نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean
 1. 1. نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure
 2. 2. نحوه نصب وردپرس در Google Cloud
 3. 3. WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون
 4. 4. آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 5. 5. در حال خواندن: نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

DigitalOcean یکی از سریعترین شرکتهای میزبان ابر در جهان است که روی سادگی و مقیاس تمرکز دارد. امروز می خواهیم نحوه نصب و پیکربندی WordPress را در DigitalOcean بیاموزیم.


چرا ما عاشق DigitalOcean هستیم

در سال 2011 با افتتاح درهای خود ، به زودی با بیش از یک میلیون کاربر به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان میزبان ابری تبدیل شد. سرورهای DigitalOcean به Droplets شناخته می شوند – کوچکترین واحد از یک سرور ابری که می توانید با شروع از 5 دلار در ماه خریداری کنید.

عامل اصلی موفقیت حیرت انگیز DigitalOcean سادگی آن است. علاوه بر اینکه گزینه ای تمیز و ساده است ، تعداد بیشتری چیز وجود دارد که عاشق DigitalOcean برای سایت وردپرس خود باشید. در اینجا پنج دلیل وجود جذاب بودن DigitalOcean در اینجا آورده شده است.

توجه: این یک بخش اختیاری است ، می توانید آن را پرش کنید و درست به قسمت بعدی پرش کنید تا WordPress را در DigitalOcean نصب کنید.

قیمت رقابتی و مقرون به صرفه

قیمت قطره های دیجیتال 5 قطره VPS

قیمت گذاری DigitalOcean (سپتامبر 2018)

DigitalOcean یکی از کمترین امتیازات قیمت را در صنعت میزبانی ابر دارد. می توانید با حداقل 5 دلار در ماه با سرور خود شروع به کار کنید.

سه ویژگی باعث می شود DigitalOcean بسیار مقرون به صرفه باشد.

 1. استفاده در هر ساعت پرداخت
 2. حداقل مدت اجاره
 3. بدون هزینه تنظیم (حتی برای تنظیمات بزرگ)
 4. برنامه ها از $ 0.0007 / ساعت شروع می شوند
قطرات DigitalOcean با حداقل 5 دلار در ماه شروع می شود!

قطره 5 دلار در ماه با:

 • 1 گیگابایت رم
 • 25 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD (SSD حدود 10 برابر سریعتر از دیسک های سخت سنتی)
 • پهنای باند 1TB (واقعاً سخاوتمندانه است)
 • 1 واحد قدرت vCPU (CPU مجازی)
 • قیمت: $ 0.007 / ساعت که تقریباً 60 دلار در سال است!

نصب خودکار 1-کلیک برای وردپرس

وردپرس یک پرس از دیجیتال را نصب کنید

1-نصب وردپرس نصب شده توسط DigitalOcean را کلیک کنید

DigitalOcean یک تصویر آماده شیرین برای وردپرس و یکسری نرم افزارهای منبع باز دیگر دارد که آن را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند. با چند کلیک (خواهید دید که چگونه) ما قادر نخواهیم بود تا در هر زمان نصب مداوم وردپرس ایجاد کنیم.

حماسه جامعه و دانش بنیان

جامعه متمرکز روی جامعه دیجیتال

رویکرد متمرکز در جامعه DigitalOcean برای برنده شدن مشتریان

DigitalOcean دارای تعداد زیادی آموزش در مورد تقریباً هر سیستم عامل ، هر نرم افزاری و هر موضوع (مربوط به میزبانی) است! بهترین قسمت – با دقت روی قطرات آنها آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که در قطرات شما نیز کار می کند!

به غیر از آموزش ها ، شما همچنین دارای انجمن های فعال پرسش و پاسخ و پروژه های جالب جامعه هستید.

تغییر اندازه پویا

با DigitalOcean ، می توانید اندازه قطره قطره خود را تغییر اندازه دهید. به یاد دارید که در مقدمه Cloud Computing با WordPress در مورد آن صحبت کردیم؟ هر زمان که به مقداری آب اضافی احتیاج دارید ، به اندازه پیچاندن یک دستگیره برای افزایش حجم ، اندازه یک قطره را تغییر دهید!

