نحوه راه اندازی AMP در وردپرس

 1. 1. آشنایی با Google AMP برای وردپرس
 2. 2. در حال خواندن: نحوه راه اندازی AMP در وردپرس

به قسمت دوم راهنمای AMP برای وردپرس خوش آمدید. در مقاله آخر ما در مورد اهمیت یک استراتژی وب اول همراه و اینکه چگونه AMP می تواند یک تغییر دهنده بالقوه بازی باشد یاد گرفتیم. در راهنمای امروز ، ما می خواهیم در مورد این اطلاعات کسب کنیم:


 • نحوه ادغام AMP با وردپرس
 • بهترین افزونه های وردپرس برای شخصی سازی AMP
 • آیا واقعاً نیاز داریم AMP را در سایت وردپرس خود پیاده سازی کنیم?

بیا شروع کنیم.

راهنمای AMP برای راهنمای فیلم وردپرس

با انتخاب آخرین قسمت از سری ما ، می توانید ویدیوی WPCrafter را در مورد چگونگی تنظیم آسان AMP با وب سایت وردپرس خود دنبال کنید. ویدیوی آدم هر مرحله از راهنمای ما را دنبال می کند – لذت ببرید!

نحوه تنظیم AMP برای وردپرس

amp-plugin-wordpress-hero

راه اندازی AMP برای وردپرس یک فرآیند بسیار ساده است تنها کاری که باید انجام دهید نصب افزونه WordPress AMP است که توسط Automattic ساخته شده و بقیه در پی آن خواهند بود.

 • برو به داشبورد WordPress> افزونه> افزودن جدید
 • جستجو کنید “AMP”

افزونه را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن

افزونه چگونگی نصب-آمپر-وردپرس

پس از فعال سازی افزونه ، تمام آدرس های اینترنتی موجود در سایت شما دارای یک نسخه AMP خواهند بود. می توانید به پیوند هر پست بروید ، پیوست کنید / آمپر / تا انتهای URL و شما می توانید نسخه AMP را ببینید.

بیایید به نسخه معمولی صفحه وب نگاهی بیندازیم.

test-site-no-amp_rz

و این نسخه AMP همان صفحه است:

test-site-amp_rz

این است – شما با موفقیت AMP را در وردپرس راه اندازی کرده اید. سخت است باور کنید که ساده است ، اینطور نیست?

به هر حال ، اگر ندارید پیوندهای زیبا فعال کنید ، می توانید نسخه ضبط شده را با ضمیمه دریافت کنید ?آمپر = 1 به پیوند پست به عنوان مثال ، پیوند ارسال می شود:

 • نسخه عادی: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/
 • نسخه AMP: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/amp/
 • نسخه AMP (با پیوندهای کاملاً غیرفعال): http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/؟amp=1

افزونه AMP برچسب متا استانداردی را در زیر صفحات HTML “عادی” شما ایجاد می کند که باعث می شود Google و سایر موتورهای جستجو نسخه AMP صفحات را تشخیص دهند. از آرم سایت استفاده می کند که می توانید آن را تنظیم کنید Customizer Theme WordPress.

توجه به این نکته مهم است که این افزونه فقط از تبدیل پست ها به نسخه های AMP پشتیبانی می کند. مطابق توضیحات افزونه به 1 دسترسی پیدا کردخیابان نوامبر 2016 ، پشتیبانی از نسخه AMP صفحات وردپرس در دست تهیه است و به زودی ارائه می شود.

اندازه گیری تأثیر عملکرد AMP

ما تصمیم گرفتیم تا تأثیر عملکرد نسخه AMP از صفحه را در Pingdom اندازه گیری کنیم. نتایج به طرز چشمگیری متفاوت بود. به خاطر داشته باشید که تنظیم وردپرس ما با استفاده از پیش فرض بیست چهارده مضمون پیش فرض بدون نصب افزونه های ذخیره یا بهینه سازی در یک محیط میزبانی مشترک قرار داشته است.

تصویر زیر معیار عملکرد نسخه اصلی صفحه را نشان می دهد:

تست سایت-بدون آمپر-پینگدوم

و این نتیجه نسخه AMP صفحه است:

test-site-amp-pingdom

نتایج به طرز چشمگیری از هم جدا هستند.

هر یک از مؤلفه ها پیشرفت فوق العاده ای را تجربه کردند:

 • اندازه صفحه 70٪ کاهش یافته است
 • زمان بارگذاری 35٪ به زیر 900 میلی ثانیه کاهش یافته است
 • هیچکدام از تقاضاها تقریباً 60٪ از 17 به فقط 7 نفر کاهش یافت!

همه اینها توسط AMP ، ضمن حفظ محتوای صفحه حاصل شد. جدول زیر جزئیات آزمون را برای مرجع شما ثبت می کند:

عامل طبیعیAMPبهبود
اندازه صفحه (KB)563.816770٪
زمان بار (ثانیه)1.42992935٪
تعداد درخواست ها17759٪

با نگاهی به این اعداد ، بدیهی است که دریافت AMP هیچ فکری ندارد. نه تنها به بهبود نمرات سئو شما کمک می کند بلکه یک تجربه کاربری زیبا و بدون استفاده کاربر را نیز فراهم می کند.

علاوه بر این ، می توانید مکانیسم های ردیابی را در نسخه AMP صفحه وارد کنید. ما در بخش زیر آن را پوشش خواهیم داد.

گسترش توانایی های AMP

در حالی که بهینه سازی محتوای شما برای خوانندگان یک عمل خوب است ، حفظ استحکام برند نیز مهم است. این بدان معناست که حتی نسخه های AMP از محتوای موجود شما باید از طرح رنگ ، فونت ها و رابط کاربری عمومی برند شما پیروی کنند.

افزونه AMP WordPress گزینه هایی برای ایجاد چنین تغییراتی را ندارد. هدف آن ارائه روشی سریع و آسان برای سازگاری کامل محتوای موجود در وردپرس با AMP بود – کاری که بسیار خوب انجام می شود.

را وارد کنید ، AMP برای WP – صفحه های شتاب موبایل افزونه.

amp-for-wp-plugin-2-hero

این افزونه رایگان با ارائه قابلیت های اضافی از قبیل:

 • ادغام Google Analytics
 • پشتیبانی از صفحات AMP WooCommerce
 • پست های مرتبط در زیر پست
 • لیست نظرات اخیر
 • بارگذاری آرم سفارشی
 • نوار اشتراک اجتماعی
 • پشتیبانی از جاسازی محتوای غنی از جمله فیلم و محتوا از سیستم عامل های محتوا مانند YouTube ، Instagram ، Twitter ، Vine و غیره.

به عنوان پیش نیاز ، این افزونه به شما نیاز دارد تا افزونه AMP را نصب و فعال کنید تا به درستی کار کند. طبق معمول ، می توانید این افزونه را مانند روشی که افزونه AMP را در ابتدای این پست نصب کردیم ، نصب کنید.

amp-for-wp-plugin-2-install-activated

پس از فعال سازی ، شما آماده پیکربندی گزینه های مختلف افزونه برای ارائه هستید. سر به سمت داشبورد وردپرس> AMP برای دسترسی به تنظیمات.

از بسیاری از تنظیمات افزونه ارائه شده ، ما امتحان کردیم:

 • روشن کردن نظرات
 • اضافه کردن پست های مرتبط
 • افزودن پیمایش به پست های بعدی / قبلی

در اینجا تصویری از چگونگی نگاه نسخه AMP به دنبال ذخیره تغییرات ایجاد شده است:

amp-for-wp-plugin-2-hero-test-page-500-px

و در اینجا عملکرد:

تست amp-for-wp-plugin-2-speed

در اینجا تصویر صفحه AMP وانیل برای مقایسه وجود دارد:

test-site-amp-pingdom

زمان بار بیشتر با 7.4٪ دیگر کاهش یافته است. جالب است بدانید که اگرچه اندازه صفحه و تعداد درخواستها اندکی افزایش یافته است ، اما در کل عملکرد عملکرد (پیشرفت 3 امتیازی) بهبود وجود داشته است.

در کل ، این افزونه بسیار عالی است اگر می خواهید سخت تر به سمت AMP فشار بیاورید و محتوای ، تبلیغات و تحلیل های خود را به خوبی با سیستم عامل کار کنید.

نتیجه

با توجه به رشد انفجاری استفاده از تلفن همراه طی چند سال گذشته ، دیگر چنین نیست گزینه برای مشاغل آنلاین برای اولین بار به تلفن همراه بروید. این یک ضرورت مطلق. پروژه صفحات موبایل شتاب تلاشی جاه طلبانه برای رسیدن به آن هدف است و خانه های رسانه ای بیشتر و بیشتر به سرعت آن را تطبیق می دهند.

اگرچه برای وبلاگ های جدید AMP ساده تر است ، وبلاگ هایی با هزاران صفحه محتوا مطمئناً آن را بسیار چالش برانگیز می دانند. دلیل آن ساده است – همه افراد هنگام انتشار آنلاین از استانداردهای مناسب پیروی نمی کنند. سازمانها تکامل می یابند. حتی فن آوری های وب که 5 سال قبل “داغ” بودند امروز منسوخ شده اند. در حالی که AMP تمام تلاش خود را می کند تا بالای فناوریهای وب موجود ایجاد کند ، ممکن است موارد متعددی وجود داشته باشد که برخی ناسازگاری / خطاها وجود داشته باشد. و این خطاها می توانند بر روی نمرات سئو شما تأثیر منفی بگذارند.

در حالت ایده آل ، مشاغل باید منابع ترافیکی ورودی خود را اندازه گیری کنند – چه درصد از آن از یک دستگاه تلفن همراه تهیه می شود؟ چه تعداد از آنها از جستجوی تلفن همراه هستند؟ میزان گزاف گویی بازدید کنندگان موبایل چقدر است؟ این سؤالاتی است که باید قبل از بررسی AMP بپرسید.

اگر متقاعد شده اید که محتوای وب سایت شما مطابق با آخرین استانداردها از نظر فنی ساختار یافته است ، با تمام معنی – با AMP پیش بروید! شما فقط سئو خود را تقویت خواهید کرد.

با این حال ، اگر می دانید که تنظیمات نادرست داخلی ، پیوندها و خطاهای شکسته زیادی وجود دارد ، بهتر است قبل از ادامه کار با AMP ، به این موارد بپردازید (و احتمالاً حل)..

نظر شما در مورد AMP چیست؟ آیا از آن برای مصرف محتوا استفاده می کنید؟ آیا آن را در وب سایت خود پیاده سازی کرده اید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map