بارگیری آسان را با افزونه CM Downloads Manager Pro WordPress راه اندازی کنید

من این افتخار را داشتم که یک زن و شوهر از افزونه های دیگر ایجاد شده توسط CreativeMinds ، مانند واژه نامه CM ToolTip و پاسخ های CM را مرور کنم. بنابراین وقتی یکی از افزونه های دیگر روی میز من آمد ، مجبور شدم آن را بررسی کنم. این بار ، من دست خودم را روی CM Downloads Manager Pro گرفتم و دو چیز بلافاصله مرا تحت تأثیر قرار داد: این بصری است ، و با سایر افزونه های CM که آزمایش کرده ام سازگار است..


CM Downloads Manager یک افزونه رایگان و برتر برای وردپرس است که به شما امکان می دهد آنچه را که کاربران می توانند بارگیری و بارگیری در سایت و از سایت شما تعیین کنند ، تنظیم کنید. این برنامه انواع فایلها را از اسناد گرفته تا فایلهای موسیقی پشتیبانی می کند و امکان محافظت از رمز عبور ، ادغام پرداخت فروشگاه های خرده فروشی ، پیش نمایش پرونده ها و موارد دیگر را فراهم می کند..

بیایید نگاهی به برخی از آنچه که این افزونه ارائه می دهد ، بیاندازیم.

موارد استفاده بالقوه

افزونه CM Downloads Manager کاربردهای متنوعی دارد که بسیاری از آنها در سایت CMinds معرفی شده اند. با این حال ، من فکر کردم ذکر آنها در اینجا حائز اهمیت است زیرا زمینه ای برای روند راه اندازی فراهم می کند.

بیایید بگوییم که شما می خواهید افزونه های خود را بفروشید. می توانید از این افزونه برای محافظت در برابر رمز عبور از بارگیری فایلهای افزونه استفاده کرده و آن را با یک راه حل تجارت الکترونیکی ادغام کنید. یا اگر می خواهید بارگیری فایلهای موسیقی را که ایجاد کرده اید ، پیشنهاد دهید ، پس از ورود به سیستم به عنوان کاربران ، به راحتی این کار را انجام دهید. شما حتی می توانید برگه های سفید قابل بارگیری را به این روش ارائه دهید. هر چیزی که دوست دارید کاربران را بارگیری کنید ، به این روش به راحتی و ایمن قابل ارائه است.

ویژگی های نسخه رایگان

مدیر CM بارگیری رایگان

نسخه رایگان ، که برای بارگیری در فهرست افزونه ها در WordPress.org در دسترس است ، شامل چند ویژگی است که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید:

 • دسته بندی های بارگیری
 • مشاهده هر تعداد بارگیری
 • یک انجمن پشتیبانی برای هر بارگیری
 • امکان رای گیری در هر بارگیری
 • الگوی قابل تنظیم
 • پیش نمایش تصویر
 • موتور جستجوی داخلی برای بارگیری
 • کاربران می توانند بارگیری ها را ردیابی کنند
 • کاربران می توانند برای سؤالات ارسال شده از طریق تالارهای پشتیبانی از اعلان های ایمیل خودداری کنند یا از آن خارج شوند:

اعلان های مدیریت بارگیری CM

همانطور که می بینید ، این فقط اصول اولیه است. اگر قصد ارائه یک تجربه بارگیری با ویژگی های غنی را دارید ، به نسخه حرفه ای نیاز خواهید داشت.

ویژگی های نسخه حرفه ای

ویژگیهای مدیر بارگیری CM

CM Downloads Manager Pro ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، بنابراین لطفاً با من همراه باشید تا سعی کنم همه آنها را مرور کنم. برای مبتدیان ، می توانید دسته های سطح دوم را اضافه کنید ، که اگر بارگیریهای زیادی را ارائه می دهید ، بسیار مفید است. پشتیبانی چند وجهی وجود دارد و می توانید نتایج جستجو را با متغیرهای بیشتری مانند تاریخ ، نوع بارگیری و نام کاربری فیلتر کنید. همچنین می توانید از CSS سفارشی استفاده کنید ، از پیام CMinds Gratitude در پاورقی در صفحات بارگیری خلاص شوید و پیوند مجدد را هر طور که می بینید اصلاح کنید. حتی می توانید در مورد بارگیری های خود یک سلب مسئولیت را برای کاربران بار اول تنظیم کنید.

گذشته از این ویژگی های کلی ، در نسخه Pro نیز گزینه های کنترل و تعدیل دسترسی بیشتری دارید. مجوزهای گروه کاربر را تنظیم کرده و همه بارگیری ها توسط کاربران ثبت نام شده و همچنین غیر ثبت شده را ضبط کنید. شما می توانید این گزارش را بر اساس تاریخ ، نام بارگیری یا کاربر مشاهده کرده و آن را از طریق قالب پرونده CSV صادر کنید. همچنین می توانید محدودیت های مشاهده را در هر بارگیری تعیین کنید. برخی ممکن است در دسترس همه باشد در حالی که برخی دیگر فقط برای کسانی که وارد سیستم شده اند قابل مشاهده هستند. یکی دیگر از ویژگی های اساسی نسخه Pro شامل محافظت از رمز عبور است:

رمزهای عبور مدیریت مدیر CM

علاوه بر این ، محدودیتهای بارگذاری را تعیین کنید ، قبل از اجازه بارگیری ، نام و آدرس ایمیل کاربران را درخواست کنید و از اطلاعات جغرافیایی در هر بارگیری استفاده کنید. برای کد کوتاه نیز پشتیبانی زیادی وجود دارد ، مانند بارگیری ها ، ویجت لیست موارد بارگیری شده ، به روزرسانی ها ، همکاران برتر و بارگیری های مرتبط.