مورد اعتماد بهترین توسعه دهندگان

digitalocean- بررسی-مشتری-پایگاه

توسعه دهندگان عاشق DigitalOcean هستند

جان ریزگ ، خالق جی کوئری (یکی از بهترین چارچوب های جاوا اسکریپت) ، سالواتوره سانفیلیپو ، خالق ردیس ، و بنیانگذار StackExchange ، جف اتوود – همگی از DigitalOcean برای پروژه های خود استفاده می کنند.

نصب وردپرس در DigitalOcean

پيش نياز: پس از ثبت نام در DigitalOcean ، باید اطلاعات مخاطب خود را به روز کنید و مقداری پول (حدود 5 دلار) به حساب DigitalOcean خود انتقال دهید تا اولین قطره خود را ایجاد کنید. به عنوان تلفن پیش پرداخت آن فکر کنید. برای شارژ مجدد حساب خود می توانید از PayPal یا کارت اعتباری استفاده کنید. اکنون ما آماده هستیم تا قطره وردپرس خود را ایجاد کنیم.

سازمان حساب کاربری DigitalOcean: پروژه ها چیست؟?

ایجاد یک پروژه در دیجیتال

پروژه ها یک واحد اصلی سازمان در حساب DigitalOcean شما هستند. هر پروژه می تواند چند قطره و سایر ویژگی ها (مانند تعادل بار و ذخیره اشیاء) که DigitalOcean برای ارائه دارد ، داشته باشد. یک حساب DigitalOcean تنها می تواند چندین پروژه داشته باشد.

ما با ایجاد اولین پروژه DigitalOcean ما شروع می کنیم. نام پروژه ، توضیحات ، هدف پروژه و محیط را انتخاب کنید. یک محیط می تواند توسعه ، مرحله بندی یا تولید باشد. برای آموزش ما ، گزینه هایی را که در تصویر بالا نشان داده شده است ، انتخاب کرده ایم.

از آنجا که DigitalOcean یک پلتفرم میزبان ابری متمرکز بر توسعهدهندگان است ، آنها این گزینه ها را دارند که به کمک برنامه نویسان برای سازماندهی پروژه های خود می روند.

نحوه ایجاد Droplet وردپرس در DigitalOcean

پس از ایجاد یک پروژه ، اکنون می توانید قطره ای را ایجاد کنید.

یک قطره جدید در digitalocean در وردپرس ایجاد کنید

مرحله 1: ما با ایجاد قطره ای در داخل پروژه WPExplorer شروع می کنیم.

قطره سیستم عامل

گام 2: Ubuntu را به عنوان سیستم عامل قطره خود انتخاب کنید و سپس آن را انتخاب کنید برنامه های یک کلیک برگه.

قطره تصویر وردپرس با یک کلیک در digitalocean

مرحله 3: انتخاب کنید وردپرس در تاریخ 18.04. این بدان معنی است که DigitalOcean قصد دارد به طور خودکار وردپرس را در اوبونتو 18.04 نصب کند.

پشتیبان گیری و گزینه های ذخیره سازی بلوک

توجه – علاوه بر این می توانید نسخه پشتیبان خود را به قطره خود اضافه کنید. با این حال ، این برای ما مهم نیست زیرا این یک آموزش است. همچنین ، این نباید با پشتیبان گیری از وردپرس اشتباه گرفته شود. نسخه پشتیبان تهیه قطره از نسخه پشتیبان خودکار در سطح سیستم است ، به این معنی که همه چیز را در سیستم عامل کپی می کنند (و نه فقط WordPress).

