با افزونه CM پاسخ های WordPress ، یک صفحه بحث و گفتگو را به سایت خود اضافه کنید

مشغول بحث و گفتگوی اجتماعی بخش مهمی از آنلاین بودن امروزه است. عملاً اجباری است با این حساب ، اگر شما واقعاً آیا می خواهید بحث در مورد صنعت یا نام تجاری خود تقویت کنید ، چرا یک انجمن بحث و گفتگو درست در سایت شما لحاظ نمی شود؟ با تشکر از افزونه CM Answers توسط CM Plugins ، می توانید همین کار را انجام دهید.


این افزونه وردپرس به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا سوالات و پاسخ ها را در یک قسمت ارسال کنند سرریز پشته با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی (Facebook ، Google+ یا LinkedIn) برای یک تجربه بی نظیر ، وارد شوید و وارد شوید.

CM پاسخ می دهد پلاگین چه می کند?

این افزونه وردپرس روشی سبک برای اضافه کردن یک انجمن بحث و گفتگو به سایت شما ارائه می دهد. برخلاف یک سیستم تفسیر سنتی ، CM Answers واقعاً تشویق جامعه را در مورد هر موضوعی برای انتخاب شما ترغیب می کند. می توانید سؤالات خاصی را برای درخواست بازخورد بازدید کنندگان خود بپرسید یا می توانید به بازدید کنندگان اجازه دهید سوالات خود را بپرسند و بحث های خود را شروع کنند. این به شما بستگی دارد.

یک انجمن بحث و گفتگو می تواند اهداف زیادی را ارائه دهد ، از بحث سنتی ، گرفته تا پرسش و پاسخ ، تا پشتیبانی کاربر یا مشتری. این واقعا همه کاره است و بر خلاف برخی از افزونه های بحث دیگر ، سایت شما را زیر پا نمی گذارد.

نسخه رایگان و Pro Pro این افزونه در دسترس است. بیایید مدتی وقت بگذاریم تا ویژگی های موجود در هر کدام را مرور کنیم.

رایگان

نسخه رایگان از این افزونه به شما امکان می دهد یک انجمن بحث اصلی اضافه کنید. می توانید هنگام ارسال موارد جدید ، سؤالات و پاسخ ها را تعدیل کرده و از طریق ایمیل اعلان دریافت کنید. کاربران می توانند از دریافت اعلان ها نیز امتناع بگیرند (و خارج شوند). همچنین می توانید تعداد مشاهده و تعداد پاسخ را مشاهده کنید. همچنین چندین گزینه سفارشی سازی برای تغییر الگوی متناسب با نیاز کاربر وجود دارد. برای تغییر رتبه آنها در لیست می توانید از سؤالات رای گیری کنید. افزونه در فهرست داشبورد قابل دسترسی است:

داشبورد پاسخ CM

به راحتی تعدیل می شود سوالات و پاسخ ها را اضافه کنید و / یا موارد تعدیل شده توسط کاربران را تعدیل کنید. توجه: تصویر زیر نسخه Pro را نشان می دهد.

سوالات پاسخ CM

حرفه ای

نسخه دارای مجوز حرفه ای پاسخ های CM نسخه ای است که من با آن دست به دست هم دادم ، بنابراین این چیزی است که امروز بیشترین صحبت را از آن دارم. نسخه Pro 29 دلار قیمت دارد و شامل همه چیز موجود در نسخه رایگان و همچنین بسیاری از ویژگی های اضافی است. اولین مورد ، یک ویژگی جدید کنترل کنترل دسترسی است که به مدیران امکان می دهد افرادی را که می توانند از آنها سؤال کنند و پاسخ دهند ، تنظیم کنند. گزینه ها شامل هر کس, کاربران وارد شده, و با نقش:

کنترل دسترسی پاسخ CM

همچنین شامل یک ویژگی کد کوتاه است که به شما امکان می دهد لیستی از سوالات را با کد کوتاه وارد کنید cma-سوال. شما حتی می توانید پارامترهایی را به آن اضافه کنید ، بنابراین لیست مجموعه خاصی از سوالات از یک نویسنده خاص را نشان می دهد ، محبوب ترین و غیره.

نسخه Pro امکان ادغام رسانه های اجتماعی با چندین سایت محبوب از جمله Twitter ، Facebook ، Google+ ، LinkedIn و Microsoft Live را فراهم می کند. به هر بازدید کننده دسترسی به داشبورد فردی نیز می رسد که “سؤالات من” و “پاسخهای من” را ذکر می کند. این موارد را می توان با استفاده از کد کوتاه به صفحات پروفایل کاربر اضافه کرد.

ادغام ویجت به شما امکان می دهد فقط سؤال ها و پاسخ های مورد نظر خود را در هر زمینه ای در درون موضوع انتخابی خود که از ابزارک ها پشتیبانی می کند ، مانند نوار کناری ، نشان دهید. تنظیماتی برای نوار کناری در منوی افزونه قابل دسترسی است:

پاسخ CM نوار کناری

همچنین می توانید تنظیمات اعتدال خاص را در نسخه Pro تنظیم کنید. این تنظیمات به شما امکان می دهد لیستی از افرادی که می توانند سوالات و یا پاسخ ها را ارسال کنند بدون نیاز به طی کردن روند تعدیل ، مشخص کنید. این می تواند بحث در سایت شما را به میزان قابل توجهی سرعت ببخشد. البته مطمئن شوید که این معافیت ها را فقط برای کسانی که خود را قابل اعتماد و توانمند نشان داده اند ارائه می دهید:

پاسخ CM اعتدال

در اینجا چند نکته دیگر درباره مجوز Pro که باید درباره آنها بدانید وجود دارد:

 • پشتیبانی چند جانبه
 • امکان نمایش یا پنهان کردن نماها برای سؤالات خاص
 • هر کاربر با اضافه کردن پیوند به پروفایل رسانه های اجتماعی ، می تواند یک صفحه پروفایل عمومی ایجاد کند.
 • ادغام گراواتار
 • پیوستها را مجاز می کند
 • امکان تغییر ترتیب ترتیب پاسخها.
 • پشتیبانی آژاکس
 • پشتیبانی از برچسب
 • امکان اضافه کردن سؤالات “چسبناک” که در صدر همه سؤالات و / یا پاسخ ها ظاهر می شود و با رنگ پس زمینه ای که مشخص می کنید برجسته می شود.
 • پشتیبانی از قطعه کد.
 • شخصی سازی پیوند ثابت
 • امکان ساخت پاسخهای CM به عنوان صفحه اصلی سایت شما.
 • ویجت اشتراک اجتماعی برای صفحات سوال.
 • پیام قدردانی CM Answers از پاورقی حذف می شود
 • امکان ویرایش سوالات و پاسخ ها پس از ارسال به سایت.

همچنین می توانید یک سلب مسئولیت را اضافه کنید که برای اولین بار کاربران سایت شما مشاهده می کنند. از هر کاربر خواسته می شود شرایط و ضوابط سایت شما را بپذیرد:

پاسخ CM سلب مسئولیت

راه اندازی هیئت بحث و گفتگو

پس از آشنایی با ویژگی های پاسخ های CM ، روند تنظیم بسیار جالب بود. تنظیمات داشبورد بصری بوده و به راحتی قابل پیگیری است. برای رفتن به صفحه بعدی گزینه های شخصی سازی ، فقط روی هر برگه کلیک کنید:

تنظیمات پاسخ CM

به راحتی می توانید نحوه جستجوی سوالات و پاسخ ها را برای کاربر نهایی تنظیم کنید. فقط بر روی برگه “ظاهر” کلیک کنید:

ظاهر پاسخ CM

گزینه های مختلفی از اصلاح نحوه شناسایی سؤالات ، تعداد سؤالات موجود در هر صفحه ، برای نشان دادن تعداد مشاهده ها و موارد دیگر ، به شما ارائه می شود..

اگر کاربران هنگام ارسال سؤال یا پاسخ جدید به سایت شما ، از دریافت اعلان خودداری کنند ، می توانید مطمئن شوید که ایمیل اعلان به درستی نشان تجاری شما را نشان می دهد:

اعلان های پاسخ CM

آنچه من پیدا کردم که به بهترین شکل کار کنم این است که روی هر یک از برگه ها کلیک کنید و ببینید چه گزینه هایی در دسترس هستند. دستیابی به دستیابی به شما امکان می دهد تا ایده بهتری از آنچه می توانید با این افزونه به دست بیاورید و چگونه می توانید آن را متناسب با نیازهای خاص سایت خود تهیه کنید ، ارائه دهید..

از نظر اضافه کردن محتوا ، ساده تر نمی تواند باشد. پیوند سوالات برای افزونه ای که در سمت چپ داشبورد وردپرس قابل مشاهده است ، شما را به صفحه زیر می برد:

سوالات پاسخ CM

از اینجا ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روی “افزودن سوال” کلیک کنید و می توانید سوال خود را وارد کنید ، آن را طبقه بندی کنید و برچسب ها را اضافه کنید. نتیجه نهایی چیزی شبیه به این خواهد بود. توجه داشته باشید که رنگ پس زمینه متفاوت در مورد “چسبنده” در بالا:

سؤال

منوی Answers یک رابط مشابه ارائه می دهد. صفحه پاسخ ها برای کاربران نهایی ، جایی که از آنها خواسته می شود مشارکت کنند ، مشابه این به نظر می رسد:

firstQ_image

در قسمت تنظیمات ، در زیر برگه “موضوع” می توانید نحوه نمایش سوالات و پاسخ ها را تغییر دهید:

پاسخ CM موضوع

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید پیوست ها را فعال یا غیرفعال کنید ، حداکثر اندازه پرونده را تنظیم کنید ، رتبه بندی ها را فعال کنید و غیره.

سفارشی کردن نحوه ظاهر شدن و کارکرد پرسش و پاسخ ، انجمن بحث یا انجمن پشتیبانی با استفاده از این افزونه ساده و ساده است.


اگرچه بسیاری از افزونه های بحث و گفتگو وجود دارد ، افزونه CM Answers با وردپرس به خوبی ادغام می شود و یک راه ساده برای تعامل به مدیران و کاربران می دهد. Admins سفارشی کردن انجمن را یک فرآیند ساده که می تواند در یک هوی و هوس تغییر یابد پیدا می کند. کاربران تجربه نهایی را برای دیدن لذت بخش و ساده برای مشارکت در می یابند. از آنجایی که امروزه بخش عمده ای از مشارکت آنلاین مشارکت بازدید کنندگان شما را تشویق می کند ، این افزونه راهی مناسب برای تقویت بحث است ، حتی اگر شما به دنبال تعدیل مستقیم نیستید.

این افزونه به خوبی با افزونه CM Tooltips Glossary که مدتی در مورد آن صحبت کردیم ، جفت می شود. هر دو کاربردی آسان هستند و باعث می شوند بدون اضافه شدن نفخ ، سایت های وردپرس کاربردی تر شوند.

آیا پاسخ CM را امتحان کرده اید؟ چی فکر کردی؟ به ما اطلاع دهید که چگونه این کار را در نظرات انجام می دهد.

پاسخهای CM را بارگیری کنید رایگان یا طرفدار الان!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map