یک مورد که من در مورد این افزونه واقعاً دوست داشتم ، امکان شخصی سازی کامل صفحات بارگیری است. به جای بارگذاری یک فایل ، می توانید یک URL خارجی یا حتی یک کد کوتاه را برای بارگیری تنظیم کنید – که در هنگام ادغام با یک پلاگین سبد خرید بسیار مفید است. همچنین می توانید برگه های بیشتری را در هر صفحه برای نمایش توضیحات کامل تر انتخاب کنید. تعداد نمایش ها ، نمایش اسلایدها و یک ویجت اشتراک اجتماعی را نیز اضافه کنید.

در بخش پشتیبان پشتیبانی ، نسخه Pro امکان حذف کلی انجمن پشتیبانی یا نمایش برگه های اضافی را اضافه می کند. می توانید نحوه نمایش نظرات را تنظیم کنید ، تعدیل نظرات را فعال کنید و به طور خودکار نظرات کاربران تأیید شده را تأیید کنید:

مدیریت مدیریت تعدیل CM

پیوندهایی را به Google Docs اضافه کنید یا یک دستگاه پخش MP3 را برای پرونده های موسیقی تعبیه کنید:

CM Downloads Manager Music

یا یک پخش کننده MP4 را برای پرونده های ویدیویی جاسازی کنید:

مدیر مدیریت فیلم CM Downloads

در نهایت ، بسیاری از ویژگی های مدیریت کاربر اضافی ، مانند امکان ادغام ثبت نام با پروفایل های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook ، Google+ ، Twitter ، LinkedIn و Microsoft Live وجود دارد. پروفایل های کاربر عمومی و ادغام Gravatar و BuddyPress نیز گنجانده شده است. در سایت CMinds می توانید نسخه نمایشی از همه این موارد را مشاهده کنید.

تنظیم آن

فرآیند راه اندازی این افزونه را همانند سایر موارد نزدیک کنید. به سادگی افزونه را با بارگذاری آن از طریق پرونده .zip در داشبورد سرور اضافه کنید. پس از وارد کردن کلید فعال سازی خود ، باید این فهرست را در سمت چپ داشبورد مشاهده کنید:

سپس به پیوند “تنظیمات” بروید و پیوند مجدد خود را در زیر برگه عمومی تنظیم کنید. سپس پسوندهای پرونده ای را که می خواهید اجازه آپلود کنید انتخاب کنید و تنظیمات دسترسی را برای کاربران تعریف کنید. در اصل ، تصمیم بگیرید که به کدام کاربر اجازه می دهید فایلها را بارگذاری کند. اغلب ، فقط به ویراستاران یا فقط سرپرستان این اجازه داده می شود. بهتر است که از این خط مقدم مراقبت کنید تا بعداً از این کار خودداری کنید. تغییرات خود را ذخیره کرده و سپس روی “افزودن جدید” کلیک کنید تا اولین بار بارگیری خود را اضافه کنید. شما به فرم افزودن بارگیری جدید اضافه خواهید شد:

بارگیری CM بارگیری مدیر

این فرم همچنین شامل زمینه هایی برای اضافه کردن توضیحات دقیق در مورد دستورالعملهای بارگیری و نصب است. همچنین می توانید برای اعلان های سؤال پشتیبانی ، ورود به سیستم تغییر ، عکسهای صفحه ، محافظت از رمز عبور و انتخاب کردن را اضافه کنید:

مدیر بارگیری CM بارگیری بیشتر

پس از وارد کردن تمام این اطلاعات و ذخیره آن ، می توانید بعداً از طریق داشبورد کاربر خود آن را تغییر دهید:

مدیریت کاربر Dash Dash

همانطور که مشاهده می کنید ، گزینه ای را برای ویرایش ، حذف یا انتشار مجدد بارگیری های خود دارید. این همچنین در جایی است که می توانید تعداد بارگیری های هر آیتم را مشاهده کنید. وقتی همه کارها گفت و تمام شد ، صفحه ای که کلیه بارگیری های موجود شما را نشان می دهد ، چیزی شبیه به این خواهد داشت:

مدیر نسخه ی نمایشی بارگیری CM

این افزونه یک تن از ویژگی ها را ارائه می دهد و من اکیداً توصیه می کنم برای کشف همه چیز ، برای خودتان به هم بزنید. راستی ، اینجا خیلی برای پوشش دادن چیزهای زیادی وجود دارد ، اما امیدوارم که این حداقل به شما نمای کلی درباره نحوه کار این افزونه ، چرایی مفید بودن آن ، و چرا من آن را توصیه کرده ام.


CM Downloads Manager Pro ممکن است برای همه نباشد. از این گذشته ، همه نیازی به ارائه بارگیری در وب سایت های خود ندارند. اما برای افرادی که این کار را انجام می دهند ، این یک راه حل نسبتاً ارزان ، تنظیم آسان و استفاده آسان است. تنظیم مجوزها ساده است و در هر زمان قابل تغییر است. به همین ترتیب ، می توانید نحوه ارائه بارگیری ها را تعیین کنید و گزینه اشتراک گذاری اجتماعی ، گراواتارها ، پیش نمایش ها و موارد دیگر را نیز در اختیارتان قرار دهید. در کل ، یک افزونه بسیار مناسب برای کسانی که به دنبال این هستند که وارد بازار بارگیری شوند ، اگر از من بپرسید.

آیا از این افزونه – رایگان یا حق بیمه استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، نظر شما در مورد آن چیست؟ آیا متوجه شدید مفید است؟ لطفا افکار خود را در زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map