موقعیت مکانی پایگاه داده (و گزینه های اضافی) در یک قطره DigitalOcean

مرحله 4: قطرات DigitalOcean می تواند در 8 پایگاه داده مختلف مستقر شود. از آنجا که در هند واقع شده ام ، بنگالور را انتخاب کردم. انتخاب گزینه های اضافی (مانند شبکه خصوصی ، IPv6 و غیره) و کلید SSH اختیاری است. از آنجا که ما فقط وردپرس را نصب می کنیم ، این ویژگی ها لازم نخواهد بود. با این حال احساس راحتی کنید که آنها را در حساب DigitalOcean خود امتحان کنید!

ایجاد یک قطره دیجیتال

مرحله 5: همانطور که مشاهده می کنید ، پروژه پیش فرض ، یعنی WPExplorer بطور خودکار انتخاب می شود. نام میزبان را وارد کنید (این برای شماست که به یاد داشته باشید در داخل) و کلیک کنید ایجاد کردن برای شروع ایجاد قطره.

قطره دیجیتالی آماده است

قطره DigitalOcean آماده است!

مرحله 6: پس از ایجاد قطره ، پیامی شبیه به عکس بالا در بالا مشاهده خواهید کرد.

ایمیل قطره دیجیتال

همچنین باید در حساب ایمیل ثبت شده DigitalOcean یک ایمیل مشابه دریافت کنید.

ورود به قطره DigitalOcean از طریق کنسول SSH

زمان نصب معروف 5 دقیقه ای وردپرس تقریبا زمان است. فقط این بار طی 2 دقیقه انجام خواهیم شد. ما قبلاً آدرس IP داریم که می توانیم از آن برای ورود به سرور WordPress استفاده کنیم. با این حال ، برای پیکربندی اولین بار باید از طریق SSH به قطره DigitalOcean خود وارد شویم.

یک قطره پیکربندی نشده وردپرس در DigitalOcean

اگر این کار را نکنیم ، وقتی وارد آدرس IP در مرورگر خود می شویم ، پیامی مانند این را مشاهده خواهیم کرد. می توانید از طریق SSH با استفاده از Putty در Windows یا Terminal در Mac به قطره DigitalOcean خود وارد شوید. با این حال ، DigitalOcean روش ساده تری برای انجام این کار دارد ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

قطره دسترسی ssh از طریق کنسول

ابتدا ، از میان شما داشبورد DigitalOcean ، قطره مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس از منوی سمت چپ برگه Access را انتخاب کنید. کلیک کنید کنسول را راه اندازی کنید برای دسترسی به قطرات خود از طریق SSH با استفاده از مرورگر وب خود.

دسترسی به قطره ssh

در مرحله بعد ، نام کاربری (root) و رمز عبور خود را که قبلاً برای شما ایمیل شده بود وارد کنید. بلافاصله از شما خواسته می شود یک رمزعبور جدید برای حساب کاربری root ایجاد کنید. پس از بازنشانی رمز اصلی ، باید پیامی مشابه آنچه در بالا مشاهده کردید.

خودشه. اکنون برای نصب معروف 2 دقیقه ای وردپرس آماده هستیم!

پیکربندی نصب وردپرس در DigitalOcean

تا کنون:

 • یک قطره جدید DigitalOcean را با پیش نصب Ubuntu و WordPress ایجاد کرد. و
 • از طریق SSH به قطرات وارد شده (با استفاده از دسترسی کنسول دیجیتال OCEan).

اکنون برای آماده سازی سایت وردپرس ما باید مراحل نهایی را انجام دهیم.

نصب وردپرس در digitalocean 1/2

آدرس IP را در مرورگر خود وارد کنید ، و باید از صفحه معروف نصب استقبال کنید.

نصب وردپرس در digitalocean 2/2

اکنون نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید. پیکربندی بانک اطلاعاتی توسط DigitalOcean از قبل تنظیم شده است. اگر در حال آزمایش یک سایت هستید ، ممکن است بخواهید دید موتور موتور را خاموش کنید. تنها نکته این است که باید سایت خود را پس از آماده شدن سایت خود فعال کنید.

کلیک کنید وردپرس را نصب کنید و بگذار جادو اتفاق بیفتد.

