نحوه استفاده از BuddyPress برای ایجاد شبکه اجتماعی با وردپرس

نحوه استفاده از BuddyPress برای ایجاد شبکه اجتماعی با وردپرس

وقتی به شبکه های اجتماعی فکر می کنید ، سه نفر بزرگتر به سمت شما ، فیس بوک ، توییتر و گوگل می روند+.


شبکه های اجتماعی چیزی را ارائه می دهند که سایت های سنتی نمی توانند در همان درجه ارائه دهند: انجمن. در تمام این وب سایت ها جریان مداوم ارتباطی بین اعضای آن و عموم وجود دارد و این چیزی است که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.

شما ممکن است در استفاده از یکی از سه مورد بزرگ برای اهداف خود تردید داشته باشید. آنها وظیفه دارند عملکرد سرویس را تغییر دهند به طوری که دقیقاً کاری را که شما می خواهید انجام نمی دهد. ممکن است به سادگی در مورد اطلاعات محرمانه صحبت کنید که احساس راحتی نمی کنید در سرور شخص ثالث در جایی بدون توجه به اطمینان به شما ارائه شود.

اگر به نظر می رسد آشنا است ، پاسخ به مشکلات شما می تواند BuddyPress باشد. این افزونه وردپرس است که به گفته سازندگان آن ، Automattic است “شبکه های اجتماعی در یک جعبه”. در این پست قصد دارم توضیح دهم که BuddyPress چیست ، چرا ممکن است به آن احتیاج داشته باشید و نحوه نصب و گسترش آن را به شما نشان دهم.

چرا باید از BuddyPress استفاده کنید

15+ بهترین پلاگین های BuddyPress که باید داشته باشید

در حالی که محصول فعلی شبکه های اجتماعی برای ایجاد یک جامعه بزرگ بسیار مفید است ، ممکن است ایده آل باشد اگر فقط بخواهید یک شبکه اجتماعی کوچک برای شرکت خود ، علاقه جالب ، تیم ورزشی یا چیز دیگری ایجاد کنید..

ممکن است شرکتی داشته باشید که در آن احساس راحتی نکنید که می توانید یک گروه یا منطقه را در یک وب سایت خارجی ایجاد کنید ، یا آن سایت ها دقیقاً دقیقاً همان چیزی نیستند که به دنبال آن هستید. شما می خواهید که کارمندانتان به صورت اجتماعی با یکدیگر درگیر شوند ، اما می خواهید بر همه چیز درباره وب سایت مورد استفاده خود کنترل کاملی داشته باشید..

BuddyPress این گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد و تنظیم آن بر روی سرور خود بسیار آسان و سریع است. استفاده از BuddyPress یک شبکه اجتماعی خصوصی و صمیمی تر به شما می دهد. این می تواند یک شبکه اجتماعی باشد که همه جنبه ها را کنترل کنید و فقط از آن ویژگی هایی استفاده کنید که فکر می کنید لازم است.

بیایید نگاهی به نحوه نصب BuddyPress بیندازیم.

نحوه نصب BuddyPress

نحوه نصب BuddyPress

اگر تصمیم دارید BuddyPress را امتحان کنید ، نصب آن ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در آن جستجو کنید دایرکتوری افزونه وردپرس (که وقتی وارد WordPress می شوید تحت Plugins> Add New) کلیک کرده و روی دکمه “نصب کن” و سپس “فعال کردن” کلیک کنید.

تنظیمات BuddyPress

پس از اتمام نصب ، متوجه گزینه جدید BuddyPress در زیر تنظیمات خود خواهید شد. اینجاست که شما می توانید از طریق 3 بخش اصلی ویژگی ها ، صفحات و موارد دیگر BuddyPress را انتخاب کنید.

مؤلفه های BuddyPress

بخش اول برای اجزاء. توصیه می کنم قطعات را برای “پروفایل های پیشرفته” و “تنظیمات حساب” فعال کنید و سپس چند مورد دیگر را انتخاب کنید که فکر می کنید از آنها استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال ممکن است بخواهید “اعلان ها” را برای کاربران خود یا “پیام خصوصی” فعال کنید تا کاربران را ترغیب کند تا یکدیگر را با یکدیگر آشنا کنند.

