نحوه مدیریت محتوای وردپرس با Admin Columns Pro

اگر به دنبال ایجاد یک محیط ویرایش واضح و سازمان یافته برای کار در آن هستید ، پس از آن Admin Columns Pro برای تو است. اجرای یک سایت وردپرس به معنای این است که شما مرتباً با مقادیر زیادی از محتوا سر و کار دارید ، خواه این پست های وبلاگ ، صفحات یا انواع دیگر پست ها باشد. این امر می تواند به راحتی مدیریت و ویرایش دشوار شود.


Admin Columns Pro ستون های قدرتمندی را نشان می دهد که به شما امکان می دهد به سرعت مرتب سازی ، فیلتر و ویرایش مطالب را انجام دهید. این کمک می کند تا در وقت شما صرفه جویی شود ، مطالب خود را به خوبی سازماندهی کرده و به شما این امکان را بدهد که بدون زحمت به اطلاعات مهم دسترسی پیدا کنید.

در این بررسی Admin Columns Pro ، در مورد ویژگی ها و کارایی هایی که این افزونه وردپرس ارائه می دهد بحث خواهیم کرد. سپس خواهیم دید که چگونه این افزونه را فعال و راه اندازی کنیم و چگونه از برخی از مهمترین ابزارهای آن استفاده کنیم.

ویژگی های نرم افزار Admin Columns

ستون ها را اضافه کنید

Admin Columns Pro یک افزونه سرشار از ویژگی است که سریع و آسان تنظیم می شود و در نهایت تجربه مدیریت وردپرس شما را بهبود می بخشد. برای ساختن یک نمای کلی کامل ، می توانید از میان بیش از 160 ستون و بالاتر از 160 ستون ، پذیرایی از انواع مختلف محتوا را انتخاب کنید. سازنده کشیدن و رها کردن همچنین شما را قادر می سازد تا طرح های ستون را متناسب با نیازهای خود ترتیب دهید ، بدون اینکه مجبور شوید خطی از کد را لمس کنید.

پس از ایجاد ، محتوا را می توان با معیارهای مورد نظر خود طبقه بندی و فیلتر کرد. ویرایش درون خطی به شما امکان می دهد داده ها را مستقیماً از یک صفحه نمایشی ویرایش کنید ، بدون اینکه مجبور به باز کردن تک تک مطالب باشید. این مسئله برای کسانی از ما که می خواهند روند اصلاح مطالب را ساده تر کنند ، یک راه حل ایده آل است.

بنابراین اکنون ما کمی در مورد آنچه ارائه می دهد Admin Columns Pro می دانیم ، اجازه دهید با جزئیات بیشتری به عملکرد این افزونه WordPress بپردازیم…

ستون ها را متناسب با نیازهای خود اضافه کنید

ستون ها

ستون های مدیریت به شما امکان می دهد ستون ها را به راحتی و به سرعت به صفحات نمای کلی خود اضافه کنید. این بدان معناست که می توانید برخی از اطلاعات موجود در پست یا صفحه را مشاهده کنید. و همه بدون نیاز به باز کردن آنها. بیش از 160 نوع ستون ارائه شده است ، که Admin Columns Pro دارای کلیه انواع محتوا است. یک ستون تصویر برجسته اضافه کنید ، تمام برچسب های ارسال شده در یک ستون یا ستون نام نویسنده را در میان موارد دیگر نشان دهید.

کشیدن و رها کردن سازنده

کشیدن و انداختن

سهولت استفاده از این افزونه قطعاً یکی از ویژگیهای برتر آن است. Admin Columns Pro با یک رابط کشیدن و رها کردن ، تنظیم ترتیب ستون ها را آسان می کند. شما می توانید با کلیک کردن و کشیدن ستون ها در اطراف ، چیدمان های ستونی ایجاد کنید که برای شما مفهوم سازمانی ایجاد کند. بدون نیاز به برنامه نویسی ، حتی یک مبتدی فروتن قادر خواهد بود طی چند دقیقه با این نرم افزار آشنا شود.

مرتب سازی و فیلتر کردن سریع برای یافتن محتوای مناسب

مرتب سازی

Admin Columns Pro داده ها را به سرعت مرتب می کند و به شما کمک می کند تا به راحتی محتوای خود را به شکلی متناسب با نیازهای خود سازماندهی کنید. در میان گزینه های مختلف ، متن ، طول ، رسانه ، نظرات یا کاربران را مرتب کنید. پس از مرتب کردن ستون های خود ، این نتایج به طور خودکار به عنوان ترجیح شما ذخیره می شوند ، تا زمانی که دوباره مرتب سازی کنید.

فیلتر

فیلتر ستون داده ها همان اندازه مرتب سازی ساده است. یک منوی کشویی به شما امکان می دهد محتوای خود را جستجو و فیلتر کنید. این امر می تواند به ویژه مفید باشد اگر می خواهید به گروهی از محصولات ، پست های یک ماه خاص یا مقالاتی که توسط یک نویسنده خاص نوشته شده است نگاه کنید..

ویرایش آسان به طور مستقیم در صفحه نمای کلی

ویرایش کنید

سهولت در ویرایش داده های ستون جایی است که Admin Columns Pro وارد عنصر آن می شود. همانطور که قبلاً ذکر شد ، ویژگی ویرایش درون افزونه افزونه به شما امکان می دهد پست ها را حتی بدون باز کردن آنها ویرایش کنید. ستون های خود را بررسی کنید تا به دنبال اختلاف در محتوای خود باشید و سپس ویرایش هر یک از قسمت های موجود در نمای کلی. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود بلکه به اطمینان از کیفیت بالا و محتوای مداوم در سایت وردپرس شما کمک می کند.

ادغام با سایر افزونه های WordPress

ادغام Admin Columns Pro Plugin

Admin Columns Pro با سایر افزونه های محبوب دیگر از جمله WooCommerce ، bbPress و Yoast SEO در میان سایرین ادغام می شود. این بدان معناست که می توانید داده های این افزونه های پشتیبانی شده را سازماندهی و مدیریت کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک فروشگاه WooCommerce را راه اندازی کرده اید ، می توانید ستون هایی را نشان دهید که قیمت محصولات ، ابعاد هر یک از کالاها ، اعم از موجودی آنها و سایر موارد را نشان می دهد. نه تنها شما قادر خواهید بود به سرعت اطلاعات اصلی در مورد همه محصولات خود را در یک مکان مشاهده کنید ، بلکه می توانید این اطلاعات را ویرایش کنید و به شما در مدیریت و به روزرسانی آسان داده های WooCommerce کمک می کنید..

به علاوه ، انواع ابزار افزودنی ادغام به این معنی است که می توانید به راحتی ستون هایی را برای زمینه های سفارشی و طبقه بندی های ایجاد شده با انواع ایجاد کنید. مدیر ستون ها به طور خودکار راه اندازی شما را از انواع تشخیص می دهد ، به این ترتیب می توانید فقط با چند کلیک زمینه های دلخواه را اضافه کنید. به طور مشابه ، با غلاف می توانید انواع پست های سفارشی را ایجاد کرده و ویرایش کنید ، سپس از Admin Columns Pro برای اصلاح انواع پست خود استفاده کنید تا هر نوع نوع پست را به عنوان ستون نمایش دهید (مانند رنگ ها ، مکان ها ، قیمت گذاری و غیره).

سایر ویژگی های Admins Columns Pro

همانطور که مشاهده می کنید ، Admins Columns Pro پیشنهادات زیادی دارد. اگرچه ما اکثر نکات برجسته را پوشانده ایم ، در اینجا چند ویژگی مهم ، گرچه شاید کمتر هیجان انگیز باشد …

 • مجموعه ستون های چندگانه – نمایش های صفحه نمایش سفارشی ایجاد کنید و مجموعه ستون های سفارشی را بر اساس نقش کاربر تنظیم کنید تا بتوانید پست ها ، صفحات و غیره را به صورت کارآمد مدیریت کنید.
 • پیمایش افقی – در مورد صفحه های کوچک نگران نباشید ، به سادگی پیمایش افقی را از فهرست “گزینه های صفحه” فعال کنید تا ناوبری آسان شود.
 • Taxonomy Columns – ستونی به نمای کلی طبقه بندی خود اضافه کنید تا محتوای بیشتری را بدون نیاز به باز کردن آن یک به یک مشاهده کنید..
 • واردات و صادرات – به راحتی تنظیمات ستون خود را به وب سایت دیگری منتقل کنید یا از آنها به عنوان پشتیبان استفاده کنید.
 • Multisite Columns – اگر Multisite دارید ، می توانید تمام ستون های کاربر برای کاربران شبکه استفاده شود.
 • پشتیبانی – Admin Columns Pro همراه است مستندات گسترده و یک تیم توسعه دهنده اختصاصی پشتیبانی مستقیم از ایمیل را ارائه می دهند.

همانطور که مشاهده می کنید ، Admin Columns Pro با ویژگی های چشمگیر و قدرتمند در حال فوران است. بنابراین اکنون بیایید ببینیم که چگونه می توانید این افزونه را در سایت وردپرس خود راه‌اندازی و اجرا کنید …

با Admin Columns Pro شروع کنید

Admin Columns Pro برای راه اندازی و استفاده بسیار ساده است. برای شروع سریع و استفاده از محبوب ترین ویژگی های این افزونه ، خواندن را سریع دنبال کنید.

افزونه را نصب کنید

افزونه جدید اضافه کنید

اول از همه, افزونه را خریداری کنید از Admin Columns Pro و آن را بارگیری کنید صفحه حساب. سپس وارد وب سایت WordPress خود شوید و “افزونه> افزودن جدید” را انتخاب کنید..

روی “بارگذاری افزونه> پرونده را انتخاب کنید” کلیک کنید. پرونده فشرده سازی Admin Columns Pro را انتخاب کنید و “اکنون نصب کنید”.

فهرست ستون های تبلیغاتی مدیر

پس از فعال کردن افزونه ، منوی Admin Columns را در زیر “تنظیمات” پیدا خواهید کرد..

مجوز خود را فعال کنید

برگه تنظیمات

برای اطمینان از اینکه افزونه بطور خودکار به روزرسانی هایی را دریافت می کند که باید مجوز Admin Columns Pro خود را فعال کنید. “تنظیمات> ستون های مدیریت” را انتخاب کنید. اکنون صفحه تنظیمات Admin Columns ظاهر می شود. برگه “تنظیمات” را انتخاب کنید.

مجوز را فعال کنید

در زیر “به روزرسانی” کد مجوز خود را وارد کرده و روی “به روزرسانی مجوز” کلیک کنید. اگر مطمئن نیستید ، می توانید مجوز خود را در صفحه حساب خود پیدا کنید.

ستون ها را اضافه ، حذف و مدیریت کنید

پس از نصب پلاگین شما و مجوز فعال شده ، آماده شروع ستون ها می شوید. Admin Column Pro دارای رابط بسیار شهودی است که اضافه کردن ، حذف و مدیریت ستون های شما را بسیار آسان می کند. در صفحه تنظیمات Admins Columns ، زبانه “ستون های مدیر” را انتخاب کنید.

ستون های مدیریت

در کادر کشویی ، به کدام صفحه پوششی محتوا که می خواهید ستون ها را اضافه کنید ، انتخاب کنید. برای این مقاله “پست ها” را انتخاب کرده ام ، بنابراین به من این امکان را می دهد که ستون هایی را به صفحه پوشش پست هایم اضافه کنم.

+ ستون

در مرحله بعد ، روی “+ ستون” کلیک کنید. اکنون می توانید نوع ستونی را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کرده و تنظیمات آن را تغییر دهید ، از جمله برچسب زدن ستون جدید و تعیین عرض آن. نکته مهم ، در اینجا شما باید ویرایش های درون خطی ، مرتب سازی و فیلتر کردن را فعال کنید. به خاطر داشته باشید که همه انواع ستون ها نیستند هر سه این ویژگی ها را پشتیبانی کنید, بنابراین ممکن است گزینه فعال کردن همه آنها به شما پیشنهاد نشود.

ویرایش را حذف کنید

برای حذف یا ویرایش ستون ، به سادگی روی ردیف ستون شناور شوید و “حذف” یا “ویرایش” را انتخاب کنید..

کشیدن و انداختن

برای تغییر ترتیب نمایش ستون ها ، ستون ها را در موقعیت های مورد نظر خود بکشید و رها کنید.

صفحه نمایش ارسال ها

وقتی همه ستون ها را متناسب با نیاز خود اضافه کردید و سازماندهی کرده اید ، روی “ذخیره” کلیک کنید. برای مشاهده ستون های جدید خود در حال حاضر ، “مشاهده پیام ها” را انتخاب کنید.

ستون های فیلتر و مرتب سازی

پس از ایجاد ستون مورد نیاز ، می توانید از آنها استفاده کنید تا به شما در سازماندهی و مدیریت محتوای خود کمک کنید. همانطور که قبلاً بحث شد ، اگر می خواهید داده های خاصی را پیدا کنید ، مشاهده کنید یا ویرایش کنید ، جستجوی محتوای شما با استفاده از ابزار مرتب سازی یا فیلتر می تواند بسیار مفید باشد..

مرتب سازی را فعال کنید

اگر به دنبال مرتب کردن ستون هستید ، ابتدا بررسی کنید که مرتب سازی برای آن نوع ستون در دسترس است و “تنظیم” را هنگام تنظیم ستون فعال کرده اید. در مرحله بعد ، صفحه مروری را که شامل ستون هایی است که می خواهید مرتب کنید ، باز کنید. در اینجا صفحه پست های خود را باز کرده ام.

مرتب سازی بر اساس کلمه

با جستجوی عنوان ستونی که می خواهید مرتب کنید ، پیکان گزینه مرتب سازی ظاهر می شود. به سادگی بر روی فلش کلیک کنید و ستون شما به طور خودکار مرتب می شود. در اینجا می توانید مشاهده کنید که پست های وبلاگ را از بزرگترین تا کوچکترین تعداد کلمات طبقه بندی کرده ام.

فیلتر تصویر برجسته

گزینه های فیلتر برای هر نوع ستون در بالای صفحه در جعبه های کشویی ظاهر می شود. برای فیلتر کردن ستون ، گزینه های فیلتر موجود را انتخاب کنید و سپس روی “فیلتر” کلیک کنید. در اینجا من پست های وبلاگ را فیلتر کرده ام تا به آنها نشان دهم که هنوز تصویری برجسته نشان داده نشده اند. دوباره ، هنگام فیلتر کردن ، ابتدا بررسی کنید که نوع ستون از فیلتر پشتیبانی می کند یا خیر.

ستون ها را ویرایش کنید

ویرایش درون خطی

ویرایش ستون ها به همان اندازه ساده و مرتب سازی و فیلتر هستند. “ویرایش درون خطی” را در بالای صفحه پیام ها انتخاب کنید و اکنون می توانید محتوای نمایش داده شده در ستون های قابل ویرایش را ویرایش کنید.

FI را اضافه کنید

در اینجا من در حال ویرایش یک پست وبلاگ هستم که به یک تصویر برجسته نیاز دارد که به آن اضافه شود. با کلیک بر روی آیکون ویرایش در ستون تصویر برجسته می توانم تصویری را بر روی پست انتخاب کنم و به آن وصل کنم ، بدون اینکه واقعاً بتواند پست را باز کند.

ویرایش FI

گزینه های قیمت گذاری

Admin Columns Pro فقط با 49 دلار در دسترس است این برنامه شخصی به شما امکان می دهد از Admin Columns Pro در یک سایت استفاده کنید و شامل یک سال بروزرسانی و پشتیبانی است. برنامه های شغلی و توسعه دهنده برای مشاغل و متخصصان آنلاین بزرگتر نیز موجود است. بزرگترین مزیت ارتقاء به یکی از این موارد از یک برنامه شخصی استفاده در سایت های متعدد و همچنین همه افزودنی های شخص ثالث حق بیمه قبلی است (Pods ، Advanced Fields Fields ، WooCommerce و غیره)

نکته مهم ، Admin Columns Pro یک ضمانت 60 برگرداندن پول ارائه می دهد ، بنابراین اگر از این افزونه ناراضی باشید ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. این نشان می دهد که Admin Columns Pro در محصولات خود چقدر مطمئن است.

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید استفاده از Admin Columns Pro برای مدیریت محتوای وردپرس بسیار آسان و کارآمد است. این افزونه امکان صرفه جویی در وقت شما را دارد ، همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا خطاهای پسران مدرسه را از بین ببرید ، یک وبلاگ حرفه ای ، سازمان یافته و مداوم ایجاد کنید.

چیزای بیشتری در موردش پیدا کن Admin Columns Pro امروز. و مثل همیشه ، اگر سوالی دارید یا هر چیز دیگری دارید ، در زیر نظر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map