نحوه ادغام AWeber با وردپرس برای رشد خبرنامه خود

نحوه ادغام AWeber با وردپرس (راهنمای مبتدی)

هر صاحب یک مشاغل آنلاین به دنبال راهی برای جذب کاربران و افزایش فروش است. بهترین راه برای انجام هر دوی این کارها اغلب ایجاد ارتباطی محکم با مخاطبان است. با این حال ، هنگامی که تازه کار را شروع کرده اید ، این کار دشوار است.


بازاریابی پست الکترونیکی یک استراتژی عالی است ، اگرچه به ابزار مناسبی برای کمک به شما نیاز دارید. AWeber, به عنوان مثال ، ممکن است فقط راه حل مورد نظر شما باشد. این پلتفرم بازاریابی ایمیل چندین ویژگی ارائه می دهد که می تواند به شما در از بین بردن فعالیت های خود کمک کند.

در این پست ، ما در مورد مزایای بازاریابی ایمیل صحبت خواهیم کرد ، سپس به این موضوع نگاه می کنیم که چگونه AWeber می تواند کار را آسان تر کند. سپس ما می خواهیم نحوه ادغام AWeber را با نصب وردپرس خود مرور کنیم و با چند نکته بهینه سازی نتایج خود را تمام کنیم. بیایید وارد شوید!

چرا بازاریابی ایمیل برای تجارت شما بسیار مهم است

بازاریابی ایمیل برای WordPress شامل استفاده از لیست اشتراک ایمیل (معمولاً توسط نصب وردپرس یا شخص ثالث شما) برای ایجاد روابط محکم تر با خوانندگان یا مشتریان می شود. می توانید از کمپین های ایمیل خود برای به اشتراک گذاشتن محتوای با کیفیت ، تبلیغ معاملات و رویدادهای خاص استفاده کنید یا مخاطب خود را با یک خبرنامه دوره ای مطلع کنید..

مزایای زیادی برای استفاده از بازاریابی ایمیل وجود دارد ، از جمله:

 • کم هزینه: در مقایسه با بازاریابی سنتی ، بازاریابی از طریق ایمیل نسبتاً ارزان است.
 • افزایش آگاهی از برند: مخاطبان هدف شما از طریق ایمیل شما با نام تجاری شما بیشتر آشنا می شوند و به راحتی می توانند محتوای شما را به اشتراک بگذارند.
 • توانایی هدف گذاری با کیفیت بالا منجر می شود: اگر لیست ایمیل شما مبتنی بر اشتراك است ، می دانید كه خوانندگان آن قبلاً علاقه مند هستند.

شاید تعجب کنید که چگونه می توانید به دنبال اجرای یک کمپین بازاریابی ایمیل باشید ، به خصوص اگر بودجه دارید. می توانید سعی کنید لیست ایمیل را به صورت دستی ایجاد کنید ، اما با استفاده از ابزاری اختصاص داده شده به فرآیند ، نتایج بسیار بهتری خواهید گرفت.

معرفی AWeber

خبرنامه AWeber

AWeber سکویی است که شما را قادر می سازد کمپین های بازاریابی ایمیل را ایجاد کنید ، مدیریت کنید و آنالیز کنید. استفاده و دوستانه مبتدی ساده است ، و این یک انتخاب کامل برای هر کاربر است. شما از ویژگی های قابل انعطاف و پیاده سازی آسان و پشتیبانی قابل اطمینان برای کمک به شما در هنگام گیر شدن بهره مند می شوید.

ویژگی های اصلی:

 • به راحتی با ویرایشگر کشیدن و رها کردن ایمیل ایجاد کنید.
 • برای جمع آوری اطلاعات مهم کاربر ، فرم های ثبت نام سفارشی بسازید.
 • مشترکین ایمیل خاص را بر اساس تنظیمات برگزیده آنها هدف قرار دهید.
 • نتایج بازاریابی خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل دنبال کنید.

