنند (به عنوان مثال: Total)
 2. افرادی که از طریق وب سایت در خبرنامه مشترک شده اند.

بیایید برای افرادی که به تازگی موضوع Total را از Envato خریداری کرده اند ، یک کمپین قطره ای ایمیل ایجاد کنیم.

توجه: این فقط یک نمونه است. این ایمیلهای واقعی شما هنگام خرید موضوع Total نیستید. Themeforest این اطلاعات خصوصی را در اختیار فروشندگان قرار نمی دهد.

قسمت 1 – ایمیل خوش آمدید

این ایمیلی است که مشتری بلافاصله پس از خرید موضوع Total دریافت می کند. در این ایمیل ، ما در مورد خرید اخیر خود به مشتری یادآوری می کنیم.

نمونه ایمیل استقبال بلافاصله پس از خرید موضوع Total برای مشتری ارسال شد.

 1. اگرچه ایده آل بودن تنها یک CTA در ایمیل ایده آل است ، ما باید اطلاعات دیگری را اضافه کنیم. CTA اصلی این است که مشتری از وب سایت Total Theme بازدید کند ، که اختصاص به توضیح تمام ویژگی های موضوع دارد.
 2. در بند دوم ، ما تعداد پیوندهای قابل کلیک را به صفحاتی که ممکن است مشتری از نظر آنها مفید باشد ، مانند میزبانی ، نسخه ی نمایشی ، ویژگی های موضوع و غیره ، اضافه کرده است..
 3. همچنین در پاراگراف آخر ، پیوند اشتراک مشترکاً واضح و قابل مشاهده پیدا خواهید کرد. این به مشتری می گوید که ما به فضای صندوق ورودی وی احترام می گذاریم ، و نمی خواهیم به سروصدا اضافه کنیم.

آنچه ما شامل نمی شد:

ایمیل های خوش آمدید که بلافاصله پس از خرید ارسال می شوند یا ثبت نام می کنند نرخ باز بالایی را تجربه می کنند. آنها بسیار مهم هستند زیرا اولین نقطه ارتباط بین مشاغل و مشتری هستند. و بنابراین باید با دقت کار کنیم.

ما نمی خواهیم هر چیزی را که از نظر ماهیت تبلیغی باشد ، مانند یک پیشنهاد میزبانی همراه یا به یک برنامه پشتیبانی گسترده ارتقاء دهیم. چنین ایمیلهایی می تواند برای مشتریان درگیر ارسال شود ، مانند افرادی که باز شده یا بهتر هستند ، روی CTA در ایمیل کلیک کردند.

قسمت 2 – ایمیل در حال پرواز

نمونه ایمیل مورد نظر برای مشتریان با موضوع Total ارسال شده است

هدف از طریق ایمیل در حال آشنایی مشتری با محصول و کمک به وی در دستیابی سریع به هدف خود است. بنابراین ، در ایمیل مادربرد ما می توانیم نکاتی مانند:

 1. نحوه نصب موضوع Total
 2. نحوه نصب افزونه های مورد نیاز
 3. نسخه نمایشی وب سایت که با موضوع ساخته شده اند
 4. در صورت عدم موفقیت کار ، به کانال پشتیبانی پیوند دهید

برخی ممکن است مراحل پردازنده را با ایمیل خوش آمدید ترکیب کنند ، که این نیز اشکالی ندارد!

قسمت 3 – ایمیل به روزرسانی

نمونه به روزرسانی ایمیل ایمیل موجود

اطلاع رسانی به مشتریان در مورد به روزرسانی های محصول نقش مهمی در خوشبختی مشتری و چرخه ماندگاری مشتری دارد. وقتی موضوع را با ویژگی های جدید ، رفع اشکال یا بهبود عملکرد به روز می کنیم ، ایده خوبی است که برای به روز رسانی موضوع ، ایمیلی را به مشتری ارسال کنید..

قسمت 4 – حفظ ایمیل

نمونه ایمیل تجدید WPExplorer

بیایید با آن روبرو شویم – خوشبختی و حفظ مشتری نقش اساسی در موفقیت محصول (یا موفقیت سازمان) دارد. بزرگترین نمونه؟ آمازون بنابراین چرا ما در مورد ایمیل های نگهداری صحبت می کنیم؟ به همین دلیل است:

موضوع Total WordPress در سال 2013 منتشر شد و اکنون بیش از چهار سال رونق گرفته است. Envato 6 ماه پشتیبانی و به روزرسانی را به عنوان گزینه خرید پیش فرض موضوع Total به خریداران ارائه می دهد. چه اتفاقی می افتد وقتی مشتری نیاز به پشتیبانی داشته باشد بعد از دوره پشتیبانی پیش پرداخت اینجاست که یک ایمیل تجدید پشتیبانی ارائه می شود. همه مشتریان ممکن است به آن احتیاج نداشته باشند. اما در صورتی که مشتری درخواست های “فانتزی” داشته باشد ، به نفع یک فریلنسر یا آژانس می خواهد حمایت اضافی بخرد..

