نحوه راه اندازی Cloudways مدیریت وردپرس Cloud Hosting

راهنمای تنظیمات میزبانی ابر وردپرس مدیریت Cloudways

به معنای واقعی کلمه صدها گزینه میزبانی در وب وجود دارد که هرکدام دارای گزینه های مختلف میزبانی هستند. میزبانی مشترک. میزبانی وردپرس مدیریت شده VPS سرور اختصاصی. و البته میزبانی ابری نیز وجود دارد. هنگامی که جستجوی میزبانی ابر مدیریت شده Cloudways یکی از اولین کسانی است که به نظر می رسد و با دلیل خوبی. از زمان آغاز فعالیت آنها در سال 2011 Cloudways یکی از سرویس های برتر مدیریت میزبانی ابر را ارائه داده است و امروز ما می خواهیم به شما نشان دهیم که آنها درمورد چه چیزهایی هستند.


نمای کلی از Cloudways Hosting

Cloudways یکی از ارائه دهنده های برتر میزبانی ابر است. میزبانی ابری چیست؟ این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – میزبانی از طریق “ابر”. در واقع تعداد زیادی از سرورهای دنیای واقعی به عنوان یک سیستم با هم کار می کنند تا میزبانی پایدار و ایمن را برای سرورهای مجازی فراهم کنند. این به معنای عملکرد بالاتر با خرابی کمتر با هزینه کمتر و همچنین انعطاف پذیری میزبانی وب حتی بیشتر است.

چه چیزی ابرهای مختلف را متفاوت می کند

میزبانی Cloud از سوی تعدادی از شرکتهای مشهور میزبان موجود است ، اما Cloudways آن را به سطح بعدی رسانده است. آنها با استفاده از ابر سنتی بهبود یافته اند تا چندین گزینه میزبانی ابر مدیریت شده با ویژگی های ایستادگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اول از همه آنها استفاده می کنند آخرین سرورها و سیستم ها (Nginx ، Redis ، MySQL ، Varnish ، Memcached و Apache به صورت خاص) به عنوان بخشی از پشته عملکرد آنها. علاوه بر این آنها مفید خود را از قبل نصب می کنند پلاگین حافظه نهان که شامل ویژگی هایی برای حذف پرونده ، گروه بندی و کوچک سازی پرونده و همچنین فشرده سازی Gzip برای اندازه پرونده بهینه است. این دسته کوچک موسیقی جاز باورنکردنی همان چیزی است که باعث می شود Cloudways میزبان سریع و قابل اعتماد باشد.

بخش عالی دیگر در مورد Cloudways برخلاف برخی از رقبای آنها این است که آنها ارائه می دهند امنیت سمت سرور مدیریت شده است با تمام برنامه هایشان آنها از چندین لایه محافظت (مانند فایروال ها ، تأیید هویت 2 عاملی و لیست سفید کردن IP) به همراه به روزرسانی های خودکار استفاده می کنند تا همه سرورها بر روی سیستم عامل خود به روز باشند..

بعلاوه برای یافتن میزبان دیگری که انواع مختلفی از گزینه های انتخاب سکو را به شما امکان می دهد ، فشار زیادی خواهید یافت DigitalOcean ، linode ، VULTR ، Amazon ، Google) ، تاسیسات نامحدود ، همکاری تیم, مقیاس گذاری آسان سرور و یک کنسول حساب کاربری بسیار شگفت آور (که عکسهای فوری از عکسهای بعدی را مشاهده خواهید کرد) و SSL رایگان گواهینامه ها از طریق بیایید رمزگذاری کنیم.

برنامه های میزبانی ابر Cloudways مدیریت شده است

حالا که می دانید Cloudways چیست ، آیا باید به برنامه های آنها نگاهی بیندازید. یکی از بهترین ویژگی های Cloudways این است که آنها گزینه های مختلف میزبانی را برای تکمیل بودجه یا نیازهای وب سایت های مختلف ارائه می دهند.

برنامه های میزبانی ابر Cloudways مدیریت شده است

می توانید از سرورهای ابری که حداقل 10 دلار در ماه شروع می کنند ، انتخاب کنید و با آنها برای برنامه ساخته شده سفارشی تماس بگیرید یا یکی از برنامه های دیگر سرورها را در وسط انتخاب کنید. همه برنامه های میزبانی ابر ابر آنها به شما امکان می دهد تعداد دلخواه های وب سایت را به دلخواه خود اضافه کنید ، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید ، می توانید به راحتی تعدادی سایت صحنه بندی را برای مشتری ها بدون هیچ مشکلی ایجاد کنید. و اگر شما یک برنامه نویس نیستید و فقط می خواهید وبلاگ خود را به Cloudways منتقل کنید ، خوشحال خواهید شد که بدانید که آنها حتی به شما کمک می کنند یک سایت را به سرور جدید خود مهاجرت کنید رایگان.

راهنمای میزبانی Cloudways WordPress

اگر Cloudways به نظر می رسد میزبان مناسب وب سایت شما (یا اگر فقط می خواهید به آنچه میزبان آنها ارائه می دهد نگاهی بیندازید) ، راهنمای راه اندازی ما گام بعدی مناسب است. شما را با مراحل تنظیم سرور ابری خود با Cloudways طی می کند. اماده ای?

ثبت نام در یک حساب Cloudways رایگان

برای شروع به صفحه اصلی Cloudways بر روی پیوند کلیک کنید تا به طور رایگان شروع به کار کنید. شما به صفحه اصلی ثبت نام Cloudways منتقل می شوید. می توانید با حساب کاربری LinkedIn یا Github خود وارد شوید ، اما ترجیح می دهیم که به شیوه ای قدیمی با ایمیل وارد شوید.

ثبت نام در یک حساب Cloudways رایگان

به سادگی آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس باید چند دقیقه ایمیل فعال سازی دریافت کنید.

ایمیل تأیید اعتبار حساب Cloudways

پس از دریافت ایمیل فعال سازی خود ، روی دکمه بزرگ سبز کلیک کنید تا اکنون حساب خود را فعال کنید.

توجه داشته باشید: اگر هنگام ثبت نام خطایی دیدید یا ایمیل تأیید صحت را دریافت نکردید ، نگران نباشید. به سادگی جعبه چت پشتیبانی مشتری 24/7 را در گوشه سمت راست پایین هر صفحه Cloudways باز کنید. یک فناوری پشتیبانی Cloudways باید بتواند کمک کند.

سرور میزبان Cloudways خود را تنظیم کنید

اکنون زمان آن رسیده است که در واقع سرور خود را برای میزبانی وب سایت خود (یا وب سایت ها) راه اندازی کنید. پس از کلیک روی پیوند “فعال کردن حساب” در ایمیل خود ، باید صفحه زیر را مشاهده کنید.

سرور میزبان Cloudways خود را تنظیم کنید

ابتدا برنامه خود را انتخاب می کنید. Cloudways می داند که وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم عامل های وب در اطراف است ، بنابراین آنها به راحتی آن را در صدر قرار داده اند. چهار گزینه برای انتخاب وجود دارد:

 • وردپرس استاندارد
 • وردپرس به علاوه WooCommerce
 • WordPress Multisite
 • پاک کردن وردپرس (بهینه سازی Cloudways)

گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. اگر مطمئن نیستید فقط با گزینه اول وردپرس استاندارد بروید. کافی است بعداً WooCommerce را بعداً فعال کنید و یا حتی بعداً multisite را فعال کنید (ما در صورت نیاز به راهنمایی یک راهنمای برای فعال کردن multisite WordPress داریم.) بعلاوه ما فکر می کنیم بهینه سازی Cloudways بسیار مفید است.

در مرحله بعدی ، نام های دلخواه خود را برای برنامه ، سرور و پروژه خود اضافه کنید. این فقط برای چشمان شما است ، بنابراین چیزی را انتخاب کنید که به شما کمک کند به یاد بیاورید که کدام وب سایتی را تنظیم کرده اید.

بعد از انتخاب برنامه ، گزینه های موجود را برای ارائه دهنده ابر ، اندازه سرور و مکان های دیتاسنتر خود مشاهده خواهید کرد. همه برنامه ها یک آزمایش 3 روزه رایگان ارائه می دهند تا فرصتی برای تست میزبانی آنها فراهم شود. در حال حاضر ، گزینه های ارائه دهنده موجود شامل موارد زیر است:

 • اقیانوس دیجیتال: ذخیره سازی مبتنی بر SSD با 7 مرکز داده در 3 کشور
 • لینود: ارائه دهنده ابر با 8 مرکز داده در 3 منطقه
 • VULTR: ذخیره سازی مبتنی بر SSD با 13 پایگاه داده در سراسر جهان
 • Amazon EC2: اندازه دیسک قابل تنظیم ، 8 مرکز داده در 6 کشور
 • Google Cloud: 4 مکان در 3 قاره ، به طور خاص برای مشاغل بزرگ یا وب سایتهای فشرده منابع طراحی شده است

