9 بهترین دوره های وردپرس برای مبتدیان

بهترین دوره های وردپرس برای مبتدیان

WordPress یک سیستم مدیریت محتوای قابل توجه (CMS) است که به همین دلیل بسیاری از دوره های خوب وردپرس بصورت آنلاین در دسترس هستند. به اندازه کافی قدرتمند و قابل انعطاف است برای ایجاد تقریباً هر نوع وبلاگ یا وب سایتی که می توانید تصور کنید. با این حال ، ممکن است در ابتدا دنیای وسیع وردپرس دلهره آور به نظر برسد ، و شاید شما نمی دانید چگونه باید در مورد یادگیری همه موارد و مزایای آن بروید.


خوشبختانه ، انجمن وردپرس پر رونق است و افراد زیادی در آنجا حاضر هستند تا در یادگیری طنابها به شما کمک کنند. جستجوی سریع گوگل هزاران مقاله و آموزش را همراه با کانال های اختصاصی YouTube مانند WPCrafter, تایلر مور, و WPBeginner. این منابع خارق العاده است ، اما اغلب شما بهترین راه برای پیشرفت را پیدا می کنید شرکت در یک دوره ساخت یافته تر است.

به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم بعضی از دوره های آنلاین وردپرس بسیار عالی را برای مبتدیان توصیه کنیم. هر یک با استفاده از کاربران جدید در ذهن طراحی شده است و شما را با دانش موردنیاز برای شروع ایجاد وب سایت های شخصی خود باز خواهد کرد. بیا شروع کنیم!

1. آموزش وردپرس توسط آکادمی Yoast

آموزش وردپرس توسط Yoast

بازدید خود را شروع کنید →

زمان کامل شدن: 3 ساعت
قیمت: دوره های رایگان مبتدی (199 دلار در هر سال شامل آموزش سئو ، 499 دلار در سال برای دسترسی به کلیه دوره های فعلی و آینده)

آیا می خواهید سریع وردپرس را شروع کنید؟ خوب چه کسی بهتر است از یکی از شناخته شده ترین نام های صنعت یاد بگیرد. آکادمی Yoast 4 دوره رایگان را برای پوشش اصول ارائه می دهد. وردپرس برای مبتدیان ، مراحل ابتدایی شما را طی می کند (نصب ، مضامین ، افزونه ها ، امنیت و غیره). سپس فیلم های موجود در بلاک و ویرایشگر کلاسیک به شما کمک می کنند انتخاب کنید که مناسب شما باشد. سرانجام ، یک دوره رایگان در SEO WordPress برای مبتدیان ، به شما کمک می کند تا در مسیر صحیح برای شروع رتبه بندی در نتایج جستجو قرار بگیرید.

فراتر از این دوره های رایگان ، Yoast دو بسته برتر را ارائه می دهد که منبع خوبی برای مبتدیان و همچنین کاربران مستقر در وردپرس است. این شانس شما برای به دست آوردن نکات اختصاصی سئو از کارشناس شماره 1 وردپرس SEO است. اگر زمان و بودجه لازم را داشته باشید این یک سرمایه گذاری عالی برای آینده وب سایت شما است.

طرفداران

 • 4 فیلم سریع ، آسان و رایگان برای هضم فیلم برای شروع کار با اصول اولیه.
 • گزینه هایی برای به روزرسانی برای دسترسی به دوره های حق بیمه سئو که به سادگی در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.
 • هنگام پایان دوره ها برای اضافه کردن به وب سایت یا رزومه کاری خود ، گواهی Yoast و نشان دریافت کرده اید.

منفی

 • از آنجا که فقط 4 دوره وجود دارد ، شما به هیچ موضوع طاقچه ای مانند تجارت الکترونیکی ، خبرنامه ها و غیره نمی پردازید.
 • دوره های حق بیمه SEO گران هستند (اگرچه همانطور که گفته شد ، من شخصاً آنها را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر می گیرم).

2. Joy of WP: آموزش وردپرس

Joy of WP: آموزش وردپرس

برای شروع کار از Joy of WP دیدن کنید

زمان کامل شدن: 5 ساعت 30 دقیقه (WP A تا Z حدود 4.5 ساعت است ، در حالی که چگونه WordPress تقریباً 1 ساعت وارد شود)
قیمت: رایگان

جوانی که در Joy of WP وجود دارد ، یک سری دو دوره مفید وردپرس را برای شما فراهم نکرده است تا بتوانید در سفر خود شروع کنید. این موارد آسان به همراه راهنماهای مربوط به شروع ، پیوندها ، مضامین ، افزونه ها ، وبلاگ نویسی ، هاستینگ ، گوتنبرگ و چند مورد دیگر (تحت بخش Potpourri) قرار دارند. اگر فیلم ها را کامل کردید ، مطمئناً در اصول اولیه وردپرس از دسته خوبی برخوردار هستید.

طرفداران

 • هر دو سریال کاملاً رایگان هستند (ممکن است از شما خواسته شود برای تماشای برخی از فیلم ها برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید).
 • هر فیلم یک موضوع خاص را با جزئیات به طور کامل پوشش می دهد ، بنابراین اگر فقط می خواهید یاد بگیرید که چگونه “افزودن رسانه به هدر خود اضافه کنید” می توانید از آن جلو بروید و فقط آن ویدیو را تماشا کنید.

منفی

 • اگر هر دو را تماشا می کنید ، این سریال کمی طولانی است. برای تکمیل تمام ویدیوها باید یک روز بعد از ظهر ، یا بهتر از آن یک روز کامل ، حک کنید.
 • چند ویدیو وجود دارد که می توانید از آنجا که بسیار خاص هستند استفاده کنید (بطور عمده در بخش افزونه ها).

3. دوره شروع سریع وردپرس توسط WP Apprentice

دوره شروع سریع وردپرس توسط WP Apprentice

برای شروع کار WPApprentice را ببینید →

زمان کامل شدن: یک ساعت
قیمت: رایگان (دسترسی مادام العمر به مطالب ضروری وردپرس با قیمت 47 دلار یا تمام دوره های آنها با 147 دلار)

این دوره اول یک آموزش سریع و ساده است که برای مبتدیان مطلق در نظر گرفته شده است. دوره شروع سریع وردپرس به اصول اولیه می پردازد: نحوه یافتن هاست وب ، نصب وردپرس ، استفاده از داشبورد و شروع به ایجاد محتوا. تمام ویژگی های اصلی سیستم عامل مانند مضامین ، افزونه ها و ابزارک ها توضیح داده شده است. تا زمانی که تماشای این ده فیلم را تمام کردید ، آماده راه اندازی اولین سایت خود خواهید بود.

طرفداران

 • این دوره کوتاه و رایگان است ، بنابراین شما با امتحان کردن این کار ، هیچ خطری را به خطر نمی اندازید.
 • در سطح مقدماتی می ماند ، مناسب برای کسی که هرگز از این سیستم عامل استفاده نمی کند.
 • یک کلی کلی از ویژگی های اصلی وردپرس دریافت خواهید کرد.

منفی

 • این واقعیت که دوره بسیار کوتاه است نیز می تواند یک روند نزولی باشد – جایی برای توضیحات عمیق وجود ندارد.
 • فقط مباحث مربوط به سطح ورود است. اگر می خواهید چیزی غیر از یک سایت ساده ایجاد کنید ، به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید.

4. آموزش کامل وردپرس برای مبتدیان توسط Udemy

آموزش کامل وردپرس برای مبتدیان توسط Udemy

برای شروع کار از Udemy بازدید کنید

زمان کامل شدن: 4 ساعت
قیمت: 19.99 $

آموزش کامل وردپرس برای مبتدیان در حال حاضر با قیمتی کمتر از 20 دلار قیمت دارد و نسبتاً جامع است. مانند هر دوره خوب وردپرس ، این مطلب از Udemy اصول اولیه راه اندازی وب سایت یا وبلاگ را در بر می گیرد. همچنین روی تصویر بزرگتر تمرکز کرده و چارچوب کلی سکوی و نحوه عملکرد آن را توضیح می دهد. در پایان ، بحث در مورد وجود دارد با استفاده از سئو برای بهبود دید و رتبه سایت شما.

طرفداران

 • فقط چند ساعت مباحث زیادی پوشش داده می شود.
 • این دوره شامل یک راهنمای گام به گام برای راه اندازی و راه اندازی وب سایت شما است.
 • این یک رویکرد مفهومی برای WordPress طول می کشد و به شما می آموزد که چگونه و به همین دلیل کارها به جای دادن دستورالعمل کار می کنند.
 • بیشتر توضیحات ساده و دوستانه مبتدی است.

منفی

 • برخی از مطالب بعد نسبتاً پیشرفته است و مباحث پیچیده ای مانند ایجاد مضامین خود را در بر می گیرد (با انصاف ، ممکن است این را به عنوان یک حرفه ای ببینید!).
 • دوره کمی قدیمی تر است. بنابراین در حالی که هنوز هم اکثر اطلاعات آن صدق می کند ، برخی موارد قدیمی نیستند.

5- وردپرس 101: مبانی WP101

وردپرس 101: مبانی WP101

برای شروع کار WP101 را ببینید

زمان کامل شدن: 90 دقیقه
قیمت: 19 دلار در سال (7 فیلم اول رایگان هستند – بنابراین می توانید با 0 دلار شروع به کار کنید)

گاهی اوقات یک دوره رایگان همه آنچه را که می خواهید ارائه نمی دهد ، و شما مایل به پرداخت هزینه کمی حرفه ای تر هستید. وردپرس 101: مبانی دارای قیمتی است ، اما گزینه های پشتیبانی و مشاهده بیشتری نسبت به دوره های فوق فراهم می کند. این برنامه همچنین می تواند کلیه اصول اولیه – مضامین ، افزونه ها ، راه اندازی سایت – و همچنین برخی از مطالب پیشرفته تر در مورد تنظیمات وب سایت و سفارشی سازی را پوشش دهد. در 20 فیلم پراکنده نکات مفیدی برای مبتدیان وردپرس وجود دارد.

طرفداران

 • این دوره بیشتر از همه قابل دسترسی است. این بسته با عنوان است و گزینه زبان اسپانیایی نیز وجود دارد.
 • هنگام خرید دوره (یا اشتراک) ، به تالار گفتگو دسترسی پیدا می کنید که می توانید سوالات خود را بپرسید و از آنها پشتیبانی بگیرید.
 • پس از گذراندن دوره مبتدی ، دوره سطح میانی رایگان است.

منفی

 • هنگامی که آن را به فروش نمی رسد ، با توجه به طول کوتاه آن ، دوره کمی گران است.
 • فرض می کنید WordPress را قبلاً تنظیم کرده اید ، بنابراین نحوه میزبانی و نصب سیستم عامل را پوشش نمی دهد.

6. دوره شخصی وردپرس خود را با BitDegree باشید

با مدیر BitDegree خود ، رئیس وردپرس خود باشید

برای شروع کار به BitDegree.org مراجعه کنید

زمان کامل شدن: 75 دقیقه
قیمت: 34.99 دلار

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه وب سایت خود را راه اندازی کنید؟ و چگونه می توان از آن درآمد کسب کرد؟ و آن را با گذشت زمان مدیریت کنید؟ آسان – سریال Be Your Own Boss 17 آموزش کوتاه و تا به امروز برای شما آماده شده است. BitDegree کار بزرگی را انجام داده است که یک راهنمای سریع و آسان برای درک است که کلیه اصول شروع وب سایت خود را با وردپرس توضیح می دهد. علاوه بر این ، این دوره شامل نکات و مهارت های کلیدی در جهت بهبود شغل ، بازاریابی ، درآمد منفعل و (البته) تبدیل شدن به رئیس خود شما می باشد. تمام آنچه شما نیاز دارید دسترسی به اینترنت است و شما می توانید تمام دانش لازم برای شروع سایت خود را تا پایان وقت ناهار خود داشته باشید.

طرفداران

 • ایجاد شده توسط نرم افزار و برنامه نویس الکس Genadinik.
 • این دوره سریع و 75 دقیقه ای با هر برنامه ای آسان است.
 • آموزش های مفید و مستقیم نکات کلیدی ایجاد وب سایت را پوشش می دهد تا بتوانید در یک روز یک سایت بسازید.
 • نکاتی اضافه شده برای اجرای وب سایت شما به عنوان یک تجارت ، برای افراد جدید در صنعت مفید است.

منفی

 • این دوره می تواند جنبه شغلی بیشتری را تحت پوشش قرار دهد ، اما می توانید این آموزش را با آموزش دنبال کنید دوره کسب درآمد BitDegree (در حال حاضر فقط 9.99 دلار).
 • در امتداد خطوط به عنوان آخرین نکته ، این دوره یک مرور کلی است ، بنابراین هیچ موضوعی به عمق آن نمی رود تا همه نکات مهم در برنامه 75 دقیقه ای جمع و جور جای بگیرد.

7. دوره های متنوع وردپرس در Lynda.com

دوره های متنوع وردپرس در Lynda.com

برای شروع کار L به Lynda.com مراجعه کنید

زمان کامل شدن: به دوره بستگی دارد ، اما بیشتر آنها حدود 2 ساعت طول دارند
قیمت: یک ماه رایگان ، پس از آن اشتراک در Lynda.com با 24.99 دلار در ماه شروع می شود

شاید شما به طور کلی کمی در مورد وردپرس یا ایجاد وب سایت کمی بدانید و احساس می کنید برخی از دوره های فوق برای نیازهای شما ساده خواهد بود. یا شاید شما فقط فکر این را دارید که بتوانید با سرعت خود یاد بگیرید ، به جای اینکه از طریق یک مجموعه ساختاری از دروس هدایت شوید. Lynda.com سایتی است که هر کسی می تواند دوره های وردپرس خود را بارگذاری کند ، این بدان معنی است که وجود دارد تعداد زیادی اطلاعات موجود می توانید دوره های مربوط به راه اندازی وردپرس ، اصول اولیه ایجاد یک سایت ، نحوه استفاده از مضامین و افزونه ها ، نکات و ترفندهای خاص و موضوعات پیشرفته تری را پیدا کنید.

طرفداران

 • شما با قیمت بسیار پایین به بسیاری از مطالب دسترسی پیدا می کنید.
 • می توان دوره هایی را پیدا کرد که به طور خاص در مورد آنچه می خواهید بیاموزید اختصاص داده شود.
 • پس از آمادگی برای آن ، دوره های خاص اطلاعات و تکنیک های پیشرفته تری را ارائه می دهند.
 • Lynda.com یک بستر شخصی تر است که می توانید از آنجا که نیاز به وجود می آید ، از دوره به دوره دیگر بروید.

منفی

 • استفاده از این نوع سایت به آسانی یادگیری از طریق یک دوره واحد نیست. برای یافتن اطلاعات مورد نیاز ، باید جستجوی دیگری انجام دهید.
 • کیفیت دوره ها متنوع است ، زیرا هر یک خالق متفاوتی دارند.

8- شروع WordPress توسط Treehouse

شروع WordPress توسط Treehouse

برای شروع کار Treehouse را ببینید →

زمان کامل شدن: 3 ساعت ، شروع به اتمام کنید
قیمت: اشتراک Treehouse با 25 دلار در هر ماه شروع می شود (همچنین یک آزمایش آزمایشی هفت روزه رایگان نیز وجود دارد)

این دوره موارد ضروری مانند وردپرس ، نحوه نصب وردپرس را به صورت محلی برای آزمایش ، اصول اولیه (محتوا ، رسانه ، سفارشی سازی و موارد دیگر) ، نقش کاربران و مهاجرت از محلی به زندگی را در بر می گیرد. به راحتی می توان بخشها را مدیریت کرد ، به جز بخش اصول وردپرس ، که تقریباً 1/2 از کل دوره دوره است (اما جای نگرانی نیست – به راحتی می توانید هر زمان مکث کنید). این یک گزینه عالی برای شروع یک بعد از ظهر است.

طرفداران

 • به طور کلی خیلی راحت می توانید همراه باشید.
 • دستورالعمل های ساده و گام به گام به شما کمک می کند تا جنبه های کلیدی WordPress را هدایت کند.

منفی

 • همه چیز خیلی سریع در محل نصب محلی حرکت می کند ، بنابراین ممکن است نیاز به گوش دادن مجدد باشید.
 • ساخت آخرین نکته – بخش مهاجرت به سایت زنده شما کمی سریع است.

9. توسعه وردپرس توسط Treehouse

توسعه وردپرس توسط Treehouse

برای شروع کار از Treehouse بازدید کنید

زمان کامل شدن: 27 ساعت برای دوره کامل ، و 2 ساعت برای پوشاندن مطالب «مبتدی»
قیمت: اشتراک Treehouse با 25 دلار در هر ماه شروع می شود (همچنین یک آزمایش آزمایشی هفت روزه رایگان نیز وجود دارد)

برای یافتن یک دوره کامل تر از توسعه وردپرس ، شما را تحت فشار قرار می دهد. کل آهنگ تقریباً هر چیزی را که می توانید در مورد آن مربوط به WordPress باشید ، پوشش می دهد. یک پیشرفت بسیار واضح از محتوای مبتدی – بارگیری وردپرس و ساخت اولین سایت شما – به مواد واسطه ای و پیشرفته مانند کار با افزونه ها و سفارشی سازی کد وجود دارد.

طرفداران

 • یک تن از محتوا وجود دارد ، به گونه ای سازماندهی شده است که به راحتی امکان پذیر است.
 • دستورالعمل های مرحله به مرحله شما را با ساختن یک وب سایت وردپرس طی می کند.
 • کار کردن حتی در ابتدای این دوره ، تصویری کاملاً واضح از کارکرد وردپرس و نحوه عملکرد آن ارائه می دهد.

منفی

 • پس از گذراندن اولین فیلم های زوج ، اولین پیشرفت از سایر دوره های WordPress در این لیست است.
 • برخی از فیلم ها دانش فنی قبلی را به خصوص بعداً در مسیر فرض می کنند.

اگر قبلاً از WordPress استفاده نکرده اید ، ممکن است نگران باشید که تجربه یا دانش فنی لازم برای استفاده موثر از این سیستم عامل را نداشته باشید. با این حال ، جامعه برجسته آن و طیف گسترده ای از دوره ها و آموزش های وردپرس در دسترس ، این امکان را برای هر کسی که مایل به گذراندن زمان یادگیری کمی باشد ، بسیار قابل دسترسی خواهد کرد..

این دوره های وردپرس به شما کمک می کنند تا در هر زمان و اصطلاحات اساسی را بفهمید و شروع به کار کنید. اما شاید یک مورد خوب را از دست داده باشیم. آیا از منابع عالی دیگری برای یادگیری وردپرس اطلاع دارید؟ دوست داریم در بخش نظرات زیر درباره آنها بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map