ایمیل و برنامه زمانی قطره کمپین ایمیل

عالی. اکنون ایمیل داریم. اما چه زمانی آنها را ارسال می کنیم؟ آیا محرک وجود دارد؟ خوشحالم که از شما خواسته شد! در اینجا جدول برجسته های مربوط به فعالیت های قطره ای ایمیل و جدول زمانی وجود دارد که برای بیشتر مضامین و افزونه های وردپرس معنی دارد..

نام کمپینماشهجدول زمانی
1 – ایمیل خوش آمدیدوقتی شخصی موضوع را خریداری می کندفوری
2 – ایمیل در حال پروازافرادی که ایمیل خوش آمد گویی را باز کرده اند می توانند اولین گیرندگان باشند. دیگران می توانند پس از مدتی ایمیل در حال پرواز را دریافت کنند.دو روز برای افرادی که ایمیل خوش آمدید را باز کرده اند. چهار روز برای همه افراد دیگر.
3 – به روز رسانی ایمیلوقتی یک به روزرسانی موجود استفوری
4 – حفظ ایمیلوقتی برنامه پشتیبانی مشتری منقضی شده استپنج ماه و بیست روز پس از خرید. این به مشتری ده روز می دهد تا تصمیم بگیرد.

تقسیم بندی بیشتر بر اساس فعالیت کاربر

تاکنون ، کمپین قطره ای ایمیل با MailChimp برای افرادی که تم Total را از Themeforest خریداری کرده اند ایجاد کرده ایم.

اگر بخواهیم این گروه را بیشتر تقسیم کنیم ، می توانیم به این گروه تجزیه شویم فعال و غیر فعال مشتریان شما که هستید ، آنها کی هستند؟ در اینجا می رود:

 • ما تعریف می کنیم فعال مشتری به عنوان یک فرد با نرخ باز و کلیک خوب از طریق ایمیل. به عبارت دیگر ، مشتری فعال افرادی هستند که پیوندها را در ایمیلهایی که برای آنها ارسال می شود ، باز می کنند ، می خوانند و کلیک می کنند
 • غیر فعال مشتریان از طرف دیگر ، افرادی با میزان باز بودن ایمیل بسیار ضعیف هستند ، یعنی ایمیل هایی را که برای آنها ارسال شده است ، باز نمی کنند.

این احتمال وجود دارد که یک مشتری فعال بازخورد برخی از محصولات مربوط به بهبود یا سؤالات بازخورد را ارائه دهد. ما می توانیم برای آنها ایمیل ارسال کنیم مانند:

 • اگر قرار بود یک چیز در مورد توتال عوض کنید ، چه خواهد بود?
 • بزرگترین ناامیدی شما با موضوع Total چیست؟?

ارتباط داخلی دارای یک پست وبلاگ عالی در مورد بازخورد و ایمیل های نامزدی و نحوه استفاده Invision در روزهای ابتدایی خود برای مقیاس کردن به مکان امروز است. آنجا آن را دارید. یک کمپین قطره ای اساسی ایمیل برای افرادی که طرح Total خریداری کرده اند!

نتیجه

کمپین های قطره ای ایمیل یکی از بهترین راه ها برای درگیر نگه داشتن مشتریان با وبلاگ ، محصول یا خدمات WordPress شما است. این بخش مهمی از سفر مشتری است ، که در نهایت بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد.

همه اینها این سؤال را ایجاد می کند – آیا در واقع کمپین های قطره ای ایمیل کار می کنند؟ بله ، آنها انجام می دهند. واقعاً خوب. طبق تحقیقات جمع آوری شده توسط تیم پشت مجموعه ایمیل بازاریابی Emma ، ایمیل های هدفمند مرتبط تولید می کند 18 برابر درآمد بیشتر از پخش شده در سطح جهان. آنها همچنین دریافتند که افرادی که ایمیل های قطره ای شما را می خوانند ، به احتمال زیاد به تعداد لینک های موجود در آنها کلیک می کنند 119٪ افزایش در نرخ کلیک از ایمیل های قطره ای.

خب چی فکر می کنی؟ آیا اجرای کمپین های قطره ای ایمیل را شروع می کنید؟ تغییر در مورد ایمیل های قطره ای که در مثال محصول WordPress از آنها استفاده کرده ایم چه تغییراتی می دهید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map