6 راه برای ایجاد و رشد لیست ایمیل شما با وردپرس

6 راه برای ایجاد و رشد لیست ایمیل شما با وردپرس

لیست ایمیل فقط راهی برای سرعت بخشیدن به مخاطبان شما نیست ، بلکه می تواند ابزاری ارزشمند برای تجارت باشد. مطمئناً این یک راه خوب برای بازگرداندن مردم برای کسب اطلاعات بیشتر است. اما شما همچنین می توانید با ارائه رایگان ارزش ، اعتماد مصرف کننده را آهسته و پیوسته تقویت کنید. سپس می توانید این کار را به فروش یا مشتری دیگری که در پایین جاده است تبدیل کنید. بهترین قسمت این است که می توانید کل مراحل را به طور خودکار انجام دهید. شما فقط نیاز به رشد و ایجاد یک لیست ایمیل.


اگر از قبل ارائه دهنده بازاریابی ایمیل ندارید ، ممکن است بخواهید به MailChimp ، SendinBlue یا MailPoet – همه اینها برنامه هایی رایگان برای لیست های کوچکتر ارائه می دهند.

1. یک فرم را در نوار کناری قرار دهید

فرم نوار کناری

مطمئناً کپی کردن کد فرم یا نصب افزونه ای آسان است ، بنابراین می توانید به سرعت حرکت کنید ، بنشینید ، استراحت کنید و تماشا کنید که لیست شما در حال رشد است … درست است؟ خوب ، دقیقاً نه اگر این کار را کردید ، احتمالاً نرخ تبدیل وحشتناک خواهید داشت. تقریباً هیچ یک از بازدید کنندگان شما ثبت نام نمی کنند. اول از همه ، برای برقراری ارتباط چرا باید ثبت نام کنید ، باید در یک نسخه کوتاه کار کنید. (همیشه می توانید فرم های ثبت نام را تقلید کنید که باعث شده ایمیل خود را در گذشته به شما داده شود ، اما اطمینان حاصل کنید که آن را با همان صدا در بقیه سایت خود قرار دهید.)

یک استراتژی مشترک ، همه چیز را حتی بیشتر می کند ، اضافه کردن کمی چیز برای شیرین کردن گلدان. کتاب الکترونیکی ، کتاب کار ، یک دوره فیلمبرداری یا حتی آزمایش رایگان یک محصول. وقتی برای کمک به ایجاد لیست استفاده می شود ، این موارد معمولاً به طور گسترده ای به عنوان “a” خوانده می شوند آهنربای سرب. موضوعی که باعث ترغیب افراد بیشتر برای ترک ایمیل خود می شود.

تن از وبلاگ نویسان و بازاریابان با این استراتژی قسم می خورند ، زیرا احتمالاً متوجه شده اید که در طی این سالها چند (یا تعداد زیادی) وبلاگ مکرر دارید. با این حال برخی از مردم برای ارائه خبرنامه خود به عنوان تنها دلیل ثبت نام ، فقط برای جمع آوری ایمیل های افرادی که واقعاً علاقه مند به چسبیدن به اطراف و خواندن چند خبرنامه در آینده هستند ، باقی می مانند.

2. بعد از ارسال ، فرم ثبت نام اضافه کنید

مطمئناً می توانید پس از هر پست که می نویسید ، کد آن فرم را به صورت دستی بچسبانید ، یا می توانید از یک افزونه ساده استفاده کنید تا بتوانید به راحتی فرم ها و خوش فرم های خود را در زیر پست ها و صفحات خود طراحی کنید. یک انتخاب عالی است WPForms – که یکپارچه با MailChimp ، AWeber ، کمپین مانیتور ، GetResponse ، تماس مداوم ، Drip و Zapier ادغام می شود. فقط نصب کنید ، فرم خبرنامه دلخواه خود را ایجاد کنید ، سپس در صفحات درج کنید. باز هم مهم است که کمی کار را در ایجاد نسخه کپی کنید که همراه با صدا و شخصیت وب سایت شما باشد.

3. فرم اسلایدها یا پنجره بازشو را در سایت خود داشته باشید

فرم اسلایدها یا پنجره بازشو

اگر از MailChimp استفاده می کنید ، آنها در واقع یک مولد اسلاید در داخل دارند که می توانید از آن برای ایجاد صفحه استفاده کنید ، و سپس به سادگی کد را درون آن بچسبانید بخشی از header.php از موضوع انتخاب شده برای استفاده از آن در وب سایت خود (می توانید از افزونه هایی مانند استفاده کنید هدر و پاورقی اگر احساس ناراحتی می کنید که مستقیماً پرونده های موضوع را ویرایش نمی کنید ، این کد را اضافه کنید.)