نصب وردپرس در digitalocean

و در آنجا آن را دارید – وردپرس آماده است.

نصب وردپرس در digitalocean با موفقیت انجام شد

این نشانگر پایان آموزش اصلی ما است.

جایزه: DigitalOcean برای مبتدیان (یکی دیگر از گزینه های ابر)

به یاد دارید وقتی مدت زمان طولانی میزبانی وب Cloudways را مرور کردیم؟ خوب یکی از ویژگی های جالب که Cloudways ارائه می دهد گزینه ای برای انتخاب ابر خود است و یکی از گزینه های DigitalOcean است! از آنجا که Cloudways تمام سنگین وزن را برای شما انجام می دهد ، می توانید با کلیک بر روی آن کلیک کنید و میزبانی وب سایت خود را شروع کنید ، بنابراین می توانید مزایای عالی میزبانی ابری با DigitalOcean منهای تنظیم را داشته باشید. این باعث می شود Cloudways گزینه جدیدی برای تازه واردان یا افرادی باشد که نمی خواهند به جنبه فنی تنظیم میزبانی ابری بپردازند.

پیکربندی پیشرفته وردپرس در DigitalOcean

داشتن یک سایت وردپرس در DigitalOcean بسیار عالی است. با این وجود ، اگر URL سایت وردپرس شما یک آدرس IP باشد ، خیلی خوب نخواهد بود. ما باید آن را به یک نام دامنه پیوند دهیم. همچنین ، وب سایت های رمزگذاری شده امروز یک استاندارد محسوب می شوند ، بنابراین می خواهیم نحوه نصب گواهی HTTPS را در قطره وردپرس خود بیاموزیم.

در اینجا خلاصه ای از آنچه در بخش پیکربندی پیشرفته WordPress ما پوشش خواهیم داد آورده شده است:

 • یک نام دامنه را در سایت وردپرس خود پیکربندی کنید
 • HTTPS را برای وردپرس در قطره DigitalOcean خود نصب کنید.

پیکربندی نام دامنه در قطره DigitalOcean WordPress خود

برای پیکربندی URL وردپرس خود ، باید:

 • اضافه کردن “رکورد” با اشاره به آدرس IP قطره و
 • آدرس سایت را از داشبورد سرور وردپرس تغییر دهید.

این یک فرآیند دو بخشی است که باید به صورت متوالی انجام شود.

قسمت 1: اضافه کردن یک رکورد به دامنه شما:

این قسمت بیشتر به ارائه دهنده هاستینگ شما بستگی دارد. شما باید مدارک میزبان خود را برای اضافه کردن سوابق به DNS خود ارجاع دهید. یا به سادگی Google ”نحوه اضافه کردن رکورد در “شما باید دستورالعمل خاصی را دریافت کنید.

اگر میزبان شما با cPanel همراه است (بیشتر میزبان های وب مشترک این کار را انجام می دهند) ، ما در اینجا یک آموزش برای شما داریم:

داشبورد cpanel در یک هاست مشترک

مرحله 1: به حساب cPanel خود وارد شوید و را انتخاب کنید ویرایشگر منطقه. همچنین می توانید از تابع جستجو در cPanel برای یافتن سریع این ابزار استفاده کنید.

اضافه کردن یک رکورد در dns 1/2

گام 2: کلیک کنید + رکورد برای افزودن یک رکورد A جدید.

 اضافه کردن یک رکورد dns

مرحله 3: بیایید فرض کنیم که نام دامنه شما shembull.com است و می خواهید آن را به قطره جدید DigitalOcean خود اشاره کنید. در این حالت ، باید اضافه کنید دو یک ضبط در ویرایشگر منطقه DNS Zone شما. اولین مورد برای مثال.com و دیگری برای www.example.com. هر دو این سوابق نام دامنه اصلی شما را به آدرس IP قطره نشان می دهند. شما باید از پیکربندی زیر استفاده کنید:

رکورد شماره 1: “مثال.com”

نام: example.com (بله دنباله دار "." گنجانده شده است)
آدرس: در قسمت آدرس ، آدرس IP قطره را اضافه کنید.

