bbPress Forums for WordPress: راهنمای سریع

bbPress Forums for WordPress: راهنمای سریع

انجمن های بحث و گفتگو تقریباً تا زمانی که خود اینترنت وجود داشته باشد ، بوده است. حتی قبل از محبوب شدن شبکه جهانی وب ، مردم با استفاده از سیستم های بولتن اعلانات سرور ترمینال ، اطلاعات را به اشتراک می گذاشتند و بحث می کردند. در حقیقت ، اولین تجربه های من در اینترنت در سال 1998 در اتاق های گپ و انجمن های بحث و گفتگو در مورد AOL چرخش یافت (پسری که در آن روزهای هالکونی به نظر من دلتنگ می شود).


انجمن بحث و گفتگو مدرن ، ایده اصلی درباره آنچه اکنون یک مفهوم کاملاً تثبیت شده است – به اشتراک گذاری اطلاعات و بحث در مورد مباحث – را حفظ کرده است ، اما به یک افزونه سبک برای وردپرس تبدیل شده است که می تواند در عرض چند دقیقه نصب شود.

من در مورد bbPress صحبت می کنم –  نرم افزار انجمن وردپرس ساخته شده توسط خیلی از افرادی که خود وردپرس ایجاد کرده اند. در این پست قصد دارم دقیقاً توضیح دهم که bbPress چیست ، چرا ممکن است به آن احتیاج داشته باشید ، و همچنین نحوه نصب آن را به شما نشان می دهم.

چرا به bbPress احتیاج دارید

موضوع کل WordPress & bbPress

مجموعه ویژگی های bbPress به هیچ وجه به اندازه نرم افزار اختصاصی انجمن مانند آن نزدیک نیست phpBB یا vBulletin, پس چرا استفاده کنید؟ چند دلیل قانع کننده وجود دارد.

 1. سبک وزن است. نرم افزار Forum به طور سنتی نفخ ، پر از حفره های امنیتی و تخلیه واقعی روی سرور شما است. آخرین نسخه bbPress (v2.5.13) برای استفاده و منبع آزاد ساده است – بنابراین می توانید افزونه را در صورت لزوم تنظیم کنید.
 2. کاملاً با وردپرس یکپارچه است. این مزیت فراتر از سهولت نصب است. bbPress از سیستم مدیریت کاربر WordPress بهره می برد و به مخزن افزونه وردپرس گسترده می رسد ، جایی که تعداد مناسبی از افزونه های سازگار با bbPress را پیدا خواهید کرد. یکی از این موارد است BuddyPress, الگویی برای یک شبکه اجتماعی مبتنی بر WordPress که در واقع از bbPress برای تأمین انرژی در انجمن های خود استفاده می کند.
 3. سفارشی سازی آسان است. bbPress در خصوص سفارشی سازی یک ظاهر طراحی شده برای انجمن شما یک مزیت منحصر به فرد نسبت به سایر نرم افزارهای انجمن دارد. از آنجا که برای وردپرس ساخته شده است ، بسیاری از تم های شگفت انگیز وجود دارد (مانند کل موضوع وردپرس) که بطور اختصاصی برای bbPress طراحی شده اند ، بنابراین تغییر نگاه برای فروم شما به آسانی تغییر کرده است.

اگر می خواهید یک تابلوی اعلانات سنتی یا شبکه اجتماعی جدید راه اندازی کنید ، احتمالاً bbPress برای شما مناسب نیست (اگرچه BuddyPress را به عنوان پایه ای برای دومی بررسی کنید!)

با این حال ، اگر می خواهید یک عنصر جامعه را به یک وبلاگ موجود یا یک منطقه پشتیبانی برای مشتریان خود اضافه کنید ، سخت می گیرید تا چیزی مناسب تر از bbPress پیدا کنید.

bbPress چیست؟?

هر صاحب سایت باید درک کند که در افزونه های آنها چه اتفاقی می افتد. bbPress به سادگی سه نوع پست سفارشی ، برخی از قالب های طرح ، سیستم کد کوتاه ، یک زن و شوهر از ابزارک ها و کد CSS است. به همین دلیل به آن سبک وزن گفته می شود!

انواع پست های سفارشی

سه نوع پست سفارشی عبارتند از:

 1. انجمن ها: که هر تالار گفتمان شما ایجاد می کند ، اجازه می دهد سلسله مراتبی از انجمن ها ایجاد شود
 2. مباحث: که هر موضوع بحث (عنوان و پست آغازین) را در اختیار دارد
 3. پاسخ ها: که پاسخ تک تک افراد به یک موضوع را دارد

چیدمان

قالب های طرح بندی استاندارد برای اکثر موارد مناسب است. به عنوان مثال ، طرح موضوعات لیستی از موضوعات با اطلاعات زیر را نشان می دهد:

 • نام موضوع
 • چه کسی موضوع را شروع کرده و در کدام انجمن آنها آن را آغاز کرده اند
 • تعداد افرادی که مشغول گفتگو هستند (صداها)
 • تعداد پاسخ ها به مبحث
 • (و احتمالاً) چندی پیش آخرین پاسخ بود و چه کسی آن را اعلام کرد

صفحه مباحث bbPress

عناصر مختلف را می توان با CSS طراحی کرد تا وبلاگ شما بهتر باشد ، اما اگر می خواهید تغییرات اساسی در ساختار ایجاد کنید ، باید با PHP راحت باشید یا مضمونی مانند Total را خریداری کنید که گزینه های سفارشی سازی داخلی را ارائه می دهد..

کد کوتاه و ابزارک

bbPress نمایش عناصر مختلف فروم را در هر کجا که می خواهید از طریق یک سری کد کوتاه و ابزارک به نمایش بگذارید ، ساده است. این در واقع یک ویژگی فوق العاده قدرتمند است و به شما امکان می دهد قابلیت استفاده و طراحی پاسخگو را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، شما می توانید با استفاده از تنها یک کد کوتاه و یک ویجت ، صفحه ای را ایجاد کنید که جدیدترین مباحث را با مجموعه ای از محبوب ترین پست های برجسته در نوار کناری شما نشان می دهد. اگر تصمیم دارید طرح سنتی تالار گفتگو را در لیست ها ترجیح دهید ، می توانید در عرض چند دقیقه موارد را تغییر دهید.

برای اینکه احساس انعطاف پذیری به شما نشان دهد ، کد را ببینید تا تمام 19 را مشاهده کنید کد کوتاه bbPress.

ابزارک های موجود عبارتند از:

 • لیست انجمن ها
 • پاسخ های اخیر
 • موضوعات اخیر
 • لیست نمایش موضوعات
 • جستجو کردن
 • ویجت ورود
 • آمار

ویجت ورود به سیستم بسیار مفید است ، و یک فرم ورود به سایت را برای بازدید کنندگان و پیوند نمایه ای برای کاربران وارد شده نشان می دهد.

نصب و راه اندازی

اگر تصمیم دارید که bbPress را واگذار کنید ، نصب ساده نخواهد بود.

bbPress را از طریق فهرست وردپرس نصب کنید

فقط کافی است در فهرست دفاتر افزونه وردپرس ، bbPress را جستجو کنید ، ضربه بزنید و تمام شد (یا اگر می خواهید از این افزونه به عنوان پایه ای برای توسعه استفاده کنید یا فقط یک نگاه دقیق تر داشته باشید ، می توانید نسخه ای را از مخزن افزونه وردپرس).

bbPress Forums WordPress

bbPress را از طریق یک وردپرس نصب کنید

گزینه دیگر شما نصب افزونه از طریق موضوع وردپرس است (در صورت ارائه گزینه). به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress نه تنها با bbPress کاملاً سازگار است بلکه شامل یک نسخه ی نمایشی آماده برای ورود ، واردات آسان bbPress است.

نسخه نمایشی Total bbPress را نصب کنید

به سادگی به سراغ Themeforest بروید و Total (یکی از تم های دارای کشیدن و رها کردن وردپرس با بالاترین امتیاز و محبوب را در وب) خریداری کنید ، آن را نصب و فعال کنید و سپس به پنل تم> وارد کننده نسخه ی نمایشی (توجه داشته باشید: این منحصر به فرد برای Total است ، اکثر مضامین شامل این ویژگی عالی و آسان برای استفاده نیستند).

از اینجا برای “bbpress” جستجو کنید و برای شروع روی نسخه ی نمایشی کلیک کنید.

افزونه bbPress را نصب کنید

پس از کلیک روی Total ، از شما خواسته می شود افزونه های مورد نیاز خود را نصب کنید ، که در این حالت شامل bbPress است. برای نصب و فعال سازی کافیست روی هر افزونه کلیک کنید.

محتوای کل bbPress را وارد کنید

با انجام این کار ، توتال گزینه ای را برای شما فراهم می کند که قسمت های نمایشی را که می خواهید وارد کنید. برای نسخه ی نمایشی bbPress Total ، مطمئن شوید که کلیه جعبه های داده های نمونه XML ، تصاویر ، تنظیمات سفارشی سازی موضوع و ابزارک ها تنظیم شده اند تا وب سایت شما با نمایه زنده یکسان باشد..

واردات نسخه ی نمایشی bbPress کامل

پس از اتمام واردات ، باید پیامی مانند مورد فوق را مشاهده کنید. این بدان معنی است که محتوای نمونه شما و bbPress آماده رفتن است!

راه اندازی اولیه bbPress

پس از نصب و فعال سازی bbPress ، متوجه می شوید که سه نوع پست جدید سفارشی در فهرست مدیر ، و یک صفحه bbPress در منوی تنظیمات.

قبل از شیرجه رفتن و ایجاد انجمن رویاهای خود ، مدتی را در فهرست تنظیمات بگذرانید. هدایت به تنظیمات> انجمن ها.

تنظیمات هرزنامه bbPress

به طور خاص ، می خواهید تنظیمات هرزنامه را از بین ببرید ، از جمله:

 • زمان دریچه گاز: حداقل تعداد ثانیه مجاز بین پاسخ های جدید توسط همان کاربر
 • مجاز به ارسال ناشناس: این کار را غیرفعال کنید تا به کاربر نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری برای ارسال یک موضوع یا پاسخ دهید

پس از انجام این کار ، خوب است که قبل از شروع طرح ریزی ، تعدادی از انجمن ها ، مباحث و پاسخ ها (ترجیحا از چندین حساب کاربری مختلف) ایجاد کنید. با داده های ساختگی ، به احتمال زیاد مواردی را که نیاز به اصلاح با CSS دارند ، به ویژه در دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. برای شما خوشبختانه ، اگر تصمیم به استفاده از نمایه نمونه نمونه کل گرفتید ، همه باید به سمت شخصی سازی بروید!

سفارشی سازی bbPress

برای شخصی سازی bbPress ، واقعاً باید یک توسعه دهنده باشید … یا از یکی از روشهای زیر کلاهبرداری برای سفارشی کردن یک ظاهر طراحی شده در انجمن استفاده کنید بدون اینکه بدانید چگونه کد گذاری کنید.

گزینه 1: از تنظیمات تم خود استفاده کنید

اول از همه ، اگر تصمیم به استفاده از موضوعی گرفتید که گزینه های اضافه شده را ارائه می دهد ، ابتدا باید در آنجا جستجو کنید. هدایت به ظاهر> سفارشی سازی برای ویرایش گزینه ها.

گزینه های Live Customizer bbPress

به طور خاص تحت bbPress برای انتخاب طرح پیش فرض صفحه برای انجمن ها ، مباحث و صفحات کاربر (مانند نمونه در کل) از بخش (مانند نمونه در کل) استفاده کنید. پس از آن از تنظیمات زیر استفاده کنید تایپوگرافی برای قلم های سفارشی و زیر گزینه های تم عمومی برای رنگ لهجه, عنوان سرصفحه صفحه انتخاب ها, تشکیل می دهد طراحی ظاهر, پیوندها و دکمه ها سفارشی سازی ها و موارد دیگر برای اینکه طرح با برند شما مطابقت داشته باشد.

گزینه 2: از افزونه ویرایشگر CSS Live استفاده کنید

اگر به طور اتفاقی موضوع شما گزینه های یک ظاهر طراحی شده را ارائه نمی دهد ، یا به سادگی آنهایی که به دنبال آنها نیستید ممکن است بخواهید یک افزونه ویرایشگر CSS را در نظر بگیرید. این افزونه ها به شما امکان می دهند تا با استفاده از گزینه های یک ظاهر طراحی آسان (بدون نیاز به کد) عناصر وب سایت خود را نشان داده ، کلیک کرده و ویرایش کنید. در اینجا دو مورد مورد علاقه ما وجود دارد:

 • مداد زرد: این افزونه یکی از موارد مورد علاقه ما است. برای شروع سفارشی سازی وب سایت خود ، کافی است بر روی “بیایید شروع کنیم” را نصب کرده و کلیک کنید! می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ راهنمای کاربر کامل مداد زرد ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه این افزونه کار می کند و چه ویژگی هایی را شامل می شود.
 • CSShero: مشابه پلاگین قبلی ، CSShero رابط کاربری نقطه ای و کلیک فوق العاده ای را برای ویرایش سبک ها ، رنگ ها ، قلم ها ، فواصل و موارد دیگر ارائه می دهد. به نحوه عملکرد این افزونه در راهنمای CSShero برای شخصی سازی WordPress نگاهی بیندازید.

افزونه های افزودنی bbPress توصیه می شود

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، گسترش bbPress از طریق تعداد زیادی پلاگین آسان است. در اینجا تعداد انگشت شماری وجود دارد که فکر می کنیم ممکن است بخواهید ویژگی ها و گزینه های بیشتری را در انجمن های خود اضافه کنید.

عضو نهایی bbPress اضافی

گزینه هایی را برای ثبت نام آسان کاربر ، پروفایل های پیشرفته و حتی عضویت با افزونه Ultimate Member اضافه کنید. این گزینه قابل توسعه با bbPress کاملاً یکپارچه است ، بنابراین می توانید اعضای انجمن خود را برای لذت بردن بیشتر ارائه دهید.

اطلاعات بیشتر در مورد عضو نهایی

bbp سبک بسته

آیا می خواهید برای انجمن bbPress چند گزینه اصلی یک ظاهر طراحی شده اضافه کنید؟ سعی کنید bbp Style Pack را امتحان کنید. این افزونه رایگان گزینه هایی را برای شخصی سازی یک ظاهر طراحی ، پیوندها ، ویژگی های نمایش و موارد دیگر اضافه می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد bbp Style Pack

اعلان bbPress (بدون هرزنامه)

این افزونه هنگام ارسال موضوعات جدید و / یا پاسخ ها ، اعلان ایمیل را برای کاربران ارسال می کند. اگر شما یک انجمن پشتیبانی را کار می کنید مفید است و برای مثال به یک سؤال خاص در یک انجمن خاص نیاز دارید.

اطلاعات بیشتر درباره bbPress Notify

ابزارهای GD bbPress

یکی از افزونه های جامع تر bbPress در دسترس ، این پشتیبانی از BBCode ، امضاهای کاربر ، نمایش های سفارشی اضافی ، نقل قول های پاسخ ، به علاوه برخی ویژگی های مدیر اضافی را اضافه می کند..

اطلاعات بیشتر در مورد GC bbPress Tools

بهترین راه حل انجمن?

از نظر نصب سبک ، سریع ، آسان و آسان است ، اما بهترین راه حل انجمن برای وبلاگ وردپرس شماست؟ فقط یک راه برای پیدا کردن وجود دارد – گرفتن یک نسخه ، نصب آن در سایت خود و شروع به آزمایش!

اکنون زمان آن رسیده است تا نظرات خود را دریافت کنید. آیا شما یک کاربر bbPress هستید؟ آیا شما bbPress را بهترین راه حل انجمن برای کاربران وردپرس می دانید ، یا یک راه حل جایگزین را ترجیح می دهید؟ تجربه شما در اضافه کردن یک عنصر انجمن به وبلاگ شما چیست?

لطفاً در بخش نظرات زیر پاسخ سؤالات فوق را به ما بدهید. از طرف دیگر ، اگر نظرات یا سؤال دیگری دارید ، لطفاً آتش سوزی کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector