نحوه ایجاد یک مسابقه برای کاربران خود در وردپرس (در 7 مرحله ساده)

آزمونها آنها واقعاً به اندازه تست ها و امتحانات افتضاح نیستند – وب سایت شما یک مدرسه نیست ، بنابراین می توانید از آزمون های سرگرم کننده استفاده کنید تا سایت شما تعاملی تر و حتی درخواست بازخورد با ارزش از بازدید کنندگان شما باشد. می توانید ببینید که چگونه خوانندگان به سؤالات خاصی پاسخ می دهند ، و می توانید در مورد سایت خود بدانید که چه کاری انجام می دهند یا از آن لذت نمی برند. به طور خلاصه ، آزمونها سایت شما را جذاب ، بی نظیر و سرگرم کننده می کنند.


امکانات در اینجا فراوان است. حتی لازم نیست سؤالاتی راجع به مواردی که مستقیماً به سایت شما مربوط می شوند ، بپرسید ، مادامی که سؤالات شما با افراد ارتباط برقرار کند و جامعه ای را در حدود اهداف اصلی خود ایجاد کند. به عنوان مثال ، حتی اگر ESPN تمام وقت آزمونهای ورزشی را در سایتهای خود ارائه می دهد ، همیشه بسته به آنچه در حال حاضر گرایش دارد ، فرهنگ گاه به گاه پاپ یا سؤال سیاسی را در آنجا پرتاب می کنند..

ایجاد یک مسابقه امری دشوار نیست – ما می توانیم آن را در هفت مرحله سریع انجام دهیم – بنابراین اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید امروز یکی از سایت های خود را اضافه کنید.

1. مسابقه بعدی را با Quiz Master بعدی اضافه کنید

آسانترین راه برای ایجاد یک مسابقه برای کاربران خود دسترسی به پایگاه داده افزونه است. شما می توانید بدون داشتن پلاگین سعی کنید مسابقه کوچکی برای خود ایجاد کنید ، اما خیلی سریع کثیف می شود. علاوه بر این ، هیچ دلیلی برای این کار وجود ندارد ، زیرا نیمی از عملکرد یک افزونه را نخواهید داشت – و افزونه ای که امروز می خواهم در مورد آن صحبت کنم ، نسبتاً سبک در سایت شما است.

برای شروع ، بارگیری کنید افزونه امتحان Master Next و آن را در داشبورد وردپرس خود فعال کنید (می توانید افزونه را از پیوند بگیرید ، یا فقط وارد نصب وردپرس خود شوید و به افزونه ها> اضافه کردن جدید ، جستجوی افزونه Quiz Master را جستجو کنید و سپس نصب و فعال سازی کنید).

پس از آماده شدن افزونه ، روی داشبورد خود کلیک کنید آزمونها در سمت چپ داشبورد خود ضربه بزنید. برو به ابتدایی آزمونها صفحه برای ایجاد اولین پرسشنامه کوچک خود.

برگه آزمونها

کلیک کنید روی جدید اضافه کن دکمه. با انجام این کار ، صفحه نمایشی ظاهر می شود که می توانید نام مسابقه جدید را وارد کنید. آن را به هر آنچه که می خواهید تماس بگیرید تا بتوانید در آینده به یاد بیاورید که این نوع مسابقه چیست. کلیک کنید روی ایجاد مسابقه دکمه برای ادامه.

اکنون جدید اضافه کنید

این مسابقه جدید را در لیستی از تمام آزمون هایی که در نهایت ایجاد خواهید کرد قرار می دهد ، اما برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، باید روی ویرایش کنید دکمه ، که درست در زیر نام مسابقه قرار دارد – وقتی روی نام مسابقه خود می روید باید بتوانید آن را ببینید ویرایش کنید دکمه. روی آن کلیک کنید.

2. اضافه کردن سوالات

این منطقه نسبتاً ساده است زیرا فرصتی برای اضافه کردن هر سؤالی که می خواهید به مسابقه اضافه کنید ، دارید. با کلیک بر روی شروع کنید اضافه کردن سوال دکمه ای که یک پنجره جدید را نشان می دهد که در آن می توانید برای یک سؤال جدید در تمام جزئیات پانچ کنید. این قسمت سرگرم کننده و خلاق است.

اضافه کردن سوال

سؤالات و همه پاسخهای ممکن را تایپ کنید. می توانید جواب درست را مشخص کنید و حتی برای افرادی که جواب را به درستی می گیرند ، مقدار مشخصی از امتیاز را بیان کنید. شما پیامی را می نویسید که در صورت دریافت پاسخ صحیح از کاربران ، نمایش داده می شود. همچنین اگر می توانید در صورت احساس سؤال دچار مشکل نشوید ، می توانید نکاتی را برای کاربران احضار کنید.

چند قسمت دیگر وجود دارد که می توانید در زیر آن را تکمیل کنید ، اما همه آنها کاملاً توجیه پذیر هستند. کلیک کنید روی ایجاد سؤال هنگامی که آن سوال را تمام کردید ، دکمه انتهای آن قرار دارد.

ایجاد یک سوال

با طی کردن این روند دقیقاً همان سؤالات را به دلخواه خود اضافه کنید. من می خواهم به خاطر این آموزش یک سؤال دوم را وارد کنم ، زیرا یک مسابقه یک سؤال بسیار کسل کننده است.

3. مسابقه خود را منتشر کنید

به حالت اولیه حرکت کنید مسابقه صفحه برای مشاهده لیست آزمونهایی که ایجاد کرده اید. به عنوان مثال ، من فقط یک مسابقه اختصاصی دارم ، بنابراین می توان دقیقاً مشخص کرد که کجا باید حرکت کنیم. هدف ما اکنون انتشار مسابقه است به طوری که هرکسی که از سایت بازدید می کند می تواند آن را بگیرد و پاسخ های خود را ارسال کند.

در سمت راست نام مسابقه شما چند URL و کد وجود دارد که می توانید برای انتشار استفاده کنید. به عنوان مثال ، URL جایی است که مسابقه زندگی می کند ، بنابراین می توانید این URL را با هر کسی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

کد کوتاه

هنگامی که شروع به استفاده از کد کوتاه می کنید ، قدرت واقعی این افزونه بازی می شود. این کد کوتاه ها دقیقاً در سمت راست نام ذکر شده اند ، بنابراین کپی کنید و از آنها در هر کجای سایت خود استفاده کنید.

به عنوان آزمایشی ، من در حال کپی کردن کد کوتاه امتحان و قرار دادن آن در پست وبلاگ جدید هستم. این کد را در هر کجای پست رها کنید ، از ویجت استفاده کنید یا بسته به مکانی که می خواهید برای بازدید کنندگان خود در صفحه قرار دهد ، آن را در صفحه قرار دهید. کد کوتاه دیگری نیز برای کپی کردن در دسترس است. اگر می خواهید سایت خود را انتخاب کنید و رقابت کمی بین همه بازدید کنندگان ایجاد کنید ، این کد کوتاه ، صفحه رهبر را نشان می دهد.

من می خواهم هر دو کد کوتاه را در یک پست وبلاگ جدید بچسبانم و به آن ضربه بزنم انتشار دکمه. احساس رایگان برای تایپ کردن یا بارگذاری مطالب دیگری مانند آنچه را برای یک پست وبلاگ استاندارد دارید.

4. کمانچه با سبک مسابقه

این افزونه برخی تنظیمات یک ظاهر طراحی شده جامد را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مسابقه خود را شبیه به برند تجاری خود کنید ، اما همانطور که در زیر می بینید ، این مسابقه به خوبی نمایش داده می شود و تمامی سوالات ، نکات ، زمینه ها و پاسخ ها را ارائه می دهد. این یک مسابقه مینیمالیستی است ، اما ویژگی های سفارشی سازی برای زیبا تر شدن آن بسیار زیاد است.

مسابقه مقدماتی

5- به نتایج جستجو کنید

یکی از آخرین اقدامات این است که به نتایج خود نگاهی بیندازید و یا به برندگان پاداش دهید یا از این اطلاعات برای بهتر شدن شغل خود استفاده کنید. وقتی شخصی فرم مسابقه را ارائه می دهد ، به آنها گفته می شود که چند سؤال را به درستی پاسخ داده اند ، و در صورت کسب نمره کافی ، نام آنها در هیئت مدیره قرار می گیرد.

تابلوی تبلیغاتی

این برای تعامل بسیار شگفت انگیز است ، اما در مورد نتایج خودتان چه می کنید؟ پس از اتمام این مرحله مهم ، باید ابزارهایی را که در باطن ارائه می شود برای تجزیه و تحلیل آزمونها و حتی سازماندهی آنها در نظر بگیرید..

6. مشاهده اطلاعات ارسال

قابل اعتماد و متخصص آزمونها> نتایج مسابقه در سمت چپ داشبورد وردپرس خود قرار دهید. کلیک کنید روی چشم انداز برای دیدن چند نفر مسابقه خود را پیوند دهید. نکته جالب در نتایج این است که اگر شما شغلی را اداره کرده اید که از آن رسانه ها برای بازاریابی استفاده می کند ، برای جمع آوری اطلاعات ایمیل و شماره تلفن به خوبی کار می کنند..

نتایج به دست آمده اطلاعات شخصی از ارسال و درصد پاسخ های دریافتی آنها را دریافت می کند. نتایج همچنین پاسخ هایی را که کاربران شما انتخاب کرده اند نشان می دهد.

چشم انداز

7. تجزیه و تحلیل آمار

یکی دیگر از مناطق خوب برای تجزیه و تحلیل اثربخشی آزمونهای شما است آمار صفحه کلیک کنید آزمونها> آمار و بعد از شروع تعداد قابل قبولی از ثبت نام های مسابقه ، از طریق این صفحه پیمایش کنید.

آمار

این آمار برای تشخیص اینکه آیا آزمونها حتی ارزش استفاده از سایت شما را دارند نیز مفید است. به عنوان مثال ، این افزونه شماره هایی را می دهد که در چند روز یا هفته گذشته تعداد زیادی از آزمونها گرفته شده است. اگر روند در حال کاهش است ، ممکن است نیاز به تغییر محتوای خود داشته باشید. اگر درحال پیشرفت است ، هر چه می خواهید با آزمونهای خود انجام دهید.


اگر سؤالی درباره نحوه ایجاد مسابقه برای کاربران خود در وردپرس دارید ، در بخش نظرات نظرات خود را به اشتراک بگذارید. اگر در گذشته آزمونهای آزمایشی ایجاد کرده اید ، از چه افزایشی استفاده کرده اید یا مستعد ابتلا به ساختن موارد خاص خود با فرم های خاص هستید?

من می دانم Gravity Forms یک روش ممتاز محبوب برای امتحان کردن است ، اما من آن را پوشش نمی دادم زیرا (به نظر فروتنانه) امتحان Master Next به همان خوبی است – و این برنامه رایگان است. اگر ترجیح می دهید از فرم های جاذبه استفاده کنید ، دوست دارم دلیل این نظر را در نظرات بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map