اگر اینگونه نباشد ، دو افزونه عالی وردپرس (با قابلیت های بیشتر و مضامین از پیش تعیین شده) وجود دارد که بیشتر از این کار است. شکوفه و سومو دو گزینه عالی هستند یا می توانید از نرم افزارهای تولید سرب مستقل مستقل و کامل استفاده کنید که مانند آن کار می کنند MailOptin, OptinMonster یا مورد علاقه شخصی ما Optimonk.

هر دو MailOptin و OptinMonster گزینه های پرداختی هستند ، اما آنها عملکردهای زیادی از جمله تست A / B ، تجزیه و تحلیل آسان قابل هضم و سازنده فرم ساده optin را ارائه می دهند. هر دو به ارزش سرمایه گذاری دارند. بلوم نیز پرداخت می شود ، اما به نظر من انعطاف پذیری یکسانی را ارائه نمی دهد. برای به دست آوردن سازنده لیست SumoMe ، باید در SumoMe ثبت نام کنید. امتحان کردن رایگان است و به بسیاری از ابزارهای بازاریابی دیگر نیز دسترسی خواهید داشت (نمونه ای عالی از آهنربای سرب در محل کار).

4- صفحه اصلی خود را به یک صفحه فرود اختصاصی (یا نیمه اختصاصی) تبدیل کنید.

صفحه فرود

بسیاری از وبلاگ نویسان بزرگتر و صاحبان مشاغل کوچک می دانند که جمع آوری نامه های الکترونیکی بخش مهمی از مشاغل آنهاست که صفحه اصلی خود را به جمع آوری سربرگه اختصاص می دهند. گاهی اوقات این به معنای ایجاد یک صفحه فرود کامل با گزینه خروج بسیار احتیاطی مانند “ادامه به وبلاگ من” است. اوقات دیگر ، آنها منطقه را تمرکز می کنند بالاتر از برابر, منطقه قابل رویت است که برای اولین بار در یک مرورگر بارگیری می شود ، در جمع آوری ایمیل ، ایجاد صفحه اصلی به نوعی صفحه نیمه فرود.

اگر با اولین گزینه پیش بروید ، می توانید از ایجادکننده صفحه فرود مانند Thrive برای ایجاد صفحه فرود استفاده کنید ، و سپس به سادگی آن را به عنوان صفحه فهرست سایت خود تعیین کنید. ممکن است ایجاد دومین رویکرد با صفحه نیمه فرود دشوار به نظر برسد ، اما نه تنها مضامین کاملاً اختصاصی به این رویکرد (مانند Landing by Themify) وجود دارد ، بلکه می توانید به راحتی با یک صفحه ساز یا یک موضوع مانند یک صفحه کاربردی زیبا ایجاد کنید. جمع.

مشکل روشهایی که تاکنون به آنها اشاره کردم این است که همه آنها به یک عامل متکی هستند که بهبود آن در کوتاه مدت بسیار سخت تر است, ترافیک. اگر افراد زیادی به سایت شما مراجعه نمی کنند ، طبیعتاً افراد زیادی برای عضویت در خبرنامه یا دوره خود نخواهید داشت. شما می توانید این کار را انجام دهید حتی اگر هنوز سایت خود را به طور کامل راه اندازی نکرده اید ، با استفاده از یک افزونه به زودی. به همین دلیل متدهای بعدی هم روی مشترکین ترافیکی و هم ایمیل ارسال می شود.

5- یک پست مهمان فرود آورید و به صفحه فرود ترافیک ارسال کنید.

ارسال مهمان

پست مهمان صرفاً پستی است که شما در وبلاگ یا وب سایت شخص دیگری می نویسید و منتشر می کنید. اگر قبلاً با طرحی دیگر با وبلاگ نویسان / صاحبان مشاغل خود رابطه برقرار کرده اید ، می توانید به آنها برسید و به ایده های اساسی برسید که فکر می کنید برای مخاطبان آنها خوب است (اگر چنین نیست ، با افراد در فضای خود روابط برقرار کنید).

به یاد داشته باشید به پیگیری. این موضوعی است که در گذشته چند بار من را به درگاه رسانده است ، یک ایمیل پیگیری ساده در حدود یک هفته پس از اولین بار. آن را مودب و ساده نگه دارید ، سریعاً پیشنهاد خود را یادآوری کنید.

همچنین ، در حالی که ممکن است صرفاً به دلیل حجم کار در کوتاه مدت کار کند ، من در برابر رویکرد “اسپم و دعا” توصیه می کنم ، جایی که شما به راحتی به افرادی که بر اساس یک الگو ارسال می شوند ، ایمیل می کنید ، زیرا می تواند پل هایی را بفرستد که در غیر این صورت می توانید. یک رابطه عالی ایجاد کرد.

برای رسیدن به نتایج بهینه ، وبلاگ هایی را انتخاب کنید که مستقیم یا غیرمستقیم هستند (به عنوان مثال یک پست مهمان در مورد تمرینات سریع کارآمد در وبلاگ تغذیه سالم) مربوط به موضوع (های) مورد نظر خود در سایت خود. سپس ، تلاش کنید تا تحقیق کنید که چه نوع محتوایی بیشترین میزان را با مخاطب طنین انداز می کند. این با وبلاگ تا بلاگ متفاوت است. بعضی جاها مخاطبان دوست داشتنی با لیست دارند ، برخی دیگر داستانهای شخصی عمیق آزمایشی ، خطا و سرانجام موفقیت را دوست دارند.

سپس می توانید آنها را به صفحه فرود معمولی ارسال کنید ، یا حتی ممکن است مایل اضافی را طی کرده و به صفحه فرود ارسال کنید که 100٪ مناسب مخاطبان این پست خاص مهمان باشد. به زبان آنها نوشته شده است ، و شاید ارائه یک معامله یا پیشنهاد منحصر به فرد به همراه آهنربای معمولی “سرب”.

نکته مهم در مورد این استراتژی این است که قابل تکرار است. حتی می توانید بیش از یک بار در همان سایت پست مهمان بنویسید. اگر این کار را صحیح انجام دهید ، واقعاً وقت و تلاش خود را برای ایجاد یک قطعه با ارزش به خاطر سپردن (و به اشتراک گذاردن) به طول می انجامید ، همچنین به بهبود رابطه شما با شخصی که به شما اجازه می دهد مرحله او را قرض دهید کمک می کند..

6. شریک زندگی با شخصی (یک سرمایه گذاری مشترک)

کار مشترک-سرمایه گذاری-تیم

اگر با ترافیک دست و پنجه نرم می کنید ، اما کتاب الکترونیکی / دوره ای / محصولی با کیفیت را نیز دارید که به آن اعتقاد دارید ، می توانید سعی کنید کمک های دیگران را به خدمت بگیرید. شما می توانید بلاگ نویسان معاملات منحصر به فردی را به مخاطبان خود ارائه دهید ، به عنوان مثال فرصتی برای دریافت کتاب / دوره شما به صورت رایگان است.

اگر محتوای شما از کیفیت بالایی برخوردار است ، و در حال حاضر با چند تأثیرگذار در فضای خود مقدماتی را ایجاد کرده اید ، پس از آن ممکن است خیلی راحت تر از آنچه فکر می کنید باشد. باز هم توصیه می کنم در برابر رویکرد “اسپم و دعا” توصیه کنم. و دوباره ، به یاد داشته باشید که پیگیری کنید.

نتیجه گیری از نکات ما برای رشد لیست ایمیل شما

در حالی که اولین قدم برای ایجاد مخاطب و تبدیل اعضای آن مخاطب به مشتری ، البته ترافیک ، جذب بازدید کنندگان در وهله اول است ، مرحله دوم اطمینان از بازگشت مجدد آنها است. اگر آنها برنگردند ، آنها فقط یک فرد تصادفی هستند که یک بار به سایت شما سر زدند. اما اگر آنها به خبرنامه شما بپیوندند ، آنها به آرامی با شما و آنچه در مورد شما هستند آشنا می شوند. یا اگر از قبل ترافیکی وارد شده اید ، از هر یک از روش 1-4 ترکیب یا استفاده کنید. با این حال اگر هنوز در تلاش هستید تا مردم را به بازدید از سایت خود برسانید ، سپس به سمت 5-6 کار کنید.

آیا شما یک خبرنامه ، یک دوره ایمیل یا هر شکل دیگر از لیست ایمیل دارید؟ ما دوست داریم برخی از نکات شما را بشنویم (و من مطمئن هستم که خوانندگان دیگر ما نیز همینطور باشند) – مانند اینکه شما در ابتدا لیست ایمیل خود را چگونه رشد داده اید ، یا چگونه مشترکان را حفظ می کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map