رکورد شماره 2: ‘www.example.com ‘

نام: www.example.com. (دنباله "" به طور خودکار ظاهر می شود. اگر اینطور نیست ، آن را نادیده بگیرید!)
آدرس: آدرس IP قطره شما.

با این حال ، برای آموزش ما ، ما از یک زیر دامنه – digitalocean.souravkundu.in استفاده می کنیم. بنابراین ما یک رکورد A را برای زیر دامنه وارد کرده ایم تا به آدرس IP قطره اشاره کند.

توجه – این راه اندازی برای وب سایت هایی که دارای زیر دامنه مختلف برای وبلاگ خود هستند نیز مفید است. به عنوان مثال “blog.productsite.com”.

سابقه ای برای آموزش ما: ‘digitalocean.souravkundu.in ‘

نام: digitalocean.souravkundu.in.
آدرس: آدرس IP قطره ما

پس از پیکربندی سوابق A برای اشاره به آدرس IP قطره ، باید بازتاب آن زمان برد. (فوراً اتفاق نمی افتد). این مدت زمان انتظار ، زمان انتشار DNS نام دارد و تا 24 ساعت طول می کشد. با این حال ، از نظر عملی ، اگر این یک رکورد جدید A باشد ، بیش از 5 دقیقه طول نمی کشد.

مرحله 4: برای تأیید صحت کار رکورد A ، URL را (که در مورد ما digitalocean.souravkundu.in است) در مرورگر خود وارد کنید و باید سایت وردپرس خود را مشاهده کنید. این به شما می گوید که دامنه خود را با موفقیت به قطره DigitalOcean خود پیوند داده اید.

قسمت دوم: تغییر URL سایت وردپرس در DigitalOcean

نصب پیش فرض وردپرس

وقتی سایت WordPress را در DigitalOcean نصب کردیم ، آدرس سایت به طور خودکار پیکربندی می شود که آدرس IP سرور باشد. اکنون باید آن را به نام دامنه جدیدی که فقط پیکربندی کرده ایم تغییر دهیم.

تنظیمات → عمومی به داشبورد وردپرس بروید. ما باید دو قسمت را در اینجا تغییر دهیم:

 • آدرس وردپرس (URL)
 • آدرس سایت (URL)

در بخش قبلی آن را به آدرس اینترنتی مربوطه که در ضبط A تنظیم کرده اید ، تغییر دهید. این باید یا “مثال.com” یا “blog.example.com” باشد. توجه داشته باشید که هم آدرس وردپرس و هم آدرس سایت باید مقادیر یکسانی داشته باشند.

پیکربندی آدرس سایت وردپرس

در آموزش ما از http://digitalocean.souravkundu.in/ استفاده کرده ایم. پس از انجام کار ، به پایین بروید و برای ذخیره تغییرات ، ذخیره را فشار دهید.

اکنون سایت وردپرس شما آماده است!

اضافه کردن HTTPS به وردپرس با استفاده از DigitalOcean

تنظیم گواهینامه SSL HTTPS را در سرور وب امکان پذیر می کند ، که ترافیک بین سرور و مشتریانی که به آن وصل می شوند را تضمین می کند. DigitalOcean ابزاری به نام Certbot را در قطره نصب یکبار با وردپرس نصب می کند. Certbot روشی رایگان و راحت برای تنظیم گواهینامه های SSL بر روی سرور است.

اکنون می خواهیم نحوه پیکربندی Certbot در DigitalOcean را برای اضافه کردن HTTPS به سایت وردپرس خود بررسی کنیم.

مطابق با DigitalOcean مستندات, برای استفاده از Certbot ، به یک نام دامنه ثبت شده و دو پرونده DNS نیاز دارید:

 • یک ضبط از دامنه (به عنوان مثال ، مثال.com) به آدرس IP سرور
 • یک ضبط از دامنه ای که با www (به عنوان مثال ، www.example.com) به آدرس IP سرور تنظیم شده است.