همه سیستم عامل های ابری Cloudways خدمات مشابهی را ارائه می دهند که بزرگترین تفاوت آن در قیمت و قابلیت اطمینان است. Digital Ocean و VULTR پهنای باند تقریبا نامحدودی را برای سایت های شما با هزینه کمتری ارائه می دهند و آنها را با بودجه گزینه های عالی برای توسعه دهندگان می سازند. Amazon و Google از طرف دیگر پهنای باند را به صورت پرداختی ارائه می دهند ، به این معنی که احتمالاً هزینه ماهانه شما بیشتر خواهد بود اما این نکته را در نظر می گیرید که سایت شما هرگز از آنجایی که برای هر منبع پرداخت می کنید ، پرت نمی شود. تو استفاده میکنی.

وقتی نوبت به انتخاب اندازه سرور می رسد ، تمام تلاش خود را برای انتخاب برنامه ای که تخمین زده می شود ، پاسخگوی نیاز شما باشد. اگر مطمئن نیستید که با کدام برنامه کوچکتر انتخاب کنید – همیشه می توانید در صورت نیاز منابع بیشتری به سرور خود اضافه کنید. Cloudways به روزرسانی برنامه سرور خود را در هر لحظه و درست از کنسول سرور شما آسان می کند (که بعداً به شما نشان خواهیم داد).

پس از تنظیم اندازه ارائه دهنده و سرور ، آخرین مرحله انتخاب محل سرور است. توصیه می کنیم سروری نزدیک به مخاطبان اصلی خود انتخاب کنید. بنابراین اگر بیشتر ترافیک شما از ایالات متحده آمریکا است ، یک مکان سرور در آن کشور انتخاب کنید.

پیکربندی سرور CLoudways

با این کار شما آماده راه اندازی سرور خود هستید! شما باید به کنسول خود منتقل شوید که در آن زمان انتظار تخمین زده شده برای تنظیم سرور خود را خواهید دید (تخمین ما 7 دقیقه بود و برای ما نصب تقریباً 8 دقیقه طول کشید – خیلی نزدیک!). در حالی که انتظار دارید می توانید مشخصات حساب خود را با اطلاعات مربوط به شرکت خود تکمیل کنید.

پس از اتمام راه اندازی سرور ، می توانید به سمت مدیریت آن حرکت کنید. بر روی سرور اولیه خود کلیک کنید تا کنسول باز شود.

مدیریت سرور Cloudways شما

اولین باری که کنسول سرور Cloudways خود را باز می کنید ، هرچند راهنما باز خواهد بود تا در مورد خلاصه سرور ، نوار پیمایش ، اقدامات و جزئیات موجود به شما یاد دهد.

سرور Cloudways شما

به طور پیش فرض کنسول در دسترس شما خواهد بود مدارک کارشناسی ارشد. از اینجا می توانید نام کاربری و رمز عبور خود را ویرایش کنید ، کلیدهای SSH را مدیریت کرده و آدرس IP خود را مشاهده کنید.

Cloudways سرور مانیتورینگ

مورد بعدی است نظارت بر برگه یک تن از نمودارها و گزینه های مختلف برای نظارت بر سرور و برنامه های شما وجود دارد ، با این وجود دو گزینه سرور اصلی برای نگه داشتن چشم وجود دارد. اولین مورد شماست پردازنده بیکار. در نمودار ما مشاهده می کنید که سرور عمدتا در محدوده 95-100٪ CPU رایگان است ، بدین معنی که فضای کافی برای فعالیت وب سایت ما در حال حاضر وجود دارد. اگر نمودار معکوس شود و تعداد قابل توجهی از موارد وجود داشته باشد که CPU رایگان ما 0٪ باشد ، زمان آن فرا رسیده است که به مقیاس بزرگتر از سرور برسیم.

نمودار نظارت دیگر برای بررسی شما است حافظه خالی. برنامه های سرور کوچک می توانند با فقط 15-50 مگابایت حافظه آزاد کاملاً خوب عمل کنند ، اما اگر تجارت شما طرحی را با 4 گیگابایت یا بیشتر خریداری کرده است ، حافظه رایگان شما باید به طور مداوم بالاتر از 100MB باشد. اگر اینگونه نباشد می تواند نشانه دیگری باشد که زمان آن رسیده است که برنامه خود را تنظیم کنید.

خدمات مدیر سرور Cloudways

بعد از نظارت ، یک مورد را مشاهده خواهید کرد مدیریت خدمات در جایی که می توانید سرویسهای مختلف Cloudways هسته ای که سرور شما را اجرا می کند ، مشاهده کنید. این شامل خدمات Apache ، ذخیره سازی ، پایگاه داده و نظارت بر برنامه های اختیاری (از طریق Relic New) می شود. از اینجا می توانید خدمات مختلف خود را مجدداً راه اندازی کنید و حافظه نهان خود را نیز پاک کنید.

تنظیمات و بسته های سرور Cloudways

از آنجا که در حال استفاده از WordPress هستید ، ممکن است لازم باشد برخی از تنظیمات سرور خود را تنظیم کنید تا بتوانید یک پرونده خاص را بارگذاری کنید یا افزونه یا قالب بزرگی را نصب کنید. همه این تنظیمات سرور و موارد دیگر را می توان در کنسول یافت تنظیم و بسته بندی برگه فقط مطمئن باشید که تغییرات خود را ذخیره می کنید.

امنیت سرور Cloudways

امنیت در صورت داشتن بیشترین اهمیت برای هر وب سایت و کمک به Cloudways باعث می شود امنیت سرور آسان شود. Cloudways فایروال ها را حفظ کرده و تکه های سرور را بطور منظم پیاده سازی می کند تا بتواند تأسیسات خود را ایمن نگه دارد. آنها همچنین فعالیت مشکوک را بر روی سرور شما نظارت می کنند. بنابراین اگر چندین بار وارد نشده اید ، زیرا رمز ورود خود را فراموش کرده اید ، می توانید از حساب خود قفل شوید. یکی از راه های جلوگیری از این کار ، ویرایش است امنیت تنظیمات در مدیر سرور خود برای لیست سفید کردن آدرس IP خود. این کاملاً اختیاری است و بیشتر کاربران می توانند از این بخش پرش کنند.

مقیاس عمودی سرور Cloudways

اگر متوجه شدید که به فضای سرور بیشتری احتیاج دارید ، می توانید به راحتی برنامه Cloudways خود را در هر زمان از برنامه افزایش دهید مقیاس بندی عمودی بخش. اندازه سرور افزایش یافته مورد نیاز خود را انتخاب کرده و برای اعمال تغییرات خود کلیک کنید (که در هزینه ماهانه بعدی شما منعکس خواهد شد).

پشتیبان گیری از سرور Cloudways

پشتیبان گیری همچنین به گزینه های سرور Cloudways ساخته شده اند و روزانه بصورت پیش فرض گرفته می شوند. از این برگه می توانید بطور کلی هر ساعت یا فقط یک بار در هفته از پشتیبان گیری گرفته شود. شما همچنین می توانید فعال کنید پشتیبان گیری محلی که باعث می شود نسخه ای از جدیدترین نسخه پشتیبان شما برای بارگیری از طریق SFTP / SSH در دسترس باشد تا بتوانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید..

اگرچه نسخه پشتیبان تهیه شده عالی هستند ، اما ما همچنان توصیه می کنیم از خدماتی مانند استفاده کنید VaultPress برای اطمینان از اینکه همیشه نکات انگشت خود یک نسخه کامل از وب سایت خود داشته باشید.

Cloudways سرور SMTP

SMTP آخرین بخش تحت سرور سرور شماست. این یک ویژگی داخلی برای شماست که می توانید از یک سرویس ایمیل شخص ثالث به عنوان دروازه ای برای ارسال ایمیل از سرور خود استفاده کنید. به سادگی کلیک کنید تا SMTP خود را انتخاب کنید ، سپس ارائه دهنده ایمیل خود را اضافه کرده و پیکربندی کنید ، یا از طریق افزودنی های خود ایمیل الاستیک فعال کنید (که به مرحله بعدی خواهیم رسید).

افزودنیهای Cloudways

Cloudways تعداد کمی مفید را ارائه می دهد مواد افزودنی از طریق مدیر سرور قابل دسترسی است. برای فعال سازی افزودنیها ، فقط بر روی نماد grid در منوی اصلی کلیک کنید.

افزودنیهای Cloudways

در حال حاضر شش افزونه وجود دارد که سه گزینه آخر بعد از فعال سازی گزینه های پیکربندی را به سرور شما اضافه می کنند:

 • DNS ساخته شده آسان: Cloudways سیستم نام دامنه (DNS) را برای مدیریت پیش فرض نام دامنه شما ارائه نمی دهد ، درعوض آنها به شما امکان می دهند از DNS شخص ثالث خود (مانند GoDaddy) استفاده کنید یا می توانید در DNS خدمات آسان آنها مشترک شوید. این افزودنی از آغاز می شود 2.50 دلار در ماه حداکثر 5 دامنه این افزونه به فعال سازی دستی توسط Cloudways نیاز دارد ، بنابراین پس از فعال کردن این افزودنی تا زمان تعویض ، تا یک عضو پشتیبانی می تواند تغییر شما را تأیید کند..
 • ایمیل Rackspace: برای افزودن سرویس ایمیل به وب سایت خود می توانید گزینه افزودنی Cloudways Rackspace را فعال کنید. این سرویس فقط 1 دلار در هر ماه برای هر ایمیل. این افزونه همچنین نیاز به فعال سازی دستی توسط تیم پشتیبانی فناوری Cloudways دارد ، بنابراین با فعال کردن افزونه ، تا زمانی که یکی از اعضای پشتیبانی با شما تماس بگیرد ، برای تکمیل تنظیم صندوق پستی خود در انتظار است..
 • ایمیل الاستیک: برای ارسال حجم بالای ایمیل های ماهانه شاید بخواهید افزونه Elastic Email را در نظر بگیرید زیرا راهی سریع و آسان برای تماس با لیست پستی شما فراهم می کند. برنامه ها با مبلغ 0.10 دلار در ماه برای 1000 ایمیل شروع می شود (با تخفیف هایی که برای حجم بیشتر اعمال می شود) ، و تنها کاری که باید انجام دهید فعال سازی افزونه است و منتظر هستید تا تیم پشتیبانی Cloudways تأیید کند که اشتراک شما فعال شده است. این افزونه همچنین از طریق بخش افزودنیهای مدیریت سرور مدیریت می شود.
 • برنامه مهاجرت: اگر می خواهید سایت وردپرس خود را از میزبان دیگری منتقل کنید ، این افزونه ساده ترین راه برای شروع مهاجرت به Cloudways است. اولین مهاجرت رایگان است ، با هر حرکت اضافی که قیمت آن 25 دلار باشد (یا 49 دلار در صورت تمایل)
 • برنامه ارتقا: نسخه خاصی از وردپرس نصب شده را می خواهید؟ از این سرویس حق بیمه (با شروع 50 دلار) استفاده کنید تا یک Cloudways Pro بتواند ارتقاء خود را برای شما مدیریت کند.
 • CloudwayCDN: اگر برنامه شما شامل CloudwaysCDN است ، در اینجا می توانید بررسی کنید که کدام یک از نصب های وردپرس با آن گره خورده است. CDN راهی عالی برای سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس شما است – بنابراین اگر CloudwaysCDN را در برنامه خود دارید ، توصیه می کنیم از آن استفاده کنید.

پس از کاوش در تنظیمات و خدمات سرور خود ، می توانید به تنظیمات برنامه بروید!

مدیریت نصب وردپرس خود را

اگر در منوی اصلی برنامه ها را کلیک کنید ، به مدیر برنامه خود می روید. از اینجا می توانید به کلیه تاسیسات سرور خود دسترسی پیدا کنید (وردپرس و سایر مواردی که ممکن است داشته باشید).

برنامه های حساب Cloudways

به سادگی بر روی یکی از برنامه های نصب شده خود کلیک کنید همچنین جزئیات و تنظیمات مرتبط را ببینید.

جزئیات برنامه Cloudways

پس از کلیک بر روی یکی از نصب های خود ، شما را به صفحه Access Detail منتقل خواهید کرد. این اطلاعات کلیه اطلاعات مربوط به نصب خود را مانند URL سرقت خود ، اعتبار ورود به سیستم Admin برای سایت و اطلاعات MySQL شما فراهم می کند..

مدیریت دامنه برنامه Cloudways

هنگامی که برای اولین بار با سرور Cloudways خود شروع به کار کردید ، نصب های شما به عنوان سایت های مرحله بندی در سایت اصلی cloudwaysapps راه اندازی می شوند. هنگامی که شما آماده رفتن به یک سایت زنده هستید ، باید به آن بروید مدیریت دامنه برای افزودن آدرس اینترنتی خود (فقط به یاد داشته باشید که دامنه خود را نشان دهید).

Cloudways Application SSL

SSL به یک ویژگی لازم برای وبلاگ ها و وب سایت ها تبدیل شده است. این لایه امنیتی اضافه شده به بازدید کنندگان می گوید دسترسی به مرورگر آنها به سرور شما رمزگذاری شده است ، بنابراین هرگونه اطلاعات یا داده ای که بین آنها منتقل می شود و شما بی خطر هستید. برای افزودن این امنیت به وب سایت میزبان Cloudways خود ، به سادگی بروید گواهی SSL بخش Manager Manager خود را انتخاب کنید و از ابزار داخلی برای ایجاد یک گواهی SSL رایگان با استفاده از استفاده کنید بیایید رمزگذاری کنیم. به سادگی اطلاعات درخواستی را اضافه کنید و پیام های روی صفحه را دنبال کنید.

همچنین می توانید گزینه SSL را برای بارگذاری گواهی سفارشی خود تغییر دهید. برای این گزینه باید یک درخواست ثبت نام برای صدور گواهینامه ایجاد کرده و بارگیری کنید ، از طریق سرویس شخص ثالث یک گواهی SSL ایجاد و خریداری کنید ، سپس آن را روی سرور خود نصب کنید.

بازیابی برنامه Cloudways

دو بخش دیگر که بیشتر کاربران مایل به یادآوری آنها هستند ابزارهای مهاجرت و بازگرداندن برگه هر دو مورد کاملاً کاملاً توضیحی هستند. هنگامی که برای اولین بار با Cloudways شروع به کار کردید می توانید از افزونه مهاجر رایگان آنها استفاده کنید تا وب سایت شما از میزبان قدیمی خود به سرور Cloudways جدید خود منتقل شود (اگرچه اولین کمک کمک شما رایگان است ، بنابراین اگر فقط یک وب سایت را جابجا می کنید نیز ممکن است اجازه دهید Cloudways آن را اداره کند). بعداً در جاده ، اگر اتفاقی برای وب سایت شما افتاده است و می خواهید آن را به روشی برگردانید که به سادگی به برگه Restore بروید. از اینجا می توانید یک نسخه پشتیبان را از پایین کشیدن انتخاب کرده و سپس برای بارگذاری بر روی دکمه کلیک کنید.

اگر یک توسعه دهنده هستید ، ممکن است به چند مورد دیگر از ابزار داخلی ساخته شده Cloudways در نکات انگشتان علاقه مند شوید. مدیر کرون کار اضافه کردن کارهای برنامه ریزی شده (مانند حذف پرونده های دما یا ارسال اعلامیه های ایمیل ما) را به نصب شما آسان می کند. یک برگه برای وجود دارد استقرار از طریق Git که تولید کلید SSH مورد نیاز برای اتصال به مخزن شما و آن را آسان می کند تنظیمات برنامه برگه با گزینه های خاموش کردن حافظه پنهان لاک هنگام تست / مرحله بندی.

قبل از حرکت به نصب وردپرس شما ، فقط یک جفت گزینه دیگر در کنسول اصلی حساب Cloudways وجود دارد که می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم.

اضافه کردن اعضای تیم به سرور Cloudways

اضافه کردن اعضای تیم به سرور Cloudways

اگر با تیم و پروژه های مختلف کار می کنید ، مطمئناً می خواهید از تمام گزینه هایی که ماژول Team برای ارائه دارد استفاده کنید. از اینجا می توانید تیم خود را اضافه کنید ، دسترسی آنها را به سرورها یا برنامه های خاص ویرایش کنید و عملیات را با سرورهایی که به آنها دسترسی دارید محدود کنید (به عنوان مثال ، این بهترین احتمال است که فقط سرور اصلی دسترسی به سرورهای مقیاس یا حذف داشته باشد).

مدیریت پروژه ها با Cloudways

مدیریت پروژه ها با Cloudways

آخرین بخش کنسول که باید به آن توجه کنیم ، صفحه مدیریت پروژه ها است. از اینجا می توانید یک عکس سریع از همه پروژه های زنده خود مشاهده کنید. برای مشاهده برنامه های مربوطه یا تغییر نام پروژه ، فقط بر روی یک پروژه کلیک کنید. این ویژگی عمدتاً به شما کمک می کند تا تمام تاسیسات خود را به صورت سازمان یافته نگه دارید تا بتوانید با یک نگاه مشاهده کنید که متعلق به کدام مشتری و غیره است.

راهنمای شروع سریع وردپرس

اکنون که مهمترین گزینه ها را در کنسول Cloudways خود مشاهده کرده اید ، زمان آن رسیده است که به سایت واقعی وردپرس خود بروید. به مدیر برنامه خود بروید ، بر روی نصب وردپرس که می خواهید روی آن کار کنید کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبوری Admin Panel را که به شما ارائه شده است کپی کنید. اکنون برای رفتن به مدیر وردپرس خود روی پیوند کلیک کنید.

Cloudways: داشبورد وردپرس

هنگامی که برای اولین بار با گواهی نامه خود وارد شوید داشبورد شما باید چیزی شبیه به تصویر بالا باشد. Cloudways آخرین نسخه وردپرس و همچنین افزونه Breeze Cache را برای شما نصب می کند (توجه داشته باشید: اگر افزونه حافظه پنهانی دیگر وجود دارد ، شما ترجیح می دهید Breeze را غیرفعال و غیرفعال کنید تا از درگیری افزونه جلوگیری شود).

اولویت اول شما باید تمیز کردن نصب خود و آماده سازی آن برای یک موضوع و محتوای شما باشد. در اینجا اولین قدمهایی که توصیه می کنیم ذکر شده است.

 • برو به نوشته ها و صفحات برای حذف پست و صفحه نمونه در حال حاضر در سایت خود.
 • هدایت به تنظیمات برای ویرایش کردن عمومی عنوان سایت و برچسب سایت ، و همچنین خود پیوندهای ثابت (توصیه می کنیم از نام پست گزینه).

با پاک کردن سایت خود اکنون می توانید موضوع وردپرس و سایر افزونه های دلخواه خود را نصب کنید.

نحوه نصب یک موضوع وردپرس

نصب یک موضوع با وردپرس بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سمت آن حرکت کنید ظاهر> مضامین و روی دکمه to کلیک کنید جدید اضافه کن. از اینجا می توانید موضوعات رایگان موجود از WordPress.org را مرور کنید یا می توانید روی آن کلیک کنید طرح بارگذاری دکمه برای اضافه کردن موضوع وردپرس خود را.

Cloudways: نصب تم

تعداد زیادی گزینه عالی در زمینه وردپرس در وب وجود دارد و می تواند هنگام انتخاب موضوع وردپرس کمی آزار دهنده باشد. برای ایده هایی که می خواهید با این مجموعه از برخی از بهترین تم های وردپرس شروع کنید ، یا برخی از مضامین رایگان وردپرس ما را امتحان کنید.

پس از یافتن موضوعی مناسب برای وب سایت خود (به عنوان مثال ما عاشق موضوع WordPress Total چند منظوره خودمان هستیم) می توانید آن را نصب کنید. وقتی موضوع خود را بارگذاری می کنید ، فایل نصب وردپرس قابل نصب باید در قالب .zip باشد.

Cloudways: بارگذاری پرونده فشرده سازی قالب وردپرس

به سادگی بر روی دکمه کلیک کنید انتخاب فایل و مرورگر را برای شما ایجاد کنید الآن نصب کن.

413 درخواست خطا

بسته به اندازه پرونده اصلی شما ، ممکن است خطای 413 مانند پرونده فوق را ببینید. نگران نباشید! این به این معنی است که پرونده ای که شما آپلود کردید از اندازه حداکثر بارگذاری سرور شما در حال حاضر روی آن بزرگتر است.

اندازه بارگذاری پرونده سرور Cloudways را افزایش دهید

برای رفع این مسئله که به سادگی وارد حساب Cloudways خود شوید ، روی بخش سرورها کلیک کنید ، سرور مورد استفاده خود را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تنظیمات و بسته ها. سپس اندازه بارگذاری پرونده خود را تا 20 مگابایت تنظیم کرده و روی ذخیره کلیک کنید.

Cloudways: تأیید نصب نصب

اکنون به نصب وردپرس خود برگردید ، فایل zip موضوع را بارگذاری مجدد کنید و کلیک کنید الآن نصب کن. همه چیز باید صاف پیش برود و باید صفحه تأیید موضوع را مانند صفحه فوق مشاهده کنید. فقط کلیک کنید فعال کنید موضوع! با استفاده از یک موضوع جدید ، می توانید محتوای خود را اضافه کنید یا می توانید چند افزونه مفید وردپرس را نصب کنید.

نحوه نصب افزونه های وردپرس

افزونه های وردپرس درست مانند مضامین وردپرس نصب شده اند و می توانند یک تن از عملکردها و ویژگیهای عالی را به وب سایت شما اضافه کنند.

Cloudways: افزونه های WordPress را نصب کنید

از داشبورد خود بروید افزونه ها> افزودن جدید برای مرور همه افزونه های رایگان از WordPress.org. درست مانند مضامین ، افزونه های رایگان و پریمیوم زیادی در سراسر وب موجود است. در اینجا چند توصیه از نویسندگان ما برای کمک به شما در شروع کار ارائه شده است:

 • 50+ از بهترین افزونه های وردپرس
 • 15 افزونه برای شارژ کردن نظرات وردپرس شما
 • بهترین افزونه های ترجمه برای ساختن سایت وردپرس شما به صورت چند زبانه
 • 9 بهترین پلاگین کشویی وردپرس رایگان
 • 10+ بهترین پلاگینهای ضد اسپم برای وردپرس
 • بهترین افزونه های سازگار با وردپرس با GDPR

افزونه های پیشنهادی WordPress را نصب کنید

و البته اگر موضوع پریمیوم شما با افزونه های پریمیوم همراه باشد (مانند اینکه چگونه Total شامل سازنده صفحه قدرتمند WPBakey می شود) می خواهید هر پیام یا صفحه ای را برای نصب آن افزونه ها دنبال کنید.

ساخت سایت وردپرس خود

با نصب و فعال سازی قالب و افزونه های خود می توانید ساخت وب سایت خود را شروع کنید. اگر مضمون شما با داده های نمونه آمده است ممکن است بخواهید آن را بارگذاری کنید (فقط به آن بروید ابزارها> واردات> وردپرس برای بارگیری نمونه پرونده xx که با موضوع شما همراه است).

نمونه های نمایشی نمونه کل

یا اگر از موضوعی مانند Total با بیش از 40 نسخه آزمایشی نمونه در دسترس از طریق واردکننده نسخه ی نمایشی داخلی استفاده می کنید ، می توانید از گزینه های موضوع برای وارد کردن نسخه ی نمایشی مورد علاقه خود استفاده کنید. درمجموع ، این مورد تحت عنوان Panel Theme> Demo Importer قرار دارد.

Cloudways حد اعدام حداکثر را افزایش می دهد

هنگام بارگذاری داده های نمونه ، ممکن است سرور شما قبل از اتمام تمام شود. برای جلوگیری از این به سادگی افزایش می یابد حداکثر زمان اجرا برای سرور شما برای انجام این کار دوباره به حساب Cloudways خود ، به سرور خود بروید و روی آن کلیک کنید تنظیمات و بسته ها برای تنظیم حد مجاز اجرا در 300 ثانیه (فقط برای ایمن بودن).

ممکن است بخواهید گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای موضوع و افزونه های خود را نیز بررسی کنید ظاهر> سفارشی سازی و همچنین سایر گزینه ها از طریق پنل سفارشی در داشبورد شما. هنگامی که وب سایت خود را به خوبی به نظر می رساند ، می توانید محتوای خود را اضافه کنید.

نکات وبلاگ نویسی

بسته به اینکه وب سایت شما درباره چیست ، نکات بسیار خوبی در اینترنت برای وبلاگ نویسی ، پیدا کردن سبک نوشتن خود ، کسب درآمد از وبلاگ و موارد دیگر وجود دارد. در اینجا نکاتی از نویسندگان ما برای شروع کار ارائه شده است – اما جستجوی سریع Google هزاران مقاله عالی دیگر را در بر می گیرد:

 • نکاتی درباره وبلاگ نویسی وردپرس برای موفقیت در وبلاگ شما
 • 10+ نکاتی برای افزایش اعتماد و اعتبار وبلاگ وردپرس شما
 • چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد
 • نکاتی درباره بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک با استفاده از وردپرس
 • چگونه می توان وبلاگ نویس موفق شوید و با وردپرس درآمد کسب کنید

بسته بندی کردن

امیدوارم بعد از خواندن تمام اطلاعات فوق اطلاعات خوبی در مورد Cloudways برای کاربران WordPress و نحوه شروع واقعی با WordPress با استفاده از Cloudways با مدیریت میزبانی ابر داشته باشید..

من با استفاده از آسان کنسول سرور و راه اندازی سریع وردپرس بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. من شخصاً به عنوان میزبان 5/5 جامد را به آنها می دهم. با وجود چندین ویژگی داخلی عالی برای مقیاس گذاری سرور ، SSL ، تیم ها و Cloudways ، خود را به عنوان گزینه عالی برای کاربران جدید یا مشاغل کوچک و همچنین آژانس های طراحی با تجربه که ممکن است صدها سایت مشتری را مدیریت کند ، قرار داده است..

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Cloudways مراجعه کنید. می توانید به راحتی با ورود به سیستم از طریق ایمیل با آزمایش 3 روزه خود شروع کنید (بدون نیاز به کارت اعتباری).

آزمایشی رایگان Cloudways

و اگر در مورد میزبانی ابر Cloudways وردپرس سؤالی دارید ، ویژگی های آنها یا تجربه ما با استفاده از آن ، فقط یک سؤال را در نظرات زیر برای ما قرار می دهد. یا تجربه Cloudways خودتان را به اشتراک بگذارید – دوست داریم آنچه را که فکر می کنید بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map