9 نکته برای راه اندازی موفقیت آمیز محصول وردپرس

بنابراین ، شما تصمیم گرفته اید که می خواهید به طور مستقل فروش افزونه یا موضوع وردپرس خود را شروع کنید. ممکن است قبلاً محصولاتی را در فهرستهای وردپرس مانند ما داشته باشید ، اما اکنون می خواهید کنترل کامل بر کانالهای توزیع خود داشته باشید – فرصتی برای کنار گذاشتن درهم و برهمی ، و به کاربران این امکان را می دهید تا روی مزایای استفاده از محصول شما تمرکز کنند..


بگذارید اولین نفری باشیم که شما را به خاطر تلاش خود برای کارآفرینی تبریک می گویم!

در این مرحله ، بیشتر (یا همه) کارهای سخت در سمت توسعه تمام می شود. شما محصولات نمایشی ، اسناد و مدارک خود را دارید و مجوزهای خود را در همه موارد بررسی می کنید. شما به روزرسانی های منظم را برنامه ریزی کرده اید و یک سیستم پشتیبانی مشتری در آن وجود دارد. اکنون وقت آن است که در مورد بازاریابی فکر کنیم.

امیدوارم تاریخ عرضه محصول را در ذهن داشته باشید. شما همچنین به یک راه حل تجارت الکترونیکی نیاز خواهید داشت ، داده شده است. آیا شما فقط یک محصول می فروشید؟ آیا در آینده قصد فروش بیشتر دارید؟ درمورد آرم چطور؟ کارت ویزیت دارید؟ آیا فکر کرده اید که چگونه محصول وردپرس خود را به طور رسمی راه اندازی می کنید?

گرچه چیزهای زیادی باید در نظر گرفته شود ، راه اندازی یک محصول وردپرس به نظر نمی رسد به چالش کشیدن به نظر برسد. WPExplorer چندین نکته و ابزار را برای کمک به شما در اجرای یک محصول موفق وردپرس انتخاب کرده است. اما در ابتدا ، اجازه دهید در مورد لجستیک فروش صحبت کنیم.

انتخاب یک بستر تجارت الکترونیکی

انتخاب یک بستر تجارت الکترونیکی

قبل از شروع راهبردی کردن راه اندازی خود ، باید بدانید که چگونه می خواهید پلاگین و قالب وردپرس خود را بفروشید. این شامل انتخاب و ادغام راه حل تجارت الکترونیکی برای وب سایت شما است.

تعدادی از ارائه دهندگان وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. قبل از اینکه گزینه های خود را ارزیابی کنید ، WooCommerce به دلیل ادغام سنگین آن با بیشتر مضامین وردپرس ، ممکن است اولین کسی باشد که به ذهن متبادر می شود. با این وجود یک جایگزین ارزان قیمت وجود دارد که پشتیبانی و شخصی سازی مورد نیاز شما را برای شروع پلاگین یا تجارت موضوعی در اختیار شما قرار می دهد.

چرا Shopify را انتخاب می کنید

اگر نشنیده اید, خریدن یک رهبر در نرم افزار تجارت الکترونیک است – بیش از 300000 فروشگاه در سراسر جهان (و وب) در اختیار شما قرار می دهد. یکی از دلایل قانع کننده برای انتخاب Shopify پشتیبانی 24/7 آنها به بازرگانان است – سر و شانه بالای دوشنبه تا جمعه ، پشتیبانی 9 تا 5 که توسط WooCommerce ارائه شده است..

Shopify نیز ارائه می دهد گنجینه مستندات برای کمک به شما در هر قدم از راه تجربه خود را سفارشی کنید و به یک شبکه حمایتی از تجار فعال که همیشه به دنبال آن هستند ، می بالد با کارآفرینان دیگر در ارتباط باشید و مرواریدهای خرد تجارت الکترونیکی خود را به اشتراک بگذارید.

و سلام ، شما حتی ممکن است در این مسیر مشتری جدیدی پیدا کنید. برنامه شریک Shopify به توسعه دهندگان مضمون ، توسعه دهندگان برنامه ها ، نبوغ بازاریابی و سایر توسعه دهندگان WordPress به Shopify کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهند. این یک اکوسیستم قوی از اتصالات جدید است که می تواند محصول یا فروشگاه جدید شما سود کند.

Shopify Plugin WordPress vs. Shopify Storefront

متوجه خواهید شد که Shopify دو گزینه برای تنظیم قابلیت تجارت الکترونیکی در وب سایت شما دارد: افزونه Shopify WordPress را بارگیری کنید ، یا یک راه اندازی کامل را تنظیم کنید فروشگاه Shopify.

هرکدام که انتخاب کنید کاملاً به اهداف تجارت الکترونیکی شما وابسته است. به عنوان مثال ، اگر قصد فروش چند محصول در صفحات وب یا وبلاگ موجود خود را دارید ، Shopify WordPress افزونه مناسب است. از پشتی Shopify برای تولید قطعه هایی از کد که می تواند در هر جای سایت شما قرار بگیرد – استفاده از داده های محصول مانند تصویر و قیمت مستقیم از Shopify استفاده می کند..

خرید

این قطعات کاملاً قابل تنظیم هستند و تمام دارایی های لازم برای فروش آنلاین محصولات وردپرس خود را به صورت آنلاین دارند. این شامل دکمه های خرید ، سبد خرید و روش های امن پرداخت می باشد. اگر تصمیم دارید این مسیر را طی کنید ، باید یک اشتراک Shopify Lite را خریداری کنید (که 9 دلار در ماه هزینه دارد).

اگر برنامه های بزرگ تری برای تجارت خود دارید ، یک فروشگاه Shopify ممکن است راه حل مناسب تر باشد. باز هم ، یک فروشگاه Shopify کاملاً قابل تنظیم است ، می تواند به راحتی با کانالهای فروش مطلوب مانند فیس بوک ادغام شود و توانایی ردیابی روند فروش و روند رشد را دارد – همه اصول اولیه برای شروع یک تجارت جدید. این مسیر نیاز دارد که شما یک اشتراک Basic Shopify (که هزینه آن 29 دلار در ماه است) خریداری کنید..

درنهایت ، Shopify محصولاتی را برای مشاغل در هر اندازه دارد – موردی که تصمیم دارید برای راه اندازی محصول وردپرس خود را پیاده سازی کنید ، بستگی به تعداد محصولات شما مایل به فروش دارد و اینکه چقدر سریع می خواهید بخش تجارت الکترونیکی را تقویت کنید. از شغل خود.

آماده شدن برای راه اندازی موفقیت آمیز

آماده شدن برای راه اندازی موفقیت آمیز

اکنون که فهمیدید که چه چیزی را می فروشید و چگونه می خواهید آن را بفروشید ، وقت آن است که مارک تجاری را در نظر بگیرید. در حال حاضر باید نام تجاری و محصولات را انتخاب کنید ، اما در اینجا چند مورد وجود دارد که به شما کمک می کند تا قبل از شروع رسمی محصول وردپرس خود ، همه چیز را مرتب کنید:

1. بیانیه موقعیت یابی برند

چه چیزی تجارت و محصولات شما را از رقبای خود متمایز می کند؟ چه چیزی باعث می شود روشی که قالب یا افزونه خود را طراحی کرده اید نسبت به سایر محصولات در همان گروه برتر باشد؟ به مشتریان خود چه پیشنهاد می دهید که توسعه دهندگان دیگر افزونه یا مضامین آنها را ارائه ندهند?

پاسخ دادن به این سؤالات نه تنها شما را با بیان موقعیت یك برند قدرتمند باز می دارد ، بلكه پایه و اساس محكمی برای سایر دارایی های تجاری شما ایجاد می كند. اگر به برخی از الهامات نیاز دارید ، MilesHerdon نکات مفیدی را در مقاله خود ارائه می دهد نحوه نوشتن بیانیه موقعیت یابی برند در 3 مرحله آسان.

2. آرم

وقت و تلاش زیادی باید در لوگوی شما انجام شود. پس از همه ، این تجسم بصری از نام تجاری شما است. اما می فهمیم ، گاهی اوقات زندگی به سر می برد ، و یک محصول راه اندازی یک مهلت سختگیرانه است ، یا یک طراح گرافیک از نظر مالی “خوب برای داشتن” است نه یک ضرورت..

وقتی خودتان (یا با تیم لاغر) تجارت می کنید ، گاهی به ابزارهای رایگان ارائه شده برای شما متوسل می شوید – مانند سازنده آرم Shopify. ساده و تمیز ، این منبع آرم این ترفند را انجام می دهد و تا زمانی که شروع به تولید درآمد نکنید ، باید چیزی را برای نام تجاری و موقعیت یابی خود درست کنید.

هنگامی که به روز و در حال اجرا هستید ، حتی می توانید برون سپاری آرم خود را به یک شریک یا یک متخصص Shopify بفرستید..

3. کارت ویزیت

اکنون که محصولات WordPress خود را می فروشید ، مهم است که به دید فکر کنید. یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی برای افزایش آگاهی در مورد برند و تجارت شما کارت ویزیت است. آنها مقرون به صرفه هستند ، آنها یک ارتباط لمسی بین شما و مشتریان بالقوه / سایر توسعه دهندگان ایجاد می کنند ، و یک راه عالی برای شناخت در رویدادهای صنعت مانند WordCamps.

سعی کنید از ژنراتور کارت ویزیت Shopify به عنوان پایه ای برای طراحی کارت خود استفاده کنید.

4- دسته های رسانه های اجتماعی

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، مطمئن شوید که نام تجاری خود را به عنوان دسته کاربری در تمام رسانه های اجتماعی که برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنید ، ذخیره کنید (و استقبال از راه اندازی محصول وردپرس خود را تقویت کنید).

در نظر بگیرید یک حساب کاربری مارک دار در زیر ایجاد کنید:

 • توییتر
 • فیس بوک
 • لینکدین
 • اینستاگرام

سایر کانالهای رسانه های اجتماعی ، مانند Google+ ، Pinterest یا Tumblr ، تنها در صورتی که تحقیق خود را انجام داده باشید باید در نظر گرفته شوند و بدانند مخاطبان شما از آنها استفاده می کنند. احساس نکنید که نمی توانید در آینده این رسانه های اجتماعی را به استراتژی خود اضافه کنید.

5- پیام رسانی

قوام مهم است ، به ویژه هنگامی که می توانید موضوع یا افزونه وردپرس خود را بازاریابی کنید. ری سیلوستر ، متخصص محتوا در RocketCode, دارای 6 نکته برای تهیه کپی وب عالی که تبدیل می شود؛ از آنها برای ایجاد پیام های یکپارچه برای کانال های رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل ، تعامل با مطبوعات و سایر ارتباطات در مورد راه اندازی محصول خود استفاده کنید.

موفقیت روز پرتاب

موفقیت روز پرتاب

روز پرتاب مهمترین نکته در سفر شما از توسعه دهنده به شخص تجاری است – روزی است که می توانید پلاگین یا موضوع خود را در آخر منتشر کنید و بازخورد واقعی مشتری را درباره محصول ، مدل قیمت گذاری و موقعیت یابی خود بدست آورید..

شما نام تجاری ، لوگوی خود ، بیانیه موقعیت یابی برند و کارتهای ویزیت خود را دارید. در آماده سازی برای راه اندازی ، حساب های اجتماعی خود را مرتب کرده اید. شما راه حل تجارت الکترونیکی خود را با سایت موجود خود یکپارچه کرده اید ، و فرآیند خرید را آزمایش کرده اید تا مطمئن شوید که همه چیز از نقطه نظر کاربر به راحتی اجرا می شود.

به عبارت دیگر ، زمان آن فرا رسیده است!

در اینجا چند نکته نهایی برای به دست آوردن کلمه در مورد موضوع یا افزونه جدید وردپرس شما ، و اولین محصول شما موفق به راه اندازی می شود..

1. گرفتن مطبوعات

وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران تکنیک می توانند برای ایجاد آگاهی برای عرضه محصول بعدی شما عالی باشند. اگر پیش از این هرگز برای این نوع مخاطبان گامی ننوشتید ، در اینجا چند نکته ذکر شده است:

تحقیق خود را انجام دهید – لیستی از وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران تکنیکی را که درباره موضوعات ، افزونه ها ، WordPress ، طراحی وب یا توسعه وب می نویسند ، بسازید. شما می توانید با مراجعه به حساب های توییتر یا لینکدین آنها به راحتی این اطلاعات را پیدا کنید. نوشتن نویسنده هایی که موضوعات مختلفی را پوشش می دهند ، کمتر احتمال دارد که زمینه را برای پرتاب شما فراهم کنند.

شخصی سازی – پس از لیست خود ، به مقالات قبلی نویسنده هر نویسنده نگاهی بیندازید. این ایده به شما می دهد که چه زوایای داستان بیشتر برای آنها جذابیت دارد.

مختصر باشید – اطمینان حاصل کنید که در مورد آنچه می خواهید روشن و مختصر باشید ، ابتدا به این نکته توجه کنید که آیا علاقه ای به داستان شما وجود دارد یا خیر. به یاد داشته باشید ، هیچ روزنامه نگاری نمی خواهد نامه ای را برای توصیف یک محصول در 10 پاراگراف – اما همیشه آماده است تا تمام اطلاعاتی را که ممکن است روزنامه نگار برای پوشش محصول خود داشته باشد ، دنبال کند. من

اگر به نظر می رسد نوشتن یک زمین برای شما تهدیدآمیز است ، یا می خواهید ایده ای را برای چگونگی قالب بندی قلم خود ایجاد کنید ، می توانید به الکس کرور مراجعه کنید, The Art of the Pitch.

2. کدهای تبلیغاتی

اگر تصمیم به ایجاد فروشگاه Shopify گرفتید ، می توانید کد تخفیف ایجاد کنید. از این کدها برای تبلیغ موضوع یا افزونه خود استفاده کنید و مشتریان و داوران بالقوه را برای بارگیری محصول خود با قیمت حق بیمه – منحصر به فرد برای عرضه خود استفاده کنید..

3. ایمیل هایی که باید داشته باشند

بازاریابی ایمیل یک تاکتیک مهم برای تقویت مخاطبان برای راه اندازی شما است. ارزان است و دسترسی گسترده ای دارد ، به خصوص اگر در حال حاضر لیست پستی مخاطبین صنعت و مشتریان قبلی را دارید.

در اینجا چهار ایمیل وجود دارد که شما باید قبل از راه اندازی آنها ایجاد کرده اید:

تایید سفارش – به مشتریان خود اطلاع دهید که سفارش دیجیتالی آنها طی شده است.

رها سبد خرید – برای اینکه مشتریان بالقوه ، که معامله را انجام نمی دهند ، بدانند که باید خرید خود را تکمیل کنند. این همچنین فرصتی برای ارائه یک کد تبلیغی برای تشویق تبدیل ها است.

خبرنامه – یک خبرنامه را با تمام اخبار و به روزرسانی های مربوط به محصول خود و همچنین هرگونه اخبار مربوط به صنعت ، قالب بندی کنید. خود را به عنوان یک رهبر فکری مستقر کنید و آنها را به سمت منابع مهم دیگری که ممکن است به آنها علاقه مند باشد هدایت کنید – این امر به مشتریان شما دلیل خوبی می دهد تا هر ماه خبرنامه خود را باز کنید. ارتباط با مشتریان خود یک ابزار ارتباطی عالی است.

به روزرسانی های پشتیبانی – الگویی را ایجاد کنید که می خواهید به روزرسانی های پشتیبانی خود را چگونه به نظر برسید. این امر حمل و نقل هر قطعه ارتباطی را پس از بروزرسانی آسانتر می کند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت الکترونیکی و بازاریابی ایمیل هستید ، Shopify همچنین دو مقاله عالی در مورد چگونگی چگونگی استفاده دارد با تاکتیک های بازاریابی دریافتی فروش بیشتری کسب کنید, و ایمیل های ضروری برای طراحی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما.

4- کانال ها را برای بازخورد باز کنید

اطمینان حاصل کنید که شما نسبت به بازخورد کاربر پذیرایی کرده و به مشتریان خود اطلاع دهید! از این گذشته ، هرچه بازخورد بیشتری کسب کنید ، می توانید محصول خود را بهتر کنید. همچنین ، نمایش نظرات مثبت در وب سایت شما می تواند مشتریان بالقوه را برای تکمیل خرید خود ترغیب کند.

چه کسی می داند ، اگر شما به طور مداوم در بازخورد بازخورد و بهبود محصول خود خوب هستید ، حتی می توانید طرفداران برندهایی را ایجاد کنید که از محصول شما به عنوان کمک مالی برای همه پروژه های آینده خود استفاده کنند..

تبریک می گویم!

شما یک راه حل تجارت الکترونیکی را در وب سایت خود تحقیق کرده و یکپارچه کرده اید ، یک پایه محکم برای نام تجاری خود ایجاد کرده اید ، به فکر تاکتیک های تبلیغاتی برای به دست آوردن دید برای راه اندازی خود هستید و محصول وردپرس خود را راه اندازی کرده اید.

تبریک می گویم! شما رسماً یک کارآفرین هستید. هیجان انگیز نیست ، اینگونه نیست?

ما به شما گفتیم که ایجاد یک محصول موفق وردپرس موفق به نظر نمی رسد چالش برانگیز باشد (به ویژه در مواردی که از یک پلت فرم قدرتمند تجارت الکترونیکی استفاده می کنید مانند خریدن) این فقط کار سخت ، فداکاری و برخی نکات و ابزار مفید را می طلبد.

توصیه پیشنهادی شما برای روز پرتاب چیست؟ یا شاید شما نکات مفید دیگری را که مایلید به اشتراک بگذارید ، دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map