قیمت: گزینه های قیمت گذاری AWeber از 19 تا 149 دلار در هر ماه متغیر است.

نحوه ادغام AWeber با وردپرس

ابتدا توصیه می کنیم مدتی وقت بگذارید مستندات کامل AWeber, برای درک نحوه عملکرد این سیستم عامل پس از آن ، در اینجا چند گام ساده برای کار با آن در وردپرس ارائه شده است

مرحله 1: فرم ثبت نام را در سایت خود منتشر کنید

برای شروع ، به حساب AWeber خود بروید و کلیک کنید فرم ثبت نام:

فرم های ثبت نام AWeber را انتخاب کنید

رنگ سبز را انتخاب کنید یک فرم ثبت نام ایجاد کنید را فشار دهید تا به یک صفحه انتخاب قالب منتقل شوید. در اینجا ، می توانید الگوهای پیش نمایش را انتخاب کنید و نمونه مورد نظر خود را برای فرم خود انتخاب کنید:

انتخاب الگوی

پس از انتخاب یک الگوی ، می توانید یک رنگ را انتخاب کنید. پس از انتخاب خود ، روی آن کلیک کنید الگوی بار. با این کار شما تنظیم می شوید و به شما امکان می دهید تنظیمات قالب را شخصی سازی کنید.

اولین کاری که از شما خواسته می شود انجام دهید اضافه کردن برخی اطلاعات اولیه مانند متن عنوان و نام برای فرم خود است. سپس می توانید تصمیم بگیرید که مشترکین شما پس از اتمام آن از کجا فرستاده می شوند. این می تواند یک صفحه ساده باشد که توسط AWeber یا وب سایت شخصی شما ایجاد شده است:

پس از ارسال فرم ، AWeber مقصد را انتخاب کنیدانتخابی که در اینجا انجام می دهید بستگی به شما دارد. هنگامی که از تصمیم خود خوشحال شدید ، فرم خود را ذخیره کرده و کلیک کنید به مرحله 3 بروید.

اکنون زمان آن رسیده است که فرم خود را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. برای انتشار خود ، انتخاب کنید من فرم خود را نصب خواهم کرد:

خودتان فرم نصب AWeber را نصب کنیدیک قطعه از Javascript به شما ارائه می شود – اکنون آن را کپی کنید. سپس به حرکت کنید صفحات در داشبورد وردپرس خود ، و صفحه ای را که می خواهید فرم خود را در آن قرار دهید باز کنید. در ویرایشگر متن ، قسمت مربوط به جاوا اسکریپت را در هر کجا که می خواهید شکل در صفحه شما ظاهر شود ، قرار دهید:

جاوا اسکریپت AWeber را در صفحه وارد کنید

در آخر ، صفحه را ذخیره یا به روز کنید. اگر آن را از قسمت جلویی پیش نمایش می کنید ، اکنون باید فرم خود را ببینید!

مرحله 2: ویژگی پخش وبلاگ AWeber را تنظیم کنید

اکنون که فرم شما به پایان رسیده است ، به حساب AWeber خود برگردید. زیر پیام ها, انتخاب کنید پخش وبلاگ و کلیک کنید پخش یک وبلاگ ایجاد کنید:

یک وبلاگ ایجاد کنید که با AWeber پخش شودآدرس RSS فید وبلاگ وردپرس خود را به قسمت مربوطه اضافه کنید ، سپس از فهرست کشویی در سمت راست منطقه پیام ، یک الگوی فید را انتخاب کنید:

الگوی پخش AWeber خود را انتخاب کنیدپس از این ، شما می توانید برخی از تنظیمات اصلی برای پخش های خود را تعیین کنید. می توانید برنامه زمانی را برای ارسال ارسال کنید و یک ماشه را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، می توانید بعد از انتشار تعداد معینی از ارسال های جدید یا در روزهای خاص ماه ، پخش کنید.

