نگاهی به میزبانی بهینه شده وردپرس Bluehost

Bluehost بهینه سازی میزبان وردپرس بررسی شده است

آیا تصمیم گرفته اید که وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود را میزبانی کنید اما مطمئن نیستید که کدام شرکت میزبان از آن استفاده کند؟ به نظر می رسد تعداد نامتناهی گزینه های میزبانی وردپرس برای دارندگان وب سایت در دسترس است.


با این حال ، شرکت های میزبان قدرت وردپرس را درک می کنند و بسیاری از آنها بهینه سازی خدمات میزبانی خود را به طور خاص برای کاربران وردپرس آغاز کرده اند. Bluehost یکی از این شرکتها است. آنها میزبانی و ساختن وب سایت وردپرس را به صورت لحظه ای آسان می کنند و گزینه های میزبانی را که بطور اختصاصی برای کاربران وردپرس اختصاص داده شده ارائه می دهند.

در این پست با بررسی ویژگی های Bluehost که میزبانی بهینه شده برای وردپرس را منحصر به فرد می سازد ، درک می کنیم از چه میزبانی وردپرس بهینه شده است..

Bluehost: هیچ غریبه ای برای میزبانی وردپرس ندارید

تأیید 10 ساله Bluehost توسط WordPress.org

وبلاگ نویسان در سراسر وب به سرعت ، عوامل سرویس دهنده مشتری آگاه و مقرون به صرفه مراجعه می کنند. آنها تعدادی از محصولات میزبانی را ارائه می دهند. میزبانی مشترک معمولا بهترین گزینه برای وب سایت های کوچک است که تازه شروع به کار می کنند. حساب های جدید به مدت 12 ماه با یک دامنه رایگان ارائه می شوند ، یک صفحه کنترل پیشرفته و قیمت هایی که برای سال اول با 3.49 دلار در ماه شروع می شوند (در صورت استفاده از پیوند ما در بالا). با استفاده از برنامه Basic ، می توانید یک دامنه را میزبان کرده و وردپرس را با یک کلیک نصب کنید ، یا از سازنده وب سایت Bluehost استفاده کنید.

اگر به دنبال میزبانی وب سایت های متعدد هستید ، برنامه Plus علاوه بر میزبانی ده سایت با قیمت 10.99 دلار در هر ماه (یا 5.95 دلار در هر ماه در فروش) ، و شما می توانید تعداد نامحدودی از وب سایتها با برنامه Bluehost’s Business Pro را با مبلغ 23.99 دلار در هر ماه (13.95 دلار در هر ماه) میزبان کنید. ماه در فروش).

هر طرح میزبانی شامل تعداد مشخصی از حساب های ایمیل است ، به جز برنامه حرفه ای ، که تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل را ارائه می دهد. سرانجام ، با کمی هزینه متفاوت و ساختار ویژگی ، می توانید راه حل میزبانی ابر جدید Bluehost را بررسی کنید.

Bluehost علاوه بر عرضه استاندارد ، خدمات و فناوری خود را با محصول تخصصی خود تقویت می کند: میزبانی بهینه شده برای وردپرس.

حالا بیایید دقیق تر نگاه کنیم …

میزبانی بهینه Bluehost برای وردپرس کاوش شده

میزبانی وب وردپرس بهینه سازی شده Bluehost

پس از اسکن صفحه محصول Bluehost برای میزبانی بهینه ، یکی از اولین مواردی که ممکن است متوجه شوید این است که لیست قیمت های بالاتر را نشان می دهد. به عنوان مثال ، کم هزینه ترین برنامه 24.99 دلار در ماه است (ماه اول با 12.49 دلار در فروش است). اما با استفاده از این طرح می توانید میزبان حداکثر پنج وب سایت باشید. این طرح همچنین شامل 30 گیگابایت ذخیره سازی ، 2 گیگابایت رم ، پشتیبانی 24/7 مشتری ، پشتیبانی از cPanel ، امنیت SiteLock است و می تواند تا یک میلیون بازدید کننده سایت در هر ماه.

بسیاری از ویژگی های اضافی در صفحه فرود آنها گنجانده شده است ، اما من در مورد چگونگی توجیه این هزینه ها توضیحی نداشتم. بنابراین ، من با خدمات مشتری تماس گرفتم تا بپرسم ، “دقیقاً چگونه میزبانی Bluehost برای وردپرس بهینه شده است؟ چه چیزی فرق می کند؟ “

در کمال تعجب ، یکی از همکاران فروش Bluehost (مت) پاسخهای مفیدی داشت.

بهینه سازی سطح سرور

سرورهای اختصاصی Bluehost میزبان بهینه سازی WordPress WordPress

راه اصلی که Bluehost برنامه های میزبانی وردپرس را بهینه می کند ، واگذاری هر حساب به یک سرور خصوصی است – منابع وب شما تنها در اختیار شماست. یکی از دلایل ارزان بودن گزینه های دیگر این است که هزاران وب سایت با مدیریت وردپرس همان سرور را دارند. اما ساختار سکوی سرور Bluehost بدین معنی است که وب سایت شما دارای RAM ، CPU و مدیران پردازنده خاص خود (PHP-FPM) است. به همین دلیل ، Bluehost پیشنهاد می کند که وب سایت شما زمان کمی تا خاموش را تجربه کند و با سرعتی بالاتر برای بازدید کنندگان سایت شما انجام دهد.

کنترل پنل پیشرفته

بسیاری از شرکت های میزبان از cPanel به عنوان داشبورد کنترل پنل شما استفاده می کنند. به اصطلاح cPanel ، دفتر مرکزی وب سایت شماست. Bluehost با سفارشی کردن cPanel یک قدم فراتر گذاشت تا تجربه‌ای کارآمدتر و کاربرپسندتر ارائه دهد.

به عنوان مثال ، شما می توانید WordPress را با یک کلیک نصب کنید و می توانید به راحتی مضامین حق بیمه را از طریق MOJO Marketplace که در cPanel سفارشی Bluehost یکپارچه است ، خریداری و نصب کنید. cPanel آنها همچنین برای جابجایی خوب روی رایانه لوحی یا رایانه رومیزی طراحی شده است. و گرچه ممکن است برای برخی راحت باشد ، ما توصیه می کنیم غیرفعال کردن افزونه Mojo Market به عنوان اولین قدم هنگام راه اندازی سایت خود با Bluehost. بسیاری از مشتریهای ما که از مضامین پریمیوم ما استفاده می کنند ، هنگام استفاده از آن ، مشکلات ، اشکالات و کندی را گزارش کرده اند و بسیاری از موضوعات عالی دیگر برای انتخاب در وب (از جمله تم های وردپرس رایگان ما) در خارج از بازار وجود دارد..

پشتیبانی متخصص آموزش وردپرس

پشتیبانی متخصص آموزش وردپرس

همه تکنسین های راهنمای تلفن Bluehost نحوه حرکت به WordPress و کمک به شما در ساختن یک وب سایت را آموزش داده اند. بنابراین چه شما تصمیم به ثبت نام در میزبانی بهینه شده وردپرس آنها دارید یا نه ، این کمک در دسترس شما است. در حقیقت ، فن آوری های آنها به خوبی آموزش داده شده است وردپرس این شرکت میزبان را برای ده سال گذشته توصیه کرده است.

تفاوت پشتیبانی با این گزینه میزبانی بهینه در این است که تکنسین های خدمات مشتری تحت آموزش چند کارآمد با چندین توسعه دهنده اصلی WordPress قرار می گیرند..

این پشتیبانی به سطح متفاوتی از پشتیبانی ارائه می شود که در زمینه هر معضلی که هنگام ورود به سیستم با شما روبرو می شوند ، به نیازهای شما سفارشی می شود. بهینه شده WordPress میزبان خدمات میزبانی اغلب در هنگام تماس با پشتیبانی فنی ، زمان انتظار کوتاهتر را تجربه می کنند. گاهی اوقات اصلاً زمان انتظار وجود ندارد. (به عنوان گذشته ، من نیز با بخش فناوری تماس گرفتم و تماس من در عرض چند ثانیه پاسخ داده شد.)

امنیت SiteLock

bluehost- شرکای-با-سایت-امنیت-امنیت

هکرهای انسانی و مجازی وردپرس را دوست دارند ، به خصوص وب سایتهای کوچکتر. به نظر می رسد چالش هک کننده نهایی برای آنها باشد. من تعدادی از وب سایت های وردپرس خود را هک کردم ، تا اینکه یاد گرفتم چگونه از آنها به درستی محافظت کنم. بنابراین دانستن اینکه خواهید داشت امنیت SiteLock پس از نصب یک کار بزرگ است. SiteLock فایروال ایجاد کرده و سایت شما را بطور روزانه از بدافزار اسکن می کند بدون اینکه کند شود.

نتیجه

بسیاری از گزینه های میزبانی وردپرس در آنجا وجود دارد و Bluehost یکی از این موارد است که باید در نظر بگیرید. علاوه بر ظاهر و احساس بهبود یافته ، کارکنان Bluehost از توسعه دهندگان اصلی WordPress پشتیبانی می کنند و از رویدادهای WordCamp حمایت می کنند تا به دانش وردپرس بیشتر کمک کنند. این نشان می دهد که Bluehost علاوه بر ارائه محصولات مرتبط با WordPress ، متعهد است دانش خود را در مورد موضوع گسترش دهد.

به این لیست از ویژگی ها نگاه کنید و آن را با نیازهای میزبان وب وردپرس خود مقایسه کنید تا مشخص کنید آیا میزبانی وب وردپرس Bluehost Optimized گزینه ای مناسب برای شماست. به نظر می رسد که از زمان بررسی یکی از بررسی های آنها از سال 2013 ، پیشرفت های تصویری ، متنی و خدماتی داشته اند ، اما نظرات متفاوت است. بهتر است اطلاعات موجود در اینجا و در Bluehost.com را بخوانید ، در صورت سؤال بیشتر به آنها تماس بگیرید.

فروشنده ای که من با آنها صحبت کردم ، آگاهی داشت و تفاوت های بین سرویس وردپرس بهینه شده و گزینه میزبانی وردپرس دیگری را که (طبق سؤال من) کنترل می کند ، توضیح داد: بدون اینکه فروش باشد. حداقل اگر اعضای تیم فروش آنها به طور مشابه تماس برقرار کنند ، ممکن است برای شما امکان برقراری تماس و سؤال فراهم شود بدون اینکه احساس کنید در شبکه ماهی گرفتار هستید. همچنین می توانید برای سؤالات دقیق تر درباره RAM ، عملکرد سرور و سایر جنبه های فنی که بر نیاز وب سایت شما تأثیر می گذارد ، با پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

آیا از Bluehost برای ساخت وب سایت یا وبلاگ وردپرس خود استفاده کرده اید؟ این چطور برای شما کار کرده است؟ آیا از طریق Bluehost ویژگی های اضافی وجود دارد که در اینجا ذکر نمی شود؟ با ذکر آنها در بخش نظرات در زیر به دیگران کمک کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map