گزینه های BuddyPress

بعدی اصلی است گزینه ها بخش ، که در آن می توانید ویژگی های مختلف عضو را فعال یا غیرفعال کنید. این همچنین جایی است که می توانید از میان میراث یا طرح جدید BuddyPress انتخاب کنید.

صفحات BuddyPress

سپس اگر روی آن کلیک کنید صفحات در قسمت های مختلف گزینه هایی برای تنظیم (حدس زده اید) صفحات اصلی BuddyPress خود را پیدا خواهید کرد. بسته به مؤلفه هایی که فعال کرده اید ، گزینه های صفحه “راهنمای” مختلف را خواهید داشت.

همچنین ، اگر گزینه “عضویت: هر کسی می تواند ثبت نام کند” را در صفحه اصلی تنظیمات وردپرس خود فعال کنید ، در این صورت گزینه انتخاب و ثبت نام صفحات فعال برای اعضای جدید را نیز برای ثبت نام در سایت اجتماعی خود انتخاب خواهید کرد..

توجه داشته باشید: اگر هنوز صفحه‌ای را برای یکی از مؤلفه های خود ایجاد نکرده اید یا تنظیم نکرده اید ، مانند تصویر موجود در تصویر بالا می بینید. فقط بر روی پیوند “تعمیر” کلیک کنید تا به طور خودکار صفحه‌ای را برای مؤلفه خود ایجاد و اختصاص دهید تا سریعاً مسئله حل شود.

موارد منوی BuddyPress

بعد از اتمام تنظیمات اولیه برای BuddyPress ، ممکن است چند تب جدید در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. این موارد ممکن است شامل فعالیت ، گروه و ایمیل باشد.

فعالیت یک منبع تغذیه از هر آنچه که در سایت BuddyPress شما اتفاق می افتد است. این فقط برای سرپرست در دسترس است ، و به شما امکان می دهد فعالیت ها را براساس نوع فیلتر کنید ، مانند “ایجاد یک گروه” یا “عضو جدید ثبت نام شده”.

گروه ها تب به شما امکان می دهد گروه های کاربری را در سایت ایجاد و مدیریت کنید. این گروه ها در سه نوع ارائه می شوند:

 • عمومی: این گروه ها برای همه اعضای سایت باز است. تمام ارتباطات درون این گروه ها را می توان از طریق آن مشاهده و جستجو کرد.
 • خصوصی: این گروه ها برای همه اعضای سایت باز است. تمام ارتباطات درون این گروه ها را می توان از طریق آن مشاهده و جستجو کرد.
 • پنهان: این گروه ها کاملاً از همگان پنهان هستند و فقط از طریق دعوت توسط مدیر گروه قابل دسترسی هستند. آنها هرگز در فهرست گروه یا از طریق هرگونه جستجو در سایت قرار نمی گیرند. مطالب فقط توسط اعضای گروه دیده می شود.

ایمیل برگه شامل تمام پیام های ایمیل پیش فرض استفاده شده توسط BuddyPress است. این شامل تأیید آدرس ایمیل برای کاربران تازه ثبت شده ، فعال سازی حساب ، ایمیل اعلان برای هنگامی که یک عضو به ارسال یک عضو دیگر ، دعوت های گروهی و موارد دیگر پاسخ می دهد. بسته به مؤلفه های فعال شما قالب های ایمیل کم و بیش را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از گزینه های داخلی می توانید متن و طراحی ایمیل خود را سفارشی کنید – در اینجا یک راهنمای عالی در مورد چگونگی امکان پذیر است قالب های ایمیل BuddyPress را شخصی سازی کنید.

ابزارکهای BuddyPress

ابزارکهای BuddyPress

همچنین به شما امکان انتخاب ابزارک های نوار کناری جدید داده می شود. آن ها هستند:

 • (BuddyPress) گروه ها
 • (BuddyPress) اعضا
 • (BuddyPress) اعضای فعال اخیراً فعال هستند
 • (BuddyPress) چه کسی آنلاین است

و همچنین این ابزارک ها یک ویجت ورود به سیستم در نوار کناری شما ایجاد شده است تا اعضا بتوانند از آنها استفاده کنند تا وارد شوند یا اگر چیزی است که به شما اجازه می دهد یک حساب کاربری ثبت کنند.

ویژگی های اصلی BuddyPress

ما چند مورد از این موارد را به اختصار در بالا ذکر کردیم ، اما بگذارید ویژگی های مهم آبدار افزونه اجتماعی BuddyPress را بیابیم.

جریان فعالیت

جریان فعالیت BuddyPress

ویژگی اساسی BuddyPress ، Activity Stream است. هر عضو می تواند از نمایه خود به روزرسانی های مربوط به جریان فعالیت خود را ارسال کند.

هر عضو با استفاده از RSS یا اطلاع رسانی ایمیل می تواند هر جریان را دنبال کند. و استفاده از نماد @ که به دنبال آن نام کاربری عضو را در اختیار شما قرار می دهد ، به روشی بسیار مشابه با شخصی که در حال حاضر توسط توییتر استفاده می شود ، از آن کاربر در جریان خود ذکر کرده است.

برای تقویت بحث و گفتگو می توان جریانها را درمورد نظرات مورد نظر و اعضا قرار داد. هر گروه همچنین جریان فعالیت خود را دارد که با دید گروه کنترل می شود.

گروههای کاربر

گروههای کاربر BuddyPress

قبلاً به یکی از ویژگی های مهم BuddyPress: Groups کاربر اشاره کرده ایم. ایجاد چندین گروه به شما امکان می دهد ارتباطاتی را که بین اعضای سایت شما ایجاد می شود تقسیم کنید و به آنها اجازه دهید در هر گروه بحث های متمرکز داشته باشند.

آنها همچنین به شما امکان می دهند مکالمات را برای انتخاب افراد خصوصی نگه دارید اگر این کاری است که شما باید انجام دهید. نمونه ای از استفاده گروه ایده آل برای شرکتی است که می خواهد بحث های خود را براساس بخش یا محل جدا کند.

اعضا و دوستان

BuddyPress روی سیستم کاربر اصلی WordPress گسترش می یابد. کاربران اکنون “عضو” هستند و می توانند چندین کار را انجام دهند که مطابق انتظارات کاربران رسانه های اجتماعی شما باشد. اعضا می توانند با سایر اعضا دوست باشند که امکان ارتباط متمرکز اجتماعی را فراهم می کنند. آنها می توانند اطلاعات مربوط به فعالیت اعضای دیگر را دنبال کنند ، همچنین در بحث های گروهی مختلف شرکت کنند و مستقیماً با سایر اعضا ارتباط برقرار کنند.

نمایه های کاربر گسترده

پروفایل کاربری BuddyPress

نمایه اصلی کاربر در WordPress سفارشی سازی زیادی ارائه نمی دهد. BuddyPress این کار را با اضافه کردن گزینه ها و ویژگی های جدید تغییر می دهد. وقتی کاربران وارد نمایه خود شوند ، گزینه های جدیدی را برای فعالیت ، اعلان ها ، پیام ها ، دوستان و گروه های خود مشاهده می کنند (دوباره بسته به مؤلفه هایی که فعال کرده اید).

BuddyPress ویرایش نمایه کاربر

وقتی کاربران روی گزینه Profile> Edit خود کلیک کنند ، می توانند اطلاعات شخصی مانند نام کاربری ، تصویر نمایه ، تصویر جلد و سایر زمینه های سفارشی را که اضافه کرده اید ویرایش کنند..

زمینه های پروفایل سفارشی BuddyPress

و صحبت از زمینه های سفارشی – BuddyPress گزینه ای را برای شما فراهم می کند تا زمینه های کاملاً جدیدی را در ثبت نام کاربر اضافه کنید. شما می توانید برای ثبت نام و یا به سادگی وسیله ای برای اعضا اطلاعات بیشتر در مورد خود در پروفایل خود ، این قسمت ها را بدست آورید.

گسترش نصب BuddyPress

با استفاده از وردپرس ، BuddyPress می تواند با استفاده از افزونه هایی که به طور خاص برای آن ایجاد شده است ، گسترش یابد. در اینجا چند افزونه برای بررسی وجود دارد.

BuddyBoss

BuddyBoss

هنگام ایجاد جامعه آنلاین خود ، ممکن است چیزی بیش از آنچه که BuddyPress ارائه می دهد بخواهید. شاید بخواهید نمایه های عضو قابل تنظیم ، امکان ایجاد گروه های اجتماعی ، آلبوم های عضو ، پشتیبانی از رویداد (از طریق برنامه تقویم رویدادها) ، ارائه دوره هایی (ala LearnDash یا حتی فروش عضویت) را اضافه کنید. این جایی است که BuddyBoss وارد این افزونه قدرتمند می شود. این ویژگی های انجمن و موارد دیگر را اضافه می کند تا بتوانید بهترین سایت BuddyPress خود را ایجاد کنید.

درباره BuddyBoss اطلاعات بیشتری کسب کنید

BuddyPress Groupblog

BuddyPress Groupblog

در حالی که یک وبلاگ با سایت شما وجود دارد ، این افزونه به شما امکان می دهد گزینه های Groups را گسترش دهید تا یک وبلاگ واحد به هر گروه ایجاد شده اضافه شود. از آنجا سرپرستان گروه می توانند نقش های کاربر را برای وبلاگ اختصاص دهند.

درباره Groupblog بیشتر بدانید

BuddyPress Activity plus

BuddyPress Activity plus افزونه وردپرس رایگان

این افزونه مفید باعث می شود تا کاربران بتوانند پست های یکدیگر را با دکمه های اشتراک گذاری سبک فیس بوک آشنا کنند. این افزونه همچنین به اعضا امکان می دهد تصاویر ، ویدئو یا پیوندها را در جریان فعالیت شما جاسازی کنند که به اشتراک گذاری رسانه در سایت شما ساده می شود.

درباره فعالیت به علاوه اطلاعات بیشتری کسب کنید

پروفایل های پیشرفته کاربر Youzer

پروفایل های پیشرفته کاربر Youzer

Youzer یک افزونه حق بیمه است (برخلاف سایر افزودنیهای رایگان که ما به آنها اشاره کردیم) ، اما اگر جدی در مورد ایجاد شبکه اجتماعی خود با BuddyPress جدی باشید ، حتماً حتماً ضروری است. این افزونه گزینه های مدالها ، شکلک ها ، ورود به سیستم اجتماعی ، نظرات ، در موارد ذکر شده و موارد دیگر را اضافه می کند (بررسی کامل Youzer ما را بررسی کنید تا ببینید این افزونه دیگر چه کاری می تواند انجام دهد).

درباره Youzer بیشتر بدانید

BuddyPress Docs

BuddyPress Docs

این افزونه اسناد مشترکی را به انجمن BuddyPress شما اضافه می کند. به این ترتیب اعضا و گروه ها می توانند به صورت جمعی در پروژه ها ، رویدادها ، ملاقات ها و موارد دیگر همکاری کنند.

درباره اسناد بیشتر بیاموزید

گالری rtMedia برای BuddyPress & bbPress

گالری rtMedia برای BuddyPress & bbPress

rtMedia یک برگه رسانه جدید برای پروفایل ها و گروه های کاربر BuddyPress اضافه می کند. به این روش اعضا می توانند تصاویر ، فیلم ها و حتی نمایش اسلایدها از خود یا رویدادهای گروهی را به هم وصل کرده و به اشتراک بگذارند.

درباره rtMedia بیشتر بدانید

تعداد انتخاب های افزونه بسیار بیشتر است (در اینجا مجموعه ای از انتخاب های ما برای بهترین افزونه های BuddyPress وجود دارد) ، و یک لیست کامل را می توانید در BuddyPress.org سایت اینترنتی.

بهترین شبکه اجتماعی خصوصی?

BuddyPress یک راه حل ساده و بسیار قابل تنظیم برای ایجاد شبکه های اجتماعی کوچک است. این ممکن است دقیقاً موردی باشد که در صورت حفظ حریم خصوصی و کنترل وب سایت شخصی خود ، از جامعه اجتماعی استفاده کنید. بهترین راه برای پیدا کردن این است که یک نسخه را بارگیری کنید ، آن را روی سرور خود نصب کنید و امتحان کنید.

آیا شما یک کاربر BuddyPress هستید؟ نظر شما در مورد این شبکه اجتماعی برای وردپرس چیست و چه توصیه هایی برای گسترش عملکرد آن دارید؟ آیا BuddyPress را امتحان کرده اید و تصمیم گرفته اید که این برای شما نیست?

لطفاً پاسخهای شما در مورد این سؤالات را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. اگر سؤال یا نظر دیگری درباره BuddyPress دارید ، ما دوست داریم که آنها را نیز بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map