چند بار باید پخش شود؟

اگر می خواهید بر اساس ماشه انتخابی خود ، پخش را بطور خودکار ارسال کنید ، بررسی کنید ارسال خودکار. سپس تنظیمات خود را ذخیره کنید ، و همه شما تنظیم شده اید! فراموش نکنید که پخش خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار می کند.

نکاتی برای بهینه سازی نتایج بازاریابی ایمیل شما

افزونه سرب OptinMonster

ادغام AWeber با OptinMonster شما را قادر می سازد از ویژگی های هر دو ابزار بهره مند شوید.

اکنون که می دانید چگونه AWeber را با وردپرس ادغام کنید ، بگذارید در مورد چند کارهایی که می توانید انجام دهید برای بهینه سازی نتایج خود صحبت کنیم. اول ، دو استراتژی اساسی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را دنبال کنید:

 • برای پیگیری نتایج خود از یک روش فعال استفاده کنید. ویژگی های آنالیز AWeber اطلاعات مفیدی از قبیل تعداد افتتاحیه ، نرخ کلیک و اشتراک های مشترک را ارائه می دهد. می توانید از این جزئیات استفاده کنید تا مشخص شود مؤثرترین محتوای چیست.
 • لیست های خود را بخش بندی کنید. با استفاده از اطلاعات حاصل از نتایج تجزیه و تحلیل خود ، می توانید لیست های سگمنتال را برای هدف قرار دادن انواع مختلف مشترکین با محتویاتی که به آنها بیشتر علاقه مند است ایجاد کنید..
 • AWeber را به ارائه دهنده صفحه فرود خود وصل کنید. اگر در حال حاضر از ارائه دهنده صفحه فرود استفاده می کنید ، می توانید آن را یکپارچه به AWeber متصل کنید.
 • ادغام برنامه AWeber را بررسی کنید. تو می توانی AWeber را به بسیاری از برنامه ها وصل کنید که قبلاً از آنها استفاده می کنید ، مانند برنامه های MailOptin یا رسانه های اجتماعی.

سرانجام ، ممکن است بخواهید یک یا چند ابزار دیگر را که نصب AWeber شما را تقویت می کند ، در نظر بگیرید:

 • OptinMonster یک افزونه وردپرس غنی از ویژگی است که می توانید برای ایجاد فرم های انتخابی بسیار تبدیل شده برای سایت خود استفاده کنید. شما به راحتی می توانید لیست مشترک AWeber خود را با فرم های OptinMonster خود ادغام کنید تا تولید سرب را افزایش دهید.
 • هیو ابزاری است که شما را قادر می سازد صفحات مبارزات انتخاباتی را برای رسانه های اجتماعی و دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی کنید. اتصال آن با AWeber می تواند منجر به پیشرفت شما و افزایش تعامل بهتر شود.
 • دیجیو به شما امکان می دهد بارگیری پرونده های ایمن را برای افرادی که در لیست های پستی شما هستند ارسال کنید. بنابراین اگر یک قرعه کشی یا هدایا دارید و نیاز به ارسال پرونده به برندگان دارید ، برای مثال ، دیجیو یک راه خصوصی برای انجام درست همین کار ارائه می دهد.

هر یک از این استراتژی ها و ابزارها می تواند سودآوری در ادغام جدید AWeber شما باشد ، بنابراین توصیه می کنیم آنها را بررسی کنید!


یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی ایمیل ، راهی است که به شما امکان می دهد بعد از ترک وب سایت شما ، ارتباط خود را با مخاطبان خود حفظ کنید. مشترکین شما در لیست پستی شما ثبت نام کرده اند ، این نشان می دهد که آنها می خواهند اطلاعات شما را ارائه می دهند.

حال شما فقط باید این مخاطب را با محتوای ارزشمند هدف گذاری کنید. از نکات ما برای رشد لیست ایمیل خود استفاده کنید ، سپس مطالب و پست های مفید را ارسال کنید تا برای مخاطبان خود ارسال کنید.

آیا در مورد چگونگی بهینه سازی استراتژی بازاریابی ایمیل خود با استفاده از AWeber سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map