این بسیار شبیه به قسمت 1 از بخش تنظیمات DNS است. و حدس بزنید چه؟ ما قبلاً آنرا انجام داده ایم!

پس از انجام این مرحله ، ما باید از طریق SSH وارد کنسول قطره شوید و دستور زیر را اجرا کنید:

certbot --apache -d مثال.com -d www.example.com

فقط نکته این است که مثال.com با نام دامنه شما جایگزین می شود. در آموزش ما ، از آنجا که ما فقط از یک subdomain استفاده می کنیم ، دستور این قرار است:

certbot --apache -d digitalocean.souravkundu.in
 • وقتی فرمان اجرا می شود ، چندین علامت وجود دارد. با وارد کردن “Y” روی کنسول ، به سادگی با آنها موافقت کنید.
 • همچنین از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید همه ترافیک HTTP را به نسخه HTTPS وب سایت هدایت کنید. توصیه می کنم بله را انتخاب کنید ، زیرا این اطمینان می دهد که همه بازدید کنندگان نسخه رمزگذاری شده وب سایت شما را دریافت می کنند.
 • پس از اتمام ، باید به داشبورد وردپرس برگردید و آدرس سایت را از http به https تغییر دهید ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

تغییر آدرس اینترنتی سایت وردپرس به https

پشتیبان گیری خودکار و زمانبندی DigitalOcean

همانطور که قبلاً ذکر شد می توانید پشتیبان خود را به قطره DigitalOcean خود اضافه کنید ، اما اینها فقط یک بار در هفته ارائه می شوند. در مدت زمان 7 روز بین پشتیبان گیری ها می تواند خیلی اتفاق بیفتد. به همین دلیل فکر می کنیم که از پشتیبان گیری سایت خود استفاده کنید یا از یک سرویس قابل اعتماد مانند SnapShooter استفاده کنید تا به شما در مدیریت بهتر آنها کمک کنید.

پشتیبان گیری SnapShooter DigitalOcean

با استفاده از SnapShooter می توانید تعداد نسخه های پشتیبان تهیه کنید و به همان میزان نیاز دارید. خواه آن روزانه ، ساعتی یا به صورت تقاضا باشد. بعلاوه می توانید تصمیم بگیرید که در زمان های غیر اوج ، از پشتیبان تهیه کنید ، بایگانی کامل را حفظ کنید (چند مورد را که می خواهید نگه دارید) انتخاب کنید و آنها را ایمن نگه دارید. گزینه اتصال چندین حساب DigitalOcean به SnapShooter به شما امکان می دهد از کلیه سایتهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. SnapShooter حتی می تواند پشتیبان گیری از همه قطرات جدید را بطور خودکار شناسایی و فعال کند – سایتی که سایت شما را پوشانده است.

SnapShooter دریافت کنید

البته شما می توانید از پشتیبان گیری دستی از سایت خود استفاده کنید ، اما خدماتی مانند SnapShooter این روند را آسان تر می کند.

بسته بندی کردن

DigitalOcean یکی از بهترین نمونه های ارائه دهندگان میزبانی ابر ابر دوستانه برای توسعه دهنده در آنجا است. آنها مستندات گسترده ای از جمله صفحه اختصاصی برای وردپرس و پشتیبانی مبتنی بر بلیط سیستم. DigitalOcean با طراحی بصری ، راهنماهای کاربر محور و ویژگی های قدرتمند ، چهره میزبانی ابر را تغییر می دهد – یک قطره در هر زمان. و با داشتن یک نقطه ورود 5 ماهه ، مکانی عالی برای یادگیری چگونگی کثیف کردن دست های خود با وردپرس است.

اکنون ابر را تجربه کنید!

نظر شما در مورد این آموزش چیست؟ آیا چیزی وجود دارد که دوست دارید ما آن را اضافه کنید؟ ما دوست داریم افکار شما را در نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector