وردپرس را در 5 دقیقه (یا کمتر) با Bluehost نصب کنید

وردپرس را در 5 دقیقه (یا کمتر) با Bluehost نصب کنید

انتخاب وردپرس بهترین راه برای شروع وب سایت شما با پای راست است. شما می توانید تمام مزایای یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند ، انعطاف پذیر و بسیار مورد توجه را که هنوز هم دوستانه است برای مبتدی داشته باشید به دست می آورید. با این حال ، شما بیشترین بهره را از وردپرس نمی گیرید ، مگر اینکه آن را با یک سرویس میزبانی عالی عالی جفت کنید.


میزبان وب شما کارهای زیادی را برای تعیین سرعت و قابل اعتماد بودن سایت شما و همچنین میزان خرابی آن را تجربه خواهد کرد (امیدوارم تقریباً هیچ کدام). خدمات میزبانی جامد همچنین امنیت بیشتری را برای سایت شما ، پشتیبانی 24/7 و سایر ویژگی های کلیدی فراهم می کند. به عنوان مثال ، Bluehost یک ارائه دهنده میزبانی معتبر است که تمامی این معیارها را رعایت می کند و برنامه های میزبانی را ارائه می دهد که به طور خاص برای وردپرس بهینه شده است.

در این مقاله شروع خواهیم کرد به معرفی Bluehost و بحث در مورد ویژگی های اصلی و قیمت آن. سپس ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه فقط در پنج دقیقه وردپرس را با استفاده از Bluehost نصب كنید. بیا یک نگاهی بیندازیم!

چرا باید Bluehost را برای سایت وردپرس خود در نظر بگیرید

میزبان وب سایت شما تأثیر طولانی مدت در سایت شما خواهد گذاشت ، بنابراین واقعاً مهم است که از ابتدا بهترین میزبان وردپرس را برای شما انتخاب کنید. از آنجا که هر وب سایت متفاوت است ، هیچ کس در اطراف “بهترین” ارائه دهنده میزبانی وجود ندارد. اما اگر تازه با WordPress شروع کرده اید ، توصیه می کنیم Bluehost را امتحان کنید:

وب سایت Bluehost.

Bluehost یک نام قدیمی و قابل اعتماد در میزبانی وب است و هست توصیه شده توسط توسعه دهندگان WordPress خودشان استفاده از چنین میزبان تثبیت شده باعث آرامش خاطر می شود ، زیرا شما دقیقاً می دانید وارد چه چیزی می شوید.

همچنین شایان ذکر است که Bluehost یک انتخاب کاملاً مناسب برای کاربران وردپرس است ، زیرا میزبانی خاص وردپرس را ارائه می دهد. همچنین می توانید به سایت با یک کلیک برای سایت WordPress و پشتیبانی اختصاصی که با این سیستم عامل آشنا است دسترسی پیدا کنید.

سایر ویژگی های کلیدی که Bluehost را برجسته می کند شامل موارد زیر است:

 • گزینه ها و برنامه های مختلف میزبانی وجود دارد ، بنابراین می توانید یکی از آنها را متناسب با نیازهای خاص خود پیدا کنید.
 • می توانید از طریق یک رابط کاربری مرکزی ، همه موارد مربوط به میزبانی وب خود را مدیریت کنید.
 • Bluehost از سرعت بسیار عالی و بروزرسانی سایت برخوردار است.
 • ویژگی های امنیتی زیادی برای ایمن سازی سایت و اطلاعات آن وجود دارد.
 • هر طرح پهنای باند غیرمترقبه ای را ارائه می دهد ، و همه برنامه ها به جز گزینه اصلی ، فضای ذخیره نامحدود ، ثبت دامنه و حساب های ایمیل را ارائه می دهند.

خوشبختانه برنامه های میزبانی Bluehost نسبتاً مقرون به صرفه است. آنها برای برنامه اصلی از 7.99 دلار در ماه برای برنامه Basic تا 23/99 دلار در ماه برای گزینه Pro وجود دارند ، اگرچه قیمت تبلیغاتی نیز وجود دارد که اولین دوره شما را حتی ارزانتر کند (پیوند ما شما را به برنامه هایی می برد که فقط 2.95 دلار در ماه است).

در حالی که این برنامه های استاندارد برای اکثر کاربران به خوبی کار می کنند ، Bluehost همچنین میزبانی بهینه را برای وردپرس ارائه می دهد که گرانتر است ، اما دسترسی به برخی از ویژگی های پیشرفته را فراهم می کند. از همه مهمتر ، اینکه سایت وردپرس خود را به کار بگیرید و با Bluehost کار کنید ، یک تکه کیک است. بیایید مراحل را قدم به قدم طی کنیم.

نحوه نصب وردپرس در پنج دقیقه با استفاده از Bluehost

قبل از شروع کار ، باید برای برنامه میزبانی ثبت نام کنید. اگر مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، ما گزینه میزبانی وردپرس را پیشنهاد می کنیم ، زیرا به طور خاص برای وب سایت های دارای وردپرس ایجاد شده است و سرور قبلاً برای مضامین wp ، افزونه ها و غیره بهینه شده است ، اما می توانید همیشه با برنامه Basic شروع کنید. اگر بودجه بسیار دقیقی دریافت کرده اید ، اگر فهمیدید به فضای بیشتر یا ویژگی های اضافی نیاز دارید ، بعداً به یک رده بالاتر بروید.

همچنین باید وب سایت خود نام دامنه را انتخاب کنید. خوشبختانه Bluehost شامل یک نام دامنه رایگان با تمام برنامه های میزبانی مشترک و WordPress خود. شما فقط باید در طی مراحل پرداخت و یا در هر نقطه هنگام تنظیم حساب کاربری ، نام دامنه خود را ادعا کنید. پس از آن ، شما آماده نصب سایت وردپرس خود خواهید بود.

مرحله 1: وردپرس را از طریق حساب Bluehost خود نصب کنید

با ورود به حساب Bluehost و کلیک بر روی آن ، کار خود را شروع کنید میزبانی در منوی بالای صفحه. سپس را انتخاب کنید پانل از منو درست در زیر. اکنون باید بخشی را با برچسب مشاهده کنید سایت اینترنتی – دکمه را انتخاب کنید وردپرس را نصب کنید از آن بخش:

cpanel حساب Bluehost.

شما به یک صفحه نمایش دیگری که مراحل نصب را شروع می کند ، منتقل می شوید. کلیک کنید روی نصب را ادامه دهید دکمه را انتخاب کنید ، و نام دامنه ای را که با Bluehost ثبت نام کرده اید ، از بین آن انتخاب کنید دامنه زمینه کشویی. شما می توانید ترک کنید فهرست راهنما میدان خالی سپس را انتخاب کنید بعد:

دامنه خود را در نصب کننده وردپرس انتخاب کنید.

صفحه زیر از شما می خواهد نام وب سایت خود را وارد کنید – نگران نباشید ، همیشه می توانید بعداً آن را تغییر دهید. همچنین باید یک آدرس ایمیل تهیه کنید و نام کاربری و رمزعبور را برای حساب سرپرست خود بیابید:

انتخاب اعتبار سرپرست خود در نصب وردپرس.

کلیک کنید بعد یک بار دیگر ، و چند لحظه صبر کنید تا Bluehost نصب را تمام کند. پس از اتمام ، صفحه پیامی را به شما نشان می دهد که نصب شما موفقیت آمیز بوده است:

پیام نصب موفق وردپرس.

اگر کلیک کنید مدارک خود را مشاهده کنید, شما می توانید URL را برای سایت خود و همچنین نام کاربری و رمز عبوری که ایجاد کرده اید مشاهده کنید. این اطلاعات به ایمیل شما ارسال می شود ، اگرچه برای ایمن بودن ممکن است بخواهید صفحه را نیز ذخیره یا چاپ کنید.

اکنون وب سایت شما آماده است! با این حال ، قبل از اینکه آن را یک روز بنامیم ، راه اندازی سایت را تمام می کنیم.

مرحله 2: به سایت جدید خود مراجعه کرده و Wizard Setup را تکمیل کنید

برای رسیدن به سایت خود ، روی آن کلیک کنید آدرس URL را نصب کنید از صفحه اعتبارنامه خود (یا آن را در مرورگر خود کپی کنید). سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید:

صفحه ورود به سیستم مدیریت وردپرس.

شما به قسمت انتهایی سایت جدید وردپرس منتقل خواهید شد ، جایی که می توانید شروع به شخصی سازی آن و اضافه کردن محتوا کنید اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، می توانید روی آن کلیک کنید کسب و کار یا شخصی دکمه (مطابق مناسب) که باید به جادوگر تنظیم Bluehost منتقل شود:

جادوگر راه اندازی Bluehost.

برای تعیین برخی از گزینه های اصلی سایت خود ، از طریق گزینه ها کلیک کنید. می توانید نام و توضیحات آن را ناخن بزنید ، تصمیم بگیرید صفحه اصلی شما شامل چه مواردی شود و یک صفحه تماس پیش فرض ایجاد کنید. در پایان جادوگر ، این فرصت را خواهید داشت که آنچه را که در صفحه های قبلی وارد کرده اید ، ویرایش کنید:

صفحه آخر جادوگر تنظیم Bluehost.

جادوگر همچنین از شما می خواهد که آیا می خواهید اتصال خود را برقرار کنید یا خیر جت پک حساب. این افزونه مفید است که به حفظ امنیت سایت شما کمک می کند و می تواند به افزایش ترافیک شما کمک کند. اگر حسابی ندارید ، لازم نیست در حال حاضر در مورد این مرحله نگران باشید (اگرچه توصیه می کنیم هنگام نصب افزونه ها در سایت خود ، Jetpack را چک کنید).

پس از پایان کار تنظیم مقدمات سایت خود ، می توانید انتخاب کنید سایت خود را سفارشی کنید برای شروع شخصی سازی ظاهر آن از طرف دیگر ، می توانید از منو در سمت چپ صفحه استفاده کنید تا یادگیری ins و outs سایت خود را شروع کنید. ما در مورد نحوه شروع طراحی سایت و اضافه کردن محتوا در پست های آینده بیشتر صحبت خواهیم کرد. هم اکنون از وب سایت جدید وردپرس خود لذت ببرید!

نتیجه

WordPress یک بستر عالی برای ایجاد تقریباً در هر نوع سایتی است که می توانید تصور کنید. با این وجود ، این بهترین عملکرد را نخواهد داشت مگر اینکه توسط یک سرویس میزبانی به همان اندازه عالی پشتیبانی شود. خوشبختانه ، Bluehost یک گزینه کاملاً برجسته و با کاربرد آسان است که ویژگی های وردپرس فراوانی را ارائه می دهد.

دریافت Bluehost

به علاوه نصب وب سایت وردپرس خود با Bluehost بسیار آسان است. شما به سادگی برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنید ، یک نام دامنه را انتخاب می کنید ، سپس برای نصب WordPress و ایجاد اعتبارنامه سرپرست خود وارد حساب Bluehost خود می شوید. پس از آن وقتی که آدرس URL سایت جدید خود را مشاهده می کنید ، تمام تنظیمات خود را ترک کرده اید.

آیا در مورد نحوه نصب وردپرس با استفاده